Update 23-05-2008  -  Intern Litter  -  Contact

                                    About Us

Show results

Update 23/05/2008

Our dogs

update 07-04-2008

Our future

Update 31/03/2005

The past

Our champions

Gallery

Update 10/11/2004

PICTURES

My favorite sites & Links20/07/03

Top Whippet

(update 30/03/2008)

 

 

 

UITSLAGEN NWC KAMPIOENSCLUBMATCH 17 MEI 2008 – LELYSTAD      

 

 

Keurmeester:         Mevrouw T. Permo

Puppyklas             Whippet reuen

1VB                      Canoodle’s Geronimo

                            Eig.  P.M. Brackx-Hetleflat

2B                        Lubdan van de Groene Golf

                            Eig.  L. van Hees

3WB                     Zap-Mama's Golden Boy

                            Eig.  H.W. Schut

Openklas               Whippet reuen

1U                        Delirious Gabriel

                            Eig.  R. Oortwijn & J.P. Brom & A.A.V. Punte

2U                        Spinneyhill Holly Berry, NJK

                            Eig.  J-W. Akerboom

3U                        Gone with the Wind High on Emotion

                            Eig.  Mr/Mrs Lüning

4U                        Spotlight Fionnmaë, NJK

                            Eig.  J. Drenth

U                          Cyrill van de Bruinbrand

                            Eig.  L.         Hendrik

U                          Delirious Gnat's Whistle

                            Eig.. J. Brookman & J.P. Brom & J.J. Brookman-Wijnen

U                          The Best Man Fionnmaë

                            Eig.  H. Zantingh

ZG                        StripPoker's Glamourous Life

                            Eig. T.         Groenendijk & A.T. Dijkhuizen & A. Mast

ZG                        Multi Ch. Sandline Elegant Boy

                            Eig.  R. Hogenhuis

ZG                        Delirious Good Tidings

                            Eig.  A.A.E.M. van Geffen

ZG                        Edi Finn Aus dem Gnomenhain

                            Eig.  T. Van Hooydonck

ZG                        Pitlochry's Aramis

                            Eig.  M.L. Olivier

ZG                        Ylan Sonny v.d. Bruinbrand, NKC’06 ‘07

                            Eig.  L. Hendrik

ZG                        Homely Luck's Yu Gi Oh

                            Eig.  K. Molendijk-Rameijs

G                          Beau-Geste v.d. Hooge Bergh

                            Eig.  E.M.A. Beezemer-Mulhuijzen

Jonge hondenklas  Whippet reuen

1U                        StripPoker's Guestlist Only

                            Eig.  M. de Witte

2U                        Casanova Yva Vita

                            Eig.  W. Klarenbeek & M. Beldman

3U                        Better Do It Glenfinnan James

                            Eig.  J. Holterman

4U                        Elrond Aragorn of Pearl's Place

                            Eig.  H. Wijnen

U                          U Should See Yourself of Gentle Mind

                            Eig.  L. Hendrik

ZG                        StripPoker's Gorgeous Gigolo

                            Eig.  Fam. Noorthoek

ZG                        Leroy vom Kleinen Berg

                            Eig.  J.M. Will

Jeugdklas              Whippet reuen

1U                        Baquero van de Razende Roeltjes

                            Eig.  M. Beldman

2U                        Gambler Di Mahana

                     Eig.      J. Gielisse

3U                        Penbriar Damon’s Dream

                            Eig.  P.H. Weijenberg v. Maanen

4U                        Penbriar Splash of Colour

                            Eig.  P.H. Weijenberg v. Maanen

ZG                        Storktown's Peek a Boo

                            Eig.  L.J.G. Steenbergen

ZG                        Du Renard Féerique Don Zucchero

                            Eig.  J.P. Lenselink-Barink

Fokkersklas           Whippet reuen

1U + Res.CAC (CAC)       Goldrush Di Mahana

                            Eig.  D. Delabelle

2U                        Kamp. StripPoker's Arrogance

                            Eig.  T. Groenendijk

3ZG                      Blithe Spirit of Pearl's Place

                            Eig.  H. Wijnen

4ZG                      Mc Drive of Swan's Corner

                            Eig.  N.K.B. de Beer-Pawlikowski

Gebruikshondenklas      Whippet reuen

1U                        Va-Vite Vainqueur Lamour Toujour

                            Eig.  H. Grootaers

2U                        Akin's Johnnie Walker

                            Eig.  J.         Lagarde-Duppen                                                              

Kampioensklas      Whippet reuen

1U + CAC + BOB   Kamp. Bayard Tomatin

CW’08                   Eig.  J-W. Akerboom

2U                        Kamp. Moonlake Making Sure

                            Eig.  T. Van Hooydonck

3U                        Kamp. Better Do It Ayco Golden Boy

                            Eig.  B.J.P. Zijlstra-Albers

4U                        French Connection High on Emotion, Dt. VDH Ch.

                            Eig.  I. Krah-Heiermann

Veteranenklas        Whippet reuen

1U                        Of Summer’s Joy Lucky, JW’00

                            Eig.  M. Schous

Keurmeester:   Mevrouw A. Edlander

Puppyklas             Whippet teven

1VB                      StripPoker's It's All About Me

Best puppy            Eig.  A.T. Dijkhuizen & T. Groenendijk & A. Mast

Openklas               Whippet teven

1U                        Delirious Gates of Eden

                            Eig.  R. Oortwijn & J.P. Brom & A.A.V. Punte

2U                        Esmeralda Di Mahana

                            Eig.  Y.J. Vredeveldt & F.M. Vredeveldt

3U                        Of Summer's Joy Springtime Sue

                            Eig.  J. Elzinga

4U                        Fiefoerniek's Vital Jewel

                            Eig.  Y.C. de Vries

U                          Of Summer's Joy Mandolin, FCI Eurosighthound '06

                            Eig.  M.B. Post

U                          Half Angel of the Mine Vally

                            Eig.  J. Laeven

U                          Ginger Girl High on Emotion

                            Eig.  I. Krah-Heiermann

ZG                        Fleur

                            Eig.  P. Honig & T. Berghegen

ZG                        Both Worlds Maggie van Avendia

                            Eig.  A. Rouw-Zuidema

G                          Bluette

                            Eig.  S.C. Beezemer

Jonge hondenklas  Whippet teven

1U                        Shalfleet Sephora

                            Eig.  H.J. Alberts

2U                        Baroque van de Razende Roeltjes

                            Eig.  M. Beldman

3U                        Winningmood Yva Vita

                            Eig.  Y.C. de Vries

4U                        Enjoy of Pearl's Place, JW'07

                            Eig.  J. Drenth

ZG                        With Sensory Access Always My Star

                            Eig.  M.J.E. Pijpers

ZG                        Canoodle's Finnlia

                            Eig.  P.C.M. Laurijssen

ZG                        Better Do It Gone With The Wind

                            Eig.  B.J.P. Zijlstra-Albers

Jeugdklas              Whippet teven

1U                        Of Summer's Joy Gently

                            Eig.  D. Bellinga & W. Wiersma

2U                        Gemma Di Mahana

                            Eig.  D. Delabelle

3U                        Almaglo Movie Queen

                            Eig.  J.P. Brom & J. Brookman

4ZG                      Fiefoerniek's Vice Versa

                            Eig.  A. van Lijnden

ZG                        Fiefoerniek's Vongole

                            Eig.  A. van Lijnden

ZG                        Abotere's Delightfull Holly

                            Eig.  J. Gielisse

Fokkersklas                  Whippet teven

1U + CAC              Emily Di Mahana

                            Eig.  D. Delabelle

2U                        StripPoker's By Design, Lux. Jr. Ch.

                            Eig.  A.T. Dijkhuizen & T. Groenendijk & A. Mast

3ZG                      With Sensory Access Always My Angel

                            Eig.  W.M. Nieuwenhuizen

4ZG                      Make My Day Yva Vita

                            Eig.  Y.C. de Vries

ZG                        Mystic Lady of Swan's Corner

                            Eig.  N.K.B. de Beer-Pawlikowski

Gebruikshondenklas      Whippet teven

1ZG                      Akin's Four Roses

                            Eig.  J. Lagarde-Duppen

G                          Storktown’s Riverdance

                            Eig.  H.C. Steenbergen-Driesprong

Kampioensklas      Whippet teven

1U + Res.CAC       Barnesmore Movie Queen, DK Ch.

                            Eig.  S. v.d. Graaf & L. Sahuleka

2U                        Kamp. StripPoker's DramaQueen

                            Eig.  A.T. Dijkhuizen & T. Groenendijk & A. Mast

3U                        Multi Ch. Delirious Fanthom Flo, Duits VDH Ch., NJK, FCI-J.ESH'06, CACIL

                            Eig.  J.P. Brom & K.C.M. Brom-ter Beek

Veteranenklas        Whippet teven

1U                        Joy

                            Eig.  H. Wijnen

2ZG                      Samoems ShowTime

                            Eig.  A.T. Dijkhuizen & T. Groenendijk & A. Mast

3ZG                      Kamp. Your My Girl Di Mahana

                            Eig.  W.M. Nieuwenhuizen

4ZG                      Delirious Dusty Dee

                            Eig.  J. Lagarde-Duppen

ZG                        Of Summer's Joy Georgy Girl

                            M.B. Post

ZG                        Multi Ch. Delirious Dark Djinny

                            Eig.  J.P. Brom & K.C.M. Brom-ter Beek

Fokkerijklas           Keurmeester:   Mevrouw A. Edlander

1                           Whippets     Fokker: Wiersma

2                           Whippets     Fokker: de Vries