Kalender

Augustus 2017
Vrijdag25/08Rapid-tornooi
September 2017
Vrijdag01/09Simultaan door Johan Vandenbussche (20u)
Vrijdag08/09Vrij schaken (Izegem Kermis)
Zaterdag09/09Start jeugdschaak
Zondag10/09Belgisch kampioenschap Rapid (Anderlecht)
Vrijdag15/09Snelschaakavond
Vrijdag22/09Schaakstudie (o.v.)
Zondag24/09IC Ronde 1:
- Ploeg 1: Tielt 1 (thuis)
- Ploeg 2: Tielt 2 (thuis)
Vrijdag29/09Clubkampioenschap A (ronde 1)
Zaterdag30/09Jeugdschaak
Oktober 2017
Zondag01/10IC Ronde 2:
- Ploeg 1: Landegem 2 (uit)
- Ploeg 2: Gent 8 (uit)
Vrijdag06/10Clubkampioenschap A (ronde 2)
Clubkampioenschap B (ronde 1)
Zaterdag07/10Jeugdschaak
Vrijdag13/10Clubkampioenschap A (ronde 3)
Zaterdag14/10Jeugdschaak
Zondag15/10Liga (ronde 1)
Zondag22/10IC Ronde 3:
- Ploeg 1: Bredene 1 (thuis)
- Ploeg 2: Bredene 2 (thuis)
Vrijdag27/10WVL IC Ronde 1
Zaterdag28/10West-Vlaamse jeugdkampioenschappen (Brugge)
Zondag29/10West-Vlaamse jeugdkampioenschappen (Brugge)
November 2017
Vrijdag03/11Herfsttornooi (Waregem)
Zaterdag04/11Bouger Bouger (Roeselare)
Zondag05/11Bouger Bouger (Roeselare)
Vrijdag10/11WVL IC Ronde 2
Zaterdag11/11Jeugdtornooi (Zottegem)
Zondag12/11Liga (ronde 2)
Vrijdag17/11Clubkampioenschap A (ronde 4)
Zaterdag18/11Jeugdschaak
Zondag19/11IC Ronde 4:
- Ploeg 1: Knokke 1 (uit)
- Ploeg 2: Roeselare 2 (uit)
Vrijdag24/11WVL IC Ronde 3
Zaterdag25/11Jeugdschaak
Zondag26/11Liga (ronde 3)
Jeugdtornooi (Gent)
December 2017
Vrijdag01/12Clubkampioenschap A (ronde 5)
Zaterdag02/12Jeugdschaak
Zondag03/12IC Ronde 5:
- Ploeg 1: Brugge 4 (uit)
- Ploeg 2: Brugge 6 (uit)
Vrijdag08/12WVL IC Ronde 4
Woensdag27/12Jeugdtornooi (Brugge)
Donderdag28/12Jeugdtornooi (Brugge)
Januari 2018
Vrijdag12/01Clubkampioenschap A (ronde 6)
Zaterdag13/01Jeugdschaak
Zondag14/01Liga (ronde 4)
Vrijdag19/01Clubkampioenschap A (ronde 7)
Zaterdag20/01Jeugdschaak
Vlaams schoolschaakkampioenschap (Turnhout)
Vrijdag26/01WVL IC Ronde 5
Zaterdag27/01Jeugdschaak
Woensdag31/01Schaaktraining
Februari 2018
Vrijdag02/02Ledenvergadering
Nieuwjaarsdrink
Zaterdag03/02Jeugdschaak
Zondag04/02IC Ronde 6:
- Ploeg 1: Oostende 3 (thuis)
- Ploeg 2: Oostende 5 (thuis)
Vrijdag09/02Clubkampioenschap A (ronde 8)
Zondag11/02Liga (ronde 5)
Zaterdag24/02Jeugdschaak
Vlaamse Jeugdkampioenschappen (Mechelen)
Zondag25/02IC Ronde 7:
- Ploeg 1: Pion 68 1 (uit)
- Ploeg 2: Gent 9 (uit)
Woensdag28/02Schaaktraining
Maart 2018
Zaterdag03/03Jeugdschaak
Vlaamse Jeugdkampioenschappen (Mechelen)
Zondag04/03Vlaamse Jeugdkampioenschappen (Mechelen)
Zaterdag10/03Jeugdschaak
Zondag11/03IC Ronde 8:
- Ploeg 1: Brugge 3 (thuis)
- Ploeg 2: Brugge 7 (thuis)
Vrijdag16/03Clubkampioenschap A (ronde 11)
Zaterdag17/03Jeugdschaak
Zondag18/03Liga (ronde 6)
Zondag25/03IC Ronde 9:
- Ploeg 1: Zottegem 4 (uit)
- Ploeg 2: Veurne 1 (uit)
Woensdag28/03Schaaktraining
April 2018
Zondag07/04Belgisch jeugdkampioenschap (Blankenberge) - tot 15/04
Zondag15/04Liga (ronde 7)
Vrijdag20/04Krekeltornooi Tielt
Zaterdag21/04Jeugdschaak
Zondag22/04IC Ronde 10:
- Ploeg 1: Estaimpuis 1 (thuis)
- Ploeg 2: Waregem 2 (thuis)
Woensdag25/04Schaaktraining
Vrijdag27/04Clubkampioenschap A (ronde 12)
Zaterdag28/04Jeugdschaak
Zondag29/04IC Ronde 11:
- Ploeg 1: Ieper 2 (uit)
- Ploeg 2: Ieper 3 (uit)
Mei 2018
Dinsdag01/05Jeugdtornooi (Aalter)
Vrijdag04/05Clubkampioenschap A (ronde 13)
Zaterdag05/05Jeugdschaak
Zaterdag12/05Jeugdschaak
Zaterdag19/05Jeugdschaak
Zaterdag26/05Jeugdschaak
Juni 2018
Zaterdag23/06Jeugdtornooi (Landegem)
Juli 2018
Zondag08/07Jeugdtornooi (Oostende)
top