Speellijst


wordt niet meer geactualiseerd sedert 2022

Klik voor actuele speellijst op nieuwe site: https://www.kareldeclercq.com/speellijst.html



Selectie

uit de Speellijst Merk op : deze lijst is onvolledig omdat optredens vaak niet publiek toegankelijk zijn, (vb. een school- of bedrijfsevenement).
o.v. = onder voorbehoud


Deze speellijst wordt voorlopig nog upgegradet, maar beter is te gaan naar speellijst op nieuwe site

Voor vorige optredens scroll naar boven

Terug naar Home


DATUM UUR LOCATIE ZAAL RESERVATIE

17-09-05

20:00 OUDENAARDE CC Ten Berge, Volkegemberg, Volkegem 055/300738

18-09-05

19:00 VARSENARE CC Hof Ter Straeten, Hof van Straetendreef, Dorpsstr 7

23-09-05

14:30 LEUVEN Grote Aula, congres

01-10-05

20:00 HERK-DE-STAD GC De Markthallen, Markt 2, 3540 Herk-De-Stad 013/554163

07-10-05

20:00 BRUGGE Couvent, Decoeneplein 8310 St.-Kruis-Male  050/377760

08-10-05

20:00 HARELBEKE CC 't Spoor, Eilandstraat 6 056/733420 
of 0497/5055600

30-10-05

15:00 ROESELARE Standaard Boekhandel, Ooststraat 56 051/200172

04-11-05

21:00 KUURNE 75 jaar Kuurne-Brussel-Kuurne 0478/256992

19-11-05

18:00 SINT ELOOIS WINKEL Voetbalwedstrijd Nico Mattan t.v.v. UZ brandwondencentrum 

25-11-05

14:00 ZOERSEL Zonneputteke

03-12-05

20:00 LUBBEEK Feestzaal Libbeke 016/479720

06-12-05

18:00 EINDHOVEN Stadion PSV

10-12-05

20:00 MAASEIK VOC Maasland, Prinsenhoflaan 29 089/519140

16-12-05

20:00 POPERINGE CC Ghybe, St.-Annastr 13 057/346660

17-12-05

20:00 WAARDAMME Zaal Wara, centrum 050/201815

27-12-05

21:00 DESSELGEM JC Jakkedoe 056/710654

06-01-06

22:00 IZEGEM Trefpunt, K. Boudewijnstr 18, Emelgem 051/316431

14-01-06

20:00 ST JORIS WINGE GC De Maere 016/468276

20-01-06

19:15 KORTRIJK Kinepolis

20-01-06

21:30 DE HAAN CC Wielingen, Wenduine

21-01-06

20:00 MOL Voorstelling Wielerploeg

26-01-06

20:00 GROOT BIJGAARDEN Don Bosco Experience Centrum H. Placestraat 44 0479/993525

28-01-06

20:00 STADEN Blommenhof, Gezelleplein 0475/345204

29-01-06

10:30 AALTER CC Auditorium (o.v.)

18-02-06

20:00 LOPPEM PC, Ieperweg 050/826450

25-02-06

20:00 WACHTEBEKE CC, Dr. Jules Persynplein 6 09/3427165

03-03-06

20:00 BEERNEM CC De Kleine Beer 050/789966

04-03-06

20:00 BEERNEM ST JORIS CC De Kleine Beer 050/789966

11-03-06

20:00 OOSTKAMP CC De Valkaart

12-03-06

14:30 LICHTERVELDE Burgersgilde, Stationsstraat
- programma 'Mobajakkedoe!'
051/247344

17-03-06

21:00 OOSTDUINKERKE Zaal Witte Burg, Witte Burg  058/513744

19-03-06

11:00 ROESELARE Klein Seminarie, benefiet t.v.v. Piet Declercq, El Salvador 051/206080

07-04-06

20:30 GOETSENHOVEN Godison, Goetsenhovenplein 20 016/822331

08-04-06

20:30 OOSTNIEUWKERKE Zonneheem, Basijnsmolenstraat 0477/241531

30-04-06

20:00 WILLEBROEK Volkshuis, A. Van Landeghemstr 47 0472/937637

13-05-06

21:30 KALKEN Zaal Scala, Colmanstraat 09/3259339

20-05-06

20:00 RUMBEKE OC Ocar, Kerkplein 051/221743

09-06-06

23:00 OOSTNIEUWKERKE Vernissage 'In the Bedroom of the artist', Diksmuidesteenweg 50 0496/539447
www.luclapere.be

27-06-06

18:00 KORTRIJK Concertstudio, Conservatoriumplein;
tryout: Klassiek met een Knipoog
0475/64 41 07

30-06-06

20:00 WUUSTWEZEL GC Kadans, Achter d' Hoven 15 03/6904626

10-07-06

21:45 BRUSSEL Sporza, Tour 2006

08-07-06

14:30 IZEGEM Auditorium, Kruisstraat
- tryout: Klassiek met een Knipoog
051/305180 
of 051/302670 

17-07-06

15:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- programma Klassiek met een Knipoog (met Brigitte Geerts)
09/2337788 
 

17-07-06

20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- programma Mobajakkedoe!
09/2337788 
 

19-07-06

20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- programma België in z'n Blootje
09/2337788 
 

19-07-06

22:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- programma Mobajakkedoe!
09/2337788 
 

20-07-06

20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 
- Programma België in z'n Blootje
09/2337788 
 

20-07-06

22:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- programma 'Mobajakkedoe!'
09/2337788
 

21-07-06

15:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- Programma Klassiek met een Knipoog (met Brigitte Geerts)
09/2337788
 

21-07-06

20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- Programma België in z'n Blootje
09/2337788
 

05-08-06

20:30 MIDDELKERKE Tent, Oudstrijdersplein 0497/467140

01-09-06

21:00 IEPER Tent, Zonnebeekseweg 309 0474/707009
15-09-06 20:00 KEERBERGEN PC 015/234605
06-10-06 20:00 OOSTDUINKERKE De Witte Burg 058/514920
16-10-06 13:45 KORTENAKEN CC Den Hoek, Hoekstr 1 016/298540
17-10-06 13:45 KORTENAKEN CC Den Hoek, Hoekstraat 1 016/298540
19-10-06 13:45 KORTENAKEN CC Den Hoek, Hoekstr 1 016/298540
21-10-06 21:00 OOSTENDE Casino
27-10-06 19.30 MENEN Park Ter Walle, Jean-Marie Sabbestraat 056/518307
18-11-06 20:00 BRUGGE Stadsschouwburg, Vlamingstraat, programma: België in z'n Blootje, 050/791891
23-11-06 20:00 OUDENAARDE Stadhuis, Markt
08-12-06 20:00 WILSELE-PUTKAPEL
11-12-06 14:00 MECHELEN Stadsschouwburg, Keizerstraat 3B,
programma: België in z'n Blootje

015/617961
12-12-06 14:00 BRUGGE CC De Dijk, Blankenbergsesteenweg 225
14-12-06 20:00 ROESELARE Fabriekspand, congres
16-12-06 20:00 EERNEGEM JC Gildhof, Aartrijkestr 43 059/290246
22-12-06 20:00 ST PIETERS LEEUW Opening Vernieuwde Raadzaal Gemeentehuis 02/3712262
13-01-07 20:00 NIEUWERKERKEN-KOZEN (Limburg) Buurthuis Ter Cose, Opcosenstr 7 011/480366
20-01-07 20:00 SINT-JULIAAN OC De Hazebrug, Hazeweidestr 057/488840
26-01-07 20:00 GEEL PC Holven
07-02-07 20:00 SINT-KRUIS Studio Hall, Boogschutterslaan 050/372003
10-02-07 20:00 HOUTHULST Mgr. Schottestr 1, Jonkershove 0497/656713
02-03-07 20:30 ZWEVEGEM OC Malpertuus, sportprijs-uitreiking
08-03-07 19:30 ST ELOOIS WINKEL CC De L!nk, Dorpsplein 17
- verjaardagsoptreden t.v.v. vzw de pelikaan - de blindenbroussebus
09-03-07 20:00 ZWEVEGEM Zwevegems theater, Otegemstr 18B 056/219847
24-03-07 20:00 LUMMEN
25-03-07 14:30 WEVELGEM CC Guldenberg 056/433495
29-03-07 20:00 TESSENDERLO CC Het Loo,
- programma: België in z'n Blootje
013/662814
06-04-07 20:00 LICHTERVELDE Lichtenhove, Torhoutstr 36, Juryvoorzitter cabaretwedstijd 0476/211123
07-04-07 20:00 ROESELARE Wielermuseum, Polenplein 15.
Presentatie: de vrienden van de wielerpoëzie, een luchtig-literaire avond
051/268740
08-04-07 11:30 DIKKELVENNE Dag van de Flandrien
22-04-07 11:00 IZEGEM Erfgoeddag Schoenmuseum, Wijngaardstraat 9
- Een ludieke kijk op het schoenmuseum
051/316446
26-04-07 20:00 IEPER Lakenhalle
27-04-07 20:00 MEULEBEKE OC Vondel, K. Van Manderstraat 26 051/487240
10-05-07 17:00 BLANKENBERGE Knoppf-theater
12-05-07 20:00 KORTEMARK CC De Beuk, vernissage de Kunstroute 0497/429030
26-05-07 20:00 ALVERINGEM Tent 0497/280800
20-06-07 11:30 BRECHT Zaal De Hoeve
23-06-07 21:30 SNELLEGEM Zaal De Schelpe, Eernegemweg 34 0475/536382
16-07-07 15:00 GENT

François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- programma: Klassiek met een Knipoog (met Brigitte Geerts)

09/2337788 
17-07-07 15:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- programma: Klassiek met een Knipoog (met Brigitte Geerts)
09/2337788 
17-07-07 20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 - programma 'Mobajakkedoe 09/2337788 
uitverkocht
19-07-07 20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 - programma België in z'n Blootje 09/2337788 
uitverkocht
19-07-07 22:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 
- programma 'Mobajakkedoe!'
09/2337788 
20-07-07 15:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 - programma België in z'n Blootje 09/2337788
20-07-07 20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- programma België in z'n Blootje
09/2337788
uitverkocht

04-08-07

17:00 MIDDELKERKE Casino, Zeedijk, Vernissage kunstschilder Jacky Duyck 02/5691598

13-09-07

19:30 OOSTKAMP CC De Valkaart, Rodenbachstr 42

28-09-07

19:30 DE HAAN D'Annexe, Leopoldlaan 26 0475/270715

13-10-07

20:00 ASSEBROEK Olva, Katarinastr 132 050/373817

17-10-07

20:00 HOUFFALIZE Ol Fosse d'Outh

20-10-07

20:00 RONSE Volksbond, Zonnestraat 27 0499/176148

26-10-07

20:00 PROVEN CC De Kroone, Provenplein 0497/547268

27-10-07

20:00 MERCHTEM-PEIZEGEM Zaal Libanon, Nieuwbaan 69 052/371382

07-11-07

11:00 BRUSSEL Actua-tv

11-11-07

11:00 MIDDELKERKE Casino, Zeedijk, Buren bij Verschueren, Radio 2 

08-12-07

20:00 BREDENE Staf Versluys-centrum, Kapelstraat 76 0476/344788

21-12-07

20:00 BRUGGE CC De Dijk, Blankenbergse steenweg 221,  o.v.

28-12-07

20:00 IZEGEM Stedelijk Auditorium,
Kruisstraat 14
0474/470464

06-01-08

14:30 RETIE GC Den Dries, Kerkhofstr 37 014/389239

11-01-08

20:00 HOOGLEDE GC De Gulden Zonne

12-01-08

17:00 BRUSSEL Congres Groen!

12-01-08

20:00 BOEZINGE Ten Vrielande, Brugstr 27 057/422312

14-01-08

14:00 MECHELEN Stadsschouwburg,
Keizerstraat 3B, 
015/552896

25-01-08

20:00 ALDEN BIESEN Kasteelstraat 6, Bilzen

30-01-08

19:00 HARELBEKE CC 't Spoor, animatie congres afvalverwerking

15-02-08

20:00 GENT Minardschouwburg, Walpoortstraat 15

18-02-08

20:00 HERZELE GC De Steenoven, Kerkkouter 40

22-02-08

20:00 ANTWERPEN Stadion Beerschot

23-02-08

20:00 ZELZATE De Brug, Assenedesteenweg 119 09/3445649

07-03-08

20:00 DADIZELE Meensesteenweg 238, gastro-komische avond 056/324184

15-03-08

20:00 MIELEN BOVEN AALST PC, Kerkstraat 011/485037
18-04-08 20:00 IZEGEM Auditorium, Kruisstraat  
19-04-08 10:00 HAASRODE Congres, Brabanthal 016/631138
26-04-08 10:00 IZEGEM Opening actie Kippenafvalproject  

31-05-08

20:00 NIEUWPOORT Centrum Ysara, Dienstweg 058/224444

07-06-08

20:00 ST-AMANDS ad SCHELDE Sporthal

20-06-08

20:00 DIKSMUIDE CC Kruispunt, Doolaeghestraat
28-06-08 20:00 TIELT Europahal 051/402123
07-07-08 20:00 BRUSSEL Nederlandse ambassade - vertegenwoordiging EU  
10-07-08 20:00 KORTESSEM CC Mozaiek, Kerkplein 11
- programma België in z'n Blootje
011/379140
13-07-08 21:00 DESTELBERGEN Feesttent, Pasteurstraat 0475/674379
21-07-08 20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 
- programma België in z'n Blootje
09/2337788 
 
23-07-08 19:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- programma België in z'n Blootje
09/2337788 
 
24-07-08 20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- programma België in z'n Blootje
09/2337788 
 
24-07-08 22:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 
- programma Mobajakkedoe!
09/2337788
 
25-07-08 19:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- programma België in z'n Blootje
09/2337788
 
25-07-08 21:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 - programma Mobajakkedoe! 09/2337788
 
20-08-08 20:00 MIDDELKERKE Casino, Zeedijk z/n reserveer op 059/31 95 95
25-08-08 18:30 WESTOUTER Belcanto Classic 057/447685
05-09-08 21:00 WIEKEVORST 't Centrum, Wiekevorst Dorp 16 0476/277009
14-09-08 10:00 IZEGEM-BRUGGE Inhuldiging Patrick Sercu Fietstocht  
26-09-08 20:00 IZEGEM Izegem Motors  
30-09-08 20:00 AARSCHOT CC 0474/949490
05-10-08 14:00 IZEGEM Rhodesgoed, opening week van het bos  
14-10-08 20:00 BRUSSEL

café Monk (Rode Zaal), 
Sint-Katelijnestraat 42
- Programma: België in z'n Blootje

reserveer op 02/555 0600
(Zinnema)
of in café Monk
20-10-08 19:30 BEVEREN-LEIE OC, vrijwilligersfeest  
22-10-08 19:30 IEPER Lakenhalle, vrijwilligersfeest  
24-10-08 20:00 GENT Congrescentrum, Makelaarscongres  
07-11-08 20:00 SINT ELOOIS WINKEL CC De Link, Dorpsplein 17; wieleravond t.v.v. Tim & Benjamin Declercq 051/316431
www.timdeclercq.be
11-11-08 19:00 BRUSSEL

café Monk (Rode Zaal), 
Sint-Katelijnestraat 42
Programma: België in z'n Blootje

reserveer op 02/555 0600
(Zinnema)
of in café Monk
18-11-08 20:00 BRUSSEL café Monk (Rode Zaal), 
Sint-Katelijnestraat 42
Programma: België in z'n Blootje
reserveer op 02/555 0600
(Zinnema)
of in café Monk
26-11-08 20:00 BUGGENHOUT Beukenhof
Programma: België in z'n Blootje
052/215881
29-11-08 20:00 SLUIS (N) De Dikke Vandaele - Bedrijfssymposium
Programma: België in z'n Blootje
 
09-12-08 20:00 BRUSSEL

café Monk (Rode Zaal), 
Sint-Katelijnestraat 42
Programma: België in z'n Blootje

reserveer op 02/555 0600
(Zinnema)
of in café Monk
12-12-08 20:30 OOSTKAMP CC De Valkaart; symposium  
23-12-08 18:00 BRUSSEL Bedrijfsfeest  
28-12-08 17:00 IZEGEM Stedelijk Auditorium, Kruisstraat 14
Programma: België in z'n Blootje
 0475/274891
08-01-09 20:00 WAKKEN OC Hondiuspark, Oostdreef 48  
09-01-09 20:00 GEETBETS PC, Hogenstraat 103
Programma: België in z'n Blootje
 011/587886
13-01-09 20:00 BRUSSEL café Monk (Rode Zaal), Programma: België in z'n Blootje reserveer op 02/555 0600 
(Zinnema)
of in café Monk
15-01-09 21:00 BRUSSEL café Monk (Rode Zaal),  Sint-Katelijnestraat 42
Programma: België in z'n Blootje
 
16-01-09 15:00 HERENTALS bedrijf  
23-01-09 20:15 KORTRIJK Kulak, E. Sabbelaan 53 056/246285
01-02-09 10:00 DESSELGEM POC 0473/810721
07-02-09 18:00 ST KRUIS BRUGGE PC Convent, Mallehoek, Kanunnik Decoeneplein 0477/447696
10-02-09 12:30 BRUSSEL Broodje Brussel, café Monk (Rode Zaal), 
Sint-Katelijnestraat 42
Programma: België in z'n Blootje
reserveer op 02/555 0600
(Zinnema) of in café Monk
10-02-09 20:00 BRUSSEL café Monk (Rode Zaal), 
Sint-Katelijnestraat 42
reserveer op 02/555 0600
(Zinnema) of in café Monk
28-02-09 20:00 ELSEGEM PC, Elsegemplein 0497/457960
01-03-09 14:00 BISSEGEM OC De Neerbeek, Vlaswaagplein 0479/559354
10-03-09 20:00 BRUSSEL café Monk (Rode Zaal),  Sint-Katelijnestraat 42
Programma: België in z'n Blootje
reserveer op 02/555 0600
(Zinnema)
of in café Monk
20-03-09 20:00 IZEGEM Bedrijfsfeest  
21-03-09 15:00 KACHTEM Bedrijf  
01-04-09 11:00 BRUSSEL Evp - Overhandiging cd Wilfried Martens en Miet Smet.  
05-04-09 09:00 MOERBEKE Ronde van Vlaanderen  
07-05-09 20:00 DILBEEK H. Placestraat 44  
17-05-09 20:00 AALST Bedrijf  
19-05-09 20:00 BRUSSEL Service-Club - Crown Plaza Hotel  
27-05-09 19:30 GENT Muzikantenhuis, Dampoortstraat 50; Ludieke intermezzo's en interview met jeugdvriend Bart Staes (Groen)  
13-06-09 19:30 ESSEN Jubileum bedrijf  
17-06-09 18:00 ROESELARE Zaal Rodenbach, opening bedrijf  
18-06-09 19:00 GENT Bedrijf  
10-07-09 19:30 KOEKELARE CC De Balluchon, Moerestraat 19 059/502453
11-07-09 19:30 OOSTENDE Kursaal, Monacoplein 059/502453
20-07-09 15:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 - Programma: Klassiek met een Knipoog, met sopraan Ann De Winter
09/2337788
21-07-09 20:00 GENT

François Laurentinstituut, Onderstraat 10 - Programma: België in z'n Blootje

09/2337788


22-07-09 15:15 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 - Programma: Klassiek met een Knipoog, met sopraan Ann De Winter 09/2337788
22-07-09 20:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
- Programma: België in z'n Blootje
09/2337788
23-07-09 19:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
- Programma 'Mo Vint toch'

09/2337788

23-07-09 21:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
- Programma: België in z'n Blootje
09/2337788
24-07-09 19:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
- Programma: België in z'n Blootje
09/2337788
24-07-09 21:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
- Programma 'Mo Vint toch'
09/2337788

 

19-08-09

 

20:00

KNOKKE-HEIST

evenementenstrand, rechtover Anemonenlaan, Heist

050/630 430 (CC Scarpoord)
of via mail : cc.ticket@knokke-heist.be

 

20-08-09

 

20:00 MIDDELKERKE Casino, Zeedijk 161 reserveer op 059/300 368
(toeristische dienst)

 

22-08-09

 

20:00 BLANKENBERGE Sunset-Lounge op de Pier,
Zeedijk 261 www.belgiumpier.be
reserveer op 050/43 37 50 (pier)
30-08-09 14:30 DIKSMUIDE Ijzersterk, open lucht 0478/457107
04-09-09 20:00 MOORSELE OC De Stekke, St.-Maartensplein 12 0475/720150
06-09-09 15:00 DE PANNE wijkfeest Sint-Pieterswijk 0497/441925
09-09-09 16:00 IZEGEM Lendeleedsestraat
vaderkoers: ludieke wedstrijd voor ouders & begeleiders van wielrenners
051/316431
25-09-09 15:00 KOKSIJDE Casino, congres  
26-09-09 20:00 SCHILDE 's Graevenhof  
01-10-09 16:30 KORTRIJK Bedrijf Kennedypark  
06-10-09 19:30 GENT Bedrijf Kouter  
07-10-09 13:00 WAREGEM Stadion, les Nederlands  
17-10-09 19:30 WEVELGEM Porceleinhalle, Cultuurpad 1, met jeugdharmonie Burleske 0475/614608
17-11-09 20:00 KORTRIJK Aula Kulak, E. Sabbelaan
West-Vlaamse les
 
21-11-09 21;00 AS GC De drieschaar, Schuttenbergstraat 2, 0474/463422
04-12-09 20:00 JETTE Bibliotheek, Kardinaal Mercierplein 6, Jette, Brussel. België in z'n Blootje 02/4231373
18-12-09 18:00 IZEGEM Radio 2; interview n.a.v. opening CC De Leest te Izegem  
27-12-09 18:00 IZEGEM De Leest, openingsoptreden CC
België in z'n Blootje (en Izegem in z'n Hemdje)
051/337610
05-01-10 14:30 ANTWERPEN Zuiderkroon, Vlaamse Kaai, 81-83, 2000 Antwerpen  
08-01-10 20:30 KRUISHOUTEM De Zandvlooi, Passionistenstraat 48 09/3836808
09-01-10 20:00 OOSTENDE Zaal Vuurtoren, Thomas Van Loostraat 32  
15-01-10 22:00 ZWIJNAARDE Nieuwjaarsreceptie Bedrijf  
16-01-10 20:00 LENDELEDE Presentatie Ploegvoorstelling Wielerploeg 'Kluisbergspurters' 051/309289
19-01-10 17:00 BRUSSEL Justus Lipsiusgebouw, Overhandiging Cd & Dvd Herman Van Rompuy  
23-01-10 19:00 MEULEBEKE OC Vondel, Molenspurters  
29-01-10 20:00 GELUWE OC De Gaper, Sint-Denijsplaats 11 056/530095
30-01-10 20:00 MOORSLEDE GC De Bunder, komische act voorstelling wielerploeg  
31-01-10 10:00 MARKEGEM PC, Aperitiefconcert 0486/712431
05-02-10 20:00 MIDDELKERKE Casino, Zeedijk 161, komische act sportprijsuitreiking  
06-02-10 20:00 MACHELEN/ZULTE CC Guldepoort 09/3801525
08-02-10 14:00 KOKSIJDE Normandie  
12-02-10 20:00 OVERPELT Den Drossaerd, Parkstraat 21, Lindel 011/645633
19-02-10 20:00 DADIZELE De Historic, Plaats 1, 0497/618985
13-03-10 20:00 INGELMUNSTER Middenstandshuis, Gravinnestraat 13 051/304893
20-03-10 20:00 DEINZE Volkskring, Markt 73 09/3870151
28-03-10 15:00 KORTRIJK De Klokke, Graaf Boudewijn IV-laan 2 0486/890819
17-04-10 9:30 IZEGEM Peterschap Kippenproject  
23-04-10 19:00 KUURNE Heirweg 125  

29-04-10

17:00 LOCHRISTI De Lozen Boer  
06-05-10 18:00 KUURNE Maelstede  
07-05-10 18:00 KOOLSKAMP bedrijf  
15-05-10 20:00 AALST te bepalen  
03-06-10 19:00 IZEGEM Blauw Huis, VKW  
13-06-10 10:30 IZEGEM Verkiezingsact Stemfiets  
30-06-10 14:00 BALEN festival  
03-07-10 10:00 IZEGEM Inhuldiging Paul Berlamont tot burgemeester voor 1 dag. Begeleiding zitting als schepen van humor en plechtigheden. 0473/751144
09-07-10 20:00 OOSTERZELE CC, Gootje, z.n. Balegem, Programma: Klassiek met een Knipoog, met sopraan Ann De Winter 09/3625009
10-07-10 20:00 WAARSCHOOT CC, Nieuwstraat 8 09/2505954
11-07-10 11:00 TURNHOUT Raadszaal, Grote Markt 1 014/443355
11-07-10 15:00 ST TRUIDEN Academiezaal, Plankstraat 18 011/701712
11-07-10 20:00 VOEREN Paviljoen, Kwinten 3, St.-Martens-Voeren 043/811159
19-07-10 15:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 - Programma: Klassiek met een Knipoog, met sopraan Ann De Winter

09/2337788
Bestel hier uw tickets

20-07-10 20:00 GENT

François Laurentinstituut, Onderstraat 10 - Programma: België in z'n Blootje & Vlaanderen in z'n Hemdje

09/2337788
Bestel hier uw tickets

21-07-10 20:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
- Programma: België in z'n Blootje & Vlaanderen in z'n Hemdje
09/2337788
Bestel hier uw tickets
22-07-10 19:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
- Programma 'Mo Vint toch'

09/2337788
Bestel hier uw tickets

22-07-10 21:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
- Programma: België in z'n Blootje & Vlaanderen in z'n Hemdje
09/2337788
Bestel hier uw tickets
23-07-10 15:05 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 - Programma: Klassiek met een Knipoog, met sopraan Ann De Winter 09/2337788
Bestel hier uw tickets
23-07-10 19:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
- Programma: België in z'n Blootje & Vlaanderen in z'n Hemdje
09/2337788
Bestel hier uw tickets
23-07-10 21:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
- Programma 'Mo Vint toch'
09/2337788
Bestel hier uw tickets
19-08-10 20:00 MIDDELKERKE Casino, Zeedijk 161 reserveer op 059/300 368
(toeristische dienst)
Joseph Casselaan 1, Middelkerke
17-09-10 20:00 VOLKEGEM CC Ten Berg, Volkegemberg 9 0477/775884
01-10-10 20:00 WEERDE/ZEMST d'Oude School, Damstraat 49 0475/267165
08-10-10 20:00 SENTE/HEULE Burthuis 't Senter,
St Katrienplein 14
0499/595944
15-10-10 20:00 IZEGEM Bedrijf  
22-10-10 20;00 HEVER, BOORTMEERBEEK Zaal Carpus, Ravesteinstraat 2, Hever 015/517353
05/-11-10 20:00 AALBEKE OC, Aalbekeplaats  
18-11-10 20;00 KORTRIJK Parkhotel, bedrijfscongres  
19-11-10 20:00 RONSE Muziekacademie, Zuidstraat 055/208802
03-12-10 19:00 ST ELOOIS WINKEL CC De Link, Kerkplein 17 051/316431
04-12-10 10:00 IZEGEM CC De Leest, intermezzo sportraad  
16-12-10 20:00 GAVERE GC Racing, Markt 20 09/3896097
17-12-10 22:00 ASSE CC Den Horinck, Noorderlaan 20  
18-12-10 20:30 EERNEGEM Cultuurschuur De Herdershoeve, Zedelgemsesteenweg 58 059 29 92 07
0496 38 20 12
14-01-11 10:00 VLEZEMBEEK CC Merselborre, Schaliestraat 2, Vlezembeek 02/3712262
19-01-11 20:00 WAREGEM CC De Schakel, Schakelstraat 0473/650414
21-01-11 20:30 LEDEGEM De Samenkomst 056/505305
26-01-11 21:00 BEVEREN Scala, Stationstraat 40 03/7550017
27-01-11 20:30 LICHTAART OC, Molenstraat zn 014/552431
29-01-11 19:00 LENDELEDE GC Den Tap, Lendelede, ploegvoorstelling DJ-Matic-Cycling Team  
18-02-11 20:00 KALMTHOUT CC OKA, Kapellensteenweg 234, Kalmthout 03/2985577
18-03-11 19:30 ZWEVEGEM Theaterzaal, Otegemstraat 18A 0475/690682
19-03-11 20:00 OUDENBURG OC Zaal Ipso Facto, Marktstraat 25 059/568405
01-04-11 20:00 WORTEGEM-PETEGEM Gemeentelijke Feestzaal, Waregemseweg 056/759956
02-04-11 10:00 NINOVE Ronde van Vlaanderen  
09-04-11 20:00 WILLEBROEK TC Duvel  
08-05-11 15:00 BONHEIDEN De Krekel, Dorp 65 015/349779
09-05-11 20:00 KOKSIJDE Casino  
28-05-11 20:00 LANDEN GC Amsi, Stationsstraat 30 011/880316
09-06-11 19:30 IZEGEM

Zaal Iso, St.-Jorisstraat,
Pcvo dag van de cursist

051/300428
10-06-11 20:00 AS GC De Drieschaar, Schuttenbergstraat 2/3 089/651270
13-06-11 19:00 MERCHTEM De Herleving, Dorpstraat 53 052/381181
17-06-11 16:00 BLANKENBERGE KBC  
17-06-11 20:00 ZWIJNDRECHT De Regenboog, Regenbooglaan 14 03/2529729
27-06-11 20:30 STADEN Open Huis, Iepersestraat 157 050/407031
01-07-11 20:00 BERLAAR, GESTEL Domein Moris, Rameyenstraat 10 03/4101907
02-07-11 19:00 LONDERZEEL Gildenhuis, Gildenstr 21 052/309296
08-07-11 20:00 ZUIENKERKE Sporthal, Nieuwe Steenweg 37, Cultuurraad 0486/748786
09-07-11 20:00 WOMMELGEM Gemeentelijke feesttent, Kerkplaats 03/3551261
11-07-11 20:00 DEERLIJK CC d'Iefte, Hoogstraat 122 0479/392320
18-07-11 15:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- Met de Wind van Achter - over Flandriens, wielerterroristen en nadarsletjes

09/2337788

19-07-11 20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- Met de Wind van Achter - over Flandriens, wielerterroristen en nadarsletjes

09/2337788

20-07-11 19:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- Met de Wind van Achter - over Flandriens, wielerterroristen en nadarsletjes

09/2337788

20-07-11 21:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- België Binnenste Buiten
09/2337788
21-07-11 15:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 - Da Meen dje nie - een sappige cursus West-Vlaams

09/2337788

21-07-11 20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- België Binnenste Buiten

09/2337788

22-07-11 19:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
- België Binnenste Buiten

09/2337788

22-07-11 21:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 - Da Meen dje nie - een sappige cursus West-Vlaams

09/2337788

29-08-11 18:30 WESTOUTER Belcanto-Classic  
11-09-11 16:00 STADEN GC 't Swok  
17-09-11 20:00

HEVER/
BOORTMEERBEEK

Zaal Campus, Ravestein 2 015/513890
22-09-11 20:00 ST IDESBALD Kerkepannezaal, Strandlaan 128 058/519542
01-10-11 15:00 DEINZE Ter Wilgen, Poelstraat 70 0473/726139
08-10-11 22:00 OOSTENDE Casino, acte de présence als Elio Di Rupo  
23-10-11 14:00 KORTRIJK Hallen, komisch intermezzo Studiedag  
04-11-11 20:00 STADEN GC Swok,
Programma 'Met de wind van Achter'
051/703301
uitverkocht
16-11-11 19:00 BRUSSEL Gala Kristallen Fiets  
18-11-11 20:00 RENINGELST Zaal Rookop, Heuvellandstraat 1, Reningelst, met je buur naar cultuur
programma 'Mobajakkedoe'
0478/421444
23-11-11 14:30 BERCHEM DC Huize Berchem 03/2859550
25-11-11 20:00 RETIE OC De Linde, startdag gemeenteraadsverkiezingen 0496/541956
27-11-11 12:00 ST ELOOIS WINKEL OC De Link, Kerkplein
Supportersavond Tim & Benjamin Declercq
051/316431
02-12-11 19:30 ROESELARE Wielermuseum, programma Met de wind van achter  
06-12-11 20:00 OOSTENDE Hydro-Palace, Zeedijk 250 Mariakerke; programma: België in z'n Blootje 059/500750
17-12-11 21:00 GRAMMENE Leiezicht, St.-Jorisstraat, 051/634433
23-12-11 20:00 BEERNEM OC De Kleine Beer,
C. Marichalstraat 5
050/781423
29-12-11 14:30 DE PANNE dienstencentrum de Boare, Koningsplein 1 058/429765






 





Ga naar Vorige optredens

Terug naar Home

Selectie uit de Speellijst Merk op: deze lijst is onvolledig omdat optredens vaak niet publiek toegankelijk zijn, vb. verrassingsop-treden, school- of bedrijfsevenement.

 

 

DATUM UUR LOCATIE ZAAL RESERVATIE
02-01-12 14:30 TORHOUT Nieuwjaarsreceptie  
06-01-12 21:00 ICHTEGEM De Ster,
nieuwjaarsreceptie
059/341127
07-01-12 19:30 WERVIK CC Forum, Speiestraat 16
Ploegvoorstelling CT Force
056/312489
14-01-12 20:00 OOSTDUINKERKE Het Bedrijf, Leopold II-laan 9a
België in z'n Blootje
Reserveer op 058/532999 (Casino Koksijde,
Casinoplein 10, Koksijde)
20-01-12 20:00 OVERIJSE CC De Bosuil, Jezus-Eik Witherendreef 1 3090 Overijse
Met de wind van achter, sportprijsuitreiking
02/6573179
21-01-12 20:00 AVELGEM De Brasserie, Kerkstraat 13,
Programma: Met de Wind van Achter
0477/458577
22-01-02

19:00

LOMMEL    
27-01-12 17:00 ZWIJNAARDE congres  
27-01-12 20:00 WELLE Gemeentelijke feestzaal; programma: België in z'n Blootje 053/415514
28-01-12 15:00 WAREGEM Raadzaal Stadhuis, Schakelstraat, sporthulde  
28-01-12 20:00 LAAKDAL Middenstandscongres  
29-02-12 14:30 ETTERBEEK CC De Maelbeek  
03-02-12 20:00 BEVEREN-WAAS Hotel Beveren, Gentseweg 280  
10-02-12 20:00 KLUISBERGEN Zaal Burgzavel, Burgzavel 25A, Met de wind van achter, sporthuldiging 055/230581
11-02-12 20:00 MAARKEDAL de Cultuurtempel, Maarkeweg, Maarke-Kerkem, sporthuldiging, Programma: Met de wind van achter, 055/334652
15-02-12 19:30 ST ELOOIS WINKEL Zaal Den Engel, Kerkstraat 5
Programma 'met de wind van achter'
Opening supportersclub Diego Ulissi
0473/215004
16-02-12 20:00 DIEST Evenementenhal Den Amer, Nijverheidslaan 24 013/353281
26-02-12 10:00 KUURNE Kuurne-Brussel-Kuurne, volgwagen  
02-03-12 19:00 MERKSPLAS GC De Marckt, Marktsraat 2
presentatie sportprijzen
014/639443
09-03-12 20:00 HEULE Heule Rondt, Ter Melle, Mellestraat Programma 'met de wind van achter' 0496/167780
22-03-12 20:00 OUDENAARDE CC De Woeker - Centrum Ronde van Vlaanderen, Woeker 3, Oudenaarde
Koersprogramma: met de Wind van Achter
055/301366
23-03-12 20:00 ANTWERPEN Mas, Hanzestedenplaats 1, gepersonaliseerd optreden; afscheid medewerker federatie  
31-03-12 20:00 AALST 't Hart van Aalst, Dokter Demoorstraat, 'België in z'n Blootje' 053/611322
20-04-12 20:00 ST ELOOIS WINKEL CC De L!nk, Kerkplein 17, Met de wind van achter'  
26-04-12 19:00 KONTICH De Jachthoorn, Doornstraat 11  
27-04-12 20:00 ZWALM Sporthal 055/480552
30-04-12 19:00 ST ELOOIS WINKEL JC Chaplin, Met de Wind van Achter  
10-05-12 20;00 INGELMUNSTER 0C, Da Meen dje nie, presentatie dialectendag  
11-05-12 19:30 EEKLO CC Beukenhof, Zuidmoerstraat 138 0475/727429
18-05-12 20.00 DRONGEN PC, Oude Abdijstraat 3
Programma 'met de wind van achter'
09/2267543
01-06-12 20:00 LANDEGEM Auditorium Ter Kale, Brouwerijstraat  4, Landegem, programma 'België in z'n Blootje' 09/3717400
15-06-12 20:00 TEMSE CC Roxy, Stationstraat 29,
'België in z'n Blootje', en de sport in z'n hemdje
03/7101240
16-06-12   OOSTENDE Thermae Palace, K. Astridlaan 7  
17-06-12 14:00 GOOIK Parecia, Edingsesteenweg, Leerbeek  
20-06-12 18:00 BRUSSEL Square meeting center, Europees congres chirurgen  
23-06-12 21:00 SNELLEGEM Tent, zaal De Schelpe, Eernegemweg 34 0475/530382
10-07-12 20:00 LEDE Huize Moens, centrum 0498/060299
16-07-12 20:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Gentse Feesten
Met de Wind van Achter - de koers komisch bekeken
09/2337788
17-07-12 19:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Gentse Feesten
Met de Wind van Achter - de koers komisch bekeken
09/2337788
18-07-12 20:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Gentse Feesten
België Binnenste Buiten
09/2337788
19-07-12 19;00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Gentse Feesten
België Binnenste Buiten
09/2337788
19-07-12 21:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Gentse Feesten
Tedju Tedju - een luchtige cursus West-Vlaams
09/2337788
20-07-12 20:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Gentse Feesten
België Binnenste Buiten
09/2337788
27-08-12 18:30 WESTOUTER Belcanto Classic Interview Radio 2 ochtenduitzending; start 18:30 aan de kerk  
07-09-12 20:00 BEERSE/TURNHOUT Zaal Lambeer, Vredestraat  
26-09-12 17:00 IZEGEM CC De Leest, St Jorisstraat 62. het nut van humor voor zorgverleners; een ludiek-filosofische congresact. 051/334140
29-09-12 11:00 ROESELARE Wielermuseum, presentatie wielerboek 'De Cups van Kupfernagel' van Patrick Cornillie www.patrickcornillie.be 051/268740
01-10-12 14:00 ROESELARE CC De Spil, Spilleboutdreef 1 051/265700
02-10-12 14:00 ROESELARE CC De Spil, Spilleboutdreef 1 051/265700
05-10-12 14:00 DE HAAN Kerklommer, Kapellestraat 7  
19-10-12 10:00 EEKLO Zonneheem, Schietspoelstraat 9  
26-10-12 20:00 ZOUTLEEUW De Kring, Vincent Betsstraat 8, 3440 Zoutleeuw 011/272964
16/11:12 19:30 RUMBEKE West-Vlaams tegelhuis, Rijksweg, Bouwunie  
21-11-12 14:00 KORTRIJK Overhandiging cd Vincent Van Quickenborne  
23-11-12 13:30 ZOERSEL de Kapel, Handelslei 167  
01-12-12 20:00 ST ELOOIS VIJVE OC De Linde, Koekoekstraat 26
België in z'n Blootje, komisch jaaroverzicht
056/609228
7-12-12 20:00 ARENDONK De Gouden Arend, Vrijheid 19-21,  
16-12-12 11:00 IZEGEM Auditorium, Kruisstraat, optreden cultuurprijs ism Cultuurraad  
26-12-12 13:00 WAREGEM Studio Essevee, Zuiderlaan?
Eindejaarsspecial met 2012 en Zulte-Waregem in de hoofdrol; verplaatst naar 26-2-13
056/440042
05-01-13 15:45 ROESELARE t'Hope, armenvereniging, ten Elsberge, Mandellaan Roeselare  
11-01-13 19:45 AFFLIGEM Cultuurzaal Sanderus, Bellestraat 99,
programma met de wind van achter
053/685791
12-01-13 20:00 NINOVE Academiezaal, Parklaan 13, België in z'n Blootje, komisch jaaroverzicht 054/320832
17-01-13 14:30 BRUGGE CC De Dijk, Blankenbergesteenweg 221, komisch jaaroverzicht  
19-03-13 14:00 BIERBEEK CC De Borre, Speelpleinstraat 10, 3360 Bierbeek, programma 'met de wind van achter' 016/813526
24-01-13   BRUGGE Auditorium Ocmw, Ruddershove 4  
25-01-13 20:00 ARDOOIE CC Hofland, Oude Lichterveldsestraat, programma België in z'n Blootje, jaaroverzicht 0476/947031
26-01-13 20:00 BALEN/MOL Balen BC, Sint-Paulus, Kruisven 25, Mol, met de wind van achter, ploegvoorstelling  
02-02-13 20:00 JONKERSHOVE Dorpshuis, Mgr. Schottestraat 1, 8650 Houthulst-Jonkershove 0472/362767
08-02-13 20:00 LEBBEKE CC De Biekorf, Stationsstraat 23,
act op sportgala
052/411291
15-02-13 20:00 IEPER CC 't Perron, 'met de wind van achter'. 0497/204725
16-02-13 20:00 VARSENARE CC Hof ter Straeten, Programma: Met de Wind van Achter, Dreef inslaan in het centrum; adres is Hof ter Straeten 2/1; 0494/071573
info
23-02-13 11:35 GENT Omloop Het Nieuwsblad, mobiel seingever  
26-02-13 20:00 WAREGEM Studio Essevee, Zuiderlaan
met 2012 en Zulte-Waregem in de hoofdrol
056/440042
02-03-13 20:00 ST LAUREINS CC De Meet, Sint-Jansstraat 22, Sportprijsuitreiking, 09/2187640
04-03-13 14:30 ARDOOIE CC 't Hofland, Oude Lichterveldsestraat 13, dankoptreden voor vrijwilligers  
07-03-13 20:00 SIJSELE Cultuurfabriek, Dorpsstraat 22, België in z'n Blootje, komisch jaaroverzicht  
10-03-13 15:00 GENT Tinnenpot, Tinnenpotstraat 21  
16-03-13 20:00 LICHTERVELDE Lichtenhove, Tornhoutstraat 42
Omloop van het Houtland, 'met de wind van achter'
0494/991941; info
18-03-13 20:00 OUDENAARDE Bedrijf, brouwerij, programma: België in z'n Blootje  
20-03-13 20:00 ST TRUIDEN Theater Roxy, Rijschoolstraat 51,
België in z'n Blootje, organisatie Markant
0496/475193
23-03-13 20:00 HOBOKEN Uithuis, Kapelstraat 64, 03/8208032
30-03-13 10:00 OUDENAARDE Ronde van Vlaanderen toertocht  
25-04-13 20;00 ROESELARE Ter Eeste, Brouwerij Rodenbach, bedrijfsevent, België in z'n Blootje  
27-04-13 20:00 WIJTSCHATE De Klaverhulle, G. Gezellestraat 1, 8953 Heuvelland. België in z'n Blootje (optreden verplaatst van 13 naar 27 april) 0496/794337
03-05-13 20:00 ST NIKLAAS bedrijf; programma België in z'n Blootje  
15-05-13 18:00 KORTRIJK personeel ziekenhuis, België in z'n Blootje  
17-05-13 20:00 LANGEMARK

Sporthal
met de wind van achter, komisch intermezzo en presentatie sportshow

0499/215081
18-06-13 18:00 LEBBEKE CC De Biekorf, Stationsstraat 23, programma 'met de wind van achter' 052/250813
22-06-13 21:00 KORTEMARK OC De Kouter 0485/050004
25-06-13 21:00 GENT Sivi, Maïsstraat 20, interview & live-fragment Gentse Feesten 0472/939817
05-07-13 22:15 OEDELEM tent  
07-07-13 14:30 AARTRIJKE 't Veld 10, buurtfeest 0498/721196
11-07-13 20:00 AALST Sint-Jozefscollege            , Pontstraat 18, België in z'n Blootje 0476393479
22-07-13 19:30 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Gent - Programma met de Wind van Achter 09/2337788
of hier online
23-07-13 19:30 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Gent - Programma met de Wind van Achter 09/2337788
of hier online
24-07-13 19:30 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10 - programma België Binnenste Buiten 09/2337788
of hier online
25-07-13 19:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10 - programma België Binnenste Buiten 09/2337788
of hier online
25-07-13 21:15 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10 - programma Da Meen Dje Nie

09/2337788
of hier online

26-07-13 19:30 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10 - programma België Binnenste Buiten 09/2337788
of hier online
31-08-13 20:45 DEURLE Tent in boomgaard naast kerkje, programma België Binnenste Buiten 09/2824838
03-10-13 19:00 LOMMEL Kapittelhof, België Binnenste Buiten, dankoptreden vrijwilligers  
04-10-13 20:00 ROOSDAAL Het Koetshuis, Strijtemplein 15
Roosdaal
054/326917
05-10-13 14:30 OOSTENDE Dienstencentrum, vrijwilligers  
10-11-13 14:00 ST ELOOIS WINKEL CC De Link, supportersavond Tim & Benjamin Declercq  
15-11-13 19:30 KLUISBERGEN

Kloosterstraat 35
Komisch Jaaroverzicht

0475/715529
01-12-13 10:30 MIDDELKERKE Casino, Baccarazaal, Zeedijk
programma België Binnenste Buiten
 
07-12-13 14:30 TORHOUT Aartrijkestraat 13  
13-12-13 20:00 HERZELE CC de Steenoven, Kerkkouter 40 (o.v.)
Met de Wind van Achter
053/707349
21-12-13 20:00 OOSTROZEBEKE OC Mandelroos, Markt 16
- eindejaarsprogramma België Binnenste Buiten
0475/588580 of 0475/365442
info
22-12-13 17:00 ROESELARE OC De Zilverlink, Meensesteenweg 412 - eindejaarsprogramma België Binnenste Buiten 051/690628
28-12-13 20:00 OUWEGEM OC De Griffel, Ouwegemsesteenweg 90, 9750 Ouwegem - Zingem
Komisch Jaaroverzicht
tvv Velo-Afrique
0495/582411
09-01-14 14:00 BRUSSEL Kbc-auditorium, Havenlaan 2 door grote opkomst verplaatst
naar Westrand Dilbeek en vervroegd om 13:30
10-01-14 21:00 MOORSLEDE OC De Bunder, nieuwjaarsreceptie gemeentepersoneel  
11-01-14 20:00 LEUVEN Keizersberg, Cd&V, Brave Little Belgium (o.v.)  
 12-01-14 10:45 BURST PC, Dorp 1, Burst 0491/627753
20-01-14 13:30 HEERS stadsfeestzaal De Bammerd, Paardskerkhofstraat 20 011/674145
22-01-14 19:00 IZEGEM CC De Leest, St Jorisstraat 62  
24-01-14 20:00 WUUSTWEZEL CC Kadans, Achter d'Hoven 15, Wuustwezel; programma met de wind van achter en presentatie kampioenenviering 03/6904628
08-02-14 19:00 ST NIKLAAS Bedrijf  
25-02-14 21:00 GENT Bedrijf  
28-02-14 20:00 HAMME De Ring, Ring 1 052/477712
07-03-14 20:00 KLUISBERGEN CC Burgzavel, Burgzavel 25A, Berchem 055/230581
15-03-14 20:00 GITS GC De Hembyze, Stationsstraat 4, Hooglede-Gits 051/210049
19-03-14 14:30 IZEGEM De Leest - St.-Jorisstraat 62, 051/337.610
22-03-14 18:00 AALTER Bedrijf  
28-03-14 20:00 STADEN OC Swok, Ooststraat 4A 0494/471826
30-03-14 13:30 WEVELGEM tent Guldenbergplein, ludieke presentatie Saint-vélo classic, 0496/593213
05-04-14 10:00 OUDENAARDE Ronde van Vlaanderen toertocht  
11-04-14 20:00 SLEIDINGE Comedy-night - programma met de wind van achter 09/3574708
20-04-14 16:00 MARCOURT België Binnenste Buiten  
25-04-14 20:00 LEKE Bedrijfsfeest België Binnenste Buiten  
30-04-14 20:15 IZEGEM Auditorium Kruisstraat, programma met de wind van achter,
met Raf Coppens en Seppe Toremans
0478/440131
06-05-14 14:00 DENDERLEEUW Den Breughel, Dorp 11? 053/645407
09-05-14 20:00 ST NIKLAAS Bedrijf, België Binnenste Buiten, gepersonaliseerd  
14-05-14 15:00 BISSEGEM De Troubadour, Vlaswaagplein 0485/936384
05-06-14 13:30 WILLEBROEK Gemeentelijke schouwburg, Van Landeghemstraat 101 03/8609791
17-06-14 14:00 WEVELGEM Vrijwilligersfeest - België Binnenste Buiten  
20-06-14 17:45 ANTWERPEN Waagnatie, Baccadera, Rode Kruis
België Binnenste Buiten
 
20-06-14 20:00 ST PIETERS LEEUW Gemeentehuis, Pastorijstraat 21, 1600 St Pieters Leeuw
- met de wind van achter
02/3342163
10-07-14 19:30 ST NIKLAAS Museumtheater, Zwijgershoek 0487/484948
21-07-14 20:00 GENT De wielermicrobe - Komisch Koersjaaroverzicht, François Laurentinstituut, Onderstraat 10 09/2337788
of bestel hier uw tickets online
23-07-14 20:00 GENT Brave Little Belgium - 12 maanden plezier in Vlaamse Velden
François Laurentinstituut, Onderstraat 10
09/2337788
of bestel hier uw tickets online
24-07-14 20:00 GENT Brave Little Belgium - 12 maanden plezier in Vlaamse Velden
François Laurentinstituut, Onderstraat 10
09/2337788
of bestel hier uw tickets online
25-07-14 20:15 GENT Brave Little Belgium - 12 maanden plezier in Vlaamse Velden
François Laurentinstituut, Onderstraat 10
09/2337788
of bestel hier uw tickets online
26-07-14 20:00 GENT 't Zwyn deur de bjèten - een stomende cursus West-Vlaams 09/2337788
of bestel hier uw tickets online
24-08-14 20:00 JABBEKE Jubileum - levens-optreden  
07-09-14 10:àà IZEGEM Patrick Sercutoertocht  
24-09-14 14:00 DEERLIJK CC D'Iefte, Hoogstraat 122  
06-10-14 15:00 KORTRIJK boot kanaal  
23-10-14 20:00 ROESELARE Gala Westsprint, toespraak 'in memoriam Igor Decraene'  
25-10-14 11:00 ROESELARE Wiemu, Polenplein 15, Roeselare, voorstelling gedicht Karel in de 100 mooiste wielergedichten, 0494 99 19 41
14-11-14 20:00 DEINZE BC De Rekkelinge, Désiré Delcroixstraat 1A 09/3864956
22-11-14 20:00 ROESELARE Bedrijfsfeest  
25-11-14 19:30 OUDENAARDE Bedrijfevent maatschappelijk verantwoord ondernemen  
28-11-14 20:00 KALMTHOUT Bedrijf - Brave Little Belgium  
02-12-14 14:30 PARIKE-BRAKEL Feestcomplex Europa, Steenweg 18a, Parike-Brakel 0475/644366
04-12-14 14:30 PARIKE-BRAKEL Feestcomplex Europa, Steenweg 18a, Parike-Brakel 0475/644366
07-12-14 11:00 MIDDELKERKE Casino  
12-12-14 20:00 HEULE-KORTRIJK OC De Vonke, Lagaeplein 24, 8501 Heule - Karel 3000 056/352445
13-12-14 21:00 BOORTMEERBEEK De Lork, Beringstraat 37,  
14-12-14 15:00 TORHOUT Alles goed, Wtv-Focus tv
over Karels 3000e opteden (o.v.)
www.focus-wtv.be
17-12-14 20:40 BRUSSEL Interview Radio 2 - Viva Vlaanderen
met Caren Meynen
 
18-12-14 18:00 MARIAKERKE Bedrijf - Brave Little Belgium (komisch jaaroverzicht)  
20-12-14 9:30 LEDE GC De Volkskring, Kasteeldreef 18  
28-12-14 10:00 BRAKEL OC De Rijdt, Jagersstraat 64a, 9660 Nederbrakel - matinee -
Karels 3000e optreden
055/425269
of 0496/272569
09-01-15 20:00 KRUIBEKE Bedrijf - Brave Little Belgium  
10-01-15 20:00 MEERLE PC, Gemeenteplein 2 - Brave Little Belgium 03/3158500
16-01-15 21:30 WERVIK 't Portaal, Kruisekestraat 105 056/312223
17-01-15 20:00 ROESELARE Ter Eeste (zaal Rodenbach) - Brave Little Belgium, komisch jaaroverzicht  
23-01-15 20:00 KRUISHOUTEM zaal Telex, Kerkhofweg 2 9770 Kruishoutem, Brave Little Belgium 0476/290968
06-02-15 14:30 KORTRIJK LDC De Zonnewijzer, Langemeersstraat 6,
de Wielermicrobe
056/244202
13-02-15 20:30 ROESELARE Schiervelde, sportgala  
27-02-15 20:00 OUDERGEM, BRUSSEL GC Den Dam, Waversesteenweg 1741 02/6638950
06-03-15 19:30 OOSTROZEBEKE Intermezzo Sportprijsuitreiking 0476/662809
10-03-15 14:30 DENDERLEEUW Den Breugel, Dorp 11 (onder voorbehoud) 053/645407
16-03-15 16:00 HOOGLEDE Beroepsvereniging  
20-03-15 10:00 BREDENE Staf Versluyscentrum, na Vip-ontbijt Handzame classic.
Programma: de wielermicrobe
0471/435454
21-03-15 20:00 LICHTERVELDE OC De Schouw, Statiestraat 113-115
programma 'Karel 3000'
t.v.v. oorlogsslachtoffers in Bosnië
0484/742932
25-03-15 20:00 VALKENSWAARD (N) Hotel de Valk, Frans van Beststraat 1, 5554 EA Valkenswaard
Programma: de wielermicrobe
0031(0)651349201
31-03-15 9:30 DE PANNE Startevent Driedaagse De Panne.
De Wielermicrobe
0475/873085
04-04-15 10:00 OUDENAARDE Ronde van Vlaanderen Cyclo, start Lindestraat 58  
20-04-15 14:30 LEOPOLDSBURG Feestzaal Gemeentehuis, Koningin Astridplein 37, Brave Little Belgium

0478/717994

23-04-15 15:00 WAREGEM Congres voedingsnijverheid  
24-04-15 20:00 ENAME PC, Oudstrijdersstraat 111, 9700 Oudenaarde  
29-04-15 11:00 KACHTEM-IZEGEM Opname jubileum Streekkrant  
30-04-15 20:00 HALLE De Witte Duif, Gaasbeeksesteenweg 52, Open kaart met Kris Baert
met Lucien Van Impe
02/3613636
30-05-15 20:00 BOORTMEERBEEK De Lork, Beringstraat 37, Boortmeerbeek  
23-06-15 14:00 HASSELT optreden vrijwilligers - Brave Little Belgium  
28-06-15 16:00 VIJVEKAPELLE carrière-optreden  
11-07-15 16:00 WETTEREN carrière-optreden  
11-07-15 19:45 OOSTENDE CC de Grote Post, Hendrik Serruyslaan 18A

059/502453

20-07-15 19:30 GENT, Gentse Feesten François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Sterren op de koersvloer - Karel fietst, spurt en kwakt door het wielerjaar 09/2337788
reserveer hier online
21-07-15 19:30 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10: Karel 3000 - Brave Little Belgium 09/2337788
reserveer hier online
23-07-15 19:30 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10: Karel 3000 - Brave Little Belgium 09/2337788
reserveer hier online
24-07-15 20:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10. Karel 3000 - Brave Little Belgium 09/2337788
reserveer hier online
25-07-15 20:00 GENT

François Laurentinstituut, Onderstraat 10: 't Zwyn deur de bjèten - een stomende cursus West-Vlaams

09/2337788
reserveer hier online
24-08-15 18:30 WESTOUTER Belcanto Classic  
10-09-15 14:15 IZEGEM Izegem koers  
10-09-15 20:00 LICHTERVELDE Neerstraat 11, avantpremière Terug naar Morgen, door Lukas Bossuyt  
30-09-15 19:00 WERKEN Sint-Antonius, Werkenplein 2  
03-10-15 20:00 VALKENSWAARD (N) Hotel de Valk, Frans van Beststraat 1, 5554 EA Valkenswaard
Programma: de wielermicrobe
 
16-10-15 20:00 LOCHRISTI bedrijfsfeest, Brave Little Belgium  
25-10-15 10:30 MECHELEN Aperitiefconcert Brave Little Belgium  
30-10-15 20:00 ZOUTLEEUW CC De Passant, Sint-Truidensesteenweg 1a
Met de Wind van Achter; sportprijspresentatie
011/589767
31-10-15 20:00 IZEGEM Iso, St Jorisstraat 62
Verwelkoming wieleravond, met o.m. the Green Onions tvv Lander Seynaeve, Tim en Benjamin Declercq
Facebook
0475/474613
07-11-15 14:30 DEERLIJK OC D'Iefte  
13-11-15 21:00 DINANT, ANHEE Bedrijfsfeest, Brave Little Belgium  
14-11-15 20:00 STADEN Swok, Brave Little Belgium, met allusies op wielrennen, t.v.v. de Wally's 051/703301
20-11-15 20:30 EVERGEM POC, Bibliotheekstraat 1 0477/222347
21-11-15 20:00 OUDENAARDE Brouwerij Liefmans, Brave Little Belgium  
27-11-15 20:00 KORTEMARK Met de Wind van Achter, sportvereniging  
10-12-15 09:00 OOSTENDE CC de Grote Post, schalkse presentatie congres provincie 'zot van natuur' 050/403281
11-12-15 20:00 ROESELARE St. Michiel, Kattestraat
Vrijwillers - Brave Little Belgium
0496/397506
15-12-15 14:30 TIELT Europahal 051/407539
17-12-15 20:00 OOSTERZELE Jeugdcongres KBWB, GC De Kluize, Sportstraat 3, Scheldewindeke, Met de Wind van Achter 02/3491910
11-01-16 14:00 KOKSIJDE Oude School, Kerkstraat, Koksijde  
13-01-16 20:00 OOSTENDE Harbour's Kitchen, Dr. Edward Moreaux 2, dinervoorstelling 0475/207090
14-01-16 14:00 KORTRIJK OC Zuid, Beeklaan 81 0484/923110
18-01-16 19:00 IZEGEM Zaal Iso, St Jorisstraat 62 051/300428
19-01-16 14:00 TEMSE    
20-01-16 20:45 HAMONT-ACHEL GC De Posthoorn, Groenstraat 6, Nieuwjaarsreceptie - Brave Little Belgium 0476/304729
21-01-16 20:00 LANGDORP Gasthof Ter Venne, Brave Little Belgium - congres  
22-01-16 20:00 GENT

Brave little Belgium,
pop-up theater in bedrijf

 
28-01-16 16:00 BRUGGE beroepsvereniging  
05-02-16 20:00 ROESELARE Brave Little Belgium, bedrijf  
18-02-16 18:00 WAREGEM Bank, Brave Little Belgium  
25-02-16 20:00 MECHELEN wielervereniging - met de wind van achter  
11-03-16 20:00 SINT-NIKLAAS Brave Little Belgium, (o.v.)  
19-03-16 21:00 MEETJESLAND Brave Little Belgium  
29-03-16 20:00 HOREBEKE Pop-up café, St Maria Horebeke,
sterren op de koersvloer, met een insteek naar de ronde
 
02-04-16 9:00 OUDENAARDE Ronde van Vlaanderen groepsrit Golazo, Cortina FLA, Lindestraat 58  
11-04-16 14:00 HASSELT OC H. Kruis, Kruisherenstraat 29, Runkst-Hasselt  
16-04-16 20:00 GENT Poel 7, Gent 09/2654364
30-04-16 12:30 GRAZEN-GEETBETS carrière-optreden  
21-05-16 19:00 WAASLAND Feestzaal, programma Brave Little Belgium  
27-05-16 17:00 TIELT Shamrock, Bedrijf, Brave Little Belgium, carr!ère-optreden  
03-06-16 20:00 WESTOUTER Zaal Utendoale, Sulferbergstraat 11,
Sterren op de Koersvloer; afscheid wielerclub
0497/190176
02-07-16 20:00 NIEUWPOORT Fietsdag, Sterren op de Koersvloer  
07-07-16 20:00 MERELBEKE Jeugdcentrum De Gnirk, Hundelgemsesteenweg 445 09/2325074
08-07-16 19:30 ALVERINGEM De Kwelle, St.-Rijkersstraat 20
Brave Little Belgium, 12 maanden plezier in Vlaamse Velden
058/298361
10-07-16 17:00 DENTERGEM. Brave Little Belgium, 12 maanden plezier in Vlaamse Velden 056/236896
17-07-16 17:30 GENT Gentse Feesten, François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Het Dementiecabaret

Res: 09/2337788

19-07-16 19:30 GENT Gentse Feesten, Francois Laurentinstituut, Onderstraat 10, Sterren op de Koersvloer 09/2337788
21-07-16 19:30 GENT Gentse Feesten, Francois Laurentinstituut, Onderstraat 10, Brave Little Belgium 09/2337788
23-07-16 20:00 GENT Gentse Feesten, Francois Laurentinstituut, Onderstraat 10,
't Zwyn deur de bjèten, West-Vlaamse les
09/2337788
24-07-16 17:30 GENT Gentse Feesten, François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Het Dementiecabaret
Extra voorstelling

Res: 09/2337788

19-08-16 20:00 KORTRIJK Vredesfietseling, Jeugdherberg, Passionistenlaan 1, 03/2133585
20-08-16 20:30 NIEUWPOORT Info-camping, Brugsesteenweg 49,
programma: Sterren op de Koersvloer
0494/232556
29-08-16 18:30 ST MARTENS LATEM Auberge du Pêcheur, bedrijf  
10-09-16 15:00 MELSELE Bedrijf, Slekkenstraat 12  
10-09-16 20:00 DINANT Brave Little Belgium & special act  
16-09-16 14:30 TORHOUT Groenhove, Bosdreef 5
Sterren op de Koersvloer
0473/577728
17-09-16 9:45 IZEGEM Markt, Interview KW trakteert  
18-09-16 11:00 DIKSMUIDE Vlaamse Vredesvereniging, tent Ijzerweide, Ijzerdijk 49, Diksmuide;
programma: Brave Little Belgium
03/2133585
19-09-16 14:30 GENT Wzc Tempelhof, St Margrietstraat 36, Gent, programma: het Dementiecabaret 09/2354293
24-09-16 22:00 IZEGEM Brij Brouwerij Van Honsebrouck, Brave Little Belgium, bedrijfsfeest  
30-09-16 20:00 WIELSBEKE OC Leieland, G. Gezellestraat 55A
Sterren op de Koersvloer
056/673250
06-10-16 20:00 TEMSE Feestzaal Oud Gemeentehuis - Brave Little Belgium 0476/362342
08-10-16 20:00 IZEGEM Ter Maerel - Brave Little Belgium, jubileum bedrijf  
17-10-16 14:30 ST ELOOIS WINKEL OC De Link, Dorpsplein 17 056/509645
21-10-16 20:00 DRONGEN PC, Oude Abdijstraat 3
Sterren op de Koersvloer
0475/727371
24-11-16 14:30 OOSTENDE Ten Stuyver, Stuiverstraat 357 059/801445
26-11-16 19:45 ROESBRUGGE Volkshuis, Professor Rubrechtstraat 25 . 8972 Roesbrugge. 057 30 03 22 057/300268
01-12-16 20:00 IZEGEM CC De Leest, St. Jorisstraat 62, Izegem. Brave Little Belgium 051/337610
08-12-16 20:00 AVELGEM CC Spikkerelle, Brave Little Belgium, Komisch Jaaroverzicht 0496/225625
09-12-16 19:00 KORTRIJK Howest, presentazione italiana  
15-12-16 20:00 HOUTHALEN-HELCHTEREN CC Casino, Varenstraat 22a 011/572099
22-12-16 13:45 STADEN OC Swok, Ooststraat 4a
Brave Little Belgium, Komisch Jaaroverzicht
051/708203
22-12-16 20:00 ULICOTEN (N) Bedrijfsoptreden, Komisch Jaaroverzicht Brave little Belgium  
07-01-17 19:00 ST GILLIS WAAS Ruiterlokaal, Houtvoortstraat zn,
Brave Little Belgium
03/7706222
10-01-17 10:30 LIER Komisch Jaaroverzicht Brave Little Belgium; intermezzo congres  
12-01-17 10:30 LIER Komisch Jaaroverzicht Brave Little Belgium; congres  
27-01-17 16:30 BRUGGE Concertgebouw, 't Zand, optreden Nieuwjaarsviering stadspersoneel, Brave Little Belgium  
27-01-17 20:00 AVELGEM Komisch Jaaroverzicht - Brave Little Belgium; service-club  
31-01-17 14:00 GISTEL OC Zomerloos, Sportstraat 1, Gistel,
Dementiecabaret
059/795171
02-02-17 20:00 ROESELARE Bedrijf - nieuwjaarsreceptie - Brave Little Belgium  
04-02-17 20:00 BRUGGE CC De Dijk, Blankenbergse Steenweg 221, Sterren op de Koersvloer 0473/658236
10-02-17 20:00 DEERLIJK SELLEWIE Buurthuis St Lodewijk, Pladijsstraat 278 Deerlijk 0479/392320
11-02-17 21:00 KUURNE St Pieterszaal, Brugesteenweg 309 0474/2323476
24-02-17 08:00 DENDERMONDE Oscar Romerocollege; intermezzo onderwijscongres

052/258861

07-03-17 14:00 KORTRIJK Wzc De Korenbloem, Pieter Deconincklaan 12, 8500 Kortrijk,
Het Dementiecabaret
056/260101
09-03-17 14:00 KORTRIJK H. Hart, Budastraat 30,
dankoptreden vrijwilligers
Dementiecabaret
056/321191
10-03-17 19:00? ST PIETERS LEEUW CC Coloma, vernissage Jacky Duyck
met allusies op actualiteit
02/3712262
17-03-17 20:00 ST ELOOIS WINKEL OC De L!nk, Dorpsplein 17 - het dementiecabaret 056/503748
21-03-17 14:00 HEUVELLAND OC De Galoye (o.v.), De Galoye (Loker). Dikkebusstraat 131, 8950 Loker-Heuvelland
- Het dementiecabaret
0477/686600
22-03-17 19:00 BALEN VC De Kruierie - Bevrijdingsstraat 1 - 2490 Balen
- Het dementiecabaret
014/744050
01-04-17 10:00 OUDENAARDE Ronde van Vlaanderen cyclo  
08-04-17 20:00 ROESELARE Zaal Ocar, Kerkplein 29, Rumbeke - Nacht van Parijs-Roubaix en Odiel Defraeye. Programma: Sterren op de Koersvloer 051/221743
25-04-17 20:00 DILBEEK Zaal La Motte, Lumbeekstraat 20, St Ulrikskapelle 02/5679343
26-04-17 14:00 DEERLIJK OC D'Iefte, Hoogstraat 122
't Zwyn deur de bjèten, een stomende cursus West-Vlaams
0499/413205
06-05-17 20:00 ZEMST Wielerclub, Programma: 'Sterren op de Koersvloer' 015/616371
19-05-17 11:00 GEETBETS Congres Ocmw-secretarissen
Het Dementiecabaret
 
27-05-17 16:30 WESTMEERBEEK zaal te bepalen; jubileum Kwb
Brave Little Belgium
0497/898715
22-06-17 14:00 DEURLE Dienstencentrum Arena (plaats te bepalen)
Het Dementiecabaret
0473/784160
24-06-17 20:00 IZEGEM Het 11e gebod, Kerkplein 9
avant-première 'De Keurschlager'
0497/470652
03-07-17 20:00 IZEGEM Parochiezaal Bosmolens, Leenstraat 110, avant-première 'De Keurschlager' 051/309828
06-07-17 20:00 FOUGÈRES Château de Vaux, Fouchères
Vive le Vélo. Te gast met zoon Tim.
 
07-07-17 20:00 AARTSELAAR CC, Della Faillelaan 34 03/8773985
14-07-17 19:30 GENT Gentse Feesten, Tempelhof (nieuwe zaal, met airco), St Margrietstraat 82 (250 m over Gravensteen - bereikbaar met wagen).
De Keur-schlager, zing mee met het Vlaamse levenslied.


Reserveer hier uw tickets online
of telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)

16-07-17 15:00 GENT Gentse Feesten, Tempelhof (nieuwe zaal, met airco), St Margrietstraat 82 (250 m over Gravensteen - bereikbaar met wagen).
Het dementiecabaret - een programma om nooit meer te vergeten.
Reserveer hier uw tickets online
of telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)
Itt wat in brochure uitbureau staat
is beginuur wel degelijk 15:00 u.
18-07-17 19:30 GENT Gentse Feesten, Tempelhof (nieuwe zaal, met airco), St Margrietstraat 82 (250 m over Gravensteen - bereikbaar met wagen).
Sterren op de Koersvloer - een komische kijk op de koers.
Reserveer hier uw tickets online
of telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)
20-07-17 19:30 GENT Gentse Feesten, Tempelhof (nieuwe zaal, met airco), St Margrietstraat 82 (250 m over Gravensteen - bereikbaar met wagen).
Brave Little Belgium - 12 maanden plezier in Vlaamse velden
Reserveer hier uw tickets online
of telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)
22-07-17 19:30 GENT Gentse Feesten, Tempelhof (nieuwe zaal, met airco), St Margrietstraat 82 (250 m over Gravensteen - bereikbaar met wagen).
't Zwyn deur de Bjèten - een stomende cursus West-Vlaams
Reserveer hier uw tickets online
of
telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)
12-08-17 17:00 ZONNEBEKE zaal Nonnebos, programma: Brave Little Belgium  
19-08-17 10:30 HARELBEKE Congres, 't Zwyn deur de bjèten  
17-09-17 17:00 IZEGEM The Cottage, openingsweekend
Meezingprogramma: de Keurschlager
0476/540757
19-09-17 19:00 RUISELEDE LDC Den Tap, Aalterstraat 10 051/7789602
21-09-17 14:00 KUURNE St Pieterszaal, Brugsesteenweg 309  
28-09-17 19:00 WAASMUNSTER Wzc 't Heuverveld, Molenstraat 41,
Het Dementiecabaret
052/251379
30-09-17 18:00 ROESELARE Congres huisartsenkring -
Brave Little Belgium
 
06-10-17 19:30 GULLEGEM Irma's Feest- en koffiehuis, Kwadestraat 62
Programma De Keurschlager
0473/517775
08-10-17 15:00 HARELBEKE CC 't Spoor, Eilandstraat 6
Programma: 't Zwyn deur de bjèten
0486/448432
14-10-17 17:00 DIKSMUIDE Stichtingsvergadering Service-Club - Brave Little Belgium, gepersonaliseerd  
20-10-17 20:00 SCHILDE GC Werf 44, Van de Wervelaan 44. tussenact Kampioenenviering
Sterren op de Koersvloer
03/3800740
28-10-17 20:00 BOORTMEERBEEK-HEVER Zaal Carpus, Ravesteinstraat 2, Hever - Brave Little Belgium 0475/486009
04-11-17 20:00
ov
VLIERZELE Zavelhof, Zavelstraat 16, 9520 Sint-Lievens-Houtem - Programma: Sterren op de Koersvloer 0486/722574
09-11-17 14:00 WAREGEM CC De Schakel, Schakelstraat 8 0478/871137
15-11-17 14:30 MEULEBEKE Zaal 'Koorddanser', Freinetschool, Baljuw Vermeulenstraat 1, dementiecabaret 0473/221668
02-12-17 nam IZEGEM Dirk Martenslaan 15,
Programma De Keurschlager
0486/825005
05-12-17 19:30 KAULILLE, BOCHOLT GC De Kroon, Nevenplein 1, Kaulille.
Programma: het dementiecabaret
089/563894
10-12-17 16:00 KORTRIJK Goed ten Houte, bedrijfsfeest - de Keurschlager  
16-12-17 20:30 GRAMMENE Zaal Leiezicht, St Janstraat 0472/518359
08-01-18 14:30 ROESELARE Don Bosco, Gravenstraat
Progr: B Little Belgium (komisch jaaroverzicht)
0476/288973
08-01-18 20:30 KEERBERGEN

Progr Brave Little Belgium (komisch jaaroverzicht)

 
15-01-18 14:00 WAREGEM OC Nieuwenhove, Kerkhofstr 30,
programma: 't Zwyn deur de bjèten
0474/351842
19-01-18 18:15 KUURNE

Maelstede
programma: Brave Little Belgium - Komisch Jaaroverzicht

 
19-01-18 20:00 BEVEREN-IJZER H. Hartzaal, Brigidaplein, Brave Little Belgium - Komisch Jaaroverzicht 0475/985619
21-01-18 10:00 DE PINTE OC Polderbos, Polderbos 20
programma: Brave Little Belgium - Komisch Jaaroverzicht
09/2825277
26-01-18 20:00 WERVIK GC 't Forum, Speiestraat 16,
Brave Little Belgium - Komisch Jaaroverzicht
056/311684
28-01-18 15:00 BEERNEM OC De Kleine Beer, Marichalstraat 5,
Brave Little Belgium - Komisch Jaaroverzicht
0478/790447
29-01-18 14:30 ZWEVEGEM Hoogstraat 15, Brave Little Belgium - Komisch Jaaroverzicht 056/754379
01-02-18 18:30 GITS Carrière-optreden

 

02-02-18 21:00 IZEGEM Ruytershove, Manegemstraat 37
Programma: 't Zwyn deur de bjèten
0495/543699
09-02-18 14:45 JETTE RVT Mognolia, Leopold I straat 314, Jette. Programma: dementiecabaret 02/4210020
17-02-18 20:00 WAREGEM De Peracker, Caseelstraat 45
Programma: Brave Little Belgium, Komisch Jaaroverzicht
0477/280485
06-03-18 14:00 MARKE Hellestraat 6, Marke
Programma: 't Zwyn deur de Bjèten
0476/810409
07-03-18 14:00 EEKLO Zonneheem, Schietspoelstraat 9
- Programma: Brave Little Belgium, Jaaroverzicht
09/3770246
08-03-18 14:00 VLADSLO OC De Zwaan, Vladsloplein 10, Diksmuide - programma: Brave Little Belgium, Jaaroverzicht 0496/503785
09-03-18 14:00 KAPELLE OP DEN BOS Ocmw, Evert Larockstraat 22, Dementiecabaret

015/719211

19-03-18 19:00 OOSTENDE Thuiszorgcentrum St-Jozef, Nachtegalenlaan
programma Dementiecabaret
059/554059
27-03-18 20:00 ALVERINGEM Gemeenschapszaal de Kwelle, Sint-Rijkersstraat 20
Programma: een ludieke kijk op het land en op toerisme
 
31-03-18 8:45 OUDENAARDE Ronde van Vlaanderen, Cyclo  
12-04-18 20:00 KORTRIJK OC Lange Munte, Beeklaan 81
Komische intermezzo's Sportshow
programma: Sterren op de Koersvloer
056/239855
presentatie Gerrit Laverge, moderator: Sammy Neyrinck
28-04-18 19:30 LOVENDEGEM Gemeentemagazijn, Kasteeldreef 90, Optreden met fanfare Loko, selectie uit Brave Little Belgium en de Keurschlager in nieuw jasje. 0476/961399
aankondiging site
15-05-18 14:00 BIERBEEK CC De Borre, Speelpleinstraat 10, Bierbeek, het dementiecabaret 016/461400
25-05-18 20:00 OOSTDUINKERKE Domein Westhoek, Noordzeedreef 6
Programma: Brave Little Belgium + bisgedeelte de Keurschlager
 
03-06-18 14:00 WIJTSCHATE Saint-Hubert, Sint-Medardusplein 18, 8953 Heuvelland
programma: de Keurschlager
0476/464423
28-06-18 20:00 GROOT BIJGAARDEN De Keurschlager, privé  
06-07-18 20:00 IZEGEM Binnenplein Stadhuis, Koornmarkt 10
Programma: de Keurschlager
051/304643
07-07-18 20:00 ZUIENKERKE Sporthal, Nieuwe Steenweg 37
Programma: de Keurschlager
050/335060
13-07-18 19:30 GENT Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12
De Keur-schlager, zing mee met het Vlaamse levenslied.


Reserveer hier online.
telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)

15-07-18 15:00 GENT Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12
Het dementiecabaret - een programma om nooit meer te vergeten.
Reserveer hier online.
telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)
17-07-18 19:30 GENT Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12
Sterren op de Koersvloer - een komische kijk op de koers.

Reserveer hier online
telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)

19-07-18 19:30 GENT Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12
Brave Little Belgium - 12 maanden plezier in Vlaamse velden

Reserveer hier online.
telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)
21-07-18 19:30 GENT Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12
't Zwyn deur de Bjèten - een stomende cursus West-Vlaams

Reserveer hier online.
telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)

         







 




Deze speellijst wordt voorlopig nog bijgewerkt, maar klik best hier voor nieuwe site:


Voor vorige optredens scroll naar boven

Terug naar Home

Selectie uit de Speellijst Merk op: deze lijst is onvolledig omdat optredens vaak niet publiek toegankelijk zijn, vb. verrassingsop-treden, school- of bedrijfsevenement.
(o.v. = gegevens onder voorbehoud)

 

 

DATUM UUR LOCATIE ZAAL RESERVATIE
         
07-09-18 20:30 OPWIJK GC Hof ten Hemelrijk, Kloosterstraat 7
Dankoptreden voor vrijwilligers Programma: België scheef bekeken
foto optreden, zie hier
08-09-18 21:00 MEERHOUT Heuvelhof, Heuvelstraat 3 0474/222658
14-09-18 20:00 PUTTE GC Klein Boom, Mechelbaan 604
programma: dementiecabaret
015/215888
18-09-18 19:00 OPWIJK CC Hof ten Hemelrijk, Kloosterstraat 7 - programma: Dementiecabaret 052/365940
20-09-18 20:00 WINGENE plaats te bepalen
Programma: Brave Little Belgium
0478/204456
21-09-18 12:00 KORTRIJK Radio 2 - interview met Margot Derycke n.a.v. werelddag dementie  
21-09-18 14:00 LICHTERVELDE Cinema De Keizer, Neerstraat 11
programma: Dementiecabaret
051/725131
24-09-18 14:00 HOUTHULST Dorpshuis Jonkershove, Monseigneur Schottestraat 1, 8650 Houthulst
programma: Dementiecabaret
0495/536778
28-09-18 20:00 DESSELGEM Sportcafé,
Programma: België scheef bekeken
0473/810721
03-10-18 19:30 IZEGEM CC De Leest, Sint-Jorisstraat 62 -
het Dementiecabaret
051/338027
11-10-18 19:30 IZEGEM CC De Leest, Sint-Jorisstraat 62 -
het Dementiecabaret
051/338027
16-10-18 20:30 KNOKKE CC Scarpoord, Max. Willemspad 1
Het Dementiecabaret
0476/720127
17-10-18 14:00 DILSEN-STOKKEM WZC 't Kempken, Langs de Graaf 15 089/757527
19-10-18 21:00 HERENTHOUT GOC, Vonckstraat 13
België scheef bekeken
 
22-10-18 14:30 AALBEKE OC, Aalbekeplaats
programma: de Keurschlager
0498/909135
25-10-18 19:00 ARDOOIE Cultuurkapel De Schaduw
programma: België scheef bekeken
 
06-11-18 14:00 TIELT-WINGE Dienstencentrum Zonnedries
Het dementiecabaret
016/796440
16-11-18 14:00 DE HAAN Kerklommer, Kapellestraat 7, 8420 De Haan, programma: dementiecabaret 059/237981
17-11-18 20:00 OOSTROZEBEKE Ginstezaal, Molstenstraat 83, De Ginste
Programma België scheef bekeken
0495/469546
20-11-18 14:00 RONSE Dienstencentrum de Hoge Winde, Bredestraat 256,
programma: dementiecabaret
055/207073
23-11-18 20:00 GREMBERGEN Gildenhuis, Hamsesteenweg 2, Dendermonde
Programma: België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
0497/431258
24-11-18 20:00 NEVELE Zaal Novy, Camille Van der Cruyssenstraat 1, 9850 Nevele.
Programma: Sterren op de Koersvloer
09/3717676
05-12-18 18:30 VILVOORDE Medialaan, gebouwen Vtm
uitreiking Kristallen Zweetdruppel aan zoon Tim
 
13-12-18 14:00 DEERLIJK OC D'Iefte, Hoogstraat 122 0479/824308
20-12-18 14:30 MESEN OC, Korte Mooiestraat 7,
Programma: België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
0486/793281
07-01-19   ZWEVEGEM

Balladehof, Hoogstraat 15, ZwevegemProgramma : België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht

0476/450694
20-01-19 10:30 KORTENBERG

GC Colomba,Wijngaardstraat 1
België Scheef bekeken-Komisch Jaaroverzicht

0475/315729
22-01-19 14:00 WEVELGEM Cortina, Lauwestraat 59
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
 
26-01-19 20:00 GITS 't Verschil
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
 
01-02-19 18:00 GULLEGEM

Brasserie Bergelen, Hemelhofweg 27 België Scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht

056/431562
07-02-19 20:00 ROLLEGEM-KAPELLE Huyze Delicatesse  
09-02-19 20:00 NIEUWEKERKEN-WAAS KC De Vlasbloem, Gyselstraat 9 03/7769053
10-02-19 14:15 DADIZELE Parkloop, Domein Den Ommeganck en Mariënstede, Ridder Janlaan 3  
28-02-19 14:00 ROESELARE Expohallen 0474/438397
07-03-19 14:00 BRUGGE LDC Ter Leyen, Kroosmeers 1, Assebroek 050/326010
14-03-19 15:00 KORTRIJK Waaihof, Graaf de Smet de Naeyerlaan 18, 8500 Kortrijk,
België scheef bekeken
069/687563
30-03-19 16:00 GENT St. Baafshuis, Biezekapelstraat 2 België Scheef bekeken 0495/543536
31-03-19 10:00 DE PINTE Domein Begonia, Pintestraat 29 09/2827775
09-04-19   ZULTE Opname Eclips-tv, met Michel Follet, programma 'aan het juiste adres'.  
14-04-19 12:00 GULLEGEM Bedrijf, België scheef bekeken - gepersonaliseerd  
27-04-19 20:00 IZEGEM Het Damberd, oudste café van Izegem, Gentsestraat 9
Programma; De Keurschlager
051/314525
30-04-19 20:00 VICHTE (o.v.) Cultuurcentrum De Stringe, Ommersheimplein 5, Nacht van de Koers, intermezzo's uit 'Sterren op de Koersvloer' (o.v.) info: www.megavelo.be
uitverkocht
03-05-19 21:00 ELVERDINGE OC Den Elver, Vlamertingestraat 34 B 8906 Elverdinge
België scheef bekeken
0472/137683
18-05-19 20:00 VLAMERTINGE

Brandhoek, Poperingseweg 454,

België scheef bekeken

0499/210988
26-05-19 10:30 IZEGEM Prizma Campus, Dirk Martenslaan 16.
Verkiezingsact 'Say no to blanco',
ga stemmen!
 
13-06-19   WELLEN De Meerse 012/440154
20-06-19 19:30 HERENT Wzc Betlehem, Wilselsesteenweg 70, 3020 Herent
- Dementiecabaret

016/219899

22-06-19   OUDENAARDE

Eat at twelve,Doornstraat 12,

België scheef bekeken, carrière optreden

 
24-06-19 17:00 TORHOUT Groenhove, Bosdreef 5,
België scheef bekeken, after workmoment
 
28-06-19 13:30 WAREGEM School
België scheef bekeken - optreden jaareinde
 
29-06-19 20:00 DRONGEN PC, Oude Abdijstraat 3
Sterren op de Koersvloer, n.a.v. viering 51e verjaardag winst Ronde Walter Godefroot, vooravond BK
0475/727371
10-07-19 19:30 VICHTE CC De Stringe, Ommersheimplein 5, 8570 Anzegem 0479/277877
11-07-19 15:00 MECHELEN Stadhuis, Grote Markt 1
België Scheef bekeken - 12 maanden plezier in Vlaamse velden
(11-juli-optreden)
015/289099
11-07-19 20:30 VOEREN Het Paviljoen, Veltmanshuis,
Kwinten 3, St Martens Voeren
De Keurschlager, met een insteek naar de actualiteit
043/811159
20-07-19 19:30 GENT Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12
Programma: de Keurschlager - Zing mee met het Levenslied
09/2337788
Of reserveer hier online
22-07-19 19:30 GENT Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12
Programma: Nacht van de Koers - Sterren op de Koersvloer
09/2337788
Of reserveer hier online
24-07-19 15:00 GENT Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12
Programma: het Dementiecabaret
09/2337788
Of reserveer hier online
26-07-19 19:30 GENT Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12
Programma: België Scheef bekeken
09/2337788
Of reserveer hier online
27-07-19 19:30 GENT Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12
Programma: 't Zwyn deur de Bjèten
09/2337788
Of reserveer hier online
18-08-19 14:00 IZEGEM Den Hof, Blauwhuis, Kasteelwijk 3
Programma: De Keurschlager
0475/950599
07-09-19 14:30 (o.v.) KUURNE Huis Van Wonterghem
België scheef bekeken, gepersonaliseerd
 
14-09-19 11:00 PITTEM De Gilde, België Scheef bekeken, gepersonaliseerd; vrijgezellenfeest  
19-09-19 19:30 HERZELE CC De Steenoven, Kerkkouter 36 053/603306
21-09-19 22:00 ARDOOIE GC Hofland, Oude Lichterveldsestraat 13, 
België Scheef bekeken
 
29-09-19 11? 14? ASSEBROEK OC Rustenhove, Wantestraat 151
België scheef bekeken
Dank aan inrichters om dit uit te stellen wegens WK
0472/520234
29-09-19 10:00 YORKSHIRE World Championship, met selectie Tim in nationale shirt.
Start Leeds, aankomst Harrogate
 
13-10-19 14:00 TIELT Carlito, Kortrijkstraat 80,
Retrokoers GP Guidon Titan
Commentaar en prijsuitreiking
0495/403042
17-10-19 14:00 IZEGEM Sint-Jozefskliniek, Ommegangstraat 7
Programma 't Zwyn deur de Bjèten
 
18-10-19 14:30 WEVELGEM Vijverhof, Marremstraat 3
Programma: de Keurschlager
 
18-10-19 20:00 PASSENDALE België scheef bekeken 0478/942401
24-10-19 19:30 ROESELARE Schiervelde, Sterren op de Koersvloer
Prijsuitreiking Westsprint
 
28-10-19 14:00 MERKEM Stationshuis, 9e Linieplein 1, Dementiecabaret 0474/392574
4-11-19 14:30 VEURNE

Zonnebloem, Zuidstraat 67
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht

0477/790989
16-11-19 20:00 LOPPEM PC, Ieperweg 3
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
0473/381866
17-11-19 15:30 ZEDELGEM Salons Denotter, Torhoutsesteenweg 76
Sterren op de Koersvloer
 
22-11-19 20:00 DUDZELE OC De Polder, Stokerijstraat 10
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
0474/740093
25-11-19 19:30 BERLAAR zaal: nog te bepalen
Dementiecabaret
03/4101900
29-11-19   SINAAI 't Keysershof, Keizerstraat 69, Sinaai
België scheef bekeken - Jaaroverzicht
 
02-12-19 14:30 AFFLIGEM Gildenhuis, Kerkstraat, Hekelgem-Affligem, het Dementiecabaret 0497/055934
04-12-19 13:37 HILVERSUM/IZEGEM Interview met programma BVSC over de Kristallen Zweetdruppel van zoon Tim  
07-12-19 14:00 WAREGEM

OC Nieuwenhove,Kerkhofstraat 30, België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht

0471339671
07-12-19 20:00 STEENBRUGGE Zaal Centrum, Baron Ruzettelaan 298
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
0499/591107
08-12-19 15:00 BEERNEM

De Kleine Beer, Marichalstraat 5 programma De Keurschlager

0476/431148
13-12-19 21:00 KORTENBERG Oude Abdij, Abdijdreef 22
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
 
14-12-19 20:30 HAM Sportkantine Toekomst Geneberg, Verbindingsweg,
Sterren op de Koersvloer
0476/433054
20-12-19 14:30 DE PANNE Zaal De Boare, Koningsplein 1,
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
0478/969755
21-12-19 20:00 DIKSMUIDE

CC Kruispunt, M. Doolaeghestraat 2
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht

051/793250
Of koop hier online
09-01-20 19:00 AARSCHOT

De Knoet, Schaluin 78,
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht

 
21-01-20 15:30 DADIZELE D'Hoeve, Kleppestraat 82
België Scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
 
31-01-20 19:30 IZEGEM 't JOC, Krekelstraat 167
België Scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
0475/720212
31-01-20 22:00 TIELT Carlito, Kortrijkstraat 80
België Scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
0471/458405
02-02-20 6:43 BRUSSEL Radio 2, Weekendwekker, interview over Komisch Jaaroverzicht met Filip Ledaine Beluister hier vanaf 43'30"
02-02-20 13:30 RIJMENAM

GC Sint Maartensberg, Sint Maartensberg 1
België Scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht

0498/904767
07-02-20 19:00 WILLEBROEK Wzc het Dementiecabaret 03/8603456
08-02-20 20:00 ROESELARE OC De Zilverling, Meensesteenweg 412
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
 
21-02-20 20:00 KRUIBEKE Huisconcert voor Davidsfonds -
Hendrik Mertensstraat 96,
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
0498/547368
23-02-20 15:00 KUURNE St Pieterszaal, Brugsesteenweg 311 - België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht  
28-02-20   WATOU PC, Blauwhuisstraat 5
België Scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
0474/378104
13-03-20 19:30 KORTEMARK CC De Beuk, Torhoutstraat 9, 8610 Kortemark
Sterren op de Koersvloer - Interventies sportprijsuitreiking
0474/964801
uitgesteld wegens coronacrisis
15-03-20 14:00 RUISELEDE Kruispunt, Kruiskerkestraat, Kruiskerke 051/686513
uitgesteld wegens coronacrisis
21-03-20 15:00 LENDELEDE Sint-Vincentius, Binnentuin, Izegemstraat 14, Benefiet Coronaconcert, voor personeel en bewoners  
01-04-20 14:30 OUDENAARDE Dienstencentrum De Vesting, Meerspoort 30,
in samenwerking met CC De Woeker
- Sterren op de Koersvloer
055/335135
uitgesteld wegens coronacrisis
02-04-20 14:30 OUDENAARDE Heilig Hart - Kloosterhof, Marlboroughlaan 3,
in samenwerking met CC De Woeker
- Sterren op de Koersvloer
055/335135
uitgesteld wegens coronacrisis
03-04-20 20:30 ZANDVLIET-ANTWERPEN Vrijetijdscentrum de Schelde, De Keyserhoeve 66, 2040 Antwerpen-Zandvliet
- Sterren op de Koersvloer
03/2982737
uitgesteld wegens coronacrisis
08-04-20 15:00 HERDERSEM-AALST feestzaal, te bepalen.
België scheef bekeken
niet doorgaand
20-04-20 Nam WAKKEN Hondiuspark, Oostdreef 48
België scheef bekeken
0477/249459
uitgesteld wegens coronacrisis
30-04-20   ANZEGEM CC De Stringe, Nacht van de Koers uitgesteld wegens coronacrisis
03-06-20 14:00 ST AMANDS Wzc Ter Schelde, Kouterpark 25,
St Amands aan de Schelde
het Dementiecabaret
052/469222
uitgesteld wegens coronacrisis
06-06-20 21:00 MIDDELBURG Leestjesweg 1. Programma: de Keurschlager, carrière-optreden uitgesteld wegens coronacrisis
19-06-20 15:00 OOSTENDE Disctrictsgebouw, Duinkerkseweg 10. Programma: België scheef bekeken 050/248113
uitgesteld wegens coronacrisis
18-07-20 19:30 GENT de Keurschlager 09/2337788
geannuleerd wegens coronacrisis
20-07-20 19:30 GENT Sterren op de Koersvloer 09/2337788
geannuleerd wegens coronacrisis
22-07-20 15:00 GENT het Dementiecabaret 09/2337788
geannuleerd wegens coronacrisis
24-07-20 19:30 GENT België in z'n Blootje - 25 jaar Gentse Feesten 09/2337788
geannuleerd wegens coronacrisis
25-07-20 19:30 GENT 't Zwyn deur de Bjèten 09/2337788
geannuleerd wegens coronacrisis
22-08-20 21:00 KUURNE Foyer Kubox, Renbaan, Kattestraaat 188, de Keurschlager geannuleerd wegens coronacrisis
07-09-20 12:45 KORTRIJK Radio 2. Interview over zoon Tim in de Tour  
12-09-20 13:00 CLERMONT-FERRAND Volgen Tim in Tour in 14e etappe naar Lyon met Sammy Neyrinck voor Vive le Vélo  
21-09-20 19:00 NIJLEN Wzc Heilig Hart, Kerkeblokken 11
het Dementiecabaret
0479/584977
uitgesteld wegens coronacrisis
01-10-20 16:00 TIELT Bedrijf - België scheef bekeken  
03-10-20 avond ST ANDRIES Ten Briele; programma: Sterren op de Koersvloer  
24-10-20 19:30 ICHTEGEM Feestzaal 't Wit Paard, Bruwierplein 4 - België scheef bekeken, gepersonaliseerd uitgesteld wegens coronacrisis
31-10-20 20:00 AARTRIJKE OC Jonkhove, Aartrijksestraat 9, België scheef bekeken - het Coronacabaret
0476/940631
uitgesteld wegens coronacrisis
14-11-20 14:00 VER-ASSEBROEK OC Patria, Kerklaan 37
België scheef bekeken - het Coronacabaret
050/677892
uitgesteld wegens coronacrisis
14-11-20
20:00 LOKEREN Heirbrug, Veerstraat 12
België scheef bekeken - het Coronacabaret
0492/613885
uitgesteld wegens coronacrisis
19-11-20 14:30 ST JORIS WINGE CC De Maere, Leuvensesteenweg 187, 3390 Tielt-Winge 0498/688103
27-11-20 21:00 MENEN Ons Dorp, Kardinaal Cardijnlaan
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
0478/484358
uitgesteld wegens coronacrisis
30-11-20 14:00 TIELT CC Gildhof, Sint-Michielstraat 9,
Programma Sterren op de Koersvloer
0473/528209
geannuleerd wegens coronacrisis
04-12-20 10:00 IZEGEM Opname Kristallen Zweetdruppel, met Tim Declercq voor Hln-Vtmjournaal - filmpje  
05-12-20 20:00 INGELMUNSTER Ter Couteren, Handelstraat 5
België scheef bekeken, Coronacabaret
0499/949620
uitgesteld wegens coronacrisis
26-12-20 10:00 IZEGEM Tv-interview met uittreksels over Corona-cabaret (Wtv-Focus)  
10-01-20 15:00 SIJSELE DAMME Cultuurfabriek, Stationsstraat 22, Sijsele. België scheefbekeken, Coronacabaret 050/350574
uitgesteld wegens coronacrisis
13-01-21 16:00 KACHTEM 't Hoornaerts, Kachtemsplein 13
- Komisch Jaaroverzicht (Coronacabaret)
uitgesteld wegens coronacrisis
22-01-21 20:00 HANDZAME-KORTEMARK Feestzaal Blickenberg, Tongersesteenweg 120
België Scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
0475/760904
uitgesteld wegens coronacrisis
24-01-21 10:30 BORGLOON Feestzaal Blickenberg, Tongersesteenweg 120 - Komisch Jaaroverzicht (Coronacabaret) 012/742513
uitgesteld wegens coronacrisis
06-02-21 20:00 OOSTENDE Fortstraat 128B
- Sterren op de Koersvloer
uitgesteld wegens coronacrisis
04-06-21 20:00 AARTRIJKE OC Jonkhove, Aartrijksestraat 9, België scheef bekeken - Coronacabaret
0476/940631
17-07-21 19:30 GENT
'zo ne zomer'
(alternatief voor Gentse Feesten)
François Laureninstituut, Onderstraat 10
(binnenplein, deels overdekt)
Coronacabaret
09/2337788
of hier online
20-07-21 19:30 GENT
'zo ne zomer'
(alternatief voor Gentse Feesten)
François Laureninstituut, Onderstraat 10
(binnenplein, deels overdekt)
Coronacabaret
09/2337788
of hier online
22-07-21 15:00 GENT
'zo ne zomer'
(alternatief voor Gentse Feesten)
François Laureninstituut, Onderstraat 10
(binnenplein, deels overdekt)
Coronacabaret
09/2337788
of hier online
24-07-21 19:30 GENT
'zo ne zomer'
(alternatief voor Gentse Feesten)
François Laureninstituut, Onderstraat 10
(binnenplein, deels overdekt)
Coronacabaret
09/2337788
of hier online
20-08-21 16:00 KORTRIJK De Village, tent Schouwburgplein, ism Gp Marcel Kint en Kortrijk koerse. Programma: Sterren op de Koersvloer  
21-08-21 21:00 KUURNE Kubox (foyer renbaan), Hippodroomstraat
Programma: De Keurschlager
 
04-09-21 20:00 ZWEVEGEM België scheef bekeken, gepersonaliseerd,
Oude Molenstraat 3
 
05-09-21 te bep LICHTERVELDE de Keruschlager, gepersonaliseerd  
16-09-21 15:00 MARKE OC Hellestraat 6
België scheef bekeken - Coronacabaret

0474/538535

19-09-21 10:30 ZWIJNAARDE Wzc Zonnebloem, Hutsepotstraat 29 - Dementiecabaret (uitgesteld) 09/2417844
19-09-21 15:00 MOEN Bedrijf, Stationsstraat 131
België scheef bekeken, Coronacabaret
 
20-09-21
19:00 EVERGEM Wzc Brembloem, Patrijzenstraat 112
- Dementiecabaret
0472/972424
21-09-21 19:00 NIJLEN Wzc Heilig Hart, Kerkeblokken 11
het Dementiecabaret
0479/584977
02-10-21 19:00 TIELT Shamrock, Euromarktlaan 24
jubileum wielervereniging
Sterren op de Koersvloer, gepersonaliseerd
0495/784428
06-10-21 14:30 WAARSCHOOT CC, Nieuwstraat 8, Waarschoot Lievegem
België scheef bekeken - Coronacabaret
09/3779458
15-10-21 19:30 GULLEGEM OC Cerf, Kerkstraat 1
België scheef bekeken - Coronacabaret
0486/125773
16-10-21 15:00 KUURNE Maelstede, Brugsesteenweg 455
België scheef bekeken - Coronacabaret
 
17-10-21 nam GENT Café Parti, Hendrikaplein 65a -
Programma De Keurschlager
 
30-10-21 16:00 IEPER Flanders Lodge Hotel, Dehemlaan 19
België scheef bekeken, Carrière-optreden
 
12-11-21 avond DEERLIJK Oc D'Iefte, Hoogstraat 122,
België scheefbekeken - Coronacabaret
gepersonaliseerd
0475/574083
14-11-21 14:30 GELUWE Oud Stadhuis, St Denijsplaats 7
België scheef bekeken - Coronacabaret
 
15-11-21 40:00 LONDERZEEL GC Gerard Walschap, St.-Jozefstraat 44
Programma: Sterren op de Koersvloer
052/303616
17:11-21 10:00 KUURNE Commercial: spot Ambassadeur van West-Vlaanderen  
19-11-21 19:00 IZEGEM Kasteel Blauwhuis, Rotonde
Programma: Kasteelcabaret
051/491001
of via blauwhuis.com
21-11-21 14:30 VER-ASSEBROEK OC Patria, Kerklaan 37
België scheef bekeken - het Coronacabaret
050/677892
22-11-21 14:30 STADEN OC Swok, Ooststraat 4 0477/173471
25-11-21

14:30

IZEGEM Auditorium, Kruisstraat 13-15, België scheef bekeken - de Keurschlager 051/337610
(de Leest)
30-11-21 nam KESSEL-LO Wzc Ter Vlierbeke, Rustoordlaan 3
België scheef bekeken- Coronacabaret
016/555511
02-12-21 14:30 ST ELOOIS VIJVE Leieburcht, E. Clausstraat 41 0475/573254
03-12-22 20:00 LOPPEM PC, Ieperweg 2 -
Programma De Keurschlager
0472/535598
14-12-21 15:00 BISSEGEM OC De Troubadour, Vlaswaagplein 3
België scheef bekeken - het Coronacabaret, gepersonaliseerd
0485/936384
10-12-21 19:00 KNOKKE-HEIST De Lindeboom, Bremlaan 5
België scheef bekeken - het Coronacabaret, gepersonaliseerd
050/633601
26-12-21 14:00 BRUSSEL Kunstberg, manifestatie voor heropening cultuurzalen.
Actie met slogan: 'Laat het cabaret aan ons. Voer een serieus beleid.'
 
05-01-22 14:30 MEULEBEKE OC Vondel, Karel van Manderstraat 26, België scheef bekeken - Coronacabaret 0473/969987
door Corona verplaatst naar 23 febr
11-01-22 14:30 ST AMANDSBERG PC Westveld, H. Kruisplein 10
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
0496/714950
door Corona verplaatst naar 10 jan 2023
12-01-22 16:00 KACHTEM 't Hoornaerts, Kachtemsplein 13
België scheef bekeken - Coronacabaret
of de Keurschlager
door Corona verplaatst naar 18 mei
23-01-22 10:30 PUURS CC Binder, Forum 9
België scheef bekeken - Caronacabaret
03/8895473
23-01-22 18:00 SIJSELE DAMME OC Rostuune, Stationsstraat 13, Sijsele. België scheef bekeken, Komisch Jaaroverzicht 050/350574
28-01-22 20:00 HANDZAME-KORTEMARK Feestzaal Blickenberg, Tongersesteenweg 120
België Scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
0475/760904
29-01-22 21:00 MARKE Klokhof, St Anna 2
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
 
30-01-22 10:30 KUURNE Maelstede, Brugsesteenweg 455 0476/619758
05-01-22 14:30 MEULEBEKE OC Vondel, Karel van Manderstraat 26, België scheef bekeken - Coronacabaret 0473/969987
01-03-22 15:00 IZEGEM De Leest, Sint-Jorisstraat 62
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
051/309101
Dit optreden was eerst voorzien op 24 febr en werd door Corona verplaatst naar naar 1 maart
26-04-22 11:00 KORTRIJK Congres, locatie te bepalen,
België scheef bekeken - Coronacabaret, gepersonaliseerd
 
18-05-22 16:00 KACHTEM 't Hoornaerts, Kachtemsplein 13
België scheef bekeken - Coronacabaret
of de Keurschlager
 
14-06-22 14:30 GENT St Pauluskring, Patijntjestraat 27
België scheef bekeken - Coronacabaret
0476/650026
06-05-22 20:00 (o.v.) ZUTENDAAL CC, Oosterzonneplein 1-9
België scheef bekeken - Coronacabaret
089/611311
17-06-22 15:00 OOSTENDE Disctrictsgebouw, Duinkerkseweg 10. Programma: België scheef bekeken 050/248113
20-06-22 19:00 WESTERLO Wzc Parel der Kempen, Verloren Kost 22, het Dementiecabaret 0479/719260
21-09-22 19:00? GROBBENDONK Wzc of CC, nog te bepalen,
het Dementiecabaret
014/508110
05-11-22 16:00 WOUMEN OC Walnes, Iepersesteenweg 2, Diksmuide - Programma Sterren op de Koersvloer  
19-11-22 18:30 MENEN Ons Dorp, Kardinaal Cardijnlaan
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
0478/484358
10-01-23 14:30 ST AMANDSBERG PC Westveld, H. Kruisplein 10
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht
0496/714950
10-03-23 19:30 KORTEMARK CC De Beuk, Torhoutstraat 9, 8610 Kortemark
Sterren op de Koersvloer - Interventies sportprijsuitreiking
056/566108
       
       

wordt 

geregeld aangevuld terug naar home
       
  Vorige optredens (sedert 2005) scroll naar boven