Met een selectie van de 17 mooiste nummers van Jacques Brel (o.a. Amsterdam, Bruxelles, ne me quitte pas, quand on n’a que l’ amour, la chanson des vieux amants, Vesoul..) brengt Sartorius ons terug naar de sfeer van het café-chantant van in de tijd van Brel. De liederen worden gezongen door de Zelzaatse mezzo-sopraan Marleen Iterbeke, voor de accordeonmuziek tekent onze plaatselijke voorzitter van de Culturele Raad, Eric Raveel, terwijl Magda Verminck voor de bindteksten zal zorgen. |
Beste Davidsfondsleden en
sympathisanten, Na het overweldigend succes in Eeklo hebben wij het genoegen U te kunnen uitnodigen voor een optreden van Muziektheater Sartorius
op Vrijdag 14 november 2003 om 20.00 uur
(UITVERKOCHT!!) en Zaterdag 6 december 2003 om 20.00 uur in de Parochiale Kring, Kerkstraat 56 te Zelzate. (deuren open om 19.30 uur) met als titel:
“BREL”
(CHANSONS TUSSEN DE TORENS VAN BRUGGE EN GENT) Aangezien het aantal plaatsen beperkt is zal de kaartverkoop voor de eerste voorstelling dd 14 november uitsluitend in voorverkoop plaats vinden. Voor de voorstelling van 6 december zullen er ook op de avond van de voorstelling zelf, kaarten aan de kassa verkrijgbaar zijn. De toegangsprijs is bepaald op € 8 voor Davidsfondsleden en leden Gezinsbond en € 10 voor niet –leden. De toewijzing zal geschieden op basis van overschrijving op rekening 890-9741257-63 ten name van Davidsfonds Zelzate vanaf 15 oktober 2003 tot 25 november 2003. De kaarten zijn beschikbaar aan de ingang van de zaal op de avond van uitvoering. Er is parkeergelenheid op de Grote Markt.
Uw bestuur
|