Terug naar Overzicht

OKTOBER 2016

zaterdag, 1 oktober 2016


ANTW Amphiman in Boom

ANTW Knoeselloop in Broechem

ANTW Memorial Marc Coppens in Hemiksem

ANTW Run to Walk Again (2-daagse) in Tongerlo

LIMB Ambiorix Run in Tongeren

O-VL Moryloop in Herzele

O-VL 24 Uren in Oudenaarde

VL-B Herfstjogging in Betekom

VL-B Ruisbroek Loopt in Ruisbroek (Sint-Pieters-Leeuw)

W-VL Trimardloop Madonna in Langemark-Madonna

W-VL Polderloop in Oostkerke

BRUS BS-Run in Ganshoren

BUIT Kustmarathon Zeeland in Burgh-Haamstede (NL)

zondag, 2 oktober 2016


ANTW Eagle Run in Arendonk

ANTW Race Against Nature in Averbode
(Bijkomende informatie hier)

ANTW Tris 3x3 Estafetteloop in Grobbendonk

ANTW 7 Miles Sportparkloop in Hove

ANTW Neteloop in Hulshout

ANTW Mokkatlon in Mol

LIMB Beringse Bosloop in Beringen

LIMB Bosloop in Kinrooi

O-VL Klingse Boscross in De Klinge

O-VL Veense Jogging in Evergem-Tervenen

O-VL Augustijnenloop in Gent

O-VL Pierkesloop in Gentbrugge

O-VL Pereboomse Krekentrail in Moerbeke-Waas
(Bijkomende informatie hier)

O-VL Jogging in Sint-Pauwels
(Bijkomende informatie hier)

VL-B Jogging 80 in Dilbeek

W-VL CAVA Loop in Waregem

W-VL Highland Run in Westouter
(Bijkomende informatie hier)

BRUS Brussels Marathon & Half-Marathon in Brussel

LUIK Liége 10 Km in Luik

BUIT Marathon in Keulen (D)

donderdag, 6 oktober 2016


ANTW Sint Jozef Stratenloop in Essen

vrijdag, 7 oktober 2016


ANTW After Work Run in Mol

VL-B Corrida in Bousval

zaterdag, 8 oktober 2016


ANTW Levensloop (24 uur) in Edegem

ANTW De Halve van Geshaa in Grasheide-Putte

ANTW Terlo Jogging in Kasterlee

ANTW Gielseindse Herfstloop in Ravels

O-VL Lunar Obstacle Run (24-uur) in Sint-Niklaas
(Bijkomende informatie hier)

VL-B Dubh Linn Jogging in Aarschot
(Bijkomende informatie hier)

W-VL Levensloop (24 uur) in Brugge

W-VL Dwars door Geluwe in Geluwe

W-VL Massajogging De Olifant in Oostende

W-VL Tiegembergloop in Tiegem
(Bijkomende informatie hier)

W-VL Run for Hawai in Westrozebeke

W-VL Kermisjogging in Zarren

zondag, 9 oktober 2016


ANTW Village Trail in Essen
(Bijkomende informatie hier)

ANTW Schapenkoppenloop in Lier

ANTW Monumentenloop in Vorselaar
(Bijkomende informatie hier)

LIMB Dwars door Hasselt in Hasselt

O-VL Ladies Run in Gent

O-VL Disaster Run in Sint-Niklaas
(Bijkomende informatie hier)

VL-B Duveltocht in Aarschot

VL-B Loop Zonder Dope in Kessel-Lo

VL-B RakkerRun Kasteel Trail in Lennik

W-VL Sodi-cross Parkloop in Sint-Andries-Brugge

W-VL Reuzenrun in Tielt

BRUS Foulées des Flosses in Sint-Pieters-Woluwe

HENE Urban Trail in Mons

LUIK Jogging Sport Attitude in Grâce-Hollogne

LUIK La Mohatoise in Moha-Wanze

LUXE Trail du Barrage in Nisramont

BUIT Marathon in Eindhoven (NL)

maandag, 10 oktober 2016


ANTW Kermisloop Putte-Grens in Putte-Kapellen

zaterdag, 15 oktober 2016


LIMB Industrial Night Run in Beringen

LIMB Levensloop (24 uur) in Genk

O-VL Mysterie Run in Oudenaarde
(Bijkomende informatie hier)

VL-B Heimolenjogging in Keerbergen

VL-B Congobergrun in Vollezele (Galmaarden)

W-VL Parkours in Oekene

BRUS Brussels Ekiden in Brussel

zondag, 16 oktober 2016


ANTW Linker Oevert Halve Marathon in Antwerpen

ANTW Lieremanloop in Oud-Turnhout

ANTW Stratenloop in Tisselt

LIMB Bosloopcriterium in Bree

LIMB Zeskerkenloop in Kortessem

O-VL Herfstloop in Deinze
(Bijkomende informatie hier)

O-VL Hoge Wal Parkloop in Ertvelde

VL-B Trage Wegen Jogging in Boutersem

VL-B Loopomloop Meerdaalwoud in Oud-Heverlee

W-VL Urban Trail in Brugge

W-VL KBC Trail in Ieper
(Bijkomende informatie hier)

LUIK Popeye Piters Sport Run in Thisnes

woensdag, 19 oktober 2016


ANTW Loopcriterium Personeel Onderwijs in Lier

vrijdag, 21 oktober 2016


BR-W Hype Pop Run in Nivelles

zaterdag, 22 oktober 2016


O-VL Levensloop (24 uur) in Beveren

O-VL Joggingloop Brandweerpost in Zottegem

W-VL Vredesloop in Ieper

BRUS Brussels Canal Run in Brussel

BUIT Via Belgica (Estafette) Marathon in Maastricht (NL)

zondag, 23 oktober 2016


ANTW Decathlon Stratenloop Park Spoor Noord in Antwerpen

ANTW Patrasche Mini- en Bedrijven-Ekiden Park Spoor Noord in Antwerpen

ANTW Mastenbosloop in Kapellen

LIMB Bosloop in Halen

LIMB Borreltjesloop in Kuringen

LIMB Turbinekesrun in Montenaken
(Bijkomende informatie hier)

O-VL Comerloop in Sint-Laureins-De Comer

O-VL Crossduatlon in Wetteren

VL-B Drie Provinciën Natuurloop in Londerzeel-Malderen
(Bijkomende informatie hier)

BRUS CoRun'Air in Anderlecht

BRUS Les Foulées Joyeuses in Sint-Jans-Molenbeek
(Bijkomende informatie hier)

BR-W Les Crêtes La Hulpoise in La Hulpe

HENE Spartacus Run Parc Enghien in Enghien (Edingen)
(Bijkomende informatie hier)

vrijdag, 28 oktober 2016


VL-B Hallewien Zombie Night Run in Halle
(Bijkomende informatie hier)

zaterdag, 29 oktober 2016


ANTW Night Run in Balen

ANTW Halloween Run in Beerse
(Bijkomende informatie hier)

ANTW Park- en Bosloop in Westerlo
(Bijkomende informatie hier)

LIMB Bear Trail in s-Gravenvoeren

BRUS Halloween Trail in Oudergem

zondag, 30 oktober 2016


ANTW Verkenningsloop Marathon Kasterlee in Kasterlee

LIMB Bosloopcriterium in Maaseik

VL-B Hageland Marathon in Aarschot

VL-B Run & Bike in Sterrebeek

W-VL Ostend Zombie Race in Oostende
(Bijkomende informatie hier)

BRUS Trail van Brussel (Zoniênwoud) in Oudergem
(Bijkomende informatie hier)

LUIK Trail in Vaux-Sous-Chèvremont

BUIT Van Oers Marathon Brabant in Etten-Leur (NL)

BUIT Ijzeren Man Volksloop in Weert (NL)

maandag, 31 oktober 2016


ANTW Genker Halloween Trail in Genk


Terug naar Overzicht