TV en Radio en het Net:

HOME

Zet je TV ook eens af:
Happy Tv-Turnoff Week: http://www.tvturnoff.org/

Zenderindex

Nieuws uit Iraq: http://dear_raed.blogspot.com/

Zie ook onze pagina Africa en Congo voor media-sites!
Een alternatieve nieuwsdienst Alternet: www.alternet.org/
This website was created with the Culture 2000 Programme of the European Union and the French Community government in Belgium, the censored library, by The International Parliament of Writers: www.autodafe.org
The Centre for European Policy Studies: www.ceps.be
Centrum voor Informatie over de media: www.cim.be
International Independent Information Exchange, een draaischijf van enkele honderden journalisten die hun berichtgeving delen en uitwisselen: www.ciranda.net
Citizens’ Association for Democracy and Civic Education: www.gradjanske.org
Crisisweb: www.crisisweb.org
European Strategic Intelligence and Security Center: www.esisc.org
Fonds Pascal Decroos: www.fondspascaldecroos.com/
Google news: http://news.google.be/
The nonprofit Institute for Global Communications: www.igc.org/
The Center for Public Integrity: http://www.publicintegrity.org/icij/
Internetjournalistiek en nieuwe media in Vlaanderen: www.internetjournalistiek.be en www.webjournalistiek.be , helaas beiden gestopt.
The International Press Institute: www.freemedia.at/
Journalisten Auteursrechten Maatschappij (JAM): www.jam.be
Kidon Media-Link: links to 18,138 newspapers and other news sources from almost every country and territory in the world: www.kidon.com/
Nieuwwsites: www.klikklik.be
De toekomst van de media: www.mediamorgen.be
NewsDirectory: www.newsdirectory.com/
Thousands of newspapers on the Net: www.onlinenewspapers.com/
Nieuwsbronnen op www.nieuwsbronnen.com of op www.politicsinfo.net.
Persberichten: www.persberichten.be
Persvrijheid bedreigd: www.freemedia.at
Politiek Net: www.politiek.net
De Raad voor de Journalistiek is een onafhankelijke instelling voor zelfregulering van de media: www.rvdj.be
Réporters Sans Frontières www.rsf.org/
Sociaal-economische behoeften van ontwikkelingslanden: www.scidev.net
Social Criticism Review van Hans Talmon: www.socialcritic.org/, over de rol van wetenschap en technologie in de moderne samenleving, duurzame ontwikkeling, vooruitgang en protest, de schuldenlast van de derdewereld...
Third World Network: www.twnside.org.sg/
The Transnational Institute was founded in 1974 as a worldwide fellowship of committed scholar-activists. It was one of the first research institutes established to be transnational in name, composition, orientation and focus. TNI is constituted as a non-profit organisation registered in the Netherlands: www.tni.org/
Uit De Kast is een wekelijks radioprogramma voor jonge holebi´s: www.uitdekast.be
Documentairemakers Katarina Rejger en Eric van den Broek reisden met hun camera's door ex-Joegoslavie. Ze namen video's op van mensen, die de moed hadden video's te nemen van zichzelf om contact te herstellen met mensen die ze door de oorlogen kwijtgeraakt waren: www.videoletters.net
Vlaams Commissariaat voor de Media: www.vlaamscommissariaatmedia.be
De Vlaamse Geschillenraad Voor Radio En Televisie: www.vlaamseregulatormedia.be
Vlaamse Kijk- en Luisterraad voor Radio en Televisie: http://www2.vlaanderen.be/ned/sites/media/Media/historiek/KijkenLuisterRaad/index.htm
Vlaamse Mediaraad: http://www2.vlaanderen.be/ned/sites/media/
Vlaams Radio Orkest en het Vlaams Radio Koor: www.vro-vrk.be/
Vlaamse Vereniging van Beroepsjournalisten: www.agjpb.be
Een vrije nieuwsbron waarvoor je zelf kunt schrijven!: http://nl.wikinews.org

 

Naar boven

a - b - c - d - e - f - g - h - i - j - k - l - m - n - o - p - q - r - s - t - u - v - w - x - y - z

AFP: www.afp.com/home/
Aljazeera: www.al-jazirah.com/ en www.aljazeera.net
Réseau alternatif haitien d'information, het alternatieve persbureau Alterpresse: www.comunica.org/medialternatif/alterpresse/
America One Television: www.americaone.com
Antwerpse Televisiezender ATV: www.atv.be
Apache is een initiatief van De Werktitel vzw. De nadruk ligt op degelijke, ongebonden kwaliteitsjournalistiek en onderzoeksjournalistiek: www.apache.be
Arab European League: www.arabeuropean.org/
ARTE: www.arte.fr
A Daily Publication of the Asia Pacific Media Network: www.asiamedia.ucla.edu/
Asian network research: www.anr.org/
AVS, Oost-Vlaanderen: www.avs.be

TV prijzen: www.bafta.org
Servische zender: www.b92.net
BBC: http://news.bbc.co.uk/
Persagentschap Belga: www.belga.be
Stadsradio FM Brussel: www.fmbrussel.be
Brussel nieuws: www.brusselnieuws.be/geobrussel
Brussels Journal: www.brusselsjournal.com
TV Brussel: www.tvbrussel.be

Canal+: www.canalplus.be
TV CANAL 3 in Burkina Faso: www.tvcanal3.com
Canvas: www.canvas.be
Radio Centraal te Antwerpen: www.radiocentraal.be
The Guide for Expats in Belgium: http://cheeseweb.eu/
CNN: www.cnn.com
Cobra: www.cobra.be
Common Dreams News Centre: www.commondreams.org/
Cutting Edge: www.cuttingedge.be

Deckers en Ornelis: www.deckersenornelis.be
Digitaal medium zondr advertenties: www.decorrespondent.nl
Digitale radio: www.digitaleradio.be of www.dab.be
Radio Donna: www.donna.be
Drudge Report: www.drudgereport.com/

TV één: www.een.be
Environment News Service: http://ens-news.com/
Eurasianet: www.eurasianet.org/
European Voice: www.european-voice.com
Eurosport: www.eurosport.com
Weten wat er vanavond op je TV te zien valt: www.eurotv.com
Earthimes Daily Web Edition: www.earthtimes.org/
EXQI Culture: www.exqiculture.be

Kabelradio 4FM: www.4fm.be/
Financieel en economisch wereldnieuws: www.automatiseringsgids.nl/
The web TV of the Province of Florence: www.florence.tv
Radio Free Europe: www.rferl.org/
Internetradio van FunX: www.funx.nl

HLN: www.hln.be

Guardian Unlimited: www.guardian.co.uk/

Belgische nieuwssite: http://belgium.indymedia.org
Inter Press Service, The Global News Agency: http://www.ipsnews.net/
In België: www.ipsnews.be/
Integrated Regional Information Networks (IRIN), part of the UN Office for the Coordination of Humanitarian Affairs (OCHA): www.irinnews.org

Internet Jerusalem Post: www.jpost.com
JIM TV: http://jim.be/

Kanaal 2: www.kanaal2.be
Kanaal Z: www.kanaalZ.be
Radio Katanga in Aalst: www.radiokatanga.be
Een pro-Palestijnse site, maar geen anti-semieten: www.kifkif.be
Radio Klara: www.klara.be/
Klassieke muziekstations live op internet: www.geocities.com/wwylin2/
Kuro5hin: technology and culture: www.kuroshin.org
Kuwait Daily: www.kuwaitdaily.com
KWFB-News: www.kfwb.com

Latinamerica Press: www.latinamericapress.org/
Links to thousands of radio stations worldwide: www.live-radio.net
Live TV: wwitv.com/portal.htm
Lonely Planet: www.lonelyplanet.com

Radio Maria: www.radiomaria.nl/
Radio Minerva te Antwerpen: www.radio-minerva.be
Amerikaanse site: www.mtv.com
MTV muziek: www.mtve.com/european
Radio Muli Kulti: www.radiomultikulti.de

The NAM News Network (NNN) is the transformation of the now-defunct NANAP or Non-Aligned News Agencies Pool: http://www.namnewsnetwork.org/
Narconews: www.narconews.com/
Nederlandse publieke omroep: http://portal.omroep.nl
Newsbot: http://news.lycos.com/
Newsmonkey: http://newsmonkey.be/
NOS Jeugdjournaal : www.nos.nl/jeugdjournaal/index.html

Radio Okapi: http://www.radiookapi.net/
Oneworld: www.oneworld.net/
One World TV: http://tv.oneworld.net
Onze TV is een uniek communicatieproject ontwikkeld door MediaCiti in samenwerking met de Vereniging voor Vlaamse Steden en Gemeenten (VVSG): www.onzetv.be
The Onion, de onvolprezen parodie op een nieuwswebsite: www.theonion.com/

Deze site biedt een overzicht van alle programma's en films die de komende weken op tv te zien zullen zijn: www.pacinfo.be
De Philippijnen:
Bu-lat-lat (boo-lat-lat) verb: to search, probe, investigate, inquire; to unearth facts: www.bulatlat.com/

Radio 1: www.radio1.be
De radiopagina - nooit meer zoeken: http://radio.pagina.nl
Op deze zeer informatieve sites vind je echt alles terug over de veranderingen die plaatsvinden bij alle Belgische radiostations: www.radiovisie.com
Radioweb - alles over radio: www.radioweb.org
Radiozenders: http://radio.start.be/
RAI: www.rai.it
Reliefweb: www.reliefweb.int/w/rwb.nsf
Regionale Omroep Brabant: www.robnet.be
Nieuws over de IT-wereld: www.theregister.co.uk/
Reuters: www.reuters.com/
RTBF en ligne: www.rtbf.be
RTL: www.rtl.be
RTVE: www.rtve.es

Sabam: www.sabam.be
Zuid-Afrikaanse nieuwssite, SABCnews.com: www.sabcnews.com/
Onafhankelijke Leuvense vrije radio: www.radioscorpio.com
Radio Spes is de enige katholieke Vlaamse zender: http://users.skynet.be/radiospes/
Sporta: www.sporta.be
Sporza: www.sporza.be
Groepslog: www.struikgewas.be
Studio 100: www.studio100.be
Studio Brussel: www.studiobrussel.be of www.stubru.be

Talpa TV: www.talpa.nl
Tijdnet: www.tijd.be
Time.com: www.time.com/time
Times On Line: www.timesonline.co.uk/
Muziekzender TMF: www.tmf.be
Topradio: www.topradio.be
TV1: www.een.be
TV Guide: www.tvguide.com
De tvpagina - nooit meer zoeken: http://tv.pagina.nl
Teveblad: www.teveblad.be/

Internationale politiek: www.uitpers.be/
Ukraine News: www.ukrainenews.com
Studentenradio te Gent: www.urgent.fm

Vitaya: www.vitaya.be
Radio Vlaanderen Internationaal: www.rvi.be/
Viva cité: www.vivacite.be/
VPRO: www.vpro.nl
De Vlaamse Radio en Televisie Omroep: www.vrt.be
VT4: www.vt4.be
VTM: www.vtm.be

Webjournalistiek: www.webjournalistiek.be
West-Vlaamse zender: www.wtv.be
Wim De Bie: www.bieslog.vpro.nl
Wired News: www.wired.com/
Productiehuis woestijnvis: www.woestijnvis.be
World Association for Christian Communication: www.wacc.org.uk/
World Socialist Web Site: www.wsws.org/

Zien, Opsporen en Reageren op Rolpatronen in Advertenties en media, ZORRA discussiegroep over representaties van mannen en vrouwen, vrouwelijkheid en mannelijkheid in reclame en advertenties en andere: http://www.zorra.be/
Zuid Afrika: www.news24.com

Naar boven