Header image  
Volleybalclub
Eeklo - Kaprijke - Watervliet
 
line decor
  
line decor

 
 
 

 
 
TRAINERS

Dames provinciaal : Jean-Pierre Herteleer * 0499/591971 * jean-pierre.h@scarlet.be

Heren provinciaal : Francis Pauwels * 0497/575044 * francis.pauwels5@telenet.be

Gemengd kadetten : Jan Devriese * 0475/427423 * jan.devriese@skynet.be

Meisjes miniemen A : Bert Pieters * 0494/131286 * pieters.bert@telenet.be

Meisjes miniemen B : Jeffrey Van De Vijver * 0498/084110 * jeffrey_vdv@hotmail.com

Jongens miniemen : Nancy Vandekeere * 0485/617460 * vandekeere.nancy@skynet.be

Preminiemen A : Donovan Devriese en Jeffrey Van De Vijver

Preminiemen B : Patrick Peirens * 0495/620672 * patrick.peirens@telenet.be

Preminiemen 2.0 : Bert Pieters * 0494/131286 * pieters.bert@telenet.be

FORMULIEREN

aangifteformulier.pdf

genezingsattest.pdf

instructiesongevalsaangifte.pdf

SPORTHALLEN

Gemeentelijke schoolsporthal * Stee 9 te Watervliet

Gemeentelijke sporthal * Dorpsstraat 71 te Sint-Laureins

Gemeentelijke sporthal Berkakker * A.De Taeyestraat te Kaprijke

Gemeentelijke sporthal * Heihoekse Kerkwegel 11 te Lembeke

JEUGD

F : preminiemen 6 - 8 jaar

E : preminiemen 9 - 10 jaar

D : miniemen 11 - 12 jaar

C : kadetten 13 - 14 jaar

B : scholieren 15 - 16 jaar

A : junioren 17-18 jaar