Welkom op de website van wielrenner Benjamin Declercq Home Over mezelf Koersverslagen Foto's Video-beelden Krantenartikels Fiets en materiaal Interessante Links

Links

 

Mijn broer (prof bij Topsport Vlaanderen-Baloise): www.timdeclercq.be

Mijn ploegmaten en ex-ploegmaten bij de beloften:
Martijn Degreve: http://www.martijndegreve.be
Paco Ghistelinck: www.cyclingpaco.be
Gilles Loncin: http://www.loncinevents.be/gilles/
Daan Myngheer: http://daanmyngheer.jimdo.com/
Edward Planckaert: http://users.telenet.be/ankevanoutrive/Edward.htm
Bert Vanlerberghe: http://www.bertvanlerberghe.be
Jens Wallays: http://robydevlies.magix.net/public/jens%20basis.htm

Mijn ploegmaats bij de juniores:
Miguel Notredame: www.miguelnotredame.be
Evert Vandromme: www.evertvandromme.tk
Killian Michiels: http://www.killianmichiels.be/

bij de nieuwelingen: Belgisch Kampioen 1e jaarsnieuwelingen: www.nielsvanderaerden.be
Ploegmaat Maxime Farazijn: www.maxime-farazijn.be
Site van Edward Planckaert

Sites van collegarenners: Kevin Deltombe: www.deltombe.be
Tiesj Benoot: http://www.everyoneweb.com/tiesj/
Jan Logier: http://www.janlogier.be/verslagen.html
Maxime Panis: www.everyoneweb.com/maximpanis
Otto Vergaerde: http://www.ottovergaerde.be/
Damon Devriendt: http://damondevriendt.weebly.com
Joachim Vanreyten: http://joachimvanreyten.blogspot.com/
Kenzie Boutté: http://kenzieboutte.be

Mijn ploeg: beloften: http://www.efc-etixx.com/nieuws/
Onze hoofdsponsors: http://www.expofloorcoverings.be/

Aspiranten-nieuwelingen-juniors: www.ctkortrijk.be
Onze hoofdsponsor (maakt geautomatiseerde muziek voor cafés & restaurants): DJ-Matic
Onze federatie: www.wielerbondvlaanderen.be
West-Vlaanderen: http://www.wielerbondwestvlaanderen.be/
De site met al het koersnieuws: www.cyclingnews.nu
Idem, maar nog meer voor het profwielrennen: www.wielernieuws.be

Alle wielerfoto's: Roland Desmet: http://www.bloggen.be/rodeden/
Paul Demeyere (Pomer): http://www.bloggen.be/pomer
Cycling-Pics: http://www.cycling-pics.be/
In de pictjer: http://www.bloggen.be/indepictjer
MxFotorama: http://www.mxfotorama.be/
Noël Declerck: http://www.wielerlevenwest.be/

Wielerartikels en gedichten vind je op de site van Paul Rigolle:  http://www.paulrigolle.be/bitossi/ 
of wielerauteur Patrick Cornillie: http://www.patrickcornillie.be
of bij die van Miel Vanstreels: http://www.fietsvarianten.nl 

Mijn zus: http://users.telenet.be/karel.declercq/linde/
Mijne pa: www.kareldeclercq.com

mijn twiiter-account

Ken je nog goede wielersites: signaleer ze mij. En plaats gerust een link naar deze site.

 

 

Free counter and web stats