Dagboek Februari

04/02/2005
Vandaag is Jordy bij ons komen slapen. Morgen moeten namelijk Gilberte en Alain al vroeg gaan werken, vandaar dat Jordy bij ons komt.

07/02/2005-11/02/2005
Het is alweer vakantie. Ik mag met andere woorden terug op kamp. Deze week volg ik circuskamp. Mama bracht me iedere dag weg en kwam me terug ophalen. De laatste dag van het kamp kwam papa kijken wat ik allemaal gemaakt had en voerde ik ook een dansje op.

13/02/2005
Vandaag is het mijn dag, want ik ben jarig. Ik word vandaag 4 jaar. Deze namiddag kwam gans de familie op bezoek. Ik kreeg veel cadeautjes en we aten lekkere taart (zie album 24). Daarna speelde ik nog een beetje met Dagmar, want ze moest al vlug terug naar huis want nonkel Frédéric is ziek. Hij kon er niet bij zijn, want hij ligt met de griep in bed. Ik moest ook op tijd naar bed, want morgen is het terug school, gedaan met vakantie.

14/02/2005
Deze morgen ben ik naar de turnles gegaan. Deze namiddag was het poppenkast op mijn school. Mama bracht me er heen. Het was heel mooi. Na de poppenkast kwam mama me terug ophalen en reden we terug naar huis.

23/02/2005
Vandaag heb ik geen school. Ik mocht samen met papa thuisblijven. Ik speelde met mijn trein en hielp papa mee met schoonmaken.