Diesel-tornooi

Dit jaar organiseren we ons 14e diesel-tornooi, op woensdag 15 augustus 2018, op de terreinen van Campus Sportcentrum, Van Cauwelaertstraat, 1740 Ternat.
We passsen dit jaar opnieuw de «Double Six Tornooi» formule toe.
Dit wil zeggen dat er 6 ploegen kunnen deelnemen aan het voormiddagtornooi en 6 ploegen kunnen deelnemen aan het namiddagtornooi.

Klik hier voor de inschrijvingsformulieren.

Lijst deelnemende ploegen :

  Voormiddag Namiddag
1 Sparta Lombeek Eendracht Mazenzele Opwijk
2 Davo Puurs FC Briel
3 SK Leeuw 1 SK Leeuw 2
4 GFA Sinaai KFC Moerbeke
5 RWDM Girls Divas KVK Ninove
6 FCDT 1 FCDT 2
     
     

 

Praktische info ivm voormiddagtornooi:

POULE A
POULE B
RWDM Girls
FC Diesel 1
Sparta Lombeek
SK Leeuw 1
GFA Sinaai
Davo Puurs

 

Uur Wedstrijd Poule A
Uitslag
      Klassement Poule A  
9u15 RWDM Girls - Sparta Lombeek            
10u15 GFA Sinaai - RWDM Girls            
11u15 Sparta Lombeek - GFA Sinaai            
               
Uur Wedstrijd Poule B
Uitslag
      Klassement Poule B  
9u45 FC Diesel 1 - SK Leeuw 1            
10u45 Davo Puurs - SK Leeuw 1            
11u45 Davo Puurs - FC Diesel 1            
   
         
   
         
Uur Wedstrijd eindronde plaatsen
Uitslag
         
12u15 Troosting plaats 5-6            
12u45 Troosting plaats 3-4            
13u15 Finale            
               
  Eindklassement Tornooi
         
1
Sparta Lombeek
         
2
Davo Puurs
         
3
RWDM Girls
         
4
FC Diesel 1
         
5
GFA Sinaai
         
6
SK Leeuw
         

 

Praktische info ivm namiddagtornooi:

POULE A
POULE B
Divas KVK Ninove
Eendracht Mazenzele Opwijk
FC Diesel 2
SK Leeuw 2
KFC Moerbeke
FC Briel

 

Uur Wedstrijd Poule A
Uitslag
      Klassement Poule A  
13u45 FC Diesel 2 - Divas KVK Ninove            
14u45 KFC Moerbeke - Diesel 2            
15u45 KFC Moerbeke - Divas KVK Ninove            
               
Uur Wedstrijd Poule B
Uitslag
      Klassement Poule B  
14u15 SK Leeuw 2 - E. Mazenzele Opwijk            
15u15 E. Mazenzele Opwijk - FC Briel            
16u15 FC Briel - SK Leeuw 2            
   
         
   
         
Uur Wedstrijd eindronde plaatsen
Uitslag
         
16u45 Troosting plaats 5-6            
17u15 Troosting plaats 3-4            
17u45 Finale            
               
  Eindklassement Tornooi
         
1
Eendracht Mazenzele Opwijk
         
2
Divas KVK Ninove
         
3
FC Diesel 2
         
4
FC Briel
         
5
KFC Moerbeke
         
6
SK Leeuw
         

 


terug naar homepage