ECHT ALLES VOOR JE FUIF EN FEEST
0495/160.115 ELKE DAG NA 16 UUR

SMILE VERHUURLIJST 11-11-08
- HOMEPAGE -

PA

NIEUW! EIGEN PA REEKS
In het verleden boden we vaak pa's aan van andere firma's. Ook nu blijven we dat nog doen, maar daarnaast zijn we alvast met een eigen lijn gestart om ook in dit segment de erg sterke prijs-kwaliteitsverhouding van Smile te garanderen voor onze klanten. In het verleden durfde de kwaliteit of de prijs al wel eens tegenvallen, dat moet met deze reeks tot het verleden behoren!

PA 1 - Zanginstallatie basic
2 x rcf art 325a (1kW)
1 x rodec mx180 mk III
1 x shure sm58 beta
1 x compressor/gate/limiter dbx166

PA 2 - Zanginstallatie comfort
2 x rcf art 325a (1kW)
2 x monitor HK pro:12m + Qsc versterker
1 x rodec mx180 mk III
1 x shure sm58 beta
1 x compressor/gate/limiter dbx166

PA 3 - Club pa basic
2 x rcf art 325a (1kW)
2 x rcf art 705sa (1.2kW)
4 x monitor HK pro:12m + Qsc versterker op 2 lijnen
1 x soundcraft gb4-24
12 x micro (shure 57/58/52...)
12 x statief
6 x compressor/gate/limiter dbx166
2 x eq dbx voor FOH
2 x eq dap voor monitors
Mixer tot 6u job (vanaf soundcheck)

PA 3 - Club pa comfort
2 x rcf art 325a (1kW)
4 x rcf art 705sa (2.4kW)
6 x monitor HK pro:12m + Qsc versterker op 4 lijnen
1 x soundcraft gb4-24
24 x micro (shure 57/58/52...)
24 x statief
8 x compressor/gate/limiter dbx166
2 x eq dbx voor FOH
4 x eq dap voor monitors
1 x cd-speler
1 x effect tc-m-one
Mixer tot 6u job (vanaf soundcheck)

PA 4 - Pro pa
2 x rcf TT25a (3kW)
4 x rcf TT18a (4kW)
6 x monitor HK pro:12m + Qsc versterker op 6 lijnen
1 x soundcraft gb4-32
24 x micro (shure 57/58/52...)
24 x statief
8 x compressor/gate/limiter dbx166xl
2 x eq dbx voor FOH
6 x eq dap voor monitors
1 x cd-speler
1 x effect tc-m-one
Mixer tot 6u job (vanaf soundcheck)

OPTIE PODIUMMIX + MIXER

EX
BTW


 

 

 

82.64

 


103.31





309.92



 

 

 

351.24







 


413.22








 

+ 166.67

IN
BTW

 

 

 


100.00

 


125.00





375.00

 

 

 

 

425.00









500.00








 

+200

:Algemene verhuurvoorwaarden:

·          Uitbreidingen op alle sets zijn mogelijk, ook met materialen die niet in de lijst staan. We werken samen met diverse leveranciers. Vraag ernaar!

·          Alle prijzen zijn voor 6u PA- of discoset te beginnen tellen van afgesproken uur van soundcheck of aanvang event.  Indien langer is het een supplement van 25 Euro per begonnen uur.

·          Alle prijzen van PA-sets zijn inclusief opstellen/afbreken en bedienen.

·          Gratis levering van PA binnen een straal van 20km vanaf Vorselaar.  Discosets opbouw en afbraak 50 euro btw in tot een afstand van 20 km vanaf Vorselaar. Daarbuiten geldt een vergoeding van 0,50 Euro/km.

·          Indien de groep een technische fiche heeft gelieve die dan tijdig aan ons te bezorgen zodat wij een passende PA kunnen samenstellen.  Dit om problemen te voorkomen.

·          Indien er op het evenement geen verharde ondergrond is dient er een houten vloer voorzien te zijn, dit om schade aan het materiaal te voorkomen wegens stof en drank.  Indien deze niet aanwezig is worden er reinigingskosten en eventuele herstellingskosten, veroorzaakt door dit stof en drank, doorgerekend aan de klant.

·          Bij openluchtevents dient het podium en de plaats waar de mengtafel staat ten alle tijden overdekt te zijn, tenzij anders overeengekomen met ons.

·          Eventuele schade aan het materiaal aangericht door derden, weersomstandigeheden of door de artiesten valt onder de verantwoordelijkheid van de klant.  Deze zal dan ook belast worden met de herstellingskosten.

·          Er dient voldoende drank aanwezig te zijn voor de mensen van de PA, bij langer dan 6u PA dient er ook eten te worden voorzien.

·          Er dient voldoende stroom aanwezig te zijn voorzien door de klant, bij een PA of disco zonder licht dient dit minstens 2x220v 16/20A afgezekerd te zijn en volledig onbelast.  Bij light 1 tot 5 is dit een extra stopcontact 220v 16/20A.  Bij alle andere sets minimum 32A-380V voorzien.  De stroompunten mogen zich niet verder dan 10m van het podium bevinden.  Indien dit wel het geval is gelieve ons op de hoogte te brengen.

·          Losse verhuurstukken worden enkel meegegeven in afgesloten wagens of bestelwagens. In geen geval mag materiaal op aanhangwagens worden vervoerd. Dit om schade door overmatige schokken te vermijden, elektronicamateriaal is hier er gevoelig aan. Alle materialen moeten steeds in de daarvoor voorziene kisten worden vervoerd.

·          De huurder is verantwoordelijk voor het aansluiten van losse verhuurstukken. Alle nodige info kan gratis verkregen worden bij het afhalen van de stukken, ook telefonisch kan de huurder de nodige info krijgen op 0495160115. Schade door verkeerd gebruik zijn steeds ten laste van de huurder.

·          De verhuurprijs wordt contact betaald bij afhaling van de goederen. Bij PA en discosets gebeurt de betaling voor het einde van het event.

·          PA- en discosets die door SMILE worden geleverd en opgesteld dienen door de huurder bewaakt te worden. Diefstal en beschadiging wordt door de huurder betaald.

·          De afgesproken huurperiode dient strikt gerespecteerd te worden. Bij laattijdig terugbrengen worden de tarieven voor langere verhuurtijden doorgerekend. Andere klanten kunnen dan ook niet bediend worden.

·          Wij danken je voor je begrip en hopen op een prettige samenwerking > SMILE > L