Speellijst

Overzicht voorstellingen

 

 


Selectie uit de Speellijst Merk op : deze lijst is onvolledig omdat optredens soms niet publiek toegankelijk zijn, (vb. een school- of bedrijfsevenement).
o.v. = onder voorbehoud
 

DATUM UUR LOCATIE ZAAL PROGRAMMA RESERVATIE
17-09-05 20:00 OUDENAARDE CC Ten Berge, Volkegemberg, Volkegem België in z'n Blootje 055/300738
18-09-05 19:00 VARSENARE CC Hof Ter Straeten, Hof van Straetendreef, Dorpsstr 7 België in z'n Blootje
23-09-05 14:30 LEUVEN Grote Aula Ludieke interventies onderwijscongres
01-10-05 20:00 HERK-DE-STAD GC De Markthallen, Markt 2, 3540 Herk-De-Stad België in z'n Blootje 013/554163
07-10-05 20:00 BRUGGE Couvent, Decoeneplein 8310 St.-Kruis-Male  België in z'n Blootje 050/377760
08-10-05 20:00 HARELBEKE CC 't Spoor, Eilandstraat 6 België in z'n Blootje 056/733420 
of 0497/5055600
30-10-05 15:00 ROESELARE Standaard Boekhandel, Ooststraat 56 Gelegenheidsprogramma rond het Boek 051/200172
04-11-05 21:00 KUURNE 75 jaar Kuurne-Brussel-Kuurne België in z'n Blootje, toegespitst op het wielrennen 0478/256992
19-11-05 18:00 SINT ELOOIS WINKEL Voetbalwedstrijd Nico Mattan t.v.v. UZ brandwondencentrum 
25-11-05 14:00 ZOERSEL Zonneputteke België in z'n Blootje
(Komisch Jaaroverzicht)
03-12-05 20:00 LUBBEEK Feestzaal Libbekioske België in z'n Blootje
(Komisch Jaaroverzicht)
016/479720
06-12-05 18:00 EINDHOVEN Stadion PSV België in z'n Blootje, met allusies op het voetbal
10-12-05 20:00 MAASEIK VOC Maasland, Prinsenhoflaan 29 België in z'n Blootje
(Komisch Jaaroverzicht)
089/519140
16-12-05 20:00 POPERINGE CC Ghybe, St.-Annastr 13 België in z'n Blootje
(Komisch Jaaroverzicht)
057/346660
17-12-05 20:00 WAARDAMME Zaal Wara, centrum België in z'n Blootje
(Komisch Jaaroverzicht)
050/201815
27-12-05 21:00 DESSELGEM JC Jakkedoe Mobajakkedoe (cursus West-Vlaams) 056/710654
06-01-06 22:00 IZEGEM Trefpunt, K. Boudewijnstr 18, Emelgem Supportersavond 051/316431
14-01-06 20:00 ST JORIS WINGE GC De Maere België in z'n Blootje
(Komisch Jaaroverzicht)
016/468276
20-01-06 19:15 KORTRIJK Kinepolis België in z'n Blootje
(Komisch Jaaroverzicht)
20-01-06 21:30 DE HAAN CC Wielingen, Wenduine België in z'n Blootje
(Komisch Jaaroverzicht)
21-01-06 20:00 MOL Voorstelling Wielerploeg België in z'n Blootje
met allusies op de koers
26-01-06 20:00 GROOT BIJGAARDEN Don Bosco Experience Centrum H. Placestraat 44   0479/993525
28-01-06 20:00 STADEN Blommenhof, Gezelleplein België in z'n Blootje
(Komisch Jaaroverzicht)
0475/345204
29-01-06 10:30 AALTER CC Auditorium (o.v.) België in z'n Blootje
(Komisch Jaaroverzicht)
18-02-06 20:00 LOPPEM PC, Ieperweg België in z'n Blootje
(Komisch Jaaroverzicht)
050/826450
25-02-06 20:00 WACHTEBEKE CC, Dr. Jules Persynplein 6 België in z'n Blootje
(Komisch Jaaroverzicht)
09/3427165
03-03-06 20:00 BEERNEM CC De Kleine Beer België in z'n Blootje
(Komisch Jaaroverzicht)
050/789966
04-03-06 20:00 BEERNEM ST JORIS CC De Kleine Beer België in z'n Blootje
(Komisch Jaaroverzicht)
050/789966
11-03-06 20:00 OOSTKAMP CC De Valkaart België in z'n Blootje
(Komisch Jaaroverzicht)
12-03-06 14:30 LICHTERVELDE Burgersgilde, Stationsstraat
- programma 'Mobajakkedoe!'
België in z'n Blootje
(Komisch Jaaroverzicht)
051/247344
17-03-06 21:00 OOSTDUINKERKE Zaal Witte Burg, Witte Burg  Het Jolijt van de Actualteit 058/513744
19-03-06 11:00 ROESELARE Klein Seminarie, benefiet t.v.v. Piet Declercq, El Salvador Het Jolijt van de Actualteit 051/206080
07-04-06 20:30 GOETSENHOVEN Godison, Goetsenhovenplein 20 Het Jolijt van de Actualteit 016/822331
08-04-06 20:30 OOSTNIEUWKERKE Zonneheem, Basijnsmolenstraat Het Jolijt van de Actualteit 0477/241531
30-04-06 20:00 WILLEBROEK Volkshuis, A. Van Landeghemstr 47 Het Jolijt van de Actualteit 0472/937637
13-05-06 21:30 KALKEN Zaal Scala, Colmanstraat Het Jolijt van de Actualteit 09/3259339
20-05-06 20:00 RUMBEKE OC Ocar, Kerkplein Het Jolijt van de Actualteit 051/221743
09-06-06 23:00 OOSTNIEUWKERKE Diksmuidesteenweg 50 Vernissage
'In the Bedroom of the artist'
0496/539447
www.luclapere.be
27-06-06 18:00 KORTRIJK Concertstudio, Conservatoriumplein
tryout: Klassiek met een Knipoog 0475/64 41 07
30-06-06 20:00 WUUSTWEZEL GC Kadans, Achter d' Hoven 15 Het Jolijt van de Actualteit 03/6904626
10-07-06 21:45 BRUSSEL Sporza, Tour 2006 tv-programma Tour
08-07-06 14:30 IZEGEM Auditorium, Kruisstraat

tryout: Klassiek met een Knipoog 051/305180 
of 051/302670 
17-07-06 15:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
Klassiek met een Knipoog (met Brigitte Geerts) 09/2337788 
 
17-07-06 20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
Mobajakkedoe! 09/2337788 
 
19-07-06 20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
België in z'n Blootje
en Vlaanderen in z'n Hemdje
09/2337788 
 
19-07-06 22:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
Mobajakkedoe!
West-Vlaamse taalles
09/2337788 
 
20-07-06 20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 
België in z'n Blootje
en Vlaanderen in z'n Hemdje
09/2337788 
 
20-07-06 22:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
Mobajakkedoe!
West-Vlaamse taalles
09/2337788
 
21-07-06 15:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
Klassiek met een Knipoog (met Brigitte Geerts) 09/2337788
 
21-07-06 20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
België in z'n Blootje
en Vlaanderen in z'n Hemdje
09/2337788
 
05-08-06 20:30 MIDDELKERKE Tent, Oudstrijdersplein   0497/467140
01-09-06 21:00 IEPER Tent, Zonnebeekseweg 309   0474/707009
15-09-06 20:00 KEERBERGEN PC   015/234605
06-10-06 20:00 OOSTDUINKERKE De Witte Burg   058/514920
16-10-06 13:45 KORTENAKEN CC Den Hoek, Hoekstr 1   016/298540
17-10-06 13:45 KORTENAKEN CC Den Hoek, Hoekstraat 1   016/298540
19-10-06 13:45 KORTENAKEN CC Den Hoek, Hoekstr 1   016/298540
21-10-06 21:00 OOSTENDE Casino  
27-10-06 19.30 MENEN Park Ter Walle, Jean-Marie Sabbestraat   056/518307
18-11-06 20:00 BRUGGE Stadsschouwburg, Vlamingstraat, programma: België in z'n Blootje,   050/791891
23-11-06 20:00 OUDENAARDE Stadhuis, Markt  
08-12-06 20:00 WILSELE-PUTKAPEL  
11-12-06 14:00 MECHELEN Stadsschouwburg, Keizerstraat 3B,
programma: België in z'n Blootje
 
015/617961
12-12-06 14:00 BRUGGE CC De Dijk, Blankenbergsesteenweg 225  
14-12-06 20:00 ROESELARE Fabriekspand, congres
16-12-06 20:00 EERNEGEM JC Gildhof, Aartrijkestr 43   059/290246
22-12-06 20:00 ST PIETERS LEEUW Opening Vernieuwde Raadzaal Gemeentehuis   02/3712262
13-01-07 20:00 NIEUWERKERKEN-KOZEN (Limburg) Buurthuis Ter Cose, Opcosenstr 7   011/480366
20-01-07 20:00 SINT-JULIAAN OC De Hazebrug, Hazeweidestr   057/488840
26-01-07 20:00 GEEL PC Holven
07-02-07 20:00 SINT-KRUIS Studio Hall, Boogschutterslaan   050/372003
10-02-07 20:00 HOUTHULST Mgr. Schottestr 1, Jonkershove   0497/656713
02-03-07 20:30 ZWEVEGEM OC Malpertuus, sportprijs-uitreiking
08-03-07 19:30 ST ELOOIS WINKEL CC De L!nk, Dorpsplein 17 verjaardagsoptreden t.v.v. vzw de pelikaan - de blindenbroussebus
09-03-07 20:00 ZWEVEGEM Zwevegems theater, Otegemstr 18B   056/219847
24-03-07 20:00 LUMMEN
25-03-07 14:30 WEVELGEM CC Guldenberg   056/433495
29-03-07 20:00 TESSENDERLO CC Het Loo,
- programma: België in z'n Blootje
  013/662814
06-04-07 20:00 LICHTERVELDE Lichtenhove, Torhoutstr 36 Juryvoorzitter cabaretwedstrijd 0476/211123
07-04-07 20:00 ROESELARE Wielermuseum, Polenplein 15.
Presentatie: de vrienden van de wielerpoëzie, een luchtig-literaire avond 051/268740
08-04-07 11:30 DIKKELVENNE Dag van de Flandrien
22-04-07 11:00 IZEGEM Wijngaardstraat 9
Erfgoeddag: een ludieke kijk op het schoenmuseum 051/316446
26-04-07 20:00 IEPER Lakenhalle
27-04-07 20:00 MEULEBEKE OC Vondel, K. Van Manderstraat 26   051/487240
10-05-07 17:00 BLANKENBERGE Knoppf-theater Het Jolijt van de Actualiteit
12-05-07 20:00 KORTEMARK CC De Beuk vernissage de Kunstroute 0497/429030
26-05-07 20:00 ALVERINGEM Tent   0497/280800
20-06-07 11:30 BRECHT Zaal De Hoeve
23-06-07 21:30 SNELLEGEM Zaal De Schelpe, Eernegemweg 34   0475/536382
16-07-07 15:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10

Klassiek met een Knipoog (met Brigitte Geerts 09/2337788 
17-07-07 15:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
Klassiek met een Knipoog (met Brigitte Geerts) 09/2337788 
17-07-07 20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 Mobajakkedoe!
- West-Vlaamse taalles
09/2337788 
uitverkocht
19-07-07 20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 België in z'n Blootje
(en Vlaanderen in z'n Hemdje)
09/2337788 
uitverkocht
19-07-07 22:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 
Mobajakkedoe!
- West-Vlaamse taalles
09/2337788 
20-07-07 15:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 België in z'n Blootje
(en Vlaanderen in z'n Hemdje)
09/2337788
20-07-07 20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
België in z'n Blootje
(en Vlaanderen in z'n Hemdje)
09/2337788
uitverkocht
04-08-07 17:00 MIDDELKERKE Casino, Zeedijk, Vernissage kunstschilder Jacky Duyck 02/5691598
13-09-07 19:30 OOSTKAMP CC De Valkaart, Rodenbachstr 42
28-09-07 19:30 DE HAAN D'Annexe, Leopoldlaan 26   0475/270715
13-10-07 20:00 ASSEBROEK Olva, Katarinastr 132   050/373817
17-10-07 20:00 HOUFFALIZE Ol Fosse d'Outh
20-10-07 20:00 RONSE Volksbond, Zonnestraat 27   0499/176148
26-10-07 20:00 PROVEN CC De Kroone, Provenplein   0497/547268
27-10-07 20:00 MERCHTEM-PEIZEGEM Zaal Libanon, Nieuwbaan 69   052/371382
07-11-07 11:00 BRUSSEL Actua-tv
11-11-07 11:00 MIDDELKERKE Casino, Zeedijk, Buren bij Verschueren, Radio 2 
08-12-07 20:00 BREDENE Staf Versluys-centrum, Kapelstraat 76   0476/344788
21-12-07 20:00 BRUGGE CC De Dijk, Blankenbergse steenweg 221,    o.v.
28-12-07 20:00 IZEGEM Stedelijk Auditorium,
Kruisstraat 14
  0474/470464
06-01-08 14:30 RETIE GC Den Dries, Kerkhofstr 37   014/389239
11-01-08 20:00 HOOGLEDE GC De Gulden Zonne
12-01-08 17:00 BRUSSEL Congres Groen!
12-01-08 20:00 BOEZINGE Ten Vrielande, Brugstr 27   057/422312
14-01-08 14:00 MECHELEN Stadsschouwburg,
Keizerstraat 3B, 
  015/552896
25-01-08 20:00 ALDEN BIESEN Kasteelstraat 6, Bilzen
30-01-08 19:00 HARELBEKE CC 't Spoor, animatie congres afvalverwerking
15-02-08 20:00 GENT Minardschouwburg, Walpoortstraat 15
18-02-08 20:00 HERZELE GC De Steenoven, Kerkkouter 40
22-02-08 20:00 ANTWERPEN Stadion Beerschot
23-02-08 20:00 ZELZATE De Brug, Assenedesteenweg 119   09/3445649
07-03-08 20:00 DADIZELE Meensesteenweg 238, gastro-komische avond   056/324184
15-03-08 20:00 MIELEN BOVEN AALST PC, Kerkstraat   011/485037
18-04-08 20:00 IZEGEM Auditorium, Kruisstraat    
19-04-08 10:00 HAASRODE Congres, Brabanthal   016/631138
26-04-08 10:00 IZEGEM Opening actie Kippenafvalproject    
31-05-08 20:00 NIEUWPOORT Centrum Ysara, Dienstweg   058/224444
07-06-08 20:00 ST-AMANDS ad SCHELDE Sporthal
20-06-08 20:00 DIKSMUIDE CC Kruispunt, Doolaeghestraat
28-06-08 20:00 TIELT Europahal   051/402123
07-07-08 20:00 BRUSSEL Nederlandse ambassade - vertegenwoordiging EU    
10-07-08 20:00 KORTESSEM CC Mozaiek, Kerkplein 11
- programma België in z'n Blootje
  011/379140
13-07-08 21:00 DESTELBERGEN Feesttent, Pasteurstraat   0475/674379
21-07-08 20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 
België in z'n Blootje 09/2337788 
 
23-07-08 19:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
België in z'n Blootje 09/2337788 
 
24-07-08 20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
België in z'n Blootje 09/2337788 
 
24-07-08 22:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 
Mobajakkedoe! 09/2337788
 
25-07-08 19:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
België in z'n Blootje 09/2337788
 
25-07-08 21:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 - Mobajakkedoe! 09/2337788
 
20-08-08 20:00 MIDDELKERKE Casino, Zeedijk z/n België in z'n Blootje reserveer op 059/31 95 95
25-08-08 18:30 WESTOUTER Belcanto Classic   057/447685
05-09-08 21:00 WIEKEVORST 't Centrum, Wiekevorst Dorp 16   0476/277009
14-09-08 10:00 IZEGEM-BRUGGE Inhuldiging Patrick Sercu Fietstocht    
26-09-08 20:00 IZEGEM Izegem Motors    
30-09-08 20:00 AARSCHOT CC België in z'n Blootje 0474/949490
05-10-08 14:00 IZEGEM Rhodesgoed, opening week van het bos    
14-10-08 20:00 BRUSSEL café Monk (Rode Zaal), 
Sint-Katelijnestraat 42
België in z'n Blootje reserveer op 02/555 0600 (Zinnema)
of in café Monk
20-10-08 19:30 BEVEREN-LEIE OC, vrijwilligersfeest    
22-10-08 19:30 IEPER Lakenhalle, vrijwilligersfeest    
24-10-08 20:00 GENT Congrescentrum, Makelaarscongres    
07-11-08 20:00 SINT ELOOIS WINKEL CC De Link, Dorpsplein 17; wieleravond t.v.v. Tim & Benjamin Declercq 051/316431
www.timdeclercq.be
11-11-08 19:00 BRUSSEL café Monk (Rode Zaal), 
Sint-Katelijnestraat 42

België in z'n Blootje reserveer op 02/555 0600
(Zinnema)
of in café Monk
18-11-08 20:00 BRUSSEL café Monk (Rode Zaal), 
Sint-Katelijnestraat 42
België in z'n Blootje reserveer op 02/555 0600
(Zinnema)
of in café Monk
26-11-08 20:00 BUGGENHOUT Beukenhof
België in z'n Blootje 052/215881
29-11-08 20:00 SLUIS (N) De Dikke Vandaele - Bedrijfssymposium
België in z'n Blootje  
09-12-08 20:00 BRUSSEL café Monk (Rode Zaal), 
Sint-Katelijnestraat 42
België in z'n Blootje reserveer op 02/555 0600
(Zinnema)
of in café Monk
12-12-08 20:30 OOSTKAMP CC De Valkaart; symposium    
23-12-08 18:00 BRUSSEL Bedrijfsfeest    
28-12-08 17:00 IZEGEM Stedelijk Auditorium, Kruisstraat 14
P
België in z'n Blootje  0475/274891
08-01-09 20:00 WAKKEN OC Hondiuspark, Oostdreef 48    
09-01-09 20:00 GEETBETS PC, Hogenstraat 103
België in z'n Blootje  011/587886
13-01-09 20:00 BRUSSEL café Monk (Rode Zaal),
Sint-Katelijnestraat 42
België in z'n Blootje reserveer op 02/555 0600 (Zinnema)
of in café Monk
15-01-09 21:00 BRUSSEL café Monk (Rode Zaal), 
Sint-Katelijnestraat 42
België in z'n Blootje  
16-01-09 15:00 HERENTALS bedrijf    
23-01-09 20:15 KORTRIJK Kulak, E. Sabbelaan 53   056/246285
01-02-09 10:00 DESSELGEM POC   0473/810721
07-02-09 18:00 ST KRUIS BRUGGE PC Convent, Mallehoek, Kanunnik Decoeneplein   0477/447696
10-02-09 12:30 BRUSSEL Broodje Brussel, café Monk (Rode Zaal), 
Sint-Katelijnestraat 42
België in z'n Blootje reserveer op 02/555 0600
(Zinnema) of in café Monk
10-02-09 20:00 BRUSSEL café Monk (Rode Zaal), 
Sint-Katelijnestraat 42
België in z'n Blootje reserveer op 02/555 0600
(Zinnema) of in café Monk
28-02-09 20:00 ELSEGEM PC, Elsegemplein   0497/457960
01-03-09 14:00 BISSEGEM OC De Neerbeek, Vlaswaagplein   0479/559354
10-03-09 20:00 BRUSSEL café Monk (Rode Zaal), 
Sint-Katelijnestraat 42
België in z'n Blootje reserveer op 02/555 0600
(Zinnema)
of in café Monk
20-03-09 20:00 IZEGEM Bedrijfsfeest    
21-03-09 15:00 KACHTEM Bedrijf    
01-04-09 11:00 BRUSSEL Hoofdkwartier EVP Overhandiging cd Wilfried Martens en Miet Smet
(met sopraan Ann De Winter).
 
05-04-09 09:00 MOERBEKE Ronde van Vlaanderen    
07-05-09 20:00 DILBEEK H. Placestraat 44    
17-05-09 20:00 AALST Bedrijf    
19-05-09 20:00 BRUSSEL Service-Club - Crown Plaza Hotel    
27-05-09 19:30 GENT Muzikantenhuis, Dampoortstraat 50; Ludieke intermezzo's en interview met jeugdvriend Bart Staes (Groen)  
13-06-09 19:30 ESSEN Jubileum bedrijf    
17-06-09 18:00 ROESELARE Zaal Rodenbach, opening bedrijf    
18-06-09 19:00 GENT Bedrijf    
10-07-09 19:30 KOEKELARE CC De Balluchon, Moerestraat 19   059/502453
11-07-09 19:30 OOSTENDE Kursaal, Monacoplein   059/502453
20-07-09 15:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
Klassiek met een Knipoog - met sopraan Ann De Winter 09/2337788
21-07-09 20:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10 Programma: België in z'n Blootje 09/2337788


22-07-09 15:15 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 Klassiek met een Knipoog - met sopraan Ann De Winter 09/2337788
22-07-09 20:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
Programma: België in z'n Blootje 09/2337788
23-07-09 19:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
Mo Vint toch - West-Vlaamse taalles 09/2337788
23-07-09 21:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
België in z'n Blootje 09/2337788
24-07-09 19:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
België in z'n Blootje 09/2337788
24-07-09 21:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
Mo Vint toch 09/2337788
  19-08-09   20:00 KNOKKE-HEIST evenementenstrand, rechtover Anemonenlaan, Heist België in z'n Blootje 050/630 430 (CC Scarpoord)
of via mail : cc.ticket@knokke-heist.be
  20-08-09   20:00 MIDDELKERKE Casino, Zeedijk 161 België in z'n Blootje reserveer op 059/300 368
(toeristische dienst)
  22-08-09   20:00 BLANKENBERGE Sunset-Lounge op de Pier,
Zeedijk 261, www.belgiumpier.be
België in z'n Blootje reserveer op 050/43 37 50 (pier)
30-08-09 14:30 DIKSMUIDE Ijzersterk, open lucht   0478/457107
04-09-09 20:00 MOORSELE OC De Stekke, St.-Maartensplein 12   0475/720150
06-09-09 15:00 DE PANNE wijkfeest Sint-Pieterswijk   0497/441925
09-09-09 16:00 IZEGEM Lendeleedsestraat
vaderkoers: ludieke wedstrijd voor ouders & begeleiders van wielrenners 051/316431
25-09-09 15:00 KOKSIJDE Casino, congres    
26-09-09 20:00 SCHILDE 's Graevenhof    
01-10-09 16:30 KORTRIJK Bedrijf Kennedypark    
06-10-09 19:30 GENT Bedrijf Kouter    
07-10-09 13:00 WAREGEM Stadion, les Nederlands  
17-10-09 19:30 WEVELGEM Porceleinhalle, Cultuurpad 1 met jeugdharmonie Burleske 0475/614608
17-11-09 20:00 KORTRIJK Aula Kulak, E. Sabbelaan
West-Vlaamse les  
21-11-09 21;00 AS GC De drieschaar, Schuttenbergstraat 2,   0474/463422
04-12-09 20:00 JETTE Bibliotheek, Kardinaal Mercierplein 6, Jette, Brussel. België in z'n Blootje 02/4231373
18-12-09 18:00 IZEGEM Radio 2; interview n.a.v. opening CC De Leest te Izegem    
27-12-09 18:00 IZEGEM De Leest, openingsoptreden CC

België in z'n Blootje (en Izegem in z'n Hemdje) 051/337610
05-01-10 14:30 ANTWERPEN Zuiderkroon, Vlaamse Kaai, 81-83, 2000 Antwerpen    
08-01-10 20:30 KRUISHOUTEM De Zandvlooi, Passionistenstraat 48   09/3836808
09-01-10 20:00 OOSTENDE Zaal Vuurtoren, Thomas Van Loostraat 32    
15-01-10 22:00 ZWIJNAARDE Nieuwjaarsreceptie Bedrijf    
16-01-10 20:00 LENDELEDE OC Den Tap Presentatie Ploegvoorstelling Wielerploeg 'Kluisbergspurters' 051/309289
19-01-10 17:00 BRUSSEL Justus Lipsiusgebouw, Overhandiging Cd & Dvd Herman Van Rompuy  
23-01-10 19:00 MEULEBEKE OC Vondel, Molenspurters    
29-01-10 20:00 GELUWE OC De Gaper, Sint-Denijsplaats 11   056/530095
30-01-10 20:00 MOORSLEDE GC De Bunder, komische act voorstelling wielerploeg  
31-01-10 10:00 MARKEGEM PC, Aperitiefconcert   0486/712431
05-02-10 20:00 MIDDELKERKE Casino, Zeedijk 161, komische act sportprijsuitreiking  
06-02-10 20:00 MACHELEN/ZULTE CC Guldepoort   09/3801525
08-02-10 14:00 KOKSIJDE Normandie    
12-02-10 20:00 OVERPELT Den Drossaerd, Parkstraat 21, Lindel   011/645633
19-02-10 20:00 DADIZELE De Historic, Plaats 1,   0497/618985
13-03-10 20:00 INGELMUNSTER Middenstandshuis, Gravinnestraat 13   051/304893
20-03-10 20:00 DEINZE Volkskring, Markt 73   09/3870151
28-03-10 15:00 KORTRIJK De Klokke, Graaf Boudewijn IV-laan 2   0486/890819
17-04-10 9:30 IZEGEM Peterschap Kippenproject    
23-04-10 19:00 KUURNE Heirweg 125    
29-04-10 17:00 LOCHRISTI De Lozen Boer    
06-05-10 18:00 KUURNE Maelstede    
07-05-10 18:00 KOOLSKAMP bedrijf    
15-05-10 20:00 AALST te bepalen    
03-06-10 19:00 IZEGEM Blauw Huis, VKW België in z'n Blootje  
13-06-10 10:30 IZEGEM Verkiezingsact Stemfiets    
30-06-10 14:00 BALEN festival    
03-07-10 10:00 IZEGEM Stadhuis Inhuldiging Paul Berlamont tot burgemeester voor 1 dag. Begeleiding zitting als schepen van humor en plechtigheden. 0473/751144
09-07-10 20:00 OOSTERZELE CC, Gootje, z.n. Balegem Klassiek met een Knipoog, met sopraan Ann De Winter 09/3625009
10-07-10 20:00 WAARSCHOOT CC, Nieuwstraat 8   09/2505954
11-07-10 11:00 TURNHOUT Raadszaal, Grote Markt 1   014/443355
11-07-10 15:00 ST TRUIDEN Academiezaal, Plankstraat 18   011/701712
11-07-10 20:00 VOEREN Paviljoen, Kwinten 3, St.-Martens-Voeren   043/811159
19-07-10 15:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10
Klassiek met een Knipoog, met sopraan Ann De Winter 09/2337788
Bestel hier uw tickets
20-07-10 20:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10 België in z'n Blootje & Vlaanderen in z'n Hemdje 09/2337788
Bestel hier uw tickets

21-07-10 20:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
België in z'n Blootje & Vlaanderen in z'n Hemdje 09/2337788
Bestel hier uw tickets
22-07-10 19:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
'Mo Vint toch' 09/2337788
Bestel hier uw tickets
22-07-10 21:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
België in z'n Blootje & Vlaanderen in z'n Hemdje 09/2337788
Bestel hier uw tickets
23-07-10 15:05 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 Klassiek met een Knipoog, met sopraan Ann De Winter 09/2337788
Bestel hier uw tickets
23-07-10 19:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
België in z'n Blootje & Vlaanderen in z'n Hemdje 09/2337788
Bestel hier uw tickets
23-07-10 21:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10
'Mo Vint toch' 09/2337788
Bestel hier uw tickets
19-08-10 20:00 MIDDELKERKE Casino, Zeedijk 161 België in z'n Blootje & Vlaanderen in z'n Hemdje reserveer op 059/300 368
(toeristische dienst)
Joseph Casselaan 1, Middelkerke
17-09-10 20:00 VOLKEGEM CC Ten Berg, Volkegemberg 9   0477/775884
01-10-10 20:00 WEERDE/ZEMST d'Oude School, Damstraat 49   0475/267165
08-10-10 20:00 SENTE/HEULE Burthuis 't Senter,
St Katrienplein 14
  0499/595944
15-10-10 20:00 IZEGEM Bedrijf    
22-10-10 20;00 HEVER, BOORTMEERBEEK Zaal Carpus, Ravesteinstraat 2, Hever   015/517353
05/-11-10 20:00 AALBEKE OC, Aalbekeplaats    
18-11-10 20;00 KORTRIJK Parkhotel, bedrijfscongres    
19-11-10 20:00 RONSE Muziekacademie, Zuidstraat   055/208802
03-12-10 19:00 ST ELOOIS WINKEL CC De Link, Kerkplein 17   051/316431
04-12-10 10:00 IZEGEM CC De Leest, intermezzo sportraad  
16-12-10 20:00 GAVERE GC Racing, Markt 20   09/3896097
17-12-10 22:00 ASSE CC Den Horinck, Noorderlaan 20    
18-12-10 20:30 EERNEGEM Cultuurschuur De Herdershoeve, Zedelgemsesteenweg 58   059 29 92 07
0496 38 20 12
14-01-11 10:00 VLEZEMBEEK CC Merselborre, Schaliestraat 2, Vlezembeek   02/3712262
19-01-11 20:00 WAREGEM CC De Schakel, Schakelstraat   0473/650414
21-01-11 20:30 LEDEGEM De Samenkomst   056/505305
26-01-11 21:00 BEVEREN Scala, Stationstraat 40   03/7550017
27-01-11 20:30 LICHTAART OC, Molenstraat zn   014/552431
29-01-11 19:00 LENDELEDE GC Den Tap, Lendelede, ploegvoorstelling DJ-Matic-Cycling Team  
18-02-11 20:00 KALMTHOUT CC OKA, Kapellensteenweg 234, Kalmthout   03/2985577
18-03-11 19:30 ZWEVEGEM Theaterzaal, Otegemstraat 18A   0475/690682
19-03-11 20:00 OUDENBURG OC Zaal Ipso Facto, Marktstraat 25   059/568405
01-04-11 20:00 WORTEGEM-PETEGEM Gemeentelijke Feestzaal, Waregemseweg   056/759956
02-04-11 10:00 NINOVE Ronde van Vlaanderen    
09-04-11 20:00 WILLEBROEK TC Duvel    
08-05-11 15:00 BONHEIDEN De Krekel, Dorp 65   015/349779
09-05-11 20:00 KOKSIJDE Casino    
28-05-11 20:00 LANDEN GC Amsi, Stationsstraat 30   011/880316
09-06-11 19:30 IZEGEM Zaal Iso, St.-Jorisstraat,
Pcvo dag van de cursist 051/300428
10-06-11 20:00 AS GC De Drieschaar, Schuttenbergstraat 2/3   089/651270
13-06-11 19:00 MERCHTEM De Herleving, Dorpstraat 53   052/381181
17-06-11 16:00 BLANKENBERGE KBC    
17-06-11 20:00 ZWIJNDRECHT De Regenboog, Regenbooglaan 14   03/2529729
27-06-11 20:30 STADEN Open Huis, Iepersestraat 157   050/407031
01-07-11 20:00 BERLAAR, GESTEL Domein Moris, Rameyenstraat 10   03/4101907
02-07-11 19:00 LONDERZEEL Gildenhuis, Gildenstr 21   052/309296
08-07-11 20:00 ZUIENKERKE Sporthal, Nieuwe Steenweg 37, Cultuurraad   0486/748786
09-07-11 20:00 WOMMELGEM Gemeentelijke feesttent, Kerkplaats   03/3551261
11-07-11 20:00 DEERLIJK CC d'Iefte, Hoogstraat 122   0479/392320
18-07-11 15:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 Met de Wind van Achter - over Flandriens, wielerterroristen en nadarsletjes 09/2337788

19-07-11 20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 Met de Wind van Achter - over Flandriens, wielerterroristen en nadarsletjes 09/2337788

20-07-11 19:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 Met de Wind van Achter - over Flandriens, wielerterroristen en nadarsletjes 09/2337788
20-07-11 21:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 België Binnenste Buiten 09/2337788
21-07-11 15:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 Da Meen dje nie - een sappige cursus West-Vlaams 09/2337788
21-07-11 20:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 België Binnenste Buiten 09/2337788
22-07-11 19:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 België Binnenste Buiten 09/2337788
22-07-11 21:00 GENT François Laurent Instituut, Onderstraat 10 Da Meen dje nie - een sappige cursus West-Vlaams 09/2337788
29-08-11 18:30 WESTOUTER Belcanto-Classic    
11-09-11 16:00 STADEN GC 't Swok    
17-09-11 20:00 HEVER/
BOORTMEERBEEK
Zaal Campus, Ravestein 2   015/513890
22-09-11 20:00 ST IDESBALD Kerkepannezaal, Strandlaan 128   058/519542
01-10-11 15:00 DEINZE Ter Wilgen, Poelstraat 70   0473/726139
08-10-11 22:00 OOSTENDE Casino, acte de présence als Elio Di Rupo    
23-10-11 14:00 KORTRIJK Hallen, komisch intermezzo Studiedag    
04-11-11 20:00 STADEN GC Swok,
Programma 'Met de wind van Achter' 051/703301
uitverkocht
16-11-11 19:00 BRUSSEL Gala Kristallen Fiets    
18-11-11 20:00 RENINGELST Zaal Rookop, Heuvellandstraat 1, Reningelst, met je buur naar cultuur
programma 'Mobajakkedoe'
0478/421444
23-11-11 14:30 BERCHEM DC Huize Berchem   03/2859550
25-11-11 20:00 RETIE OC De Linde, startdag gemeenteraadsverkiezingen 0496/541956
27-11-11 12:00 ST ELOOIS WINKEL OC De Link, Kerkplein
Supportersavond Tim & Benjamin Declercq 051/316431
02-12-11 19:30 ROESELARE Wielermuseum Met de wind van achter  
06-12-11 20:00 OOSTENDE Hydro-Palace, Zeedijk 250 Mariakerke België in z'n Blootje, Komisch Jaaroverzicht 059/500750
17-12-11 21:00 GRAMMENE Leiezicht, St.-Jorisstraat, België in z'n Blootje, Komisch Jaaroverzicht 051/634433
23-12-11 20:00 BEERNEM OC De Kleine Beer,
C. Marichalstraat 5
België in z'n Blootje, Komisch Jaaroverzicht 050/781423
29-12-11 14:30 DE PANNE dienstencentrum de Boare, Koningsplein 1 België in z'n Blootje, Komisch Jaaroverzicht 058/429765
02-01-12 14:30 TORHOUT Nieuwjaarsreceptie België in z'n Blootje, Komisch Jaaroverzicht  
06-01-12 21:00 ICHTEGEM De Ster,
België in z'n Blootje, Komisch Jaaroverzicht 059/341127
07-01-12 19:30 WERVIK CC Forum, Speiestraat 16
Ploegvoorstelling CT Force 056/312489
14-01-12 20:00 OOSTDUINKERKE Het Bedrijf, Leopold II-laan 9a
België in z'n Blootje
België in z'n Blootje, Komisch Jaaroverzicht Reserveer op 058/532999 (Casino Koksijde,
Casinoplein 10, Koksijde)
20-01-12 20:00 OVERIJSE CC De Bosuil, Jezus-Eik Witherendreef 1 3090 Overijse
Met de wind van achter, sportprijsuitreiking 02/6573179
21-01-12 20:00 AVELGEM De Brasserie, Kerkstraat 13 Met de Wind van Achter 0477/458577
22-01-02 19:00 LOMMEL      
27-01-12 17:00 ZWIJNAARDE congres    
27-01-12 20:00 WELLE Gemeentelijke feestzaal België in z'n Blootje, Komisch Jaaroverzicht 053/415514
28-01-12 15:00 WAREGEM Raadzaal Stadhuis, Schakelstraat sporthulde  
28-01-12 20:00 LAAKDAL Middenstandscongres    
29-02-12 14:30 ETTERBEEK CC De Maelbeek    
03-02-12 20:00 BEVEREN-WAAS Hotel Beveren, Gentseweg 280    
10-02-12 20:00 KLUISBERGEN Zaal Burgzavel, Burgzavel 25A Met de wind van achter, sporthuldiging 055/230581
11-02-12 20:00 MAARKEDAL de Cultuurtempel, Maarkeweg, Maarke-Kerkem, sporthuldiging, Programma: Met de wind van achter 055/334652
15-02-12 19:30 ST ELOOIS WINKEL Zaal Den Engel, Kerkstraat 5
'met de wind van achter'
Opening supportersclub Diego Ulissi
0473/215004
16-02-12 20:00 DIEST Evenementenhal Den Amer, Nijverheidslaan 24   013/353281
26-02-12 10:00 KUURNE Kuurne-Brussel-Kuurne, volgwagen    
02-03-12 19:00 MERKSPLAS GC De Marckt, Marktsraat 2
presentatie sportprijzen 014/639443
09-03-12 20:00 HEULE Heule Rondt, Ter Melle, Mellestraat 'met de wind van achter' 0496/167780
22-03-12 20:00 OUDENAARDE CC De Woeker - Centrum Ronde van Vlaanderen, Woeker 3, Oudenaarde
Koersprogramma: met de Wind van Achter 055/301366
23-03-12 20:00 ANTWERPEN Mas, Hanzestedenplaats 1, gepersonaliseerd optreden; afscheid medewerker federatie  
31-03-12 20:00 AALST 't Hart van Aalst, Dokter Demoorstraat, 'België in z'n Blootje' 053/611322
20-04-12 20:00 ST ELOOIS WINKEL CC De L!nk, Kerkplein 17, Met de wind van achter  
26-04-12 19:00 KONTICH De Jachthoorn, Doornstraat 11    
27-04-12 20:00 ZWALM Sporthal   055/480552
30-04-12 19:00 ST ELOOIS WINKEL JC Chaplin Met de Wind van Achter  
10-05-12 20;00 INGELMUNSTER 0C, Da Meen dje nie, presentatie dialectendag  
11-05-12 19:30 EEKLO CC Beukenhof, Zuidmoerstraat 138   0475/727429
18-05-12 20.00 DRONGEN PC, Oude Abdijstraat 3
'met de wind van achter' 09/2267543
01-06-12 20:00 LANDEGEM Auditorium Ter Kale, Brouwerijstraat  4, Landegem, 'België in z'n Blootje' 09/3717400
15-06-12 20:00 TEMSE CC Roxy, Stationstraat 29,
'België in z'n Blootje', en de sport in z'n hemdje 03/7101240
16-06-12   OOSTENDE Thermae Palace, K. Astridlaan 7    
17-06-12 14:00 GOOIK Parecia, Edingsesteenweg, Leerbeek    
20-06-12 18:00 BRUSSEL Square meeting center, Europees congres chirurgen Klassiek met een Knipoog (met Brigitte Geerts)  
23-06-12 21:00 SNELLEGEM Tent, zaal De Schelpe, Eernegemweg 34   0475/530382
10-07-12 20:00 LEDE Huize Moens, centrum   0498/060299
16-07-12 20:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Gentse Feesten
Met de Wind van Achter - de koers komisch bekeken 09/2337788
17-07-12 19:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Gentse Feesten
Met de Wind van Achter - de koers komisch bekeken 09/2337788
18-07-12 20:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Gentse Feesten
België Binnenste Buiten
  09/2337788
19-07-12 19;00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Gentse Feesten
België Binnenste Buiten 09/2337788
19-07-12 21:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Gentse Feesten
Tedju Tedju - een luchtige cursus West-Vlaams 09/2337788
20-07-12 20:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Gentse Feesten

België Binnenste Buiten 09/2337788
27-08-12 18:30 WESTOUTER Belcanto Classic Interview Radio 2 ochtenduitzending; start 18:30 aan de kerk    
07-09-12 20:00 BEERSE/TURNHOUT Zaal Lambeer, Vredestraat    
26-09-12 17:00 IZEGEM CC De Leest, St Jorisstraat 62. het nut van humor voor zorgverleners; een ludiek-filosofische congresact. 051/334140
29-09-12 11:00 ROESELARE Wielermuseum, presentatie wielerboek 'De Cups van Kupfernagel' van Patrick Cornillie www.patrickcornillie.be 051/268740
01-10-12 14:00 ROESELARE CC De Spil, Spilleboutdreef 1 België Binnenste Buiten 051/265700
02-10-12 14:00 ROESELARE CC De Spil, Spilleboutdreef 1 België Binnenste Buiten 051/265700
05-10-12 14:00 DE HAAN Kerklommer, Kapellestraat 7    
19-10-12 10:00 EEKLO Zonneheem, Schietspoelstraat 9    
26-10-12 20:00 ZOUTLEEUW De Kring, Vincent Betsstraat 8, 3440 Zoutleeuw   011/272964
16/11:12 19:30 RUMBEKE West-Vlaams tegelhuis, Rijksweg, Bouwunie    
21-11-12 14:00 KORTRIJK Overhandiging cd Vincent Van Quickenborne    
23-11-12 13:30 ZOERSEL de Kapel, Handelslei 167    
01-12-12 20:00 ST ELOOIS VIJVE OC De Linde, Koekoekstraat 26
België in z'n Blootje, komisch jaaroverzicht 056/609228
7-12-12 20:00 ARENDONK De Gouden Arend, Vrijheid 19-21,    
16-12-12 11:00 IZEGEM Auditorium, Kruisstraat, optreden cultuurprijs ism Cultuurraad  
26-12-12 13:00 WAREGEM Studio Essevee, Zuiderlaan
Eindejaarsspecial met 2012 en Zulte-Waregem in de hoofdrol; verplaatst naar 26-2-13 056/440042
05-01-13 15:45 ROESELARE t'Hope, armenvereniging, ten Elsberge, Mandellaan Roeselare    
11-01-13 19:45 AFFLIGEM Cultuurzaal Sanderus, Bellestraat 99 met de wind van achter 053/685791
12-01-13 20:00 NINOVE Academiezaal, Parklaan 13, België in z'n Blootje, komisch jaaroverzicht 054/320832
17-01-13 14:30 BRUGGE CC De Dijk,
Blankenbergesteenweg 221
Komisch Jaaroverzicht  
19-03-13 14:00 BIERBEEK CC De Borre, Speelpleinstraat 10, 3360 Bierbeek Met de Wind van Achter 016/813526
24-01-13   BRUGGE Auditorium Ocmw, Ruddershove 4    
25-01-13 20:00 ARDOOIE CC Hofland, Oude Lichterveldsestraat België in z'n Blootje, jaaroverzicht 0476/947031
26-01-13 20:00 BALEN/MOL Balen BC, Sint-Paulus, Kruisven 25, Mol Met de Wind van Achter, ploegvoorstelling  
02-02-13 20:00 JONKERSHOVE Dorpshuis, Mgr. Schottestraat 1, 8650 Houthulst-Jonkershove   0472/362767
08-02-13 20:00 LEBBEKE CC De Biekorf, Stationsstraat 23,
act op sportgala 052/411291
15-02-13 20:00 IEPER CC 't Perron, Met de wind van achter 0497/204725
16-02-13 20:00 VARSENARE CC Hof ter Straeten, Dreef inslaan in het centrum; adres is Hof ter Straeten 2/1; Programma: Met de Wind van Achter, 0494/071573
info
23-02-13 11:35 GENT Omloop Het Nieuwsblad, mobiel seingever    
26-02-13 20:00 WAREGEM Studio Essevee, Zuiderlaan
met 2012 en Zulte-Waregem in de hoofdrol 056/440042
02-03-13 20:00 ST LAUREINS CC De Meet, Sint-Jansstraat 22, Sportprijsuitreiking, 09/2187640
04-03-13 14:30 ARDOOIE CC 't Hofland, Oude Lichterveldsestraat 13, dankoptreden voor vrijwilligers  
07-03-13 20:00 SIJSELE Cultuurfabriek, Dorpsstraat 22, België in z'n Blootje, komisch jaaroverzicht  
10-03-13 15:00 GENT Tinnenpot, Tinnenpotstraat 21    
16-03-13 20:00 LICHTERVELDE Lichtenhove, Tornhoutstraat 42
Omloop van het Houtland, 'met de wind van achter' 0494/991941; info
18-03-13 20:00 OUDENAARDE Bedrijf, brouwerij België in z'n Blootje  
20-03-13 20:00 ST TRUIDEN Theater Roxy, Rijschoolstraat 51,
België in z'n Blootje, organisatie Markant 0496/475193
23-03-13 20:00 HOBOKEN Uithuis, Kapelstraat 64,   03/8208032
30-03-13 10:00 OUDENAARDE Ronde van Vlaanderen toertocht    
25-04-13 20;00 ROESELARE Ter Eeste, Brouwerij Rodenbach, bedrijfsevent, België in z'n Blootje  
27-04-13 20:00 WIJTSCHATE De Klaverhulle, G. Gezellestraat 1, 8953 Heuvelland (optreden verplaatst van 13 naar 27 april) België in z'n Blootje 0496/794337
03-05-13 20:00 ST NIKLAAS bedrijf; programma België in z'n Blootje  
15-05-13 18:00 KORTRIJK personeel ziekenhuis, België in z'n Blootje  
17-05-13 20:00 LANGEMARK Sporthal
met de wind van achter, komisch intermezzo en presentatie sportshow 0499/215081
18-06-13 18:00 LEBBEKE CC De Biekorf, Stationsstraat 23, met de Wind van Achter 052/250813
22-06-13 21:00 KORTEMARK OC De Kouter   0485/050004
25-06-13 21:00 GENT Sivi, Maïsstraat 20, interview & live-fragment Gentse Feesten   0472/939817
05-07-13 22:15 OEDELEM tent    
07-07-13 14:30 AARTRIJKE 't Veld 10, buurtfeest   0498/721196
11-07-13 20:00 AALST Sint-Jozefscollege, Pontstraat 18, België in z'n Blootje 0476393479
22-07-13 19:30 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Gent met de Wind van Achter 09/2337788
of hier online
23-07-13 19:30 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10, Gent met de Wind van Achter 09/2337788
of hier online
24-07-13 19:30 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10 België Binnenste Buiten 09/2337788
of hier online
25-07-13 19:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10 België Binnenste Buiten 09/2337788
of hier online
25-07-13 21:15 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10 Da Meen Dje Nie 09/2337788
of hier online
26-07-13 19:30 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10 België Binnenste Buiten 09/2337788
of hier online
31-08-13 20:45 DEURLE Tent in boomgaard naast kerkje, België Binnenste Buiten 09/2824838
03-10-13 19:00 LOMMEL Kapittelhof, België Binnenste Buiten, dankoptreden vrijwilligers  
04-10-13 20:00 ROOSDAAL Het Koetshuis, Strijtemplein 15
Roosdaal
  054/326917
05-10-13 14:30 OOSTENDE Dienstencentrum, vrijwilligers    
10-11-13 14:00 ST ELOOIS WINKEL CC De Link, supportersavond Tim & Benjamin Declercq    
15-11-13 19:30 KLUISBERGEN Kloosterstraat 35
België Binnenste Buiten
Komisch Jaaroverzicht
0475/715529
01-12-13 10:30 MIDDELKERKE Casino, Baccarazaal, Zeedijk
België Binnenste Buiten
- Komisch Jaaroverzicht
 
07-12-13 14:30 TORHOUT Aartrijkestraat 13    
13-12-13 20:00 HERZELE CC de Steenoven, Kerkkouter 40 (o.v.)
Met de Wind van Achter 053/707349
21-12-13 20:00 OOSTROZEBEKE OC Mandelroos, Markt 16
België Binnenste Buiten -
Komisch Jaaroverzicht
0475/588580 of 0475/365442
info
22-12-13 17:00 ROESELARE OC De Zilverlink, Meensesteenweg 412 België Binnenste Buiten -
Komisch Jaaroverzicht
051/690628
28-12-13 20:00 OUWEGEM OC De Griffel, Ouwegemsesteenweg 90, 9750 Ouwegem - Zingem
Komisch Jaaroverzicht
ten voordele van Velo-Afrique
0495/582411
09-01-14 14:00 BRUSSEL Kbc-auditorium, Havenlaan 2 België Binnenste Buiten -
Komisch Jaaroverzicht
door grote opkomst verplaatst
naar Westrand Dilbeek en vervroegd om 13:30
10-01-14 21:00 MOORSLEDE OC De Bunder, nieuwjaarsreceptie gemeentepersoneel    
11-01-14 20:00 LEUVEN Keizersberg, Cd&V, Brave Little Belgium (o.v.)    
12-01-14 10:45 BURST PC, Dorp 1, Burst   0491/627753
20-01-14 13:30 HEERS stadsfeestzaal De Bammerd, Paardskerkhofstraat 20   011/674145
22-01-14 19:00 IZEGEM CC De Leest, St Jorisstraat 62    
24-01-14 20:00 WUUSTWEZEL CC Kadans, Achter d'Hoven 15, Wuustwezel; programma met de wind van achter en presentatie kampioenenviering   03/6904628
08-02-14 19:00 ST NIKLAAS Bedrijf    
25-02-14 21:00 GENT Bedrijf    
28-02-14 20:00 HAMME De Ring, Ring 1   052/477712
07-03-14 20:00 KLUISBERGEN CC Burgzavel, Burgzavel 25A, Berchem   055/230581
15-03-14 20:00 GITS GC De Hembyze, Stationsstraat 4, Hooglede-Gits   051/210049
19-03-14 14:30 IZEGEM De Leest - St.-Jorisstraat 62,   051/337.610
22-03-14 18:00 AALTER Bedrijf    
28-03-14 20:00 STADEN OC Swok, Ooststraat 4A   0494/471826
30-03-14 13:30 WEVELGEM tent Guldenbergplein, ludieke presentatie Saint-vélo classic,   0496/593213
05-04-14 10:00 OUDENAARDE Ronde van Vlaanderen toertocht    
11-04-14 20:00 SLEIDINGE Comedy-night - programma met de wind van achter   09/3574708
20-04-14 16:00 MARCOURT België Binnenste Buiten    
25-04-14 20:00 LEKE Bedrijfsfeest België Binnenste Buiten    
30-04-14 20:15 IZEGEM Auditorium Kruisstraat, programma met de wind van achter,
met Raf Coppens en Seppe Toremans
  0478/440131
06-05-14 14:00 DENDERLEEUW Den Breughel, Dorp 11?   053/645407
09-05-14 20:00 ST NIKLAAS Bedrijf, België Binnenste Buiten, gepersonaliseerd    
14-05-14 15:00 BISSEGEM De Troubadour, Vlaswaagplein   0485/936384
05-06-14 13:30 WILLEBROEK Gemeentelijke schouwburg, Van Landeghemstraat 101   03/8609791
17-06-14 14:00 WEVELGEM Vrijwilligersfeest - België Binnenste Buiten    
20-06-14 17:45 ANTWERPEN Waagnatie, Baccadera, Rode Kruis
België Binnenste Buiten
   
20-06-14 20:00 ST PIETERS LEEUW Gemeentehuis, Pastorijstraat 21, 1600 St Pieters Leeuw
- met de wind van achter
  02/3342163
10-07-14 19:30 ST NIKLAAS Museumtheater, Zwijgershoek   0487/484948
21-07-14 20:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10 De wielermicrobe - Koersjaaroverzicht 09/2337788
of bestel hier uw tickets online
23-07-14 20:00 GENT
François Laurentinstituut, Onderstraat 10
Brave Little Belgium - 12 maanden plezier in Vlaamse Velden 09/2337788
of bestel hier uw tickets online
24-07-14 20:00 GENT
François Laurentinstituut, Onderstraat 10
Brave Little Belgium - 12 maanden plezier in Vlaamse Velden 09/2337788
of bestel hier uw tickets online
25-07-14 20:15 GENT
François Laurentinstituut, Onderstraat 10
Brave Little Belgium - 12 maanden plezier in Vlaamse Velden 09/2337788
of bestel hier uw tickets online
26-07-14 20:00 GENT   't Zwyn deur de bjèten - een stomende cursus West-Vlaams 09/2337788
of bestel hier uw tickets online
24-08-14 20:00 JABBEKE Jubileum - levens-optreden    
07-09-14 10:àà IZEGEM Patrick Sercutoertocht    
24-09-14 14:00 DEERLIJK CC D'Iefte, Hoogstraat 122    
06-10-14 15:00 KORTRIJK boot kanaal    
23-10-14 20:00 ROESELARE Gala Westsprint, toespraak 'in memoriam Igor Decraene'    
25-10-14 11:00 ROESELARE Wiemu, Polenplein 15, Roeselare, voorstelling gedicht Karel in de 100 mooiste wielergedichten,   0494 99 19 41
14-11-14 20:00 DEINZE BC De Rekkelinge, Désiré Delcroixstraat 1A   09/3864956
22-11-14 20:00 ROESELARE Bedrijfsfeest    
25-11-14 19:30 OUDENAARDE Bedrijfevent maatschappelijk verantwoord ondernemen    
28-11-14 20:00 KALMTHOUT Bedrijf - Brave Little Belgium    
02-12-14 14:30 PARIKE-BRAKEL Feestcomplex Europa, Steenweg 18a, Parike-Brakel   0475/644366
04-12-14 14:30 PARIKE-BRAKEL Feestcomplex Europa, Steenweg 18a, Parike-Brakel   0475/644366
07-12-14 11:00 MIDDELKERKE Casino    
12-12-14 20:00 HEULE-KORTRIJK OC De Vonke, Lagaeplein 24, 8501 Heule - Karel 3000   056/352445
13-12-14 21:00 BOORTMEERBEEK De Lork, Beringstraat 37,    
14-12-14 15:00 TORHOUT Alles goed, Wtv-Focus tv
over Karels 3000e optreden www.focus-wtv.be
17-12-14 20:40 BRUSSEL Interview Radio 2 - Viva Vlaanderen
met Caren Meynen
   
18-12-14 18:00 MARIAKERKE Bedrijf Brave Little Belgium
- Komisch Jaaroverzicht
 
20-12-14 9:30 LEDE GC De Volkskring, Kasteeldreef 18    
28-12-14 10:00 BRAKEL OC De Rijdt, Jagersstraat 64a, 9660 Nederbrakel - matinee -
Karels 3000e optreden 055/425269
of 0496/272569
09-01-15 20:00 KRUIBEKE Bedrijf Brave Little Belgium
- Komisch Jaaroverzicht
 
10-01-15 20:00 MEERLE PC, Gemeenteplein 2 - Brave Little Belgium   03/3158500
16-01-15 21:30 WERVIK 't Portaal, Kruisekestraat 105   056/312223
17-01-15 20:00 ROESELARE Ter Eeste (zaal Rodenbach) Brave Little Belgium, komisch jaaroverzicht  
23-01-15 20:00 KRUISHOUTEM zaal Telex, Kerkhofweg 2 9770 Brave Little Belgium - Komisch Jaaroverzicht 0476/290968
06-02-15 14:30 KORTRIJK LDC De Zonnewijzer, Langemeersstraat 6,
de Wielermicrobe 056/244202
13-02-15 20:30 ROESELARE Schiervelde, sportgala    
27-02-15 20:00 OUDERGEM, BRUSSEL GC Den Dam, Waversesteenweg 1741   02/6638950
06-03-15 19:30 OOSTROZEBEKE   Intermezzo Sportprijsuitreiking 0476/662809
10-03-15 14:30 DENDERLEEUW Den Breugel, Dorp 11 (onder voorbehoud)   053/645407
16-03-15 16:00 HOOGLEDE Beroepsvereniging    
20-03-15 10:00 BREDENE Staf Versluyscentrum, na Vip-ontbijt Handzame classic.
de wielermicrobe 0471/435454
21-03-15 20:00 LICHTERVELDE OC De Schouw, Statiestraat 113-115 'Karel 3000'
t.v.v. oorlogsslachtoffers in Bosnië
0484/742932
25-03-15 20:00 VALKENSWAARD (N) Hotel de Valk, Frans van Beststraat 1, 5554 EA Valkenswaard
Programma:
Sterren op de Koersvloer 0031(0)651349201
31-03-15 9:30 DE PANNE Startevent Driedaagse De Panne.
De Wielermicrobe 0475/873085
04-04-15 10:00 OUDENAARDE Ronde van Vlaanderen Cyclo, start Lindestraat 58    
20-04-15 14:30 LEOPOLDSBURG Feestzaal Gemeentehuis, Koningin Astridplein 37, Brave Little Belgium 0478/717994
23-04-15 15:00 WAREGEM Congres voedingsnijverheid    
24-04-15 20:00 ENAME PC, Oudstrijdersstraat 111, 9700 Oudenaarde    
29-04-15 11:00 KACHTEM-IZEGEM Opname jubileum Streekkrant    
30-04-15 20:00 HALLE De Witte Duif, Gaasbeeksesteenweg 52, Open kaart met Kris Baert
met Lucien Van Impe
  02/3613636
30-05-15 20:00 BOORTMEERBEEK De Lork, Beringstraat 37, Boortmeerbeek    
23-06-15 14:00 HASSELT optreden vrijwilligers - Brave Little Belgium    
28-06-15 16:00 VIJVEKAPELLE   carrière-optreden  
11-07-15 16:00 WETTEREN   carrière-optreden  
11-07-15 19:45 OOSTENDE CC de Grote Post, Hendrik Serruyslaan 18A   059/502453
20-07-15 19:30 GENT, Gentse Feesten François Laurentinstituut, Onderstraat 10 de Wielermicrobe - Karel fietst, spurt en kwakt door het wielerjaar 09/2337788
reserveer hier online
21-07-15 19:30 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10 Karel 3000 - Brave Little Belgium 09/2337788
reserveer hier online
23-07-15 19:30 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10 Karel 3000 - Brave Little Belgium 09/2337788
reserveer hier online
24-07-15 20:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10 Karel 3000 - Brave Little Belgium 09/2337788
reserveer hier online
25-07-15 20:00 GENT François Laurentinstituut, Onderstraat 10 't Zwyn deur de bjèten - een stomende cursus West-Vlaams 09/2337788
reserveer hier online
24-08-15 18:30 WESTOUTER Belcanto Classic    
10-09-15 14:15 IZEGEM Izegem koers    
10-09-15 20:00 LICHTERVELDE Neerstraat 11, avantpremière Terug naar Morgen, door Lukas Bossuyt    
30-09-15 19:00 WERKEN Sint-Antonius, Werkenplein 2    
03-10-15 20:00 VALKENSWAARD (N) Hotel de Valk, Frans van Beststraat 1, 5554 EA Valkenswaard de Wielermicrobe  
16-10-15 20:00 LOCHRISTI bedrijfsfeest, Brave Little Belgium    
25-10-15 10:30 MECHELEN Aperitiefconcert Brave Little Belgium    
30-10-15 20:00 ZOUTLEEUW CC De Passant, Sint-Truidensesteenweg 1a
Met de Wind van Achter - sportprijspresentatie 011/589767
31-10-15 20:00 IZEGEM Iso, St Jorisstraat 62
met o.m. the Green Onions, t.v.v. Izegemse wielrenners Lander Seynaeve, Tim & Benjamin Declercq
Facebook
verwelkoming Wieleravond 0475/474613
07-11-15 14:30 DEERLIJK OC D'Iefte    
13-11-15 21:00 DINANT, ANHEE Bedrijfsfeest, Brave Little Belgium  
14-11-15 20:00 STADEN Swok, t.v.v. de Wally's Brave Little Belgium, met allusies op wielrennen 051/703301
20-11-15 20:30 EVERGEM POC, Bibliotheekstraat 1   0477/222347
21-11-15 20:00 OUDENAARDE Brouwerij Liefmans, Brave Little Belgium  
27-11-15 20:00 KORTEMARK sportvereniging Met de Wind van Achter  
10-12-15 09:00 OOSTENDE CC de Grote Post, schalkse presentatie congres provincie
'zot van natuur'
050/403281
11-12-15 20:00 ROESELARE St. Michiel, Kattestraat
Dankoptreden Vrijwilligers
Brave Little Belgium 0496/397506
15-12-15 14:30 TIELT Europahal   051/407539
17-12-15 20:00 OOSTERZELE Jeugdcongres KBWB, GC De Kluize, Sportstraat 3, Scheldewindeke Met de Wind van Achter - gepersonaliseerd 02/3491910
11-01-16 14:00 KOKSIJDE Oude School, Kerkstraat, Koksijde    
13-01-16 20:00 OOSTENDE Harbour's Kitchen, Dr. Edward Moreaux 2, dinervoorstelling Brave Little Belgium - Komisch Jaaroverzicht 0475/207090
14-01-16 14:00 KORTRIJK OC Zuid, Beeklaan 81   0484/923110
18-01-16 19:00 IZEGEM Zaal Iso, St Jorisstraat 62   051/300428
19-01-16 14:00 TEMSE      
20-01-16 20:45 HAMONT-ACHEL GC De Posthoorn, Groenstraat 6, Nieuwjaarsreceptie - Brave Little Belgium 0476/304729
21-01-16 20:00 LANGDORP Gasthof Ter Venne - congres Brave Little Belgium - gepersonaliseerd  
22-01-16 20:00 GENT
pop-up theater in bedrijf
Brave little Belgium  
28-01-16 16:00 BRUGGE beroepsvereniging    
05-02-16 20:00 ROESELARE bedrijf Brave Little Belgium  
18-02-16 18:00 WAREGEM Bank, Brave Little Belgium  
25-02-16 20:00 MECHELEN wielervereniging Met de Wind van Achter  
11-03-16 20:00 SINT-NIKLAAS Brave Little Belgium, (o.v.)    
19-03-16 21:00 MEETJESLAND Brave Little Belgium    
29-03-16 20:00 HOREBEKE Pop-up café, St Maria Horebeke

Sterren op de Koersvloer, met een insteek naar de Ronde  
02-04-16 9:00 OUDENAARDE Ronde van Vlaanderen groepsrit Golazo, Cortina FLA, Lindestraat 58    
11-04-16 14:00 HASSELT OC H. Kruis, Kruisherenstraat 29, Runkst-Hasselt    
16-04-16 20:00 GENT Poel 7, Gent Brave Little Belgium 09/2654364
30-04-16 12:30 GRAZEN-GEETBETS De Waterhoek, Orsmaelstraat 30 Brave Little Belgium -
carrière-optreden
 
21-05-16 19:00 WAASLAND Feestzaal, Brave Little Belgium  
27-05-16 17:00 TIELT Shamrock, Bedrijf Brave Little Belgium, carr!ère-optreden  
03-06-16 20:00 WESTOUTER Zaal Utendoale, Sulferbergstraat 11,
Sterren op de Koersvloer; afscheid wielerclub 0497/190176
02-07-16 20:00 NIEUWPOORT Fietsdag, Sterren op de Koersvloer  
07-07-16 20:00 MERELBEKE Jeugdcentrum De Gnirk, Hundelgemsesteenweg 445   09/2325074
08-07-16 19:30 ALVERINGEM De Kwelle, St.-Rijkersstraat 20, 11 juliviering
Brave Little Belgium, 12 maanden plezier in Vlaamse Velden 058/298361
10-07-16 17:00 DENTERGEM 11 juliviering Brave Little Belgium, 12 maanden plezier in Vlaamse Velden 056/236896
17-07-16 17:30 GENT Gentse Feesten, François Laurentinstituut, Onderstraat 10, het Dementiecabaret Res: 09/2337788
19-07-16 19:30 GENT Gentse Feesten, Francois Laurentinstituut, Onderstraat 10, Sterren op de Koersvloer 09/2337788
21-07-16 19:30 GENT Gentse Feesten, Francois Laurentinstituut, Onderstraat 10, Brave Little Belgium 09/2337788
23-07-16 20:00 GENT Gentse Feesten, Francois Laurentinstituut, Onderstraat 10,
't Zwyn deur de bjèten - West-Vlaamse les 09/2337788
24-07-16 17:30 GENT Gentse Feesten, François Laurentinstituut, Onderstraat 10, het Dementiecabaret -
Extra voorstelling
Res: 09/2337788
19-08-16 20:00 KORTRIJK Vredesfietseling, Jeugdherberg, Passionistenlaan 1, Brave Little Belgium - 12 maanden plezier in Vlaamse Velden 03/2133585
20-08-16 20:30 NIEUWPOORT Info-camping, Brugsesteenweg 49
Sterren op de Koersvloer 0494/232556
29-08-16 18:30 ST MARTENS LATEM Auberge du Pêcheur, bedrijf Brave Little Belgium, gepersonaliseerd  
10-09-16 15:00 MELSELE Bedrijf, Slekkenstraat 12    
10-09-16 20:00 DINANT Binnenplein Kasteel Brave Little Belgium, gepersonaliseerd  
16-09-16 14:30 TORHOUT Groenhove, Bosdreef 5
Sterren op de Koersvloer 0473/577728
17-09-16 9:45 IZEGEM Markt, Interview KW trakteert    
18-09-16 11:00 DIKSMUIDE Vlaamse Vredesvereniging, tent Ijzerweide, Ijzerdijk 49, Diksmuide
Brave Little Belgium - 12 maanden plezier in Vlaamse Velden 03/2133585
19-09-16 14:30 GENT Wzc Tempelhof, St Margrietstraat 36, Gent, het Dementiecabaret 09/2354293
24-09-16 22:00 IZEGEM Brouwerij Van Honsebrouck, Brave Little Belgium, bedrijfsfeest  
30-09-16 20:00 WIELSBEKE OC Leieland, G. Gezellestraat 55A
Sterren op de Koersvloer 056/673250
06-10-16 20:00 TEMSE Feestzaal Oud Gemeentehuis Brave Little Belgium 0476/362342
08-10-16 20:00 IZEGEM Ter Maerel - jubileum bedrijf Brave Little Belgium, gepersonaliseerd  
17-10-16 14:30 ST ELOOIS WINKEL OC De Link, Dorpsplein 17   056/509645
21-10-16 20:00 DRONGEN PC, Oude Abdijstraat 3
Sterren op de Koersvloer 0475/727371
24-11-16 14:30 OOSTENDE Ten Stuyver, Stuiverstraat 357 Brave Little Belgium - Komisch Jaaroverzicht 059/801445
26-11-16 19:45 ROESBRUGGE Volkshuis, Professor Rubrechtstraat 25 . 8972 Roesbrugge. 057 30 03 22 Brave Little Belgium - Komisch Jaaroverzicht 057/300268
01-12-16 20:00 IZEGEM CC De Leest, St. Jorisstraat 62, Izegem. Brave Little Belgium - Komisch Jaaroverzicht 051/337610
08-12-16 20:00 AVELGEM CC Spikkerelle, Brave Little Belgium - Komisch Jaaroverzicht 0496/225625
09-12-16 19:00 KORTRIJK Howest, Presentazione in Italiano  
15-12-16 20:00 HOUTHALEN-HELCHTEREN CC Casino, Varenstraat 22a   011/572099
22-12-16 13:45 STADEN OC Swok, Ooststraat 4a
Brave Little Belgium - Komisch Jaaroverzicht 051/708203
22-12-16 20:00 ULICOTEN (N) Bedrijfsoptreden, Brave little Belgium - Komisch Jaaroverzicht  
07-01-17 19:00 ST GILLIS WAAS Ruiterlokaal, Houtvoortstraat zn,
Brave Little Belgium - Komisch Jaaroverzicht 03/7706222
10-01-17 10:30 LIER intermezzo congres Brave Little Belgium - Komisch Jaaroverzicht  
12-01-17 10:30 LIER Komisch Jaaroverzicht congres Brave Little Belgium - Komisch Jaaroverzicht  
27-01-17 16:30 BRUGGE Concertgebouw, 't Zand, optreden Nieuwjaarsviering stadspersoneel Brave Little Belgium  
27-01-17 20:00 AVELGEM Komisch Jaaroverzicht - service-club Brave Little Belgium  
31-01-17 14:00 GISTEL OC Zomerloos, Sportstraat 1, Gistel,
het Dementiecabaret 059/795171
02-02-17 20:00 ROESELARE Bedrijf Brave Little Belgium - nieuwjaarsreceptie  
04-02-17 20:00 BRUGGE CC De Dijk, Blankenbergse Steenweg 221, Sterren op de Koersvloer   0473/658236
10-02-17 20:00 DEERLIJK SELLEWIE Buurthuis St Lodewijk, Pladijsstraat 278 Deerlijk   0479/392320
11-02-17 21:00 KUURNE St Pieterszaal, Brugesteenweg 309   0474/2323476
24-02-17 08:00 DENDERMONDE Oscar Romerocollege; intermezzo onderwijscongres   052/258861
07-03-17 14:00 KORTRIJK Wzc De Korenbloem, Pieter Deconincklaan 12, 8500 Kortrijk,
Het Dementiecabaret
  056/260101
09-03-17 14:00 KORTRIJK H. Hart, Budastraat 30,

dankoptreden vrijwilligers -
Het Dementiecabaret
056/321191
10-03-17 19:00? ST PIETERS LEEUW CC Coloma, vernissage Jacky Duyck
Luchtige opening tentoonstelling - met allusies op actualiteit 02/3712262
17-03-17 20:00 ST ELOOIS WINKEL OC De L!nk, Dorpsplein 17 Het Dementiecabaret 056/503748
21-03-17 14:00 HEUVELLAND OC De Galoye (o.v.), De Galoye (Loker). Dikkebusstraat 131, 8950 Loker-Heuvelland
Het Dementiecabaret 0477/686600
22-03-17 19:00 BALEN VC De Kruierie - Bevrijdingsstraat 1 - 2490 Balen Het Dementiecabaret 014/744050
01-04-17 10:00 OUDENAARDE Ronde van Vlaanderen cyclo    
08-04-17 20:00 ROESELARE Zaal Ocar, Kerkplein 29, Rumbeke - Nacht van Parijs-Roubaix en Odiel Defraeye. Sterren op de Koersvloer 051/221743
25-04-17 20:00 DILBEEK Zaal La Motte, Lumbeekstraat 20, St Ulrikskapelle Brave Little Belgium 02/5679343
26-04-17 14:00 DEERLIJK OC D'Iefte, Hoogstraat 122
't Zwyn deur de bjèten, een stomende cursus West-Vlaams 0499/413205
06-05-17 20:00 ZEMST Wielerclub 'Sterren op de Koersvloer', gepersonaliseerd 015/616371
19-05-17 11:00 GEETBETS Congres Ocmw-secretarissen
het Dementiecabaret  
27-05-17 16:30 WESTMEERBEEK zaal te bepalen; jubileum Kwb
Brave Little Belgium 0497/898715
22-06-17 14:00 DEURLE Dienstencentrum Arena (plaats te bepalen)
het Dementiecabaret 0473/784160
24-06-17 20:00 IZEGEM Het 11e gebod, Kerkplein 9
avant-première De Keurschlager 0497/470652
03-07-17 20:00 IZEGEM Parochiezaal Bosmolens, Leenstraat 110, avant-première De Keurschlager 051/309828
06-07-17 20:00 FOUGÈRES Château de Vaux, Fouchères
te gast in Vive le Vélo met zoon Tim  
07-07-17 20:00 AARTSELAAR CC, Della Faillelaan 34 Brave Little Belgium - 11 juliviering 03/8773985
14-07-17 19:30 GENT Gentse Feesten, Tempelhof (nieuwe zaal, met airco), St Margrietstraat 82 (250 m over Gravensteen - bereikbaar met wagen). de Keur-schlager, zing mee met het Vlaamse levenslied.
Reserveer hier uw tickets online
of telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)
16-07-17 15:00 GENT Gentse Feesten, Tempelhof (nieuwe zaal, met airco), St Margrietstraat 82 (250 m over Gravensteen - bereikbaar met wagen).
het Dementiecabaret - een programma om nooit meer te vergeten. Reserveer hier uw tickets online
of telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)
I.t.t. brochure uitbureau
is beginuur wel degelijk 15:00 u.
18-07-17 19:30 GENT Gentse Feesten, Tempelhof (nieuwe zaal, met airco), St Margrietstraat 82 (250 m over Gravensteen - bereikbaar met wagen).
Sterren op de Koersvloer - een komische kijk op de koers. Reserveer hier uw tickets online
of telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)
20-07-17 19:30 GENT Gentse Feesten, Tempelhof (nieuwe zaal, met airco), St Margrietstraat 82 (250 m over Gravensteen - bereikbaar met wagen).
Brave Little Belgium - 12 maanden plezier in Vlaamse velden Reserveer hier uw tickets online
of telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)
22-07-17 19:30 GENT Gentse Feesten, Tempelhof (nieuwe zaal, met airco), St Margrietstraat 82 (250 m over Gravensteen - bereikbaar met wagen).
't Zwyn deur de Bjèten - een stomende cursus West-Vlaams Reserveer hier uw tickets online
of
telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)
12-08-17 17:00 ZONNEBEKE zaal Nonnebos, Brave Little Belgium  
19-08-17 10:30 HARELBEKE Congres, 't Zwyn deur de bjèten  
17-09-17 17:00 IZEGEM The Cottage, openingsweekend
Meezingprogramma: de Keurschlager 0476/540757
19-09-17 19:00 RUISELEDE LDC Den Tap, Aalterstraat 10   051/7789602
21-09-17 14:00 KUURNE St Pieterszaal, Brugsesteenweg 309    
28-09-17 19:00 WAASMUNSTER Wzc 't Heuverveld, Molenstraat 41,
het Dementiecabaret 052/251379
30-09-17 18:00 ROESELARE Congres huisartsenkring
Brave Little Belgium, gepersonaliseerd naar beroep van huisarts  
06-10-17 19:30 GULLEGEM Irma's Feest- en koffiehuis, Kwadestraat 62
de Keurschlager 0473/517775
08-10-17 15:00 HARELBEKE CC 't Spoor, Eilandstraat 6
't Zwyn deur de bjèten 0486/448432
14-10-17 17:00 DIKSMUIDE Stichtingsvergadering Service-Club - Brave Little Belgium, gepersonaliseerd  
20-10-17 20:00 SCHILDE GC Werf 44, Van de Wervelaan 44. tussenact Kampioenenviering
Sterren op de Koersvloer 03/3800740
28-10-17 20:00 BOORTMEERBEEK-HEVER Zaal Carpus, Ravesteinstraat 2, Hever Brave Little Belgium 0475/486009
04-11-17 20:00
ov
VLIERZELE Zavelhof, Zavelstraat 16, 9520 Sint-Lievens-Houtem Sterren op de Koersvloer 0486/722574
09-11-17 14:00 WAREGEM CC De Schakel, Schakelstraat 8 Brave Little Belgium, Komisch Jaaroverzicht 0478/871137
15-11-17 14:30 MEULEBEKE Zaal 'Koorddanser', Freinetschool, Baljuw Vermeulenstraat 1 het Dementiecabaret 0473/221668
02-12-17 nam IZEGEM Dirk Martenslaan 15
de Keurschlager 0486/825005
05-12-17 19:30 KAULILLE, BOCHOLT GC De Kroon, Nevenplein 1,
Kaulille.
het Dementiecabaret 089/563894
10-12-17 16:00 KORTRIJK Goed ten Houte, TenHoutedreef 31,
bedrijfsfeest
de Keurschlager  
16-12-17 20:30 GRAMMENE Zaal Leiezicht, St Janstraat de Keurschlager 0472/518359
08-01-18 14:30 ROESELARE Don Bosco, Gravenstraat
Brave Little Belgium, Komisch Jaaroverzicht 0476/288973
08-01-18 20:30 KEERBERGEN Berk en Brem, St Michielsstraat Brave Little Belgium, Komisch Jaaroverzicht  
15-01-18 14:00 WAREGEM OC Nieuwenhove, Kerkhofstr 30
't Zwyn deur de Bjèten 0474/351842
19-01-18 18:15 KUURNE Maelstede, Brugsesteenweg 455
Bankcongres: Brave Little Belgium, Komisch Jaaroverzicht  
19-01-18 20:00 BEVEREN-IJZER H. Hartzaal, Brigidaplein Brave Little Belgium, Komisch Jaaroverzicht 0475/985619
21-01-18 10:00 DE PINTE OC Polderbos, Polderbos 20 (o.v.)
Brave Little Belgium, Komisch Jaaroverzicht 09/2825277
26-01-18 20:00 WERVIK GC 't Forum, Speiestraat 16,
Brave Little Belgium, Komisch Jaaroverzicht 056/311684
28-01-18 15:00 BEERNEM OC De Kleine Beer, Marichalstraat 5,
Brave Little Belgium, Komisch Jaaroverzicht 0478/790447
29-01-18 14:30 ZWEVEGEM Hoogstraat 15 Brave Little Belgium, Komisch Jaaroverzicht 056/754379
01-02-18 18:30 GITS Carrière-optreden Carrière-optreden  
02-02-18 21:00 IZEGEM Ruytershove, Manegemstraat 37
't Zwyn deur de Bjèten 0495/543699
09-02-18 14:45 JETTE RVT Mognolia, Leopold I straat 314, Jette. het Dementiecabaret 02/4210020
17-02-18 20:00 WAREGEM De Peracker, Caseelstraat 45
Brave Litlle Belgium, Komisch Jaaroverzicht 0477/280485
06-03-18 14:00 MARKE Hellestraat 6, Marke 't Zwyn deur de Bjèten 0476/810409
07-03-18 14:00 EEKLO Zonneheem, Schietspoelstraat 9
Brave Little Belgium, Komisch Jaaroverzicht 09/3770246
08-03-18 14:00 VLADSLO OC De Zwaan, Vladsloplein 10, Diksmuide Brave Little Belgium, Komisch Jaaroverzicht 0496/503785
09-03-18 14:00 KAPELLE OP DEN BOS Ocmw, Evert Larockstraat 22 het Dementiecabaret 015/719211
19-03-18 19:00 OOSTENDE Thuiszorgcentrum St-Jozef, Nachtegalenlaan
het Dementiecabaret 059/554059
27-03-18 20:00 ALVERINGEM Gemeenschapszaal de Kwelle, Sint-Rijkersstraat 20
intermezzo congres: een ludieke kijk op het land en het toerisme  
31-03-18 8:45 OUDENAARDE Ronde van Vlaanderen, Cyclo toertocht Ronde 'hors categorie'  
12-04-18 20:00 KORTRIJK OC Lange Munte, Beeklaan 81 komische intermezzo's sportevent;
presentatie Gerrit Laverge, moderator: Sammy Neyrinck
056/239855
28-04-18 19:30 LOVENDEGEM Gemeentemagazijn, Kasteeldreef 90,
Optreden met fanfare Loko.
selectie uit Brave Little Belgium en de Keurschlager in nieuw arrangement orkest 0476/961399
aankondiging site
15-05-18 14:00 BIERBEEK CC De Borre, Speelpleinstraat 10, Bierbeek het Dementiecabaret 016/461400
25-05-18 20:00 OOSTDUINKERKE Domein Westhoek, Noordzeedreef 6
1e deel: Brave Little Belgium
2e deel: de Keurschlager
 
03-06-18 14:00 WIJTSCHATE Saint-Hubert, Sint-Medardusplein 18, 8953 Heuvelland
de Keurschlager 0476/464423
28-06-18 20:00 GROOT BIJGAARDEN privé-voorstelling de Keurschlager  
06-07-18 20:00 IZEGEM Binnenplein Stadhuis, Koornmarkt 10 -
Programma: de Keurschlager
de Keurschlager 051/304643
07-07-18 20:00 ZUIENKERKE Sporthal, Nieuwe Steenweg 37
Programma: de Keurschlager
de Keurschlager 050/335060
13-07-18 19:30 GENT Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12
de Keur-schlager, zing mee met het Levenslied.
Reserveer hier online.
telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)

15-07-18 15:00 GENT Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12
het Dementiecabaret - een programma om nooit meer te vergeten. Reserveer hier online.
telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)
17-07-18 19:30 GENT09-03-18 Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12
Sterren op de Koersvloer - een komische kijk op de koers.
Reserveer hier online
telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)

19-07-18 19:30 GENT Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12
België Scheef Bekeken - een Schalkse Kijk op dit Koninkrijk
Reserveer hier online.
telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)
21-07-18 19:30 GENT Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12
't Zwyn deur de Bjèten - een stomende cursus West-Vlaams Reserveer hier online.
telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)
           



    Voor vorige optredens
scroll naar boven
Selectie uit de Speellijst Merk op: deze lijst is onvolledig omdat optredens soms niet publiek toegankelijk zijn, vb. verrassingsop-treden, school- of bedrijfsevenement.
(o.v. = gegevens onder voorbehoud)
   

 

DATUM UUR LOCATIE ZAAL PROGRAMMA RESERVATIE
           
07-09-18 20:30 OPWIJK GC Hof ten Hemelrijk,
Kloosterstraat 7
België scheef bekeken - dankoptreden Vrijwilligers foto optreden, zie hier
08-09-18 21:00 MEERHOUT Heuvelhof, Heuvelstraat 3 België scheef bekeken 0474/222658
14-09-18 20:00 PUTTE GC Klein Boom, Mechelbaan 604
het Dementiecabaret 015/215888
18-09-18 19:00 OPWIJK CC Hof ten Hemelrijk, Kloosterstraat 7 - het Dementiecabaret 052/365940
20-09-18 20:00 WINGENE plaats te bepalen
België scheef bekeken 0478/204456
20-09-18 12:00 KORTRIJK Radio 2. Interview met Margot Derycke naar aanleiding van werelddag dementie. Met uittreksels programma het Dementiecabaret  
21-09-18 14:00 LICHTERVELDE Cinema De Keizer, Neerstraat 11
het Dementiecabaret 051/725131
24-09-18 14:00 HOUTHULST Dorpshuis Jonkershove, Monseigneur Schottestraat 1,
8650 Houthulst
het Dementiecabaret 0495/536778
28-09-18 20:00 DESSELGEM Sportcafé
België scheef bekeken 0473/810721
03-10-18 20:00
(o.v.)
IZEGEM CC De Leest, Sint-Jorisstraat 62 -
het Dementiecabaret 051/338027
11-10-18 20:00
(o.v.)
IZEGEM CC De Leest, Sint-Jorisstraat 62 -
het Dementiecabaret 051/338027
16-10-18 20:30 KNOKKE CC Scarpoord, Max. Willemspad 1

het Dementiecabaret 0476/720127
17-10-18 14:00 DILSEN-STOKKEM WZC 't Kempken, Langs de Graaf 15 het Dementiecabaret 089/757527
19-10-18 21:00 HERENTHOUT GOC, Vonckstraat 13 (o.v.) België scheef bekeken  
22-10-18 14:30 AALBEKE OC, Aalbekeplaats
de Keurschlager 0498/909135
25-10-18 19:00 ARDOOIE De Schaduw, Cultuurkapel België scheef bekeken  
06-11-18 14:00 TIELT-WINGE Dienstencentrum Zonnedries
het Dementiecabaret 016/796440
16-11-18 14:00 DE HAAN Kerklommer, Kapellestraat 7, 8420 De Haan, het Dementiecabaret 059/237981
17-11-18 20:00 OOSTROZEBEKE Ginstezaal, Molstenstraat 83 België scheef bekeken 0495/469546
20-11-18 14:00 RONSE Dienstencentrum de Hoge Winde, Bredestraat 256,
het Dementiecabaret 055/207073
23-11-18 20:00 GREMBERGEN Gildenhuis, Hamsesteenweg 2, Dendermonde België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht 0497/431258
24-11-18 20:00 NEVELE Zaal Novy, Camille Van der Cruyssenstraat 1, 9850 Nevele Sterren op de Koersvloer 09/3717676
05-12-18 18:30 VILVOORDE Medialaan, gebouwen Vtm uitreiking Kristallen Zweetdruppel aan zoon Tim  
13-12-18 14:00 DEERLIJK D'Iefte, Hoogstraat 122 België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht 0479/824308
20-12-18 14:30 MESEN OC, Korte Mooiestraat 7 België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht 0486/793281
07-01-19 20:00 ZWEVEGEM Het Balladehof, Hoogstraat 15 België scheef bekeken-Komisch Jaaroverzicht 0476/450694
20-01-19 10:30 KORTENBERG Wijngaardstraat 1 België scheef bekeken-Komisch Jaaroverzicht 02/7598466
22-01-19 14:00 WEVELGEM Cortina, Lauwestraat 59 België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht  
01-02-19 18:00 GULLEGEM Brasserie Bergelen, Hemelhofweg,27 België Scheef bekeken 056/431562
07-02-19 20:00 ROLLEGEM-KAPELLE Huyze Delicatesse België scheef bekeken  
09-02-19 20:00 NIEUWKERKEN WAAS KC De Vlasbloem, Gyselstraat 9 België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht 03/7769053
10-02-19 14:15 DADIZELE Parkloop, Sporta-run, Domein Den Ommeganck en Mariënstede, Ridder Janlaan 3    
28-02-19 14:00 ROESELARE Expohallen, Diksmuidsesteenweg 400 België scheef Bekeken - Komisch Jaaroverzicht 0474/438397
07-03-19 14:00 BRUGGE LDC Ter Leyen, Kroosmeers 1, Assebroek het Dementiecabaret 050/326010
14-03-19 15:00 KORTRIJK Waaihof, Graaf de Smet de Naeyerlaan 18, 8500 Kortrijk,
België scheef bekeken 069/687563
30-03-19 16:00 GENT St. Baafshuis, Biezekapelstraat 2, Gent België scheef bekeken 0495/543536
31-03-19 10:00 DE PINTE Domein Begonia, Pintestraat 29 België scheef bekeken 092827775
09-04-19   ZULTE Opname Eclips-tv, met Michel Follet, programma 'aan het juiste adres'.    
14-04-19 12:00 GULLEGEM Bedrijf België scheef bekeken, gepersonaliseerd  
27-04-19 20:00 IZEGEM Het Damberd, oudste café van Izegem, Gentsestraat 9 de Keurschlager - Zing mee met het Levenslied 051/314525
30-04-19 20:00 VICHTE Cultuurcentrum De Stringe, Ommersheimplein 5 Nacht van de Koers, intermezzo's uit 'Sterren op de Koersvloer'
info: www.megavelo.be
uitverkocht
03-05-19 21:15 ELVERDINGE OC Den Elver, Vlamertingestraat 34 B 8906 Elverdinge België scheef bekeken 0472/137683
18-05-19   VLAMERTINGE Brandhoek, Poperingse weg 454 België scheef bekeken 0499210988
26-05-19 10:30 IZEGEM Prizma Campus, Dirk Martenslaan 16 Verkiezingsact 'Say no to blanco',
ga stemmen!
 
13-06-19 19:30 WELLEN De Meerse het Dementiecabaret 012/440154
20-06-19 19:30 HERENT Wzc Betlehem, Wilselsesteenweg 70, 3020 het Dementiecabaret 016/219899
22-06-19 15:00 OUDENAARDE Eat at twelve België scheef bekeken, carrière-optreden  
24-06-19 17:00 TORHOUT Groenhove, Bosdreef 5 België scheef bekeken, after work moment  
28-06-19 13:30 WAREGEM School, optreden jaareinde België scheef bekeken  
29-06-19 20:00 DRONGEN PC, Oude Abdijstraat 3 Sterren op de Koersvloer - vooravond BK
Viering 51e verjaardag winst Ronde van Vlaanderen Walter Godefroot
0475/727371
10-07-19 19:30 VICHTE CC De Stringe, Ommersheimplein 5, 8570 Anzegem België scheef bekeken - 12 maanden plezier in Vlaamse velden
(11 juli-optreden)
0479/277877
11-07-19 15:00 MECHELEN Stadhuis (binnenplein bij mooi weer),
Grote Markt 1
België scheef bekeken - 12 maanden plezier in Vlaamse velden
(11-julioptreden)
015/289099
11-07-19 20:30 VOEREN Het Paviljoen, Veltmanshuis,
Kwinten 3, Sint-Martens-Voeren
de Keur-schlager- Zing mee met het Levenslied
met een insteek naar de actualiteit
043/811159
20-07-19 19:30 GENT (o.v.) Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12 (o.v.)
de Keur-schlager, zing mee met het Levenslied.
Reserveer hier online.
telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)

22-07-19 19:30 GENT (o.v.) Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12 (o.v.)
Sterren op de Koersvloer - Nacht van de Koers. Reserveer hier online.
telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)
24-07-19 15:00 GENT (o.v.) Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12 (o.v.)
het Dementiecabaret - een programma om nooit meer te vergeten.
Reserveer hier online
telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)

26-07-19 19:30 GENT Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12 (o.v.)
België Scheef Bekeken - een Schalkse Kijk op dit Koninkrijk
Reserveer hier online.
telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)
27-07-19 19:30 GENT Gentse Feesten, Kioskzaal, Kammerstraat 12 (o.v.)
't Zwyn deur de Bjèten - een stomende cursus West-Vlaams Reserveer hier online.
telefonisch: 09/2337788
(www.uitbureau.be)
18-08-19 14:00 IZEGEM Den Hof, Kasteelwijk 3 De Keurschlager - zing mee met het levenslied 0475/950599
07-09-19 14:30
o.v.
KUURNE Huis Van Wonterghem België Scheef Bekeken - gepersonaliseerd  
14-09-19 11:00 PITTEM De Gilde België Scheef Bekeken, gepersonaliseerd, Vrijgezellenfeest  
19-09-19 19:30 HERZELE CC De Steenoven, Kerkkouter 36 het Dementiecabaret 053/603306
21-09-19 22:00 ARDOOIE GC 't Hofland, Oude Lichterveldsestraat 13,  België Scheef bekeken  
29-09-19 11? 14? ASSEBROEK OC Rustenhove, Wantestraat 151 België scheef bekeken.
Dank aan inrichters om dit uit te stellen wegens WK
0472/520234
29-09-19 10:00 YORKSHIRE World Championships, met o.m. zoon Tim in nationale shirt Start Leeds, aankomst Harrogate  
13-10-19 14:00 TIELT Carlito, Retrokoers, Kortrijkstraat 80 Commentaar, zegening der renners en Prijsuitreiking
Gp Guido Titan
0495/403042
17-10-19 14:00 IZEGEM St Jozefskliniek, Ommegangstraat 7 't Zwyn deur de Bjèten  
18-10-19 14:30
(o.v.)
WEVELGEM Vijverhof, Warremstraat 3 De Keurschlager  
18-10-19 20:00 PASSENDALE   België scheef bekeken 0478/942401
24-10-19 19:30 ROESELARE Schiervelde Sterren op de Koersvloer
Prijsuitreiking Westsprint
 
28-10-19 14:00 MERKEM Stationshuis, 9e Linieplein 1, het Dementiecabaret 0474/392574
04-11-19 14:30 VEURNE Zonnebloem, Zuidstraat 67 België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht 0477/790989
16-11-19 20:00 LOPPEM PC, Ieperweg 3 België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht 0473/381866
17-11-19 15:30 ZEDELGEM Denotter, Torhoutsesteenweg 76 Sterren op de Koersvloer  
22-11-19 20:00 DUDZELE OC De Polder, Stokerijstraat 10 België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht 0474/740093
25-11-19 19:30 BERLAAR te bepalen het Dementiecabaret 03/4101900
29-11-19 20:00 SINAAI 't Keysershof, Keizerstraat 69, Sinaai België scheef bekeken  
02-12-19 14:30 AFFLIGEM Gildenhuis, Kerkstraat, Hekelgem-Affligem het Dementiecabaret 0497/055934
04-12-19 13:37 HILVERSUM/IZEGEM Interview Nos (Mporadio1.nl) Interview met programma BVSC over de Kristallen Zweetdruppel van zoon Tim  
07-12-19 14:00 WAREGEM OC Nieuwenhove,Kerkhofstraat 30 België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht 0471/339671
07-12-19 20:00 STEENBRUGGE Zaal Centrum, Baron Ruzettelaan 298 België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht 0499/591107
08-12-19 15:00 BEERNEM De Kleine Beer, Marichalstraat 5 De Keurschlager 0476/431148
13-12-19 21:00 KORTENBERG De Oude Abdij, Abdijdreef 22 België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht  
14-12-19 20:30 HAM Sportkantine Toekomst Geneberg, Verbindingsweg Sterren op de Koersvloer,
Supportersclub Jasper Philipsen
0476/433054
20-12-19 14:30 DE PANNE Zaal De Boare, Koningsplein 1, 8660 De Panne België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht 0478/969755
21-12-19 20:00 DIKSMUIDE CC Kruispunt, M Doolaeghestraat 2 België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht 051/793250
Of koop hier online
09-01-20 19:00 AARSCHOT Bedrijf, te bepalen België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht  
21-01-20 15:30 DADIZELE D'Hoeve, Kleppestraat 82 België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht  
31-01-20 19:30 IZEGEM 't JOC, Krekelstraat 167 België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht 0475/720212
31-01-20 22:00 TIELT Carlito, Kortrijkstraat 80 België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht 0471/458405
02-02-20 06:43 BRUSSEL Radio 2, weekend-wekker Interview over Komisch Jaaroverzicht door Filip Ledaine Beluister hier vanaf 43'30"
02-02-20 13:30 RIJMENAM GC Sint Maartensberg, Sint Maartensberg 1.
Begint om 13:30 ipv eerst gemeld om 20 u.
België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht 0498/904767
07-02-20 19:00 WILLEBROEK Wzc ten Weldebrouc, Westzavelland 42 het Dementiecabaret 03/8603456
08-02-20 20:00 ROESELARE OC De Zilverling, Meensesteenweg 412 België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht  
21-02-20 20:00 KRUIBEKE Huisconcert voor Davidsfonds, Hendrik Mertensstraat 96 België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht 0498/547368
28-02-20   WATOU PC, Blauwhuistraat 5 (ov) België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht 0474/378104
13-03-20 19:30 KORTEMARK CC De Beuk, Torhoutstraat 9 Sterren op de Koersvloer - komische interventies sportprijsuitreiking 0474/964801
uitgesteld wegens
coronacrisis
15-03-20 14:00 RUISELEDE
/KRUISKERKE
Kruispunt, Kruiskerkestraat, Kruiskerke België scheef bekeken 051/686513
uitgesteld wegens
coronacrisis
21-03-20 15:00 LENDELEDE Sint-Vincentius, Binnenplein, Izegemstraat 14 Benefiet Coronaconcert, voor personeel en bewoners
met uittreksels uit de Keurschlager
 
01-04-20 14:30 OUDENAARDE Dienstencentrum De Vesting, Meerspoort 30, in samenwerking met CC De Woeker Sterren op de Koersvloer 055/335135
uitgesteld wegens coronacrisis
02-04-20 14:30 OUDENAARDE Heilig Hart - Kloosterhof, Marlboroughlaan 3
Sterren op de Koersvloer 055/335135
uitgesteld wegens
coronacrisis
03-04-20 20:30? ZANDVLIET Vrijetijdscentrum de Schelde, De Keyserhoeve 66, 2040 Antwerpen-Zandvliet Sterren op de Koersvloer 03/2982737
uitgesteld wegens
coronacrisis
08-04-20 15:00 HERDERSEM-AALST o.v. feestzaal; te bepalen België scheef bekeken  
20-04-20 nam WAKKEN Hondiuspark, Oostdreef 48 België scheef bekeken 0477/249459
uitgesteld wegens coronacrisis
30-04-20   VICHTE CC De Stringe, Ommersheimplein 5, 8570 Vichte Komische intermezzo's op nacht van de koers (Megavelo)
Sterren op de Koersvloer
0473/741147
uitgesteld wegens coronacrisis
03-06-20 14:00 ST AMANDS Wzc Ter Schelde, Kouterpark 25,
2890 St Amands aan de Schelde
het Dementiecabaret 052/469222
uitgesteld wegens coronacrisis
06-06-20 21:00 MIDDELBURG Leestjesweg 1 De Keurschlager, carrière-optreden uitgesteld wegens coronacrisis
19-06-20 15:00 OOSTENDE Disctrictsgebouw, Duinkerkseweg 10 België scheef bekeken 050/248113
uitgesteld wegens coronacrisis
18-07-20 19:30 GENT Jubileum (25e optreden op de Gentse Feesten) de Keurschlager 09/2337788
annulatie wegens coronacrisis
20-07-20 19:30 GENT Jubileum (25e optreden op de Gentse Feesten) Sterren op de Koersvloer 09/2337788
annulatie wegens coronacrisis
22-07-20 15:00 GENT Jubileum (25e optreden op de Gentse Feesten) het Dementiecabaret 09/2337788
annulatie wegens coronacrisis
24-07-20 19:30 GENT Jubileum (25e optreden op de Gentse Feesten) België in z'n Blootje - 25 jaar Gentse Feesten 09/2337788
annulatie wegens coronacrisis
25-07-20 19:30 GENT Jubileum (25e optreden op de Gentse Feesten) 't Zwyn deur de Bjèten 09/2337788
annulatie wegens coronacrisis
22-08-20 21:00 KUURNE Kubox, foyer Renbaan, Hippodroomstraat de Keurschlager uitgesteld wegens coronacrisis
07-09-20 12:45 KORTRIJK Radio 2 - Margot Derycke Interview over zoon Tim in de Tour  
10-09-20 12:30 KACHTEM 't Schroefke, jachthaventje, Noordkaai 31, Izegem Sterren op de Koersvloer - met commentaar fietsen op rollen  
12-09-20 13:00 CLERMONT-FERRAND Tour 14e etappe Volgen zoon Tim in de rit naar Lyon
met Sammy Neyrinck voor Vive le Vélo
 
21-09-20 19:00 NIJLEN Wzc Heilig Hart, Kerkeblokken 11 het Dementiecabaret 0479/584977
uitgesteld wegens coronacrisis
01-10-20 16:00 TIELT Bedrijf België scheef bekeken  
03-10-20 avond ST ANDRIES volgt Sterren op de Koersvloer  
24-10-20 19:30 ICHTEGEM Feestzaal 't Wit Paard, Bruwierplein 4 België scheef bekeken  
31-10-20 20:00 AARTRIJKE OC Jonkhove, Aartrijksestraat 9 België scheef bekeken - Coronacabaret 0476/940631
14-11-20 14:00 VER-ASSEBROEK OC Patria, Kerklaan 37 België scheef bekeken - Coronacabaret 050/677892
14-11-20 20:00 LOKEREN Zaal Heirbrug, Veerstraat 12 België scheef bekeken - Coronacabaret 0492/613885
27-11-20   MENEN Ons Dorp, Kardinaal Cardijnlaan België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht 0478/484358
30-11-20 14:00 TIELT CC Gildhof, Sint-Michielstraat 9, Sterren op de Koersvloer 0473/528209
13-01-21 16:00 KACHTEM 't Hoornaerts, Kachtemsplein 13 België scheef bekeken - Coronacabaret
of de Keurschlager
 
22-01-21 20:00 HANDZAME-KORTEMARK Gildenzaal, Schoolwegel 5, Handzame-Kortemark België scheef bekeken - Komisch Jaaroverzicht 0475/760904
24-01-21 10:30 BORGLOON Feestzaal Blickenberg, Tongersesteenweg 120 Komisch Jaaroverzicht (Coronacabaret) 012/742513
21-09-21 19:00 NIJLEN Wzc Heilig Hart, Kerkeblokken 11 het Dementiecabaret 0479/584977
         
         
wordt  geregeld aangevuld  
         
  Vorige optredens (sedert 2005) scroll of druk op pijl naar boven    


 


© Karel Declercq. All rights reserved. | Design by w3layouts.com