Het nieuwe buzz word: belegd broodje

foto: by paul goyette
Kunnen we ondertussen nog niet van een trend spreken? Let op de verhogende frequentie:
- 26/10: de online-broodjes-bestelster
- 23/10: de onwetende broodje-Martino-besteller
- 16/10: IRL met een broodje
- 27/09: de broodjes-bestel-etiquette
- 25/09: naar ajuin geurende broodjes
- 13/07, 17/07, 15/09, 18/09, 27/09, 28/09, 10/10: Yet Another Blog is zowaar een conceptblog! Vanaf nu is het Yet Another Broodje.
- 23/06/2005: de die-van-Fiocco-maakt-slechte-broodjes-discussie. Niet zo recent, maar herrezen in de comments (24/10), waarschijnlijk vanwege die nieuwe trend.
Labels: bloggen





6 reacties:
Zelfs zonder trackback heb ik je gevonden ;o)
Wordpress is toch een handig beestje..
Trouwens, het IRL-broodje is een succesformule!
Ooit, ooit komt er een tijd dat ik ook op wordpress zit...
Trouwens lang geleden dat ik zelf nog eens een broodje gegeten heb.
Inderdaad, wordpress is vrij geniaal in dat soort zaken ;-)
Anjuinbroodjes teisteren mijn neusreceptoren heden ten dage gelukkig opvallend minder erg.
't Is meer de geur van gebakken varkensvlees dat mijn aandacht krijgt.
Ajuinbroodjes.. ik had er begot nog nooit van gehoord. Laat staan dat ik er al ooit één heb geroken of gegeten.
Aan Joke: hmmm, varkensvlees met verse rozemarijn, heerlijk.
en zit maar niet te veel in met de varkentjes. Laat ze maar wat rollen in hun modder, uiteindelijk is het de goede smaak die telt.
lap, nu gaan er een paar vegetariërs uit mijn vriendenkring kwaad worden omdat ze niet doorhebben waarover het gaat.
Toch even melden dat mijn poging om on-line een broodje te bestellen schromelijk mislukte. Ben er zelf om kunnen gaan, hoewel ik het bitter druk had! Tip: zorg eerst voor een zeer uitgebreide kring van on-line vrienden in je irl-buurt eer je zoals ik overgaat tot dergelijke on-line experimenten! En smakelijk.
Een reactie plaatsen
Links naar dit bericht:
Een koppeling maken
<< Startpagina