Het Begin

Na de verkiezingsnederlaag van Eddy Peelman waren talrijke sympathisanten - vooral die van stuifbergen - zo ontgoocheld dat ze de volgende dagen een revolutionair comité oprichten dat stande pede Eddy I tot de ware prins van 1983 in ballimschap uitriep, van de nodige hofdames voorzag en hem een mooie prinsenwagen onder de voeten schoof.

Alles werd klaargemaakt om op eigen bodem een ware veldslag te beginnen tegen de Moese overheerser Jan I. Doch de soep wordt nooit zo heet gegeten als ze wordt opgediend... zodat ook nu de karnaval heel rustig verliep en ze een heerlijke karnavaldag beleefden.

Waarschijnlijk omdat we zo braaf waren geweest kregen we van de jury nog een voorlaatste plaats en die prijs hebben we zo rap mogelijk verdronken bij onze plaatselijke herbergiers en toen reeds beslisten we het volgend jaar serieus aan te pakken!

Onze groep werd 'Kastel 250' gedoopt. 'Kastel' omdat we nooit onze afkomst zullen verloochenen en '250' verwijst naar het fabuleus bedrag dat onze afgekeurde prins mocht ontvangen voor zijn verbanning.

Tot de voornaamste aanstokers van deze groep behoorden Gontrand Vermachelen, Cesar Van Wezemaal, Freddy De Winter, François Vlaminck, Freddy De Decker, Luc Geens, Benny Aubroeck, Leo De Keyser, Jean Pierre Peelman en de Moernauten.

Alaaf, Alaaf, Alaaf