Wandeling Ieper

Zondag 27 juni 2004

 

 

 

De wekker rinkelt, opstaan jongens we hebben een rit van ongeveer 2 uur voor de boeg met de wagen .  Alle hondjes paraat en weg waren we richting Ieper. 

We zijn met een grijze sombere lucht ter bestemming gekomen, maar geen nood we gaan ervoor .

We werden ontvangen in een kleine taverne met een grote tuin en een vijver, het leek wel of we bij grootmoeder thuis kwamen.  Echt gezellig ouderwets en er stonden mooie antieke spulletjes.

 

De opkomst was klein, 11 volwassenen, 4 kinderen en 7 beagles, maar de gezelligheid was groot.  Na heel wat gepraat te hebben en ons buikje rond gegeten vertrokken we om 13.30 u. aan onze wandeling, ook de zon was intussen van de partij.    We gingen langs een smal pad naast een kanaal waar de begroeiing nogal hoog stond, voor wie een korte broek aan had was dat een marteling ( hé Herman ) .  We draaiden van het water weg op een wandelpad recht door weilanden.  De plaatselijke bevolking was ook van de partij, koeien, schapen en mooie paarden.  Veel lol hadden we wel en als we halt hielden voor de hondjes te laten drinken, was ons uitzicht wel grappig, wij die erbij waren weten waarom ! 

In het dorp Pollinkhove zijn we een tearoom binnengestapt en daar was het tuinterras juist groot genoeg voor ons gezelschap.  De zon scheen nog altijd en dat deed deugd , na onze rust vertrokken we terug richting taverne “ De Lisdodde “ te Lo-Reninge ons eindpunt.  Voor degene die er niet bij waren, weten niet wat ze gemist hebben.  Het was zeker voor herhaling vatbaar . Tot ziens op de volgende wandeling .

 

 

 

Pootjes van Becky, Queeny, Cherrymoon, Tosca, Cody, Flappy,Gipsy en Droopy