LANDBOUWPRIJSKAMP VILVOORDE 08-5-2017
Foto's + Uitslag Aangespannen en Bereden wedstrijden onder deze van de Keuringsprijskampen

Uitslag van de Keuringsprijskampen

Hengstveulens van 1 jaar
– Reeks Oudsten –
1- Unic van de Musschoot Maes Melissa, Meerdonk
2- Nectar van de Parelhoeve 2016/394 Van Buggenhout, Aaigem
3- Fabian van 't Costershof van Vlaams-Brabant 2016/318 Vereertbrugghen Johan, Opwijk
4- Maxim van 't Costershof van Vlaams-Brabant 2016/316 Vereertbrugghen Johan, Opwijk
– Reeks tussen Jongsten en Oudsten –
1- Bas van 't Rietenhof van Vlaams-Brabant 2016/330Van Riet Dominique, Londerzeel
2- Espoir de Malametz 2016/012Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
3- Amadee van de Boterhoeve 2016/524Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
4- Camille van 't Laerenhof van Vlaams-Brabant 2016/582Van Laer Thomas, Vlezenbeek
– Reeks Jongsten –
1- Constand van Tersaet van Vlaams-Brabant 2016/406 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2- Kimono de Lorcy 2016/020 Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
3- Eli van 't Rietenhof van Vlaams-Brabant 2016/664Van Riet Dominique, Londerzeel
4- Kart d'Oha Guillaume Jean, Wanze
Veulenkampioen 2017 :
Unic van de Musschoot [ Unik de Lichereau x Ylia van de Zaaidijk ]
 
Hengstveulens van 2 jaar
– Reeks Oudsten –
1- Vico van Ooidonk 2015/310Cocquyt Julien, Sint-Martens-Leerne
2- Egon van den Egelenberg 2015/344Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
3- Mirakel van de Parelhoeve 2015/346 Van Buggenhout Marnick, Elize en Virgini, Aaigem
– Reeks Jongsten –
1- Amador van de Boterhoeve 2015/600Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2- Arne van 't Bos van Vlaams-Brabant 2015/458 Verdoodt Wilfried en Petra, Malderen
3- Pablo van Issegem 2015/518De Paepe Karolien, Balegem
Jeugdkampioen 2017 :
Amador van de Boterhoeve [ Milo van Luchteren x Astra van de Boterhoeve ]
 
Hengsten van 3 jaar
1- Fideel van 't Roetaart 2014/416Van Riet Dominique, Londerzeel
 
Hengsten van 4 jaar
1- Jim van de Fonteine 2013/372Van Riet Dominique, Londerzeel
 
Hengsten van 5 jaar
1- Max van Schermershoek van Vlaams-Brabant 2012/396Peeters Dirk, Mollem
2- Vic van Ooidonk 2012/656Cocquyt Julien, Sint-Martens-Leerne
3- Picasso van de Puipaert 2012/544Van Riet Dominique, Londerzeel
 
Hengsten van 6 jaar
1- Ben van het Tienbunderhof van Vlaams-Brabant 2011/626Henckens Nico en zonen, Maaseik
 
Show kampioen van Vilvoorde 2016 : Milo van Luchteren, Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
 
Kampioen van Vilvoorde 2017 :
Max van Schermershoek van Vlaams-Brabant [ Matteo van 't Rietenhof x Sarah van 't Witveld ]
 
Merrieveulens van 1 jaar
– Reeks Oudsten –
1- Mabelle van de Boterhoeve 2016/583Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2- Elena van 't Rietenhof van Vlaams-Brabant 2016/321Van Riet Dominique, Londerzeel
3- Laura van de Puipaert 2016/641Van Riet Dominique, Londerzeel
4- Janne van de Boterhoeve 2016/581Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
– Reeks tussen Jongsten en Oudsten –
1- Anne van de Eikenhoeve 2017/2003Kus Benjamin, Bazel
2- Mieke van 't Saeghershof 2016/753Van Riet Dominique, Londerzeel
3- Noblesse van de Parelhoeve 2016/413 Van Buggenhout, Aaigem
– Reeks Jongsten –
1- Dina d'Elewijt van Vlaams-Brabant 2016/469De Greeff Herman, Elewijt
2- Roos van 't Groeneveld van Vlaams-Brabant 2016/787Verdoodt Wilfried en Petra, Malderen
3- Fenna van 't Mereland 2016/635Lammens Daniël, Mere
Veulenkampioene 2017 :
Mabelle van de Boterhoeve [ Matteo van 't Rietenhof x Monita van de Waaienberg ]
 
Merrieveulens van 2 jaar
– Reeks Oudsten –
1- Nadja Nena van de Kabei 2015/347Berden Pieter, Alken
2- Viola van het Hermeshof 2015/517Henckens Nico en zonen, Maaseik
3- Livia van 't Costershof van Vlaams-Brabant 2015/305 Vereertbrugghen Johan, Opwijk
4- Stien van 't Molenhof van Vlaams-Brabant 2015/315 Houman Jonas, Brussegem
5- Lotte van 't Roetaart 2015/363Fierens Louis, Emblem
6- Amelie van den Bunder 2015/335Camerlinck Maarten, Sleidinge
7- Dina van 't Roetaart 2015/361Fierens Louis, Emblem
8- Kitti van 't Roetaart 2015/365Fierens Louis, Emblem
9- Prinses van Issegem 2015/333De Paepe Karolien, Balegem
– Reeks tussen Jongsten en Oudsten –
1- Orpha van het Hermeshof 2015/509Henckens Nico en zonen, Maaseik
2- Avina de la Place 2015/127Van Bastelaere Marc, Kalken
3- Elza van Vollezele van Vlaams-Brabant 2015/695Van Riet Dominique, Londerzeel
4- Quinta van 't Zevekoot 2015/355De Graeve Danny en Chris, Erpe-Mere
5- Collet van 't Sparrenhof 2015/445Van Riet Dominique, Londerzeel
6- Lili du Malametz 2015/021Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
7- Rosa van Betz van Vlaams-Brabant 2015/481Schoolmeesters Tim, Rotem
8- Emma van 't Molenhof van Vlaams-Brabant 2015/321 Houman Marcel, Brussegem
9- Margot van 't Roetaart 2015/359Fierens Louis, Emblem
– Reeks Jongsten –
1- Tosca van 't Rietenhof van Vlaams-Brabant 2015/395Van Riet Dominique, Londerzeel
2- Tessa van de Leemputten 2015/521Brynaert Kurt et Dirk, Chivres
3- Jinte van de Boterhoeve 2015/635Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
4- Tina van 't Grootveld van Vlaams-Brabant 2015/587Ceuleers Wim, Nederokkerzeel
5- Mysterie van de Parelhoeve 2015/551 Van Buggenhout, Aaigem
6- Leen van de Driesprong 2015/749 Voncken Fried, Meeuwem
7- Gamine van Goudveerdegem van Vlaams-Brabant 2015/789 Van Laer Thomas, Vlezenbeek
8- Elodie van de Boterhoeve 2015/631Huygh Jeroen, Sint-Pieters-Leeuw
Jeugdkampioene 2017 :
Tosca van 't Rietenhof van Vlaams-Brabant [ Matteo van 't Rietenhof x Kjenta van 't Rietenhof ]
 
Loten van drie merrieveulens
1- lot van Dominique Van Riet, Londerzeel
2- lot van Louis Fierens, Emblem
3- lot van Imschoot, Beervelde
4- lot van Dominique Van Riet, Londerzeel
 
Merries van 3 jaar
– Reeks Grote maat –
1- Carola van het Hermeshof 2014/555Henckens Nico en zonen, Maaseik
2- Silke d'Elewijt van Vlaams-Brabant 2014/347De Greeff Herman, Elewijt
3- Liza van de Hoek 2015/2033Kus Benjamin, Bazel
4- Kitty van de Boterhoeve 2014/499Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
5- Agri-Lotte van de Boterhoeve 2014/501Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
6- Olivia van Issegem 2014/473De Paepe Karolien, Balegem
– Reeks Kleine maat –
1- Beau van de Boterhoeve 2014/511Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2- Hebe van 't Goed ter Kaeksmete 2014/2037Cornelis Ann-Sophie, Booischot
3- Vea van Ooidonk 2014/585Cocquyt Julien, Sint-Martens-Leerne
4- Diana van de Malsem 2014/477Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
5- Mieke van 't Slobbegor 2017/Bonnaerens Els, Bazel
6- Iris van 't Groeneveld van Vlaams-Brabant 2014/705Verdoodt Wilfried en Petra, Maldegem
 
Merries van 4 jaar
1- Nadia van de Zaaidijk 2016/2019Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2- Hortance de la Vallée 2013/083Verdoodt Wilfried en Petra, Malderen
 
Merries van 5 jaar
1- Valerie van de Spoorweg 2012/591Van Hoorebeke Didier, Oosteeklo
2- Orpha van de Bouwhoeve 2014/2007De Graeve Danny en Chris, Erpe-Mere
3- Charlotte van 't Schoorkenshof 2012/2067Bulteel familie, Haasdonk
4- Melissa d'Elewijt van Vlaams-Brabant 2012/415De Greeff Herman, Elewijt
5- Anneke van de Lindenhoeve 2012/877De Boe Jan, Ophasselt
6- Lisa van 't Mereland 2012/387Camerlinck Maarten, Sleidinge
 
Merries van 6 jaar
1- Xandrina van de Lindenhoeve 2011/743De Boe Jan, Ophasselt
2- Finette de la Vallée 2011/95Gordts & Eeckhout, Outer
3- Lena van 't Kouterhof van Vlaams-Brabant 2011/799Van Cortenberg Karolien, Erps-Kwerps
 
Merries van 7 jaar
1- Evita van 't Costershof 2010/305Vereertbrugghen Johan, Opwijk
2- Loret van 't Roetaart 2010/589Fierens Louis, Emblem
3- Jasmine van Luchteren 2010/819Lammens Daniel, Mere
4- Kyra van Issegem 2010/613De Paepe Karolien, Balegem
 
Merries van 8 jaar
1- Laura van 't Roetaart 2009/807Fierens Louis, Emblem
2- Elodie van 't Rooiveld 2009/611Bonnaerens Els, Bazel
3- Roosje van 't Kouterhof 2009/1017Van Cortenberg Karolien, Erps-Kwerps
 
Merries van 9 en 10 jaar
1- Renske van Hoeve Ruth 2012/2077Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
2- Veerle van de Spoorweg 2007/655Van Hoorebeke Didier, Oosteeklo
3- Jutta van 't Zevekoot 2007/387De Graeve Danny en Chris, Erpe-Mere
4- Soetkin van 't Bos 2008/419De Cneudt Anke, Heverlee
 
Merries van 11 jaar en ouder
1- Elina van het Kruissewegje 2005/2059De Greeff Herman, Elewijt
2- Amber van den Hoek 2006/357Ceuleers Wim, Nederokkerzeel
3- Hermine van de Grote Weide 2006/483De Block Cindy, Asse
4- Fien van 't Kouterhof 2010/911Van Cortenberg Karolien, Erps-Kwerps
 
Loten van drie merries
1- lot van Van Hoorebeke Didier, Oosteeklo
2- lot van Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde
3- lot van De Greeff Herman, Elewijt
4- lot van Fierens Louis, Emblem
 
Show kampioene van Vilvoorde 2016 : Gwendoline van de Spoorweg - Van Hoorebeke Didier, Oosteeklo
 
Kampioene van Vilvoorde 2017 :
Nadia van de Zaaidijk [ Udo van de Zaaidijk x Riekka van de Paashoef ]
 

Aangespannen wedstrijden

Aangespannen Enkelspan
1- De Greeff Eric, Kampenhout met Flicka du Haut des Dames in een wagonnette
2- De Greeff Eric, Kampenhout met Xilver van de Lindenhoeve in een wagonnette
Aangespannen Tweespan
1- Lambrechts Franois, Nederokkerzeel met Margo vh Ruthof en Elke vd Delleput in een Duitse jachtwagen
2- De Backer Sebastiaan, Kampenhout met Bavo en Hydra du Bois de Boussu in een wagonnette
3- Lambrechts Franois, Nederokkerzeel met Isaura en June van de Kwaenyk van Vlaams-Brabant in een jachtwagen
4- Van Laerhoven Frans, Nederokkerzeel met Ben van 't Grootveld van Vlaams-Brabant en Youri van Gaasbeek van Vlaams-Brabant in een picknickwagen
5- Vangoidsenhoven Etienne, Kampenhout met Bella en Wiske van den Horst in een driewielkar
6- Van Laerhoven Frans, Nederokkerzeel met Bea vh Tienbunderhof van Vlaams-Brabant en Iza vd Hooge Poort in een picknickwagen
7- Ceuleers Wim, Nederokkerzeel met Helena van 't Cleihof en Star van Luchteren in een wagonnette
8- Vangoidsenhoven Etienne, Kampenhout met Prins en Truus van Gaasbeek in een driewielkar

Bereden wedstrijd

1- Van Cortenberg Karolien, Erps-Kwerps met Roosje van 't Kouterhof
2- Bonnaerens Els, Bazel met Elodie van 't Rooiveld
3- Verelst Bieke, Nederokkerzeel met Eufrasie vt Grootveld van Vlaams-Brabant
4- Bonnaerens Els, Bazel met Mieke van 't Slobbegor
5- Van Cortenberg Karolien, Erps-Kwerps met Lena van 't Kouterhof
6- Ceuleers Wim, Nederokkerzeel met Yvette van de Stock
7- Van Cortenberg Karolien, Erps-Kwerps met Fien van 't Kouterhof

Max
Kampioen Vilvoorde 2017: Max van Schermershoek van Vlaams-Brabant
5 jaar van Peeters Dirk, Mollem

Nadia
Kampioene Vilvoorde 2017: Nadia van de Zaaidijk 4 jaar
van Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde

Tosca
Jeugdkampioene Vilvoorde 2017 - 2 jaar:
Tosca van 't Rietenhof van Vlaams-Brabant

van Van Riet Dominique, Londerzeel

Mabelle
Veulenkampioene Vilvoorde 2017 - 1 jaar:
Mabelle van de Boterhoeve

van Imschoot Luc en Ignaece, Beervelde

Carola
1e merries 3 jaar grote maat: Carola van het Hermeshof
van de familie Henckens, Maaseik

Valerie
1e merries 5 jaar: Valerie van de Spoorweg
van Van Hoorebeke Didier, Oosteeklo

Xandrina
1e merries 6 jaar: Xandrina van de Lindenhoeve
van De Boe Jan, Ophasselt

Evita
1e merries 7 jaar: Evita van 't Costershof
van Vereertbrugghen Johan, Opwijk

Laura
1e merries 8 jaar: Laura van 't Roetaart
van Fierens Louis, Emblem

Renske
1e merries 9 en 10 jaar: Renske van Hoeve Ruth
van Imschoot, Beervelde

Elina
1e merries 11 jaar en ouder : Elina van het Kruissewegje 15 j
van De Greeff Herman, Elewijt

Ben
1e hengsten 6 jaar : Ben van het Tienbunderhof van Vlaams-Brabant
van Henckens Nico en zonen, Maaseik

Jim
1e hengsten 4 jaar : Jim van de Fonteine
van Dominique Van Riet, Londerzeel

Amador
Jeugdkampioen 2 jaar : Amador van de Boterhoeve
van Imschoot, Beervelde

Unic
Veulenkampioen 1 jaar : Unic van de Musschoot
van Maes Melissa, Meerdonk


Winnend lot merrieveulens : van Dominique Van Riet
Foto's Alfons Maes

  • » Uitslag + foto's Vilvoorde 2016
  • Wie graag nog eens de historiek van deze prijskamp naleest:

    » Vilvoorde: landbouwprijskamp sinds 1853