Benjamin Declercq Uitslagen

Uitslagen

Uitslag Polleur; la Printanière Pollinoise; 20 maart 2016; 131 deelnemers

PRINTANIERE POLILNOISE
pour Elites et Espoirs Internationaux
Polleur 
Dimanche 20 mars
 partants – Départ 13h40
Place Dossard Temps
1 36 EYSKENS Jeroen PROFEL-UNITED CT 2,44,00
2 58 MERTENS Julian PRORACE CT  
3 137 MERTZ Rémy COLOR CODE-ARDEN BEEF  
4 142 MOMBAERTS Johan BLANCS GILETS BW  
5 51 LAMBRECHT Bjorne LOTTO SOUDAL U23  
6 40 HERMANS Steff LOTTO SOUDAL U23  
7 52 SCHOTTE Lauwrence GAVERZICHT-GLASCENTRA CT à 48"
8 125 CLAES Frans LOVING HUT MTB  
9 55 LIVYNS Arjen VL TECHNICS-EXPERZA-AB. 1,07
10 126 BOTHUYNE Jorden HOME SOLUTION ANMPA  
11 27 DECLERCQ Benjamin EFC-ETIXX  
12 104 VERBEKEN Cédric VL TECHNICS-EXPERZA-AB.  
13 134 DECHESNE Julien VERANCLASSIC  
14 77 RUYTERS Brecht TWC MAASLANDSTER  
15 116 RELAES Jacob EFC-ETIXX  
16 23 DE HAES Jorden EFC-ETIXX  
17 6 BLAMPAIN Maxime X  
18 37 FINDERS Dirk TWC MAASLANDSTER  
19 16 COOLS Michaël EFC-ETIXX  
20 64 PANIS Maxim SPORT & MOEDIG GENK  
21 8 BRAYBROOKE Alexander LOTTO SOUDAL U23  
22 113 VANDERAERDEN Massimo VERANCLASSIC  
23 128 DE GROEF Felix VP CONSULTING ZANNATA  
24 93 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS-EXPERZA-AB.  
25 99 VERSTRAETEN Jari VÉRANDAS WILLEMS  
26 101 WILLEMS Thimo PRORACE CYCLING TEAM  
27 118 JANSSEN Dick TEAM 3M  
28 31 DEVALCKENEER Sieben PROFEL-UNITED CT  
29 39 HENDRICKX Koen VP CONSULTING-ZANNATA  
30 46 KAISE Julien COLOR CODE-ARDEN BEEF  
31 47 KOEDIJK Matthijs WV OLYMPIA  
32 71 RAYMACKERS Cédric TEAM DIFFERDANGE-LOSCH  
33 97 VEREECKEN Thomas  LOTTO SOUDAL U23  
34 138 PALM Martin COLOR CODE-ARDEN BEEF  
35 91 VANHOUCKE Harm LOTTO SOUDAL U23  
36 25 DE SY Gertjan PRORACE CYCLING TEAM  
37 103 VERCAMMEN Jeroen STEEDS VOORAAN KONTIC  
38 87 TERPSTRA Mike DTS ZAANDAM  
39 15 COLLARD Simon VER. WILLEMS - CHEVIGNY  
40 114 DEWORTELAER Serge REAM DIFFERDANGE  
41 89 VAN GUCHT Sten PROFEL-UNITED CT  
42 18 CRAS Steff LOTTO SOUDAL U23  
43 88 VAN DER STEGEN Roel TWC MAASLANDSTER  
44 117 CARABIN Sébastien TPALM PCW  
45 120 VAN BREUSSEGHEM Elias VERANDAS WILLEMS  
46 84 VADER Milan TWC MAASLANDSTER  
47 68 PEYSKENS Dimitri VERANCLASSIC-AGO à 1,38
48 34 DUVIGNEAU Beau WV DE JONGE RENNERS à 1,47
49 78 SPYSSCHAERT Anthony Royal CUREGHEM SPORTIEF à 2,23
50 53 LEYMAN Célestin EFC-ETIXX à 2,26
51 83 TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM à 3,03
52 14 CLIJMANS Geert WK NOORD-WEST BRABANT à 3,22
53 95 VAN WIJK Oscar DTS ZAANDAM  
54 21 DE AMICIS Alessandro R. PESANT C.L. à 4,00
55        
56   Grand Prix de la Montagne    
57 40 HERMANS Steff   15 pts
58 137 MERTZ Rémy   9 pts
59 142 MOMBAERTS Johan   6 pts

 

Uitslag Polleur, 3e printanière pollinoise, EZC + U23, 6 april 2013.; 170 deelnemers, 89 gefinishet


NOM + prénom

Club

Temps et écart

1

MOTTET Florent

Biowanze

2H37

2

DE CORTE Axel

SOENENS

 

3

FRANKEN Marc

Bofrost

 

4

TEUNS Dylan

Ventelair-

2

5

DELFOSSE Florent

Color

4

6

LONCIN Gilles

EFC Omega

 

7

WERTZ Thomas

BioWanze

 

8

HAVIK Piotr

Omega Ph

 

9

DANIELO Wouter

Belisol

 

10

VALLEE Boris

Biowanze

 

11

JUNIUS Jayde

St-Truiden

 

12

DE CLERCK Angelo

Ouyth

 

13

BOHLI Torn

BMC

 

14

WYNANTS Nick

Ovyta

 

15

DECLERCQ Benjamin

EFC Omùega

 

16

JOIRET Julien

Ottignies

 

17

GEROMBOUX Arnazud

Volor Code

 

18

COLLAERS Cédric

Bofrost

 

19

CAMPENAERTS Victor

Lotto Bel

 

20

PONS Gaëtan

T Palm PCW

 

21

WASTYN Emiel

Vendeloir

 

22

COENEN Dennis

Bofrost

 

23

PANIOS Maxim

3 M

 

24

PESTIAUX Loic

Color Code

 

25

VAN BRAEKHOVEN Bran

Ovyta

 

26

WARNIER Antoine

Color

 

27

GERARD Hophra

Bofrost

 

28

VLIEGEN Loïc

BMC

 

29

VAN DEN BRANDEN Viktor

Antwerp

 

30

VAN AKEN Matthias

Anrtwerp

 

31

RAEYMAKERS Matthias

Rock Werchter

 

32

COOREMAN Stijn

St-Truiden

 

33

VROLIJKX Jeroen

Lotto B

 

34

SNICK Jeroen

Terra Foot

 

35

DEVOS Gertjan

Ouyta

 

36

WILLEMS Robby

Bofrost

 

37

HEYNS Nils

St'Truiden

 

38

BARATTO Jonathan

T Palm

 

39

VERMEULEN Alexey

BMC

 

40

SCHOLTES Brice

Merida

 

41

RAYMACKERS Cédric

St-Truiden

 

42

VAN DER SANDEN Harm

Cicli Basso

 

43

ROBEET Ludovic

Color

 

44

HOPER Quentin

Biowanze

 

45

GEMELPONT Axel

T Palm

 

47

REISCHLING Lex

Tooltime

 

48

SCHMEITZ Pablo

VWTC Volk

 

49

DENYS Brecht

KCV Deerlijk

 

50

DESMECHT David

EFC Omega

 

51

DE WINTER Ludwig

Color

 

53

VLAASCHAER Maartien

Cureghem

 

54

VAN BREUSSEGEM Elias

Dolani

 

55

VAN DER MAREL Jelle

Westland

1.01

56

STARKER Sascha

Bensheim

 

57

LENNERTZ Sam

St-Truiden

 

58

BROERS Erwin

Terra F

 

59

VANDENBERGH Wouter

KSV Deerlijk

 

60

FINDERS Dirk

Josan

 

61

BOGAARTS Guy

MVC Maas

 

62

VESSEY Tom

T Palm

 

63

VANDRODENBROEK Carlo

Van Eyck

 

64

KERF Jérôme

Biowanze

 

65

POELMANS Laurent

Bofrost

 

66

WILLEMS Kenny-

Bofrost

 

67

VAN LOOY Diego

Bofrost

 

68

COMMINETTE Jean-Michel

Ottig niers

 

69

DONNAY

 

2.31

70

PUTS Laurent

Bianchi

2.36

71

FRANSSEN Wout

Post

2.38

72

VAN HECKE Stijn

Rijschool

2.42

73

JANSSEN Dick

M-Limb

 

74

DANIELS Nicolas

Merida

 

75

ROMBOUTS Bram

Steeds V

 

76

MOREEL Jan

ECW

 

77

OHLENSCHLAGERS Tobias

MTB

 

78

BECKER Benedikt

Bensheim

2.49

79

VERSTRAETEN Bert

GEMM

 

80

VAN GUYSE Jarna

Lumet

 

81

BERTEUILLE Nicolas

Ottignies

 

82

DURANT Joaquim

Ventilair-S

2.52

83

PAZNHUYZEN Kevin

Trek-KMC

3.33

84

VAN LIUYK Sven

St-Truiden

 

85

OELUYKENS Pieter

Merida

 

86

MERTENS Robin

Aboter

 

87

EISENHART Tyler

BMC

 

88

WILLIAMS Tyler

BMC

 

89

LYNCH Paul

BMC

 

 

 

 

 

  Free counter and web stats