'06

HK-Tour Prono


 Home

 Ploegen 2006

 Ploegen 2005

 
Ploegen 2004

 Uitslagen '06

 Uitslagen '05

 Uitslagen '04

 NIEUW NIEUW NIEUW  : Ons gastenboek !  

Het spel is gespeeld en de punten zijn verdeeld.  Tom is een afgescheiden en dus oververdiende winnaar.  Hij bewijst dat hij dit jaar zich terdege heeft voorbereid op dit prono-gebeuren.  Eveneens was hij 2e in de voetbalprono.  Een dikke proficiat voor iedereen wie de top-5 heeft behaald en het geld dat u daarmee verdient komt een der dagen uwer richting uit.  Indien u u inschrijvingsgeld tenminste al betaald hebt ... en dit geldt ook voor degene die niet in de top-5 eindigden.

met plezier waren we u van dienst,

quickweb en limme
 
Algemene Eindrangschikking
Rank Alg Ploeg Eigenaar Algemeen totaal
1 eco-libre Tom Verlinden 46.835
2 LNG-trappers Hans Lamberts 40.950
3 De lintwormen Bart Verschoren 39.314
4 Een bont gezelschap van het laatste moment Roy Van Son 38.577
5 Quickweb Bennergetic II Benjamin Van den bergh 36.175
6 de Wommelstoempers Jan Blockx 35.677
7 naamloos Ines Ielegems 34.686
8 Heet met haar Juliaan Voet 34.548
9 Team Limram Steven Vanderhoydonck 32.485
10 Het ijzeren ros An Verlinden 29.399
11 Gertolsteiner Gert Voet 28.714
12 K. Duffel Atletiek Club Raymond Van Herck 28.138
13 lichtpunt Josée Peeters 25.071
14 cafè "bij zatte Jan & co" Stein Van Es 14.164

 

Rangschikking enkel van eindklassement
Rank dag Ploeg Eigenaar Dagtotaal
1 eco-libre Tom Verlinden 15.920
2 de Wommelstoempers Jan Blockx 13.643
3 De lintwormen Bart Verschoren 10.072
4 K. Duffel Atletiek Club Raymond Van Herck 9.638
5 Een bont gezelschap van het laatste moment Roy Van Son 9.274
6 naamloos Ines Ielegems 9.165
7 Team Limram Steven Vanderhoydonck 9.055
8 LNG-trappers Hans Lamberts 8.030
9 Heet met haar Juliaan Voet 6.646
10 cafè "bij zatte Jan & co" Stein Van Es 5.635
11 Quickweb Bennergetic II Benjamin Van den bergh 5.134
12 Het ijzeren ros An Verlinden 5.068
13 lichtpunt Josée Peeters 4.295
14 Gertolsteiner Gert Voet 4.090

 

Algemene rangschikking zonder eindklassering
Rank Alg Ploeg Eigenaar Algemeen totaal
1 LNG-trappers Hans Lamberts 32.920
2 Quickweb Bennergetic II Benjamin Van den bergh 31.041
3 eco-libre Tom Verlinden 30.915
4 Een bont gezelschap van het laatste moment Roy Van Son 29.303
5 De lintwormen Bart Verschoren 29.242
6 Heet met haar Juliaan Voet 27.902
7 naamloos Ines Ielegems 25.521
8 Gertolsteiner Gert Voet 24.624
9 Het ijzeren ros An Verlinden 24.331
10 Team Limram Steven Vanderhoydonck 23.430
11 de Wommelstoempers Jan Blockx 22.034
12 lichtpunt Josée Peeters 20.776
13 K. Duffel Atletiek Club Raymond Van Herck 18.500
14 cafè "bij zatte Jan & co" Stein Van Es 8.529

 

Rangschikking van de slotetappe
Rank dag Ploeg Eigenaar Dagtotaal
1 LNG-trappers Hans Lamberts 2.050
2 Een bont gezelschap van het laatste moment Roy Van Son 1.420
3 Heet met haar Juliaan Voet 1.270
4 Gertolsteiner Gert Voet 800
4 lichtpunt Josée Peeters 800
6 Quickweb Bennergetic II Benjamin Van den bergh 325
7 de Wommelstoempers Jan Blockx 310
8 eco-libre Tom Verlinden 280
9 K. Duffel Atletiek Club Raymond Van Herck 250
10 Team Limram Steven Vanderhoydonck 230
11 naamloos Ines Ielegems 110
12 De lintwormen Bart Verschoren 50
13 cafè "bij zatte Jan & co" Stein Van Es 10
14 Het ijzeren ros An Verlinden 0


 
Maximaal aantal punten per rit
Rank Alg Ploeg Eigenaar Algemeen totaal
1 eco-libre Tom Verlinden 4.420
2 Quickweb Bennergetic II Benjamin Van den bergh 3.715
3 De lintwormen Bart Verschoren 3.420
4 Een bont gezelschap van het laatste moment Roy Van Son 3.207
5 naamloos Ines Ielegems 3.100
6 de Wommelstoempers Jan Blockx 3.005
7 LNG-trappers Hans Lamberts 3.000
8 Het ijzeren ros An Verlinden 2.800
9 Gertolsteiner Gert Voet 2.520
10 Team Limram Steven Vanderhoydonck 2.379
11 K. Duffel Atletiek Club Raymond Van Herck 2.230
12 Heet met haar Juliaan Voet 2.220
13 lichtpunt Josée Peeters 2.013
14 cafè "bij zatte Jan & co" Stein Van Es 1.910


 
Aantal dagoverwinningen
Rank Alg Ploeg Eigenaar Aantal
1 Quickweb Bennergetic II Benjamin Van den bergh 4
1 eco-libre Tom Verlinden 4
3 LNG-trappers Hans Lamberts 3
4 Een bont gezelschap van het laatste moment Roy Van Son 2
4 de Wommelstoempers Jan Blockx 2
6 Heet met haar Juliaan Voet 1
6 Team Limram Steven Vanderhoydonck 1
6 Gertolsteiner Gert Voet 1
6 naamloos Ines Ielegems 1
6 K. Duffel Atletiek Club Raymond Van Herck 1
6 De lintwormen Bart Verschoren 1
12 Het ijzeren ros An Verlinden 0
12 lichtpunt Josée Peeters 0
12 cafè "bij zatte Jan & co" Stein Van Es 0


 
Aantal renners nog in koers
Rank Alg Ploeg Eigenaar Algemeen totaal
1 eco-libre Tom Verlinden 10
1 de Wommelstoempers Jan Blockx 10
3 Een bont gezelschap van het laatste moment Roy Van Son 9
3 K. Duffel Atletiek Club Raymond Van Herck 9
5 Team Limram Steven Vanderhoydonck 8
5 Heet met haar Juliaan Voet 8
7 Quickweb Bennergetic II Benjamin Van den bergh 7
7 De lintwormen Bart Verschoren 7
7 naamloos Ines Ielegems 7
10 Het ijzeren ros An Verlinden 6
10 Gertolsteiner Gert Voet 6
10 cafè "bij zatte Jan & co" Stein Van Es 6
13 lichtpunt Josée Peeters 4
13 LNG-trappers Hans Lamberts 4


 
Best scorende renners in het peleton zonder eindklassement !!
Rank Alg Renner Ploeg Aantal punten
1 MCEWEN Robbie Davitamon - Lotto 11.140
2 BOONEN Tom Quick-Step - Innergetic 8.590
3 HUSHOVD Thor Credit Agricole 7.080
4 LANDIS Floyd Phonak 6.860
5 FREIRE Oscar Rabobank 6.830
6 ZABEL Erik Milram 6.330
7 EISEL Bernhard Francaise des Jeux 6.045
8 BENNATI Daniele Lampre - Fondital 5.850
9 PAOLINI Luca Liquigas 4.950
10 PEREIRO Oscar Caisse d'Epargne - Illes Balears 4.710
11 VENTOSO Francisco Saunier Duval - Prodir 4.290
12 ISASI Inaki Euskaltel - Euskadi 4.080
13 ROGERS Michael T-Mobile Team 4.050
14 KLODEN Andreas T-Mobile Team 4.050
15 SASTRE Carlos CSC 3.872
16 MORENI Cristian Cofidis 3.600
17 EVANS Cadel Davitamon - Lotto 3.590
18 HONCHAR Serhiy T-Mobile Team 3.400
19 DESSEL Cyril AG2R Prevoyance 3.252
20 KOPP David Gerolsteiner 3.179