Fotoframe

Kerstshow Wijchen 17 december 2012   

CAC-CACIB  Show

Keurmeester / Judge: Mevr. Runderkamp P. ( NL. )

Reuen / Dogs 

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.     Res. CAC   Sumanshu Spicy and Delicious       /        Joos  Martine

Afw.-Abs.    Marichelle's Amtshar Skamar      /    Singerland  M.J.M.

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    
CAC-CACIB-BOB      Alilah Xty Cuddles Corner    /     E. De Nijs 

2. Zg. / Vg.   Drong-Lamleh of Wamil Ajendra     /      Lequain G.

Kampioensklas / Champion class  

Afw.-Abs.  
 Cho-Oyu Gu-Lin     /     C. Festing - Luzay

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.      CAC - Beste  Teef   Kaprice du Comble de Bonheur       /       De Bonte-Descamps  Jan & Solange

2. Zg. / Vg.   Moshu Maitreya at Spirit       /      Chris & Bianca van Bommel

Tussenklas /  Intermediaire

1. U. / Ex.     CACIB     Z-Taku Khyi My    /     Hesselmann Marita

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    
Res. CACIB    Jomo Tara  From Heaven's Earth    /     Van Beethoven Anne

Veteranenklas - Veteran Class

1. U. / Ex.     Res.CAC     Z-Taku  Hebuju Teba Skar-Mo     /     Hesselmann Marita

2. U. / Ex.     Falamandus Instant Scandal    /     J. Hordijk

 

Brussels Dogshow 8 december 2012   

CAC-CACIB  Show

Keurmeester / Judge: Mevr. Degryze Dianne  ( B. )

Reuen / Dogs 

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.      Sumanshu Spicy and Delicious       /        Joos  Martine

Tussenklas /  Intermediaire

1. U. / Ex.     CAC    Mikudi Hot Sensation        /     Van Beethoven  Anne

G. / G.          Lha-Chen Po Od Vilzonky    /     Juklicek Jini

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    
CAC      Alilah Xty Cuddles Corner    /     E. De Nijs 

Kampioensklas / Champion class  

1. U. / Ex.  
  CAC-CACIB   Don Grub of Nina's Mi Kyim     /     H.J.J.M. van Lisdonk

2. U. / Ex.      Res. CAC-CACIB    Sumanshu Patchwork Prince    /    Joos Martine

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.      Best of Breed & Brussel Junior Winster 2012   Kaprice du Comble de Bonheur       /       De Bonte-Descamps  Jan & Solange

2. Zg. / Vg.   Marichelle Ana Ma Na  Don Grub    /    E. van Lisdonk 

3. Zg. / Vg.   Na-Ni-Ka Od Vilzonky     /    Chavala  Lenka

G. / G.          Kimaya De La Vallée Celeste     /     D'hont Jennifer

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    
CAC-Res. CACIB    Jomo Tara  From Heaven's Earth    /     Van Beethoven Anne

Kampioensklas / Champion class  

1. U. / Ex.  
  CAC-CACIB   Ibe Du Comble de Bonheur   /     De Bonte-Descamps    Jan & Solange 

Veteranenklas - Veteran Class

1. Zg. / Vg.   Dendrobaate's Lynette      /      Machacova Martina

 

Kampioenschapclubmatch TTCN

30 november 2012   met CAC

Keurmeester / Judge: Mr. David Roberts ( GB. )

Reuen / Dogs 

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP.  Best baby    Lalit Du Comble de Bonheur     /      Jeanette Benning - Steenvoorden

2. VB./ VP.   Darian Des Rousserolles   /    M. & D. Bruijne

3. B./ P.        Passion and Pride a Legend is Born   /    Y. Roos

Puppyklas / Puppy class

1. VB./ VP.  Best Puppy    Abousir Ben Mazar I Sharif   /      Jos Hordijk

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.      Sumanshu Spicy and Delicious       /        Joos  Martine

2. Zg. / Vg.   Marichelle's Amtshar Skamar    /    M. Slingerland

G. / G.          You da One at Boticote     /     S. Sprietsma

Tussenklas /  Intermediaire

1.
Zg. / Vg.   Amazing Roadtrip Zippy     /     D. van Gelder

2. Zg. / Vg.   Chadron     /      S. Postma

G. / G.          Farrusco Spirit of Happiness     /     J. Janssen

G. / G.          Feng Shui Spirit of Happiness     /    A. van Wijngaarden

G. / G.          Eloy     /      J. Helmers

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    
Res. CAC      Alilah Xty Cuddles Corner    /     E. De Nijs 

2. U. / Ex.    Itam Puti  Du Comble de Bonheur      /    Mirjam Roemeratie - Flipse

3. U. / Ex.    Ishiro Du Comble de Bonheur      /    Van Der Heyden - Coen

Kampioensklas / Champion class  

1. U. / Ex.  
  CAC    Idol Giant Talk of the Town    /    H. Bovendeerd

2. U. / Ex.    Sumanshu Patchwork Prince    /    Joos Martine

3. U. / Ex.    A-Bingu von Sa-Dan-Po    /    G.  Roehr

4. U. / Ex.    Cho-Oyu Gu-Lin     /     C. Festing - Luzay

Teven / Bitches

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP.   Annakapelli Ben Mazar I Sharif    /    Jos Hordijk

2. VB./ VP.   Passion and Pride a Piece of Art    /     B. Blok ter Beek

3. B. / P.       Shine Yindee Manchu      /       A. Hilboesen

Puppyklas / Puppy class

1. VB./ VP.  Abby Ben Mazar I Sharif    /    S. Voorsmit - Brouwer

W.B. / W.P.  Fayrad v.d. Friesiana     /     R. v.d. Keyl

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.     CAC & Best of Breed   Kaprice du Comble de Bonheur       /       De Bonte-Descamps  Jan & Solange

2. U. / Ex.     Lam Drog denpa ajala Im-Chi    /     C. Festing - Luzay

Tussenklas /  Intermediaire

1.
Zg. / Vg.   Yindee Machu     /     A. Ramerman

2. Zg. / Vg.   She's all That Talk of the Town     /     L. Huisman

Openklas / Open class

1. Zg. / Vg.   Djingme Damita Spirit of Happiness      /      B. de Waart

Kampioensklas / Champion class  

1. U. / Ex.  
  Res.CAC   Ennieh - Boddieh Ben Mazar I Sharif    /    Jos Hordijk

2. U. / Ex.     Ibe Du Comble de Bonheur   /     De Bonte-Descamps    Jan & Solange 

Fokkersklas / Breeder class

1. U. / Ex.    Vitality of the Cuddle Corner    /     E. de Nijs

2. Zg. / Vg.   Dahlyn v.d. Friesiana     /      Sj. & J. v.d. Heide

Veteranenklas - Veteran Class

1. U. / Ex.     Beste veteraan     Schjakyra Talk of the Town     /    H. Bovendeerd

2. U. / Ex.     Falamandus Instant Scandal    /     J. Hordijk

 

Winner Amsterdam 24 november 2012   

CAC-CACIB  Show

Keurmeester / Judge: Mr. Stuart Milner ( GB. )

Reuen / Dogs 

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.      Ghunsa Patan Kuo Yarlung Namtso    /      Y. de Lange & L. Horenga

2. U. / Ex.      Sumanshu Spicy and Delicious       /        Joos  Martine

3. U. / Ex.      Gyal-Tschan-Lamleh of Wamil Ajendra   /   Wouters-Feyen Kristof & Bianca

Tussenklas /  Intermediaire

1. U. / Ex.    
Ti La Shu Movie Star      /    Rauhut Sabine & Katja

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    
Res. CACIB      Alilah Xty Cuddles Corner    /     E. De Nijs 

Kampioensklas / Champion class  

1. U. / Ex.  
  CACIB-Res. CAC  Sumanshu Patchwork Prince    /    Joos Martine

2. U. / Ex.      Don Grub of Nina's Mi Kyim     /     H.J.J.M. van Lisdonk  

Veteranenklas - Veteran Class

1. U. / Ex.     CAC     Schanti's Samson Lamleh       /      C.J. v Bokhoven

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.      Res. CAC & Best Junior Winster 2012   Kaprice du Comble de Bonheur       /       De Bonte-Descamps  Jan & Solange

2. U. / Ex.     Ti La Shu Mona Lisa      /    Rauhut Sabine & Katja

3. U. / Ex.     Marichelle Ana Ma Na  Don Grub    /    E. van Lisdonk 

Kampioensklas / Champion class  

1. U. / Ex.  
  CAC-CACIB-BOB     Cavu's Crossfire   /     Rauhut Sabine & Katja

2. U. / Ex.     Res. CACIB      Ennieh - Boddieh Ben Mazar I Sharif    /    Jos Hordijk

Veteranenklas - Veteran Class

1. U. / Ex.     Beste veteraan     Falamandus Instant Scandal    /     J. Hordijk

2. U. / Ex.     Addicted To Tandra    /     Y. de Lange

Eurodogshow Kortrijk 17 november 2012   

CAC-CACIB  Show

Keurmeester / Judge: Mr. Petr Rehanec ( CZ. )

Reuen / Dogs 

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.      Gyal-Tschan-Lamleh of Wamil Ajendra   /   Wouters-Feyen Kristof & Bianca

2. U. / Ex.     Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh     /      De Wit Annick

3. U. / Ex.      Mikudi Hot Sensation        /     Van Beethoven  Anne

4. U. / Ex.     Falak Lhum-Po     /    Koster Thea

Tussenklas /  Intermediaire

1. U. / Ex.    
Ti La Shu Movie Star      /    Rauhut Sabine & Katja

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    
Ennieh Time Ben Mazar - I - Sarif      /       Corbesier Roger

2. U. / Ex.    Ishiro Du Comble de Bonheur      /    Van Der Heyden - Coen

Kampioensklas / Champion class  

1. U. / Ex.  
  CAC-CACIB-BOB   Sumanshu Patchwork Prince    /    Joos Martine

2. U. / Ex.     Res. CAC-CACIB    Cool Jazz Spirit Of Happiness      /     Van Bommel Bianca

3. U. / Ex.      Nomechan Dali-zane     /      Cuvillier & Lequain Sylvain

Teven / Bitches

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP.   Best baby    Sumanshu Olympic Flame    /      Keulers Petra

Puppyklas / Puppy class

Afw.-Abs.    Ltsabo From Heavens Earth    /      Fierens Marleen

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.      Best Junior    Kaprice du Comble de Bonheur       /       De Bonte-Descamps  Jan & Solange

2. U. / Ex.      Nomechan Gya-nada Lamleh    /      Cuvillier & Lequain Sylvain

Tussenklas /  Intermediaire

1. U. / Ex.    
Res. CAC-CACIB    Ti La Shu Mona Lisa      /    Rauhut Sabine & Katja

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    
Sumanshu That's Amore   /      Keulers Petra

Kampioensklas / Champion class  

1. U. / Ex.  
  CAC-CACIB     Regalia Devil May Care    /     Rauhut Sabine & Katja

2. U. / Ex.     Ibe Du Comble de Bonheur   /     De Bonte-Descamps    Jan & Solange 

 

Leuven 27 oktober 2012   

CAC-CACIB  Show

Keurmeester / Judge: Mr. A. De Wilde ( B. )

Reuen / Dogs 

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.      Best Junior    Sumanshu Spicy and Delicious       /        Joos  Martine

2. Zg. / Vg.   Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh     /      De Wit Annick

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    
CAC-CACIB      Alilah Xty Cuddles Corner    /     E. De Nijs 

2. Zg. / Vg.   Colledge Samsara Jina Taylor     /       Verreydt  Monique

Teven / Bitches

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    
CAC-CACIB-BOB  Jomo Tara  From Heaven's Earth    /     Van Beethoven Anne

2. U. / Ex.    Waterley Vitashi   /   Nies  Christel

Kampioensklas / Champion class

1. U. / Ex.     Res. CAC-CACIB   Ibe Du Comble de Bonheur   /     De Bonte-Descamps    Jan & Solange  

2. U. / Ex.    Samsara Jina Indra     /      Verreydt  Monique

 

Maastricht 29 september 2012   

CAC-CACIB  Show

Keurmeester / Judge: Mw. G. Menges - Mohr ( D. )

Reuen / Dogs 

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.      Jeugd CAC-CAC -BOB    Mikudi Hot Sensation        /     Van Beethoven  Anne

2. Zg. / Vg.    Sumanshu Spicy and Delicious       /        Joos  Martine

Tussenklas /  Intermediaire

1. U. / Ex.    
CACIB-Res.CAC      Alilah Xty Cuddles Corner    /     E. De Nijs 

Openklas / Open class

Afw.-Abs.    
Colledge Samsara Jina Taylor     /       Verreydt  Monique

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.      Jeugd CAC-Res.CAC   Kaprice du Comble de Bonheur       /       De Bonte-Descamps  Jan & Solange

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    
CACIB     Samsara Jina Indra     /      Verreydt  Monique

Kampioensklas / Champion class  

Afw.-Abs.    Fanny Du Comble de Bonheur    /    G. & L. Van Der Heyden - Coen

Veteranenklas - Veteran Class

1. U. / Ex.     CAC- Beste veteraan     Falamandus Instant Scandal    /     J. Hordijk

 

 

 

Evergem 16 september 2012   

Club Speciale BTTC met CAC

Keurmeester / Judge: Mw. Ingrid Hectors ( B. )

Reuen / Dogs 

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.      Mikudi Hot Sensation        /     Van Beethoven  Anne

2. U. / Ex.     Sumanshu Spicy and Delicious       /        Joos  Martine

3. Zg. / Vg.   Wanted Nice Dog's Fuzu Lamleh     /      De Wit Annick

Tussenklas /  Intermediaire

1. U. / Ex.    
Alilah Xty Cuddles Corner    /     E. De Nijs 

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    
Colledge Samsara Jina Taylor     /       Verreydt  Monique

2. U. / Ex.    Ishiro Du Comble de Bonheur      /    Van Der Heyden - Coen

3. U. / Ex.    Hidalgo du Comble de Bonheur     /    Verhoeven  Annemie

4. Zg. / Vg.  Intochase D'gaba Skyel Ba      /       Vermeulen Mira

Fokkersklas / Breeder class

1. U. / Ex.    
Cun-Wa-Namba Jazz Dubois        /       Thora  Remy & Liesbet

Kampioensklas / Champion class  

1. U. / Ex.  
  CAC   Sumanshu Patchwork Prince    /    Joos Martine

2. U. / Ex.     Res. CAC  Cho-Oyu Gu-lin      /     Festing-Luzay Claudia

Teven / Bitches

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP.   Best baby in Show   Wanted Nice Dog's Gaiju Lamleh    /     Koster Thea

2. VB./ VP.   Wanted Nice Dog's Gasmari Lamleh       /     Wouters-Feyen   Kristof & Bianca

Puppyklas / Puppy class

1. VB./ VP.   
Best puppy in Show   Mo Shu Maitreya at Spirit     /     Van Bommel  Bianca     

2. VB./ VP.    Lhamo-Gawa from Heaven's Earth     /       De Leeuw-Vandenbroeck  Jonathan & Sarah

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.      Best junior in Show   Kaprice du Comble de Bonheur       /       De Bonte-Descamps  Jan & Solange

2. U. / Ex.    Sumanshu Unchanged Melody       /      Janssens  Ingrid

3. U. / Ex.    Gyani-Lamleh of Wamil Ajendra     /    Bracke Evelien

G. / G.         Kolette du Comble de Bonheur      /     Nachtegael-Marien Ben & Wout

Tussenklas /  Intermediaire

1. U. / Ex.    
Vitality of the Cuddle Corner       /      De Nijs Edy

2. U. / Ex.    Cun-Wa-Namba Katja       /     Dubois-Thora  Remy & Liesbet

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    
CAC-Best Dog in Show     Samsara Jina Indra     /      Verreydt  Monique

2. U. / Ex.     Res. CAC   Ibe Du Comble de Bonheur   /     De Bonte-Descamps    Jan & Solange  

3. U. / Ex.    Wanted Nice Dog's Hjama Amala     /      Koster Thea

Fokkersklas / Breeder class

1. U. / Ex.   
Wanted Nice Dog's Lalana Lamleh     /      Koster Thea

2. U. / Ex.    Amogasiddhi Jentel    /   Nies  Christel

 

Alkmaar 8 september 2012   

CAC Show

Keurmeester / Judge: Mw. R. Lochs Romand  (Nl. )

Reuen / Dogs 

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.      Jeugd CAC-Res. CAC     Elroy v.d. Friesiana     /     H. de Graaf                                                                                                                                                                                                                              2. Zg. / Vg.    Eloy     /     J. Helmers

Tussenklas /  Intermediaire

1. U. / Ex.    
CAC    Alilah Xty Cuddles Corner    /     E. De Nijs 

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    Ishiro Du Comble de Bonheur      /    Van Der Heyden - Coen

Teven / Bitches

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.      Jeugd CAC  Maud   /     A. Ramerman

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    Res.CAC     Ibe Du Comble de Bonheur   /     De Bonte-Descamps    Jan & Solange  

Veteranenklas - Veteran Class

1. U. / Ex.     CAC-BOB - Beste veteraan     Falamandus Instant Scandal    /     J. Hordijk

 

Rotterdam 26 augustus 2012   

CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mw. Julija Lldietlene ( Lit. )

Reuen / Dogs 

Puppyklas / Puppy class

1. VB./ VP.  
Beste Puppy    Marichelle's Amtshar Skamar     /    M. Slingerland

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.      Jeugd CAC    Mikudi Hot Sensation   /  Van Beethoven Anne                                                                                                                                                                                                                                2. U. / Ex.      Elroy v.d. Friesiana     /     H. de Graaf                                                                                                                                                                                                                                                                   3. Zg. / Vg.    Gompo Etsam Kaj Spirit of Happiness    /    KI. Leenderts                                                                                                                                                                                                                                     4. Zg. / Vg.    Eloy     /     J. Helmers

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    
CAC-CACIB -BOB   Alilah Xty Cuddles Corner    /     E. De Nijs                                                                                                                                                                                                                          2. U. / Ex.     Res. CAC-CACIB     Don Grub of Nina's Mi Kyim     /     H.J.J.M. van Lisdonk                                                                                                                                                                                                        3. Zg. / Vg.   Ishiro Du Comble de Bonheur      /    Van Der Heyden - Coen

Teven / Bitches

Puppyklas / Puppy class

1. VB./ VP.    Marichelle Ana Ma Na  Don Grub    /    E. van Lisdonk                                                                                                                                                                                                                                           2. VB./ VP.  
 Mo Shu Maitreya at Spirit    /     Van Bommel Bianca

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    CACIB-Res.CAC     Ibe Du Comble de Bonheur   /     De Bonte-Descamps    Jan & Solange                                                                                                                                                                                      2. U. / Ex.    Amogasiddhi Jentel    /   Nies  Christel

Kampioensklas / Champion class  

1. U. / Ex.   Fanny Du Comble de Bonheur    /    G. & L. Van Der Heyden - Coen

Veteranenklas - Veteran Class

1. U. / Ex.     CAC - Beste veteraan     Falamandus Instant Scandal    /     J. Hordijk

 

Mechelen 18 augustus 2012   

CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mw. Kremser Brigita ( Sl. )

Reuen / Dogs 

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    
Res.CAC-CACIB Ennieh Time Ben Mazar - I - Sarif      /       Corbesier Roger                                                                                                                                                                                                       2. U. / Ex.    Alilah Xty Cuddles Corner    /     E. De Nijs
3. U. / Ex.  
  Ishiro du Comble de Bonheur    /    Van der Heyden-Coen Gino & Liesbeth

Kampioensklas / Champion class  

1. U. / Ex.  
  CAC-CACIB-BOB   Sumanshu Patchwork Prince    /    Joos Martine

Teven / Bitches

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP.  
Beste baby  Mo Shu Maitreya at Spirit    /     Van Bommel Bianca

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    CAC-CACIB     Amogasiddhi Jentel    /   Nies  Christel                                                                                                                                                                                                                                           2. U. / Ex.    Res.CAC-CACIB   Ibe Du Comble de Bonheur   /     De Bonte-Descamps    Jan & Solange 

 

 

GENK 1 juli  2012   

CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mr. Theo Leenen ( B. )

Reuen / Dogs 

Puppyklas / Puppy class

1. VB./ VP.  
Beste Puppy    Gyal-Tschan-Lamleh of Wamil Ajendra   /   Wouters-Feyen Kristof & Bianca

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    
CAC-CACIB -BOB   Drong-Lamleh of Wamil Ajendra   /   Cuvilliet et Leqain Sylvain
2.
Zg. / Vg.  Ishiro du Comble de Bonheur    /    Van der Heyden-Coen Gino & Liesbeth
3.
Zg. / Vg.  Colledge Samsara Jina Taylor    /    Verreydt - Grew Monique & Kevin

Kampioensklas / Champion class  

1. U. / Ex.  
  Res. CAC-CACIB   Sumanshu Patchwork Prince    /    Joos Martine
2. U. / Ex.  
  Cho-Oyu Gu-Lin    /   Festing - Luzay Claudia
3. U. / Ex.  
  A-Bingu Von Sa-Dan-Po   /     Roehr Gabriele

Teven / Bitches

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP.  
Beste baby  Mo Shu Maitreya at Spirit    /     Van Bommel Bianca

Puppyklas / Puppy class

1. VB./ VP.   Lam Drog Denpa Ajala Im-Chi   /    Festing - Luzay Claudia
2. B / P.         Wanted Nice Dog's Fayola Lamleh   /    Caers Danielle

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    
CAC-CACIB  Samsara Jina Indra   /   Chabot - Verreydt Monique

 

Outdoor Uden ( Nl. ) 24 juni  2012   

CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mevr. W.J.M. Weijmans - Strijbos  ( NL. )

Reuen / Dogs 

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP.   Falamandus Qalling the Shots     /     Jan & Solange De Bonte - Descamps

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.    Mikudi Hot Sensation   /  Van Beethoven Anne

Tussenklas/Intermediaire

1. U. / Ex.    CAC-CACIB -BOB- 1° groep 9   Alilah Xty Cuddles Corner    /     E. De Nijs

Openklas / Open class

1. U. / Ex.     Res. CAC-CACIB   Sumanshu Hotter N Hot at Khados    /   Mr.&Mevr. C. & D. Johnson

Kampioensklas / Champion class  

1. U. / Ex.   Sumanshu Patchwork Prince   /    Joos Martine

Teven / Bitches

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP.   Beste baby  Sumanshu Schotch and Soda     /     Keulers P. & Saponi S.

Puppyklas / Puppy class

1. VB./ VP.  Beste Puppy    Waheeda Of Sjo-Who-Sji-Bib    /     Ika Stegmeyer

2. VB./ VP.  Kaprice Du Comble de Bonheur   /    De Bonte-Descamps    Jan & Solange

Tussenklas/Intermediaire

1. U. / Ex.    Res. CAC-CACIB    Amogasiddhi Jentel    /   Nies  Christel

Openklas / Open class

1. U. / Ex.     CAC-CACIB   Adofau Geena     /     Ika Stegmeyer

Veteranenklas - Veteran Class

1. U. / Ex.     Beste veteraan     Falamandus Instant Scandal    /     J. Hordijk

 

 

Hulten ( Nl. ) 10 juni  2012   

CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mevr. Assenmacher - Feyel  ( D. )

Reuen / Dogs 

Puppyklas / Puppy class

1. VB./ VP.  Beste Puppy in SHOW    Gyal-Tscham-Lamleh of Wamil Ajendra   /   Wouters K. &  Feyen B.

2 VB./ VP.   Sumanshu Spicy and Delicious    /     Martine Joos

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.    Mikudi Hot Sensation   /  Van Beethoven Anne

Openklas / Open class

1. U. / Ex.     CAC-CACIB-BOB    Sumanshu Patchwork Prince   /    Joos Martine

2. U. / Ex.     Res. CAC-CACIB     Don Grub of Nina's Mi Kyim     /     H.J.J.M. van Lisdonk

3. U. / Ex.     Ishiro Du Comble de Bonheur      /    Van Der Heyden - Coen

Kampioensklas / Champion class  

1. U. / Ex.   Cho-Oyu Gu-Lin, De CH     /    Festing - Luzay F.

Teven / Bitches

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP.   Beste baby  Sumanshu Schotch and Soda     /     Keulers P. & Saponi S.

2 VB./ VP.   Marichelle Ana Ma Na  Don Grub    /    E. van Lisdonk

Tussenklas/Intermediaire

1. Zg. / Vg.  Wanted Nice Dog's Bimah Lamleh     /     H. Schrijver

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    CACIB-Res. CAC     Yulia Made my Day    /     De Bonte-Descamps    Jan & Solange  

2. U. / Ex.    Dolly-Dotcom Ben Mazar-I-Sharif   /    J. Hordijk & R. Meijn

Kampioensklas / Champion class  

1. U. / Ex.   Fanny Du Comble de Bonheur    /    G. & L. Van Der Heyden - Coen

Veteranenklas - Veteran Class

1. U. / Ex.     CAC - Beste veteraan     Falamandus Instant Scandal    /     J. Hordijk

 

Antwerpen 14 april  2012   

CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mr. L. Heinesche  ( Lu. )

Reuen / Dogs 

Puppyklas / Puppy class

1. VB./ VP.  Beste Puppy    Mikudi Hot Sensation   /  Van Beethoven Anne

Openklas / Open class

1. U. / Ex.     CAC-CACIB     Don Grub of Nina's Mi Kyim     /     H.J.J.M. van Lisdonk

2. U. / Ex.     Res. CAC-CACIB    Sumanshu Patchwork Prince   /    Joos Martine

3. Zg. / Vg.  Ishiro Du Comble de Bonheur      /    Van Der Heyden - Coen

Teven / Bitches 

Tussenklas/Intermediaire

1. U. / Ex.    Res. CAC-CACIB    Amogasiddhi Jentel    /   Nies  Christel

Openklas / Open class

1. U. / Ex.    CAC-CACIB-BOB      Samsara Jina Indra     /   Verreydt  Monique

2. U. / Ex.    Yulia Made my Day    /     De Bonte-Descamps    Jan & Solange  

 

 

Leiden ( Nl. ) 18 maart  2012   

CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mr. R. Kansas  ( Sl. )

Reuen / Dogs 

Puppyklas / Puppy class

1. VB./ VP.  Beste Puppy    Gompo Etsam Kaj Spirit of Hapiness    /    Leenderts Kobie

Jeugdklas / Junior class  

1. U. / Ex.    Jeugd CAC - Res. CAC    Eloy     /     J. Helmers

2. Zg. / Vg.  Farrusco Spirit of Happiness     /     E. Janssens - Bakker

Kampioensklas / Champion class  

1. U. / Ex.  CAC -CACIB    A-Bingu von Sa-Dan-Po   /    G. & K. Roehr

Teven / Bitches 

Tussenklas/Intermediaire

1. U. / Ex.   CAC-CACIB-BOB    Yulia Made my Day    /     De Bonte-Descamps    Jan & Solange  

2. Zg. / Vg.  Waterley Style Statement   /     M. Janssens

 

Crufts 2012 Results

 

Return to Main Results Page 

B R E E D   &   C L A S S   R E S U L T S

Tibetan Terrier

Judge(s): MR D A WALLIS

 BEST OF BREED

PINROW SUNSET BLAZE AT MYRLEA JW

Owner:  MS G & MR P MARLEY & THIRLWELL

BEST PUPPY

MYRLEA LOS RAMBLAS

Owner:  MS G & MR P MARLEY & THIRLWELL

DOG CHALLENGE CERTIFICATE

PINROW SUNSET BLAZE AT MYRLEA JW

Owner:  MS G & MR P MARLEY & THIRLWELL

BITCH CHALLENGE CERTIFICATE

CH ALILAH'S VERY IMPRESSED AT WATERLEY

Owner:  MR M & MR G R JAMES & DAVIES

RESERVE DOG CHALLENGE CERTIFICATE

PINROW STAR CHOICE

Owner:  MR M & MRS M V DAVIES  

RESERVE BITCH CHALLENGE CERTIFICATE

NED CH SAVED-BY-THE-BELL TALK OF THE TOWN

Owner:  MR M & MR G R JAMES & DAVIES

 

Gent 26 februari  2012   

CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mr. Dupas J.J..  ( Fr. )

Reuen / Dogs 

Puppyklas / Puppy class

1. VB./ VP.   Gompo Etsam Kaj Spirit of Hapiness    /    Leenderts Kobie

Tussenklas/Intermediaire

1. U. / Ex.    CAC-CACIB -BOB  Alilah Xty Cuddles Corner    /     E. De Nijs

2. U. / Ex.   Pam-Zamirin Vision For You    /    Peter Kuenzel

Openklas / Open class

1. U. / Ex.   Res.CAC-CACIB    Drong-Lamleh Of Wamil Ajendra    /     Cuvillier - Liquain Sylvain & Gauthier

Teven / Bitches 

Tussenklas/Intermediaire

1. U. / Ex.   Res.CAC-CACIB    Nomechan Fran-Hev Lamleh    /    Cuvillier - Liquain Sylvain & Gauthier

2. U. / Ex.     Caesar'S Ce-Luuh-Naah Made of Dog's Wisdom    /    Peter Kuenzel

3. U. / Ex.     Amogasiddhi Jentel    /   Nies  Christel

4. Zg. / Vg.   Yulia Made my Day    /     De Bonte-Descamps    Jan & Solange  

Kampioensklas / Champion class  

1. U. / Ex.  CAC -CACIB    Mo Shu E-Ma Lu    /    Gundert Ursula

2. U. / Ex.    Roeneeka Raysha Sangmo     /    Van Bommel Bianca 

 

 

Ambiorixtrofee 11 feb.. 2012   

CAC   Show

Keurmeester / Judge: Mr. Deutscher E.  ( D. )

Reuen / Dogs 

Tussenklas/Intermediaire

1. U. / Ex.    CAC -BOB  Alilah Xty Cuddles Corner    /     E. De Nijs

Openklas / Open class

1. U. / Ex.   Res.CAC  Ennieh Time Ben Mazar - I - Sarif      /       Corbesier Roger

Teven / Bitches 

Tussenklas/Intermediaire

1. U. / Ex.    CAC  Amogasiddhi Jentel    /   Nies  Christel

2. U. / Ex.    Res. CAC   Yulia Made my Day    /     De Bonte-Descamps    Jan & Solange  

 

 

Mouscron 29 januari 2012   

CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mr. Christensen G.( DK.)

Reuen / Dogs 

Openklas / Open class

1. U. / Ex.   CAC -CACIB-BOB  Ennieh Time Ben Mazar - I - Sarif      /       Corbesier Roger

 

Teven / Bitches

Baby klas / Baby class

1. VB./ VP.   Beste baby  Kaprice Du Comble de Bonheur   /    De Bonte-Descamps    Jan & Solange  

Tussenklas/Intermediaire

1. U. / Ex.    CAC-CACIB   Amogasiddhi Jentel    /   Nies  Christel

2. U. / Ex.    Res. CAC -CACIB     Yulia Made my Day    /     De Bonte-Descamps    Jan & Solange  

 

 

Hoogstraten 7 jan. 2012   

CAC-CACIB Show

Keurmeester / Judge: Mr. Doedijns A.R.R.  (Nl.)

Reuen / Dogs 

Tussenklas/Intermediaire

1. U. / Ex.    CAC -CACIB-BOB  Alilah Xty Cuddles Corner    /     E. De Nijs

Teven / Bitches

Tussenklas/Intermediaire

1. U. / Ex.    Res. CAC -CACIB     Yulia Made my Day    /     De Bonte-Descamps    Jan & Solange  

Openklas / Open class

1. Zg. / Vg.  Wanted Nice Dog's Wan Gual Lamleh     /     Van Den Brande - De Wit Annick

Kampioensklas / Champion class  

1. U. / Ex.  CAC -CACIB    Ennieh - Boddieh Ben Mazar I Sharif    /    Jos Hordijk