Homepage Bahaat

BAHA Meeting 12 december 2009

 

BAHA Meeting 12 december 2009

Beste leden,

Een van de voornaamste doelstellingen van BAHA is het organiseren van bijeenkomsten. Onze leden kunnen met elkaar kennis maken en informatie uitwisselen.
U bent uitgenodigd op de volgende BAHA meeting op zaterdag 12 december 2009, om 9.30 u. in het Museum For Freedom te Knokke.

Programma (onder voorbehoud) :

  • 9.30/10 u. : ontvangst
  • 10.15 u. : Rondleiding in het museum
  • 11.15 u. : Algemene ledenvergadering (bespreken van de situatie van de vereniging, luchtvaartarcheologie, uitstappen, suggesties etc.)
  • 12 u. : lunch (in de prijs inbegrepen) en bijpraten
  • 14 u. : Voordracht “Kroniek van een foto-interpretator 1967-1970" – Jacques Schelfaut was actief in het 42ste Mephisto-Smaldeel (Republic Thunderflash)
  • 15 u. : Voordracht “De inventarisatie van geallieerde gegevens door de Luftwaffe - met enkele Belgische voorbeelden” door Cynrik De Decker
  • 16 u. : Einde van de vergadering, mogelijkheid tot napraten.

Mogelijks wordt dit programma aangevuld met fotovoorstellingen.

Om aan deze dag deel te nemen, dient u 15 € per persoon te storten op rekeningnummer 001 312553 375 van BAHA. Uw betaling geldt als inschrijving. Het aantal deelnemers is beperkt, dus tijdig inschrijven is aan te raden.


Het Museum for Freedom bevindt zich in de Ramskapellestraat, vlakbij de windmolen. Er is normaal gezien voldoende parkeergelegenheid in de omgeving. Let wel : het gaat over het dorp Ramskapelle bij Knokke, en NIET over Ramskapelle bij Nieuwpoort ! Voor meer info : www.forfreedommuseum.be.

Wij hopen u die zaterdag talrijk te ontmoeten.

Met de allerbeste BAHA-groeten !

Het secretariaat De voorzitter