Sinterklaaswandeling – Buggenhout – 7 december.

 

Neen, de Sint was de kindjes en de ouders van de Flanders Beagle Club niet vergeten!

Wij hadden afgesproken dat hij de cadeautjes op 6 december zou brengen in Duffel en dat ik ze zelf zou overhandigen aan de kinderen. Hij vertrok namelijk terug naar zijn thuisland!

Zoals beloofd is dit gebeurd na een prachtig voormiddagwandeling in “Buggenhoutbos”. Het was ideaal wandelweer en in het bos zelf hadden we weinig last van de gure oostenwind.

Joggers en mountainbikers waren genoeg van de partij op een zondag. Soms wel even uitkijken geblazen, dat er geen ongevallen gebeurden, die mannen rijden soms maar aan en kijken naar niets.

 

’s Middags was er in “Gasthof Küssnacht” een maaltijd voorzien en de meeste deelnemers deden zich tegoed aan erwtensoep, spaghetti of boterhammen met kaas. Toen werd iedereen ook bedacht met een kleine attentie en de kindjes die jonger waren dan 12 jaar, kregen ook nog een klein geschenkje.  Iedereen leek toch tevreden?

 

Na de middag was ook nog een wandeling voorzien, maar dit maal aan de andere kant van het bos. De Kasteelstraat snijdt namelijk het ganse domein in twee, een gedeelte aan de linkse en een gedeelte aan de rechterkant van de straat.  Enkele van de deelnemers haakten af voor dit gedeelte, omdat de examenperiode er aan kwam en ze nog moesten gaan studeren na de middag. Toch alle respect voor diegenen die afkwamen om een deel van de wandeling mee te maken, mogelijk hadden we na het halen van een frisse neus, wat meer energie om te studeren.  In alle geval al succes gewenst aan iedereen met de resultaten.

 

Enkele kwamen pas na de middag bij aansluiten, die mogelijkheid zat er in omdat de wandeling toch onderbroken was om te eten en we terug vertrokken van aan ons verzamelpunt.

Ook het tweede gedeelte was Ok, het is echt een prachtig bos om in te vertoeven, met makkelijke wandelwegen, en geschikt voor kinderwagens.

 

Toen we langs de golfterreinen passeerden was er wel even hilariteit. We hadden de heren-golfers, uit hun concentratie gehaald en dit werd niet zo goed onthaald. Zelf hebben we er ons niks van aan getrokken en hebben ze gewoon genegeerd. Wel spijtig dat er zo’n anti-hond mensen bestaan !!

 

Rond 15 uur waren we terug aan de thuishaven en klaar om nog iets warm te drinken. Het was inderdaad nog kouder geworden en de oostenwind had een tandje bijgestoken.

Iedereen keerde weer voldaan huiswaarts met de belofte aanwezig te zijn op onze volgende uitstap op 29 februari 2004!

 

De eerste eindejaarswensen werden reeds uitgewisseld en langs deze weg wens ik nogmaals iedereen prettige feestdagen en een prima 2004!

 

Ria