Parcoursrecord prestatieloop mannen :Adil Rached 37m53s (2010)
Parcoursrecord prestatieloop vrouwen : Ann Parmentier 46m26s (2005)
Leie Corrida
Lauwe, 28/06/2009, BEL
Prestatieloop - 12,50km - Uitslag
Categorie
Pos Nr Naam Geb NAT Tijd Tkm Gem. Plaats Naam Stad
1. 12177 ABOLELBIR Elgasmi 1975 BEL 41:22 3:19  18.14 1 ma2
2. 12031 NEYRINCK Jochen 1986 BEL 41:45 3:21  17.97 2 ma2 MENEN
3. 12110 VAN ASBROECK Luc 1965 BEL 42:04 3:22  17.84 1 ma3 WELLE
4. 12057 DE BLANDER Guy 1967 BEL 42:38 3:25  17.59 2 ma3 MEERBEKE
5. 12128 VAN HOUTEGHEM Olivier 1973 BEL 44:04 3:32  17.02 3 ma2 LAUWE
6. 12063 LERNOUT Dries 1979 BEL 44:06 3:32  17.01 4 ma2 GELUWE
7. 12140 SABBE Dimitri 1977 BEL 45:50 3:40  16.37 5 ma2
8. 12134 CARDOEN Geert 1959 BEL 46:08 3:42  16.26 1 ma4
9. 12136 MESSELY Geert 1951 BEL 47:05 3:46  15.93 2 ma4
10. 12071 DECLERCQ Jesse 1974 BEL 47:36 3:49  15.76 6 ma2 LAUWE
11. 12023 MEZIERES Serge 1960 FRA 47:45 3:50  15.71 3 ma3 GULLEGEM
12. 12152 TREMENRIE Joffrey 1984 BEL 47:57 3:51  15.64 7 ma2
13. 12145 GROENWEGHE Philippe 1959 BEL 47:59 3:51  15.63 3 ma4
14. 12081 DE GROOTE  Franky 1959 BEL 48:10 3:52  15.57 4 ma4 KORTRIJK
15. 12021 ALEXANDRE Villez 1974 BEL 49:41 3:59  15.10 8 ma2 MENEN
16. 12123 DEPAEPE Geert 1985 BEL 49:50 4:00  15.05 9 ma2 KNOKKE - HEIST
17. 12028 VANDAMME Kristof 1979 BEL 50:05 4:01  14.98 10 ma2 WERVIK
18. 12120 DALLET  Dimitri 1965 BEL 50:07 4:01  14.97 4 ma3 LAUWE
19. 12084 TERMOTE Thomas 1981 BEL 50:19 4:02  14.91 11 ma2 LEDEGEM
20. 12077 PUGLIARI Freddy 1967 BEL 50:20 4:02  14.90 5 ma3 MENEN
21. 12000 VERSCHUEREN Franky 1965 BEL 51:00 4:05  14.71 6 ma3 ZWEVEGEM
22. 12165 ROTS Lieven 1968 BEL 51:04 4:06  14.69 7 ma3
23. 12178 IFISSE Abdklah 1982 BEL 51:28 4:08  14.57 12 ma2
24. 12099 CANNIERE Stefaan 1965 BEL 51:29 4:08  14.57 8 ma3 BISSEGEM
25. 12076 KADDARI Eric 1969 FRA 51:46 4:09  14.49 9 ma3 MOUSCRON
26. 12112 F VAN LEEUWEN Ellen 1983 BEL 52:05 4:10  14.40 1 vr2 LEDEBERG
27. 12124 VANCRAEYNEST Pieter 1985 BEL 52:12 4:11  14.37 13 ma2 KORTRIJK
28. 12085 DECLERCQ Wim 1962 BEL 52:16 4:11  14.35 10 ma3 HARELBEKE
29. 12142 BOURBIAUX Gerard 1966 BEL 52:37 4:13  14.26 11 ma3
30. 12007 SOENEN Andy 1970 BEL 52:53 4:14  14.19 14 ma2 LAUWE-MENEN
31. 12049 CALLENS John 1966 BEL 52:55 4:14  14.18 12 ma3 HEULE
32. 12068 ROELANDTS Geert 1970 BEL 53:03 4:15  14.14 15 ma2 HEULE
33. 12026 BUYSSENS Yves 1968 BEL 53:19 4:16  14.07 13 ma3 LAUWE
34. 12169 F DELODDER Rita 1964 BEL 53:21 4:17  14.06 1 vr3
35. 12079 DERYCKE Vincent 1961 BEL 53:23 4:17  14.05 14 ma3 MOUSCRON
36. 12156 STEELANDT Philipp 1957 BEL 53:24 4:17  14.05 5 ma4
37. 12006 F KARAHOTKA Irma 1960 BEL 53:28 4:17  14.03 2 vr3 ZOTTEGEM
38. 12131 DEPUYDT Gianni 1991 BEL 53:42 4:18  13.97 16 ma2
39. 12095 D'HUYVETTER Filip 1962 BEL 54:00 4:20  13.89 15 ma3 KORTRIJK
40. 12064 F FRERE Mia 1956 BEL 54:35 4:22  13.74 1 vr4 WAREGEM
41. 12053 WAMBEKE Philippe 1975 BEL 54:52 4:24  13.67 17 ma2 HERSEAUX
42. 12014 BECUWE Dirk 1968 BEL 55:09 4:25  13.60 16 ma3 BOEZINGE
43. 12113 DECOSTERE Dirk 1957 BEL 55:23 4:26  13.54 6 ma4 WAREGEM
44. 12108 LELEU Kurt 1971 BEL 55:23 4:26  13.54 18 ma2 KORTRIJK
45. 12138 F BODELOT Sandrine 1971 BEL 55:32 4:27  13.51 2 vr2
46. 12086 F NEYRINCK Karen 1993 BEL 56:02 4:29  13.39 1 vr1 MENEN
47. 12146 DEPAEMELAERE Maarten 1968 BEL 56:14 4:30  13.34 17 ma3
48. 12087 WANZEELE Steven 1972 BEL 56:18 4:31  13.32 19 ma2 WEVELGEM
49. 12102 VANHAUWAERT Bert 1982 BEL 56:40 4:32  13.24 20 ma2 LAUWE
50. 12043 POUCET Jean-Philippe 1979 BEL 56:46 4:33  13.22 21 ma2 MOUSCRON
51. 12075 F VANNESTE Darline 1961 BEL 57:00 4:34  13.16 3 vr3 HEULE
52. 12042 THIEBAUT Robert 1959 BEL 57:13 4:35  13.11 7 ma4 NECHIN
53. 12149 VERCRUYSSE David 1977 BEL 57:24 4:36  13.07 22 ma2
54. 12019 F VERMEULEN Isabel 1969 BEL 57:26 4:36  13.06 4 vr3 BELLEGEM
55. 12173 VANNESTE Michael 1980 BEL 57:30 4:36  13.04 23 ma2
56. 12067 DEBELS Alain 1975 BEL 57:38 4:37  13.01 24 ma2 MENEN
57. 12137 NEIRYNCK John 1948 BEL 57:46 4:38  12.98 8 ma4
58. 12048 CALLENS Evariest 1994 BEL 57:52 4:38  12.96 1 ma1 HEULE
59. 12129 VERMANDERE Tom 1970 BEL 57:56 4:39  12.95 25 ma2
60. 12083 BOONANTS Luc 1962 BEL 57:59 4:39  12.94 18 ma3 MARKE
61. 12013 HOORNAERT Vincent 1976 BEL 58:10 4:40  12.90 26 ma2 ROLLEGEM (KORTRIJK)
62. 12159 VARHAVWE Philippe 1960 BEL 58:18 4:40  12.87 19 ma3
63. 12135 KEUKELEIRE Dirk 1961 BEL 58:21 4:41  12.86 20 ma3
64. 12158 GOOSSENS Gerrit 1984 BEL 58:29 4:41  12.83 27 ma2
65. 12151 VERHELST Martin 1958 BEL 58:33 4:41  12.81 9 ma4
66. 12162 VERMEERSCH Dany 1968 BEL 58:55 4:43  12.73 21 ma3
67. 12073 VERCAEMST Kristof 1962 BEL 59:09 4:44  12.68 22 ma3 KORTRIJK
68. 12094 RYELANDT Franck 1967 FRA 59:16 4:45  12.66 23 ma3 NEUFBERQUIN
69. 12122 VAN NIEUWENHOVE Georges 1944 BEL 59:21 4:45  12.64 10 ma4 HARELBEKE
70. 12059 MOREELS Rik 1957 BEL 59:28 4:46  12.61 11 ma4 KORTRIJK
71. 12148 VANCRAEYVELDT Peter 1970 BEL 59:37 4:47  12.58 28 ma2
72. 12174 GODDYN Wim 1970 BEL 59:49 4:48  12.54 29 ma2
73. 12030 VUNCK Luc 1962 BEL 1:00:08 4:49  12.47 24 ma3 KLUISBERGEN
74. 12141 F YSERBAERT Mia 1963 BEL 1:00:15 4:50  12.45 5 vr3
75. 12032 NUYTTEN Gabriel 1960 BEL 1:00:20 4:50  12.43 25 ma3 MENEN
76. 12012 DELFOSSE Alain 1944 FRA 1:00:26 4:51  12.41 12 ma4 LAUWE
77. 12052 COTTEGNIE Carol 1953 BEL 1:00:36 4:51  12.38 13 ma4 MOUSCRON
78. 12166 CATTEBEKE Carl 1961 BEL 1:01:18 4:55  12.24 26 ma3
79. 12132 VANHOUTEGEHM Gino 1975 1:01:28 4:55  12.20 30 ma2
80. 12143 SUPPLY Jeffrey 1990 BEL 1:01:45 4:57  12.15 31 ma2
81. 12069 DECLERCQ Dries 1967 BEL 1:01:50 4:57  12.13 27 ma3 LAUWE
82. 12078 VAN ESBROECK Piet 1965 BEL 1:02:00 4:58  12.10 28 ma3 LAUWE
83. 12098 FIEUWS Martijn 1992 BEL 1:02:06 4:59  12.08 2 ma1 MENEN
84. 12139 VERMEEREN Raf 1996 BEL 1:02:16 4:59  12.05 3 ma1
85. 12047 GHIJS Lieven 1957 BEL 1:02:18 4:59  12.04 14 ma4 REKKEM
86. 12001 F COULON Lore 1994 BEL 1:02:20 5:00  12.04 2 vr1 BELLEGEM
87. 12153 SLOSSE Jan 1974 BEL 1:02:41 5:01  11.97 32 ma2
88. 12005 F VAN SAMANG Ann 1970 BEL 1:02:51 5:02  11.94 3 vr2 BRUGGE
89. 12011 VERMOTE Nick 1969 BEL 1:02:57 5:03  11.92 29 ma3 DEERLIJK
90. 12114 UGILLE Luc 1959 BEL 1:03:43 5:06  11.77 15 ma4 MENEN
91. 12065 MEZIERES Yvonnick 1963 FRA 1:04:09 5:08  11.69 30 ma3 IZEGEM
92. 12089 TIBERGIJN Pieter 1973 BEL 1:04:16 5:09  11.67 33 ma2 INGELMUNSTER
93. 12092 VERVENNE Bernard 1959 BEL 1:04:22 5:09  11.65 16 ma4 MENEN
94. 12091 VERSCHOOT Rik 1963 BEL 1:04:27 5:10  11.64 31 ma3 LAUWE
95. 12175 VAN LIERDE Vicent 1982 BEL 1:04:55 5:12  11.55 34 ma2
96. 12036 F DE BOISERIE Ann 1959 BEL 1:05:11 5:13  11.51 2 vr4 ZULTE
97. 12009 BORMS Dominique 1963 BEL 1:05:13 5:13  11.50 32 ma3 KOEKELARE
98. 12072 FRANCIS  Lietaert 1959 BEL 1:05:29 5:15  11.45 17 ma4 BELLEGEM
99. 12034 F TACK Emilie 1982 BEL 1:05:38 5:15  11.43 4 vr2 ZULTE
100. 12003 BISBROUCK Aurélien 1986 BEL 1:05:58 5:17  11.37 35 ma2 MENEN
101. 12104 VERMEERSCH Olivier 1979 BEL 1:06:08 5:18  11.34 36 ma2 MOUSCRON
102. 12106 SAELENS Kenny 1982 BEL 1:06:13 5:18  11.33 37 ma2 REKKEM
103. 12126 DE VOLDER Ivan 1955 BEL 1:06:25 5:19  11.29 18 ma4 WEVELGEM
104. 12155 F RIOS Lorena 1960 BEL 1:06:26 5:19  11.29 6 vr3
105. 12105 F WINDELS Dorothée 1971 BEL 1:06:35 5:20  11.26 5 vr2 GELUVELD
106. 12037 GUEMICHE Malik 1957 FRA 1:06:45 5:21  11.24 19 ma4 ROUBAIX
107. 12116 F DEWITTE Virginie 1978 BEL 1:06:56 5:22  11.21 6 vr2 WEVELGEM
108. 12101 DEJAEGHERE Dirk 1962 BEL 1:06:56 5:22  11.21 33 ma3 WEVELGEM
109. 12033 F LAMOTTE Carine 1962 BEL 1:07:07 5:23  11.18 7 vr3 WEVELGEM
110. 12035 F LEENAERT Erika 1965 BEL 1:07:07 5:23  11.18 8 vr3 MARKE
111. 12018 F COULON Lisa 1992 BEL 1:07:23 5:24  11.13 3 vr1 BELLEGEM
112. 12080 WIM Vanhuysse 1967 BEL 1:07:28 5:24  11.12 34 ma3 MARKE
113. 12038 SEYNAEVE Serge 1960 BEL 1:07:33 5:25  11.10 35 ma3 MOUSCRON
114. 12160 F SAMYN Heleen 1979 BEL 1:07:44 5:26  11.07 7 vr2
115. 12061 GRYSON Ronald 1965 BEL 1:07:50 5:26  11.06 36 ma3 REKKEM
116. 12082 F ROSEZ Christine 1957 BEL 1:07:53 5:26  11.05 3 vr4 GELUWE
117. 12050 F DELBEKE Christel 1969 BEL 1:08:21 5:29  10.97 9 vr3 WIJTSCHATE
118. 12020 SPILLEBEEN Marc 1959 BEL 1:08:26 5:29  10.96 20 ma4 LAUWE
119. 12100 SOENEN Björn 1980 BEL 1:08:49 5:31  10.90 38 ma2 LAUWE
120. 12060 HOORENS Jean-Pierre 1954 BEL 1:08:59 5:32  10.87 21 ma4 ROLLEGEM
121. 12147 HEUS Jan 1966 BEL 1:09:24 5:34  10.81 37 ma3
122. 12176 PAESSCHESOONE Yoeri 1969 BEL 1:09:24 5:34  10.81 38 ma3
123. 12117 F VANDENABEELE Sabine 1971 BEL 1:09:39 5:35  10.77 8 vr2 GELUWE
124. 12044 DEVLIEGHER Johan 1990 BEL 1:10:10 5:37  10.69 39 ma2 MOUSCRON
125. 12168 DE BACKER Marnix 1969 BEL 1:10:14 5:38  10.68 39 ma3
126. 12008 F VAN DEN BERG Hanne 1963 BEL 1:10:16 5:38  10.67 10 vr3 KOEKELARE
127. 12022 F HSIENG-YE Chang USA 1:10:22 5:38  10.66 1 xxx IXELLES
128. 12056 BEAVIS Andrew 1957 GBR 1:10:49 5:40  10.59 22 ma4 ANZEGEM
129. 12062 ROOZE Samuel 1981 BEL 1:10:52 5:41  10.59 40 ma2 REKKEM
130. 12010 F THEUNIS Corry 1965 BEL 1:11:00 5:41  10.56 11 vr3 DEERLIJK
131. 12070 F VANWILDEMEERSCH Ide 1970 BEL 1:11:05 5:42  10.55 9 vr2 LAUWE
132. 12046 WAERENBURGH Luc 1948 BEL 1:11:19 5:43  10.52 23 ma4 MOUSCRON
133. 12017 F MARTENS Veerle 1972 BEL 1:12:14 5:47  10.38 10 vr2 LOCHRISTI
134. 12107 F DE MEYER Eveline 1981 BEL 1:12:48 5:50  10.30 11 vr2 REKKEM
135. 12054 MARRECAU Stephane 1959 BEL 1:12:48 5:50  10.30 24 ma4 SINT ELOOIS WINKEL
136. 12111 VERGOTE Tom 1967 BEL 1:14:07 5:56  10.12 40 ma3 MARKE
137. 12041 BACHELET Jean-Pierre 1961 FRA 1:14:12 5:57  10.11 41 ma3 YOURCOING
138. 12045 DESTABELLE Michel 1963 FRA 1:14:12 5:57  10.11 42 ma3 TOURCOING
139. 12133 F KOZLOJSKA Karolina 1982 BEL 1:14:20 5:57  10.09 12 vr2
140. 12150 F WYSEUR Veronique 1975 BEL 1:14:22 5:57  10.09 13 vr2
141. 12115 F CANNAERT Joke 1960 BEL 1:14:27 5:58  10.07 12 vr3 MENEN
142. 12097 DEWULF Werner 1971 BEL 1:14:40 5:59  10.05 41 ma2 WEVELGEM
143. 12024 DERUMEAUX Hedwig 1961 BEL 1:14:43 5:59  10.04 43 ma3 WEVELGEM
144. 12040 NOLLENS Alain 1950 BEL 1:15:10 6:01   9.98 25 ma4 MOUSCRON
145. 12088 HUGAERT Daan 1949 BEL 1:16:06 6:06   9.86 26 ma4 GENT
146. 12074 F TESSE Veerle 1974 BEL 1:17:05 6:10   9.73 14 vr2 WEVELGEM
147. 12125 DELAERE Bart 1982 BEL 1:17:10 6:11   9.72 42 ma2 WEVELGEM
148. 12161 SOENEN Dirk 1955 BEL 1:18:04 6:15   9.61 27 ma4
149. 12121 HANSSENS Siegfried 1977 BEL 1:18:19 6:16   9.58 43 ma2 ZOTTEGEM
150. 12171 DEFOOR Dirk 1965 BEL 1:18:26 6:17   9.56 44 ma3
151. 12172 F BONNEFOIS Mireill 1972 BEL 1:19:20 6:21   9.45 15 vr2
152. 12058 F VANMARIS Marleen 1968 BEL 1:23:59 6:44   8.93 13 vr3 HEULE
153. 12119 F DONCKELS Pat 1970 BEL 1:25:02 6:49   8.82 16 vr2 WEVELGEM
154. 12170 DEVODE Francis 1966 BEL 1:25:02 6:49   8.82 45 ma3
155. 12118 F DEWITTE Aline 1975 BEL 1:25:19 6:50   8.79 17 vr2 LAUWE
156. 12130 F PANIS Frieda 1945 BEL 1:32:20 7:24   8.12 4 vr4
DNF 12039 ACKE Jean-Marc 1961 BEL 0 ma3 MOUSCRON
DNF 12066 DE VOS Ivan 1968 BEL 0 ma3 SLEIDINGE
DNF 12167 DEBAERE Brent 1980 BEL 0 ma2
DNF 12002 F DELBEKE Nancy 1984 BEL 0 vr2 GENT
DNF 12163 GELDHOF Frederik 1976 BEL 0 ma2
DNF 12127 F MALFAIT Ann 1970 BEL 0 vr2 LAUWE
DNF 12179 MIHI Hassan 1976 BEL 0 ma2
DNF 12144 NR 12144  XXX 0 xxx
DNF 12454 NR 12454  XXX 0 xxx
DNF 12025 F NUYTTEN An 1981 BEL 0 vr2 WEVELGEM
DNF 12051 TIMPERMAN Georges 1933 BEL 0 ma4 RUMBEKE-ROESELARE
DNF 12157 F VAN DE VELDE Gitta 1967 BEL 0 vr3
DNF 12016 VAN HECKE Thierry 1973 BEL 0 ma2 ZEVENEKEN
DNF 12096 VERHULST Rony 1962 BEL 0 ma3 KUURNE
DNF 12164 VINCKIER Joost 1962 BEL 0 ma3
DNF 12154 F WALCARIUS Nathalie 1971 BEL 0 vr2
DNF: abandon; DSQ: disqualifié; Vitesse en km/h
ChronoRace-Electronic Timing - www.chronorace.be - info@chronometrage.be