Trainingen Vlaanderen    
Maandag          
           
Kendo Kojika Sportarena Tolhuis Gent Volwassenen 20 u 00 - 22 u 00
Iaido Shobukai Limburgstr 106 Antwerpen Muso Shinden 19 u 00 -20 u 30
Jodo       Geen  
           
Dinsdag          
           
Kendo Seishinkan Redingenstr 90 Leuven Vanaf 13 jaar 19 u 00 - 21 u 00
Kendo Kenseikan Sporthal De Kluize Oosterzele   17 u 30 - 19 u 00
Iaido Itto Ryu Sporthal St.-El.-Winkel   19 u 30 - 21 u 00
Iaido KenZenIchi Sporthal Aarstelaar Volwassenen 20 u  00 - 21 u 30
Jodo Itto Ryu Sporthal St.-El.-Winkel Advanced 19 u 30 - 21 u 00
Jodo Kendo Gent Sporthal Bourgoyen Driepikkelstraat 30   20 u  00 - 22 u 00
           
Woensdag          
           
Kendo Kojika Sporthal Gent Jeugd 17 u 00 - 19 u 00
Kendo Tamiza Koutermolenstr. Belsele Jeugd 18 u 30 - 20 u 00
Kendo Tamiza Koutermolenstr. Belsele Vanaf 13 jaar 19 u 30 - 21 u 30
Kendo Isshindotai Nijverheidsstr 112 Assebroek Julien Saelens 19 u 00 - 21 u 00
Kendo Nobara Hof Ter Lokerenstr. 1 Erembodegem   19 u 30 - 21 u 00
Kendo Sei Shin Kan F.Van Hombeeckpl 17 Berchem   18 u 30 - 20 u 30
Jodo Shobukai Limburgstr 106 Antwerpen Muso Shinden 20 u  00- 22 u 00
           
Donderdag          
           
Kendo Kendo Gent Driepikkelstraat 30 Mariakerke Bougoyen 20 u 15 - 22 u 00
Kendo Kenseikan Sporthal De Kluize Oosterzele   19 u 00 - 20 u 00
Iaido Nobara Hof Ter Lokerenstr. 1 Erembodegem   21 u 00- 22 u 30
Iaido Tsuru kai Europalaan 3 Terhagen Seitei, Muso Shinden 20 u 00 - 21 u 30
Iaido Seibukan Kolderbos 6 Genk Seitei, Muso Shinden 19 u 30 - 21 u 00
Iaido Kendo Gent Driepikkelstraat 30 Mariakerke Bougoyen 18 u 45 - 20 u 15
Iaido Ittoryu Dorpsplein 2 Zwevegem Sint-Eloois-Winkel 19 u 30 - 21 u 00
Jodo Nobara Hof Ter Lokerenstr. 1 Erembodegem   20 u 00 - 21 u 00
Jodo Kendo Gent Driepikkelstraat 30 Mariakerke   18 u 00 - 18 u 45
           
Vrijdag          
           
Kendo Seishinkan Tervuursevest 101 Heverlee Vanaf 13 jaar 20 u 00 - 22 u 00
Kendo Seishinkan Middelheimlaan 1-5 Antwerpen Vanaf 15 jaar 20 u 00 - 22 u 00
Kendo Ko Jika Sportarea Tolhuis Gent Allen 19 u 00 - 21 u 00
Jodo Shobukai Limburgstr 106 Antwerpen Muso Shinden 19 u 00 - 20 u 15
           
Zaterdag          
           
Kendo Kenhachi St-Onolfsdijk 12a Dendermonde Meirdam 17 u 00 - 19 u 00
Kendo Kenseikan Sporthal De Kluize Oosterzele   17 u 00 - 20 u 00
Iaido Kenhachi St-Onolfsdijk 12a Dendermonde Meirdam 16 u 30 - 17 u 30
Jodo Fudoshinkai Sporthal Luysbekelaar Borgerhout   09 u 00 - 10 u 00
Jodo Kenhachi St-Onolfsdijk 12a Dendermonde Meirdam 15 u 00 - 17 u 00
           
Zondag          
           
Kendo Nobara Hof Ter Lokerenstr. 1 Erembodegem   11 u 00 - 12 u 30
Kendo Tamiza Sporthal Witte Molen Sint-Niklaas   15 u 30 - 17 u 00
Kendo Seishinkan Sporthal Brilschans Berchem Gevorderden 09 u 00 - 10 u 00
Iaido Nobara Hof Ter Lokerenstr. 1 Erembodegem   09 u 30 - 11 u 00
Iaido Tamiza Sporthal Witte Molen Sint-Niklaas Seitei 14 u 00 - 15 u 30
Iaido Kendo Gent Driepikkelstraat 30 Gent Bougoyen 09 u 00 - 11 u 00
Iaido Itto Ryu Bekaertstr. 4 Zwevegem   10 u 00 - 11 u 30
Iaido Tsuru Kai Europalaan 3 Terhagen Seitei, Muso Shinden 11 u 00 - 12 u 00
Jodo Nobara L.De Betunelaan Aalst Nieuwbeekzaal 11 u 00 - 12 u 00
Jodo Tsuru Kai Europalaan 3 Terhagen   10 u 00 - 11 u 00
Jodo Itto Ryu Bekaertstr. 4 Zwevegem   09 u 00 - 10 u 15