Prins Carnaval kandidaten

Jaar

 Kandidaten(alfabetisch) Figuur   Gesteund door

Stemmen

 

 

 

 

 

1972

Neyrinck Laurent

Père Camembert

 

 

-

 

 

 

 

1973

Maes Urbain

Robin Hood

 

 

-

 

 

 

 

1974

Baeckelandt Jacques

Pierrot

Basketbalclub/NCMV

 

1974

Coopman Vincent

Sheriff

Individueel

 

1974

Flamez Georges

Vlaswerker

KSA/NCMV

 

1974

Folens Dirk

Cowboy

Individueel

 

1974

Gheysen Pol

Postzegel

Postzegelkring/Sursum Corda

 

1974

Hanssens Luc

Musketier

Volleybalclub/NCMV

 

1974

Holvoet Lieven

Cowboy

Individueel

 

1974

Macco Willy

Arabier (met baard]

MJA

 

1974

Maes Geert

Chaplin

Studenten Moeder Gullegemse

 

1974

Meyfroit Hendrik

Arabier

Jeugdclub Toeternietoe

 

1974

Pattyn Gilbert

Middeleeuws soldaat

Schuttersclub St. Barbara

 

1974

Soenens Frans

Miss Minivoetbal

Minivoetbal Gullegem

 

1974

Van Craeyveld Jean-Pierre

Neptunus

Duikersclub Neïriden

 

1974

Vanfleteren Etienne

Boerke Naas

WTC Remmerietrappers

 

-

 

 

 

 

1975

Allegaert Frans

Student

Onderwijzend personeel

 

1975

Avijn Filip

Freule

Kobbegat

 

1975

Demuyzere Hubert

Clown

Remmerietrappers

 

1975

Devriendt Rik

Soldaat

Moeder Gullegemse

 

1975

Van Craeyveld Jean-Pierre

Pastoor

Duikersclub Neïriden

 

1975

Vansteenkiste Marc

Nar

Schuttersclub St. Barbara

 

-

 

 

 

 

1976

Compernolle Jean-Claude

Lamme Goedzak

De Lustige Slijters

 

1976

Demuyzere Hubert

Coureur

Remmerietrappers

 

1976

Gheysen Paul

Kozak

Basketbalclub

 

1976

Lebon Geert

Clown

Café De Wegwijzer

 

-

 

 

 

 

1977

Corion Jean-Pierre

De visser

Vissersclub LVD

89

1977

Dejaeghere Guido

Kozak

 

68

1977

Deryckere Luc

Witte van Zichem

Samandus volley

105

1977

Derveaux Serge

Fakteur

De Post

245

1977

Gheysen Pol

Baby

Postzegelclub

30

-

 

 

 

 

1978

Deryckere Luc

Charly Chaplin

Samandus volley

491

1978

Deschamps Luc

Den Dikken

 

364

1978

Rots Richard

Wijkburgemeester

Kweke Wevelgem

66

1978

Vanhie Etienne

Matroos

Volkshuis

271

1978

Vanoost William

Clown

De Bond

98

-

 

 

 

 

1979

Desmet Jean-Pierre

Onbekende soldaat

 

22

1979

Devos Rik

Pastoor Munte

 

334

1979

Lefever Frans

Polllentierke

De Bondtrappers

238

1979

Neve Marnix

Witte

 

377

1979

Valcke Franky

Peppi

 

193

-

 

 

 

 

1980

Coeman Noël

Boer

Brandweer

151

1980

Joye Rik

Viking

 

621

1980

Picquart Jean-Pierre

Professor Picar

 

204

1980

Tassaert Franky

Hardy

 

84

-

 

 

 

 

1981

Heernaert Willy

Zingende Cowboy

 

97

1981

Langedock Lucien

De Sukkelaar

Moorsele

 

1981

Reulens Eddy

Harlekijn

De Post

400

1981

Vandemoortele Rudy

Boerke Naes

De Klokke

 

1981

Voorjans Freddy

Fliep Fluitketel

LVD Vissersclub

 

-

 

 

 

 

1982

Dekimpe Luc

Pompierke

Brandweer

326

1982

Depuydt José

Arlekino

KWB

328

1982

Dewispelaere Bernard

Clochard

 

116

1982

Vandendriessche Etienne

Tiroler

Muziek De Waere Vrienden

350

1982

Willems Ludo

Pensejager

St. Barbara

114

-

 

 

 

 

1983

Compernolle Jean-Claude

Dorstige slijter

De Klokke/Lustige Slijters

251

1983

Couckuyt Firmin

Pipo de clown

Brandweer

475

1983

Deschaeck Ronny

Bakker Ronny

 

146

1983

Joye Rik

Tarzan

 

92

1983

Langedock Lucien

Sukkelaar

Moorsele

94

-

 

 

 

 

1984

Deschaeck Ronny

Edelbakker

 

416

1984

Roels Franky

Cid Cactus

 

405

1984

Vanneste Guy

Kroegbaas

 

671

1984

Verscheuren Hendrik

Witten v. Gullegem

Ter Walle

108

-

 

 

 

 

1985

Compernolle Jean-Claude

Cafésportman

De Klokke

 

1985

Coopman Freddy

Radiopiraat

 

 

1985

Demuynck Luc

Willem den bard

 

 

1985

Vandorpe Luc

Viking

 

 

1985

Vanneste Mario

Marktkramer

 

 

-

 

 

 

 

1986

Coopman Freddy

Juul Kabas

 

60

1986

Delombaerde Lieven

Lustige pierlampetter

 

369

1986

Deschamps Franky

Gekke voetballer

 

84

1986

Warlop Dirk

Schieterke

Schuttersclub St. Barbara

143

-

 

 

 

 

1987

Coopman Freddy

Buschauffeur

 

133

1987

Huyghebaert Johny

Clochard

 

292

1987

Quidousse Paul

Muzikantje

Muziek Middenstand

106

1987

Vandemoortele Rudy

Boerke Naes

 

303

-

 

 

 

 

1988

Depuydt Fabian

Turre van Rio

De Klokke, KSA

420

1988

Tandt Geert

Bloazerken

Muziek Middenstand

289

1988

Vandorpe Luc

Boerken

 

170

-

 

 

 

 

1989

Debal Guillaume

Vlaswerker

 

237

1989

Desmedt Karel

Charle lampe

 

27

1989

Hanssens Diederik

Steven de coureur

Gouden Bank

373

1989

Seys Thierry

Gullegemse André

De Klokke, KSA

490

1989

Warlop Jacky

Forelvisser

(vervanger Geert Verscheuren)

-

-

 

 

 

 

1990

Deschamps Franky

Het lustig biervat

 

82

1990

D'Haene Jacques

Pinokio

’t Pleintje

74

1990

Seynaeve Robrecht

Robbe Boullie

 

432

1990

Warlop Jacky

Lucky Luke

 

252

-

 

 

 

 

1991

Catteeuw Mike

De friette

 

92

1991

Deraeve Marnix

Boogschutter

 

188

1991

Toebaert Mario

Père Camembert

KSA

229

-

 

 

 

 

1992

Coopman André

Bokseur

 

203

1992

Debal Guillaume

Juul Kabas

 

133

1992

Blondeel Daniël

Stationschef

 

18

1992

Seys Gery

Facteur

De Klokke

471

-

 

 

 

 

1992

Coeman Rahma

de Nar

 

 

1992

Cottyn Heidi

Bessy Turf

Karabijnschutters

 

1992

Degryze Patsy

’t Scholierke

 

196

1992

Six Carine

Moeder Overste

Kwadries

163

1992

Wybo Nathalie

‘t Rap helpsterke

Basketbal

174

-

 

 

 

 

1993

Blondeel Daniël

Stationschef

 

31

1993

Seys Franky

Schutterke

St. Barbara

139

1993

Vandenborre Jean-Claude

Soldaat Claude

 

105

1993

Vanneste Karel

Caliméro Kerel

De Klokke, KSA

266

-

 

 

 

 

1994

Blondeel Daniël

Zeekapitein

 

34

1994

Cottyn Geert

Cowboy

 

111

1994

Marreel Luc

Duivenmelker

 

87

1994

Seynaeve Rik

Taxichauffeur

 

44

1994

Vandenberghe Dominique

Robot

 

379

-

 

 

 

 

1995

De Caesteker Christophe

Eddie Wally

 

217

1995

Dewispelaere Danny

Willem Vermandere

 

87

1995

Gerard Jean-Louis

Goochelaar

De Klokke

75

1995

Vandenbulcke Hans

Postbode

KWB

41

-

 

 

 

 

1996

Ballois Franky

Kamiel Spiessens

 

236

1996

Stroobandt Paul

Strauss I

 

44

1996

Vercruysse David

Metserke

SK Gullegem

112

1996

Verscheuren Patrick

Militair

De Klokke

245

-

 

 

 

 

1997

De Jode Franky

Spiessens

 

69

1997

Gurdebeke Kristof

Koekoek Kurkel

KSA

367

1997

Stroobandt Paul

Rosa en Modest

 

174

-

 

 

 

 

1998

Baert Wim

Zuster Vaseline

 

61

1998

Seys Andy

Turre de Snufbout

KSA

241

1998

Stroobandt Paul

Boma

 

234

-

 

 

 

 

1999

Six Nico

Disco Six

KSA

200

-

 

 

 

 

1999

Claeys Shirley

Meter Valium

Kwadries

73

1999

Vandoorne Sandra

’t Muzikantje

 

26

-

 

 

 

 

2000

Seynaeve Tony

de Vuile Jeanetten

St. Barbara

188

2000

Soubry Vincent

de Vuile Jeanetten

St. Barbara

 

2000

Willems Ludo

de Vuile Jeanetten

St. Barbara

 

2000

Iserbyt Wouter

Mik & Mak en Mon

KSA

206

2000

Decock Tim

Mik & Mak en Mon

KSA

 

2000

Lefevre Benoit

Mik & Mak en Mon

KSA

 

2000

Hostyn Marnik

Vriendengroep

 

 
17

2000

Baert Lieven

Vriendengroep

 

 

2000

Baert Wim

Vriendengroep

 

 

-

 

 

 

 

2001

Casier Pieter

Ronny P. King

KSA

379

2001

Clarysse Jonathan

Joe aus Tirol

 

117

2001

De Jonghe Fréderic

CIF’ke (Carlsberg In Fles)

BBC

194

-

 

 

 

 

2002

Deltour Bram

Mic Mac Bram Pudding

Chiro

230

-

 

 

 

 

2003

Clauws Brecht

Brecht Flinstone

+13 Werking

460

2003

Nuytten Nico

’t Lam Gods

St. Barbara

69

2003

Werbrouck Wim

Willempie

Café De Middenstand

284

-

 

 

 

 

2004

Catteeuw Ringo

Ringo de Janeiro

De Middenstand

268

2004

Goethals Mike

Firmin Crets

Reserven Wevelgem City

160

2004

Rogolle Christof

Bolle

‘t Kaffee

199

2004

Verfaillie Bruno

Robin Hood

+13 Werking

412

-

 

 

 

 

2005

Cloet Jorre

Aerobix Dramix

KSA

261

2005

Cottyn Christ

Frans Brauer

’t Belgiekske

188

2005

Desmedt Angelo

Smedtje Carnaval

BBC

49

2005

Toebaert Mario

De Boskabouter

De Klokke

80

-

 

 

 

 

2006

Accou Jan

Indiana Jean

Scouts

198

2006

Dejans Henk

Cowboy Henk

Café Trefpunt

240

2006

Martin Pieter

Bubba & Co

KSA

330

-

 

 

 

 

2007

Hovelaque Cedric

Right Said Cete

KSA

336

2007

Vandaele Kenny

Kenny Ryan

Zabbereirs

246

2007

Vandenbulcke Noël

Koordedraaier

Café Trefpunt

82

2007

Vandekerkhove Thomas

Bakkie

Chiro

66

-

 

 

 

 

2008

Hinnekens Hans

Hansy Kuiper

30+ vrienden, Scouts

375

2008

Van Landuyt Mathieu

Thor Skamelson

KSA

130

2008

Van Nieuwenhuyse Gianni

De heiligen elektrieker

Wijk ter Walle

160

-

 

 

 

 

2009

Casteele Tom

Spikey Hazes

KSA

353

2009

Dedeyne Chris

‘t Kieken

Café Trefpunt

66

2009

Tassaert Jurgen

Cupido

Café Gouden Bank

105

2009

Vanhaverbeke Kenny

Fonzie

Scouts

159

-

 

 

 

 

2010

Hellebuck Nico

Sefke de facteur

Café Gouden Bank

692

2010

Werbrouck Wim

Billy Durf

Bockor Café

359

-

 

 

 

 

2011

Caes Arne

Onnozel Manneke

+13 Werking

231

2011

Deswarte Glenn

de Beenhouwer

Café The Bottle

89

2011

Vandewalle Nicolas

Muhammed Wally

KSA

432

-

 

 

 

 

2012

Deswarte Glenn

Antoon

Café The Bottle

345

2012

Tubaert Björn

Tuby Turbo

Café Den Osse

117

2012

Vandekerkhove Thomas

Aka Ba Barakkie

Chiro

138

-

 

 

 

 

2013

Gevers Bart

André Van Duin

De Sporthalle - Ping pong

113

2013

Hoste Danny

Urbanus

Gouden Bank

408

2013

Soubry Jellis

Bailey's

De Bottle

234

-

 

 

 

 

2014

Behaeghe Michael

Pruike Sommers

FC Gullegem

171

2014

Thermote Thomas

Ding-Dong ’t Pompierke

KSA en Den Osse

467

2014

Vanwynsberghe Nico

DJ Prico

De Klokke

113

-

 

 

 

 

2015

Moenens Glenn

Kuifje

Gouden Bank - De Moat'n

590

2015

Thermote Michiel

SOS Michiel

KSA en Den Osse

313

-

 

 

 

 

2016

Dupont Nico

Indiana Jones

PAR8

90

2016

Herman Stijn

Jan Klaassen

Kon.Harmonie St.Cecilia

459

2016

Martin Simon

Super Mario Bros

KSA - Den Osse - Jeugdfeesten

562

-

 

 

 

 

2017

Descheemaeker Tom

Cowboy Tom

Den Osse

376

2017

Verstraete Vincent

The Bodyguard

Gouden Bank - Keuvelcafé Olympia

415

-      

2018

Van Landuyt Mathieu Kapitein Iglo  
2018 Coopman Mathieu Mr. Chiquita  
2018 Debrabandere Maxim André Hazes  
-      
2019 Dewaegenaere Frank Kabouter Klus  
202
2019 Thermote Michiel Michiel Bond 004  
587
2019 Himpe Davy Kiekeboe  
290