Berner Sennen "Von Alpentraum"
Home ] Aanschaf puppy ] Opvoeding ] Gezondheid ] Belgische Clubs ] Rasstandaard ] Onze kampioenen ] [ Onze reuen ] Onze meisjes ] Links ]

Onze reuen

Legende van de afkortingen

Ch.Calif Von Alpentraum Ch Tristan Von Bernerliebe
.
Ch.Zirco Von Alpentraum .

Ch. Calif Von Alpentraum (L.O.S.H 0933763)
Zoon van Wereldkampioen Zorbha van 't Stokerybos (2003)

Multi kampioen (Internationaal, BelgiŽ, Luxemburg)
Dekreu

HD/A  en ED/0-1
HD/A1 in Duitsland
HD/A in Frankrijk

Geboren: 18.07.2003
Fokker: Liliane Goossens
Eigenaar: Liliane Goossens

 

 

CH. Zorbha van 't Stokerybos 
HD/B

 CH. Ferris von der  HolderstockhŲhe   HD A ED 0/0

  Wacho von Veit II HD A ED 0/0
  CH. Yella von der HolderstockhŲhe
  HD B

CH. Xiera van 't  Stokerybos
HD B ED 0/0

  CH. Qaey van de Klaverhoeve
  HD B ED 0/0
  CH. Rany Van 't Stokerybos
  HD A ED 0/0

CH. Axelle von   Alpentraum       
HD/B

Yamaha von  Bernerliebe  HD/B

  Volvo von Bernerliebe HD/A
  Delia van de Hausmatt  HD/A

Xantippe von    Alpentraum   HD/A

  Ch. Tristan von Bernerliebe
  HD/A
 Tawajah's Stacy HD/A
 

Showuitslagen 2009 (Kampioen  Klas Reu):

28.03 Luxemburg 2 U  RCACIB Berten (BE)
       

Showuitslagen 2008 (Kampioen  Klas Reu):

05.04 Goes  (NL) 2 U  RCACIB Baelen (BE)
12.04 Antwerpen  (BE) 2 U  RCACIB Baelen (BE)
24.08 Mechelen  (BE) 2 U  RCACIB Haapaniemi (FI)
30.08 Rotterdam (NL) 1 U  CACIB BOB Alberts (NL)

Showuitslagen 2007 (Kampioen  Klas Reu):

18.03 Wieze (BE) 1 U  RCAC Puts (NL)
15.04 Antwerpen (BE) 1 U Van Den Bosch (BE)
10.06 Lommel (BE) 1 U CAC Hollensteiner (DE)
10.06 Brussels Dog Show 2 U Artsoe (DK)
18.08 Mechelen (BE) 1 U  RCACIB Oates Seamus (IE)
22.09 Oostende (BE) 1 U CACIB Klok 't Hart (NL)
17.11 Kortrijk (BE) 2 U  RCACIB Schultheiss (DE)

Showuitslagen  2006 (Open Klas Reu):

28.01 Mouscron (BE) 3 U  Mach (CH)
26.02 Gent (BE) 3 U  Doppelreiter (AT)
25.03 Luxemburg (LU) 4 U  Assenmacher Feyel  (DE)
09.04 Antwerpen (BE) 2U Hollensteiner (DE)
29.04 Amiens (FR) 4U Frebourg (FR)
20.05. Wieze (BE) 1 U CAC Alferink (NL)
25.06. Brussels Dog Show 4 U Redlicki (PL)
16.07 Lokeren (BE) 3 U  Van Hummelen (BE)
20.08 Mechelen (BE) 2 U (R)CAC Moen Borghild (NO)
10.09. Tertre (BE) 1 U CAC BOB De Groote (BE)

Showuitslagen  2005 (Open Klas Reu):

19.02 Hoogstraten (BE) 2 U  Eisner (AT)
21.05 Namur (BE) Thevenon (FR)
12.06 Lommel (BE) 2 U Pohling (DE)
14.08 Clubmatch BKZS 1 U Roth(DE)
20.08 Mechelen (BE) 1 U (R)CACIB De Groote (BE)
10.09 Oostende (BE) 1 U CACIB Muthsam (DE)
Clubmatch BKZS 2005 met Geert en keurmeester Roth (DE)

Showuitslagen  2004 (Jeugd Klas Reu):

18.07 Lokeren  (BE) 2 ZG  Vanden Broecke (BE)
14.11 Clubmatch BKZS 1 ZG Beste Berner Jeugd Baelen (BE)
11.12 Brussel 1 ZG  Berten (BE)
Calif 6 weken oud

 

 

Ch. Zirco Von Alpentraum (L.O.S.H 0871654)

Multi Kampioen (Internationaal, BelgiŽ, Luxemburg)


HD/A / ED 2
Geselecteerde dekreu

Geboren: 28.06.2000
Fokker: Liliane Goossens
Eigenaar: Liliane Goossens

 

Gill Gillian v.d. Buut Vrij Hoeve 
HD/A

 Ch. Sennettas
 Kassius HD/A
  Ch. Jerry v. Rosiendlithal HD/B1
  Senneta's Ursula HD/X2
  Iris v. d. Gelderse
 Parel HD/B
  Daan v/d Luc Savvegarde HD/A
  Ouscha-Nouscka v/d Treiber

Xantippe von   Alpentraum       
 
HD/A

 Ch. Tristan von
 Bernerliebe
  HD/A
  Ch. Orry vom Vieršugler HD/A
  Yutta-Lora van de Hausmatt HD/B
 Tawajah's
 Stacy HD/A
  Tawajah's  Nathan HD/B
  Tawajah's Nausika HD/A
 
Zirco von Almpentraum
Zirco met Liliane en keurmeester Mutsham
1U CAC BOB in Geel

Showuitslagen 2006 (Kampioen  Klas Reu):

16.07 Lokeren (BE) 1 U  CAC BOB BIS Van Hummelen (BE)

Showuitslagen  2005 (Kampioen Klas Reu):

21.05 Namur (BE) 1U CACIB BOB Thevenon (FR)
10.09 Oostende (BE) 1 U RCACIB Muthsam (DE)

Showuitslagen  2004 (Kampioen Klas Reu):

24.01 Mouscron (BE) 1U RCACIB  Degroote W. (BE)
13.03 Hoogstraten (BE) 2U RCACIB Hollensteiner (DE)
17.04 Antwerpen (BE) 1U CACIB BOB Cassaghi (FR)
18.07 Lokeren (BE) 1U  Van den Broeck W (BE)
22.08 Mechelen (BE) 1U CACIB BOB Roosenboom (BE)
14.11 Clubmatch BKZS   1U CAC BOB BIS Baelen (BE)
11.12 Brussel 1U CACIB BOB Berten (BE)

Showuitslagen  2003 (Kampioen Klas Reu):

24.08 Mechelen (BE) 2U RCACIB  Kirschbichler (AT)
07.09 Luxemburg (LU) 1U CAC RCACIB  Baelen (BE)
27.09 Maastricht (NL) 1U CACIB  v.d. Weijer (NL)

Showuitslagen  2003 (Open Klas Reu):

08.11 Strasbourg (FR) 2U RCAC P. Hinque (FR)

Showuitslagen  2003 (Open Klas Reu):

25.01 Moeskroen (BE) 2U Janicot (FR)
16.02 Hoogstraten (BE) 3U Finke-Meyer  (DE)
13.04 Oostende (BE) 4U Touron (FR)
04.05 Goes (NL) 3U Doedijns (NL)
24.05 Namur (BE) 1U CACIB BOB  2 BOG Cassaghi (FR)
23.08 Mechelen (BE) 2U Thomassen (SU)

Showuitslagen  2002 (Open Klas Reu):

12.01 Paris Dog Show (FR) 2U RCACIB  Mme Lafay (FR)
19.01 Arras (FR) 5U Mme Thevenon (FR)
26.01 Moeskroen (BE) 2U Pollet (BE)
17.02 Hoogstraten (BE) 4U Artsoe Inge (DK)
16.03 Roosendaal (NL) 2U Kappetijn (DE)
30.03 Luxemburg (LU) 2U Helge LIE (NO)
20.04 Goes (NL) 2U RCACIB Ch.  Sandberg (SE)
28.04 Genk (BE) 2U RCAC Vanhoenacker (BE)
05.05 Amiens (FR) 1U CACIB BOB M. Leblond  (FR)
26.05 Gent (BE) 2U RCACIB Kuusisto  (FI)
09.06 Geel (BE) 1U CAC BOB Mutsham (DE)
04.07 Amsterdam (NL) W.K. U Pot (NL)
21.07 Lokeren (BE) 2U RCAC A. De Groote (BE)
11.08 Leuven (BE) 2U RCAC Cottafavi (LU)
25.08 Gullegem (Clubmatch) 2U Fechler (DE)
01.09 Rotterdam (NL) ZG P. Cross-Stern (UK)
29.09 Maastricht (NL) U G. Mogford (UK)
26.10 Utrecht (NL) 3U H.Christensen (DK)
02.11 Dordrecht (NL)  3U M Sunde (DK)
11.11 Parijs (FR) Europees. Kampioenschap 2U RCAC Senecat (FR)
16.11 Kortrijk (BE) 4U Mutsham (DE)
24.11 Rouen (FR) 1U CACIB BOB Cassaghi (FR)
15.12 Brussel (BE) U Fossum (NO)
 

Lokeren 2006: Zirco BOB met Axelle

Showuitslagen  2001 (Open Klas Reu):

27.10 Hasselt (BE) 3U Van Mechelen (BE)
03.11 Lauwe (BE) 1U Van Hummelen  (BE)
09.12 Brussels Dog Show (BE) 1U CACIB BOB Hollensteiner (DE)

 

Lokeren 2006: Zirco Best In Show

Showuitslagen 2001 (Jeugd Klas Reu):

08.04 Oostende (BE) 1U Beste Jeugdhond Moller Hanssen (DK)
23.06 Namur (BE) 1U Janicot (FR)
22.07 Lokeren (BE) 1ZG Beste Jeugdhond Van Hummelen (BE)

 

Begin pagina

Ch. Tristan von Bernerliebe (L.O.S.H  749549)

Multi Kampioen (Internationaal, BelgiŽ, Nederland, Frankrijk, Luxemburg)
HD/A en ED  0-0
Geselecteerde dekreu
Zoon van Orry vom Vieršugler: negenvoudig kampioen.

Geboren: 22/02/95
Fokker: Mevr. NoŽlla Coulier (BE)
Eigenaar: Liliane Goossens
Tristan in Zwitserland

Stamboom

  Ch.Orry vom
  Vieršugler
       HD/A
  Ch.Pilatus HD/A   Adel v/h Hooge Woud
  Brigitte v/d Vareneng   HD/C
  Ch.Marusha von
  Vieršugler HD/A
  Droef Ylco van t' Oude Veer HD/A
  Happy v/h Bressershof  HD/B
  Yutta- Lora
  v/d
  Hausmatt
      HD/B
  Donnald von
  Gammenhal HD/A
  Benny v. Nesselacker
  Helga v. Rosiendlithal
  Lora v/d
  Hausmatt HD/C
  Esko v. Bankenhof 
  Farah v/d Hausmatt

Showuitslagen  2003 (Veteranenklas Klas Reu):

25.08 Mechelen (BE) 1U Kirschbichler (AT)
14.12 Brussels Dog Show 1U Baelen (BE)
Showuitslagen 2002 (Kampioen Klas Reu):
12.10 Lauwe (BE)  Clubmatch 1U BIS Van Hummelen (BE)
Showuitslagen 2001 (Kampioen Klas Reu):
30.09 Duffel (BE) Clubmatch 1U RCAC Maija Anestad (FI)
22.09 Compiegne (FR) 1U Mme Senecat  (FR)
02.09 Mechelen (BE) 4U Zielinsky  (USA)
26.08 Gullegem (BE) Clubmatch 1U Finke-Meyer  (DE)
12.08 Leuven (BE) 2U Mac Dowell  (IR)
Showuitslagen 2000 (Kampioen Klas Reu):
08.01 Paris Dog Show (FR) 2U RCAC RCACIB P. Hinque (FR)
20.10 Dortmund (DE) 4U Fechler (DE)

Showuitslagen 2000 (Open Klas Reu):

02.04 Vichy (FR) Nat. Clubmatch 1U CAC Klok ’t Hart (NL)
Tristan von Bernerliebe

Showuitslagen 1999 (Kampioen Klas Reu):

24.04 Goes (NL) 1U CAC CACIB BOB SchjÝth (DK)
02.05 Amiens (FR) 1U CACIB BOB P. Hinque (FR)
09.05 Leiden (NL) 1U RCAC RCACIB Habig (DE)
24.05 Arnhem (NL) 1U CAC CACIB BOB Cottafavi (LU)
18.07 Liege (BE) 1U CAC CACIB BOB 2de Groep 2 Kuffer (LU)
25.07 Lokeren (BE) 1U CAC
1Erering Koppelklas
Wieldraaijer (NE)
01.08 Tienen (BE) 1U  Beste reu Berten (BE)
08.08 Mechelen (BE) 1U CAC CACIB BOB Ramsing (DK)
22.08 Lauwe (BE) 2U Born (CH)
04.09 Luxembourg (LU) 1U CAC CACIB BOB Striby (FR)
18.09 Compiegne (FR) 1U CACIB BOB Cassaghi (FR)
19.09 Putte (BE) Clubmatch 1U Beste reu Erthel (DE)
09.10 Lingen (DE) 3U Mutsham (DE)
16.10 Dortmund (DE) 3U Kirschbichler (AT)
28.11 Amsterdam (NE) 1U CAC CACIB BOB Pollet (BE)
Tristan von Bernerliebe

Showuitslagen 1998 (Open Klas Reu):

17.01 Le Bourget (FR) 4U Becuwe (FR)
24.01 Moeskroen (BE) 1U CAC CACIB BOB Mancsecal (FR)
31.01 Lille (FR) 1U CAC RCACIB Soulat (FR)
01.03 Gent (BE) 4U James (GB)
28.03 Roosendaal (NL) 2U Senecat (FR)
18.04 Antwerpen (BE) U Jassica (NL)
05.04 Macon (FR) 4U Calceran (FR)
02.05 Dortmund (DE) U Thomassen (SU)
17.05 Goes (NL) 4U James (GB)
23.05 Brussel (BE) ZG Schweizer (CH)
20.06 s’Hertogenbosch (NL) 2U RCAC RCACIB Krake (NL)
04.07 Stepping  (DK) 1U CAC BIM Burton  (AU)
26.07 Lokeren (BE) 2U RCAC Van  Den  Broeck (BE)
15.08 Maastricht (BE) 3U Ratner  (ZA)
22.08 Mechelen (BE) 1U CAC CACIB Mutsham (DE)
30.08 Rotterdam (NL) 1U CAC CACIB BOB Everton (GB)
12.09 Pontoise (FR) 2U RCAC RCACIB Engrand (FR)
19.09 Compiegne (FR) 2U RCAC RCACIB Thevenon (FR)
27.09 Luxemburg (LU) 5U Thevenon (FR)
11.10 Tongeren (BE) 1U (R)CAC Klok ’t Hart (NL)
17.10 Lauwe (BE) 1U BIS Van Hummelen (BE)
01.11 Metz (FR) 2U RCAC Soulat (FR)
08.11 Rouen (FR) 1U CAC CACIB BOB AsensiPeinado  (ES)
14.11 Kortrijk (BE) 2U RCAC RCACIB Kuusisto  (FI)
29.11 Amsterdam (NL) 4ZG Heikkinen  (FI)
20.12 Wijchen (NL) 2U Vlieghuis (NL)
Tristan von Bernerliebe Tristan von Bernerliebe

 

Begin pagina

Begin pagina