Gouden Hengel/Gouden Superprestige

Vanaf 2007 is de trofee "Gouden Hengel" vervangen door de "Gouden Superprestige". Dit klassement wordt opgemaakt aan de hand van de resultaten behaald tijdens de diverse A-wedstrijden van het afgelopen jaar in de verschillende verbonden. Tot 2006 noemde deze trofee de "Gouden Hengel". Gunther Vandesande wint deze trofee reeds voor de 7e maal (2000, 2002, 2003, 2004, 2005, 2007, 2008).

Hieronder het eindklassement van 2008
Plaats
naam Club
Ptn.
1
Vandesande Gunther Noorderwijk
450
2
De Page Kim Team Vivoko CF
379
3
DeliŽn Sandra Noorderwijk
235
4
Maenhaut Jurgen Vrije Vissers Gent
208
5
Vandenberghe Hendrik Vrije Vissers Gent
207
6
Franssen Carl Mondial Zemst
189
7
Vermeulen Bruno Mondial Zemst
180
8
D' Hollander Thierry Mondial Masters
168
9
Devos Karel Mondial Zemst
161
10
D' Hondt Simonne Mondial Zemst
148
Hieronder het eindklassement van 2007
Plaats
naam Club
Ptn.
1
Vandesande Gunther Noorderwijk
441
2
Vermeulen Bruno Mondial Zemst
344
3
Van Gyseghem Guy TVCF
286
4
De Page Kim TVCF
241
5
Maenhout Jurgen VVOV
223
6
Huysmans Frans ZP Denderstreek
208
7
Verstrepen Jef Noorderwijk
206
8
Gobel Guy VVOV
174
9
Vandyck Françis Noorderwijk
172
10
Vandenberghe Hendrik VVOV
156
Hieronder het eindklassement van 2006:
Plaats
naam Club
Ptn.
1
Helsen Bart Noorderwijk
10
2
Vandesande Gunther Noorderwijk
23
3
De Borger Harald Mondial Masters
35
4
Maenhout Jurgen Individueel
38
5
Verstrepen Jef Noorderwijk
47
6
Salomez Steve RTA
63
7
Coopmans Marc Noorderwijk
67
8
Vanermen David ZP Denderstreek
80
9
Franssen Carl Mondial Masters
90
10
Ramaekers Marc Mondial Masters
97
Hieronder het eindklassement van 2005:
Plaats
Naam Club
Ptn.
1
Vandesande Gunther Noorderwijk
10
2
Helsen Bart Noorderwijk
20
3
Maenhaut Jurgen Individueel
31
4
Huysmans Frans ZP Denderstreek
42
5
D' Hollander Thierry Mondial Masters
62
6
De Borger Harald Mondial Masters
65
7
De Rijck Adolf WVW
70
8
Lazou Steven WVW
72
9
Thienpondt Hans BVW
79
10
Salomez Steve RTA
82
Hieronder het eindklassement van 2004:
Plaats
Naam
Club
Ptn.
1
Vandesande Gunther Noorderwijk
10
2
Helsen Bart Noorderwijk
22
3
Derijck Adolf GK Waregem
29
4
De Borger Harald Mondial Masters
45
5
Maenhaut Jurgen BV Wetteren
47
6
De Vos Karel Mondial Zemst
62
7
Thienpondt Hans BV Wetteren
66
8
Neven Erik Waterduivels
83
9
Vanermen David ZP Denderstreek
86
10
Wellekens Marc ZP Denderstreek
100