Uitslagen Juniores

2007 (tweedejaars)

 

datum 

gemeente

plaats

wie was 1e of 2e ?

 

4 maart
11 maart
18 maart
25 maart
31 maart
1 april
7 april
7 april
8 april
9 april
9 april
15 april
28 april
29 april
30 april
1 mei

6 mei
13 mei
17 mei
20 mei
27 mei
30 mei
29 juni
30 juni
1 juli
1 juli

6 juli
7 juli
8 juli
8 juli
9 juli

15 juli
21 juli
22 juli
29 juli
4 aug
12 aug
15 aug
19 aug
22 aug
24 aug
25 aug
25 aug
26 aug


2 sept
8 sept
16 sept
22 sept
23 sept
23 sept

 

Kuurne (IC Leieomloop)
De Klijte
Ieper (GP André Noyelle) IC 
GP Bernaudeau (WB Fra)
Neeroeteren (testtijdrit)
Aalst - St-Truiden (Bvb)
Ster van Zuid-Limburg proloog
Ster 1e rit
Ster 2e rit
Ster 3e rit
Ster eindklassement
Paris - Roubaix juniors (WB Fra)
Giro della Toscana 1e rit Pisa-Fucecchio
Giro della Toscana 2e rit Rosignano
Giro della Toscana 3e rit Montecalvoli
Giro d Toscana 4e koninginnenrit Montemurlo
Giro della Toscana Classifica Generale
GP Bouwers met visie (IC Ned)
Torhout - Wijnendale PK
Bogaarden - Pepingen
Zemst BK
St Kornelis Horebeke
Montenaken (testtijdrit)
Acht van Bladel (N) 1e rit
Acht van Bladel (N) 2e rit
Acht van Bladel (N) 3e rit CLM
Acht van Bladel (N) 4e rit
Acht van Bladel (N) totaalklassement
4-daagse van Kontich proloog
4-daagse van Kontich 2e rit
4-daagse van Kontich ploegentijdrit
4-daagse van Kontich 4e rit
4-daagse van Kontich 5e rit
4-daagse van Kontich eindklassement
Ledegem-Kemmel-Ledegem (Bvb)
Zottegem (Trofee der Vlaamse Ardennen)
Herzele (Ronde v Vlaanderen)
Reningelst (IC)
Gistel (Johan Museeuw Classic)
Rumbeke

Maldegem (BK Tijdrijden)
Wuustwezel (Omloop Vlaamse Gewesten)
Adinkerke (testtijdrit)
Münsterland Tour (Dtsl) - 1e rit
Münsterland Tour (Dtsl) - tijdrit
Münsterland Tour (Dtsl) - 3e rit
Münsterland Tour (Dtsl) - 4e rit
Münsterland Tour (Dtsl) eindklassement
Münsterland Tour (Dtsl) puntenklassement
Remouchamps-Ferrières-Remouchamps
Diegem (Curitas Classic)
Angreau-Honnelles (BvB)
Koksijde (Keizer) - 1e rit
Koksijde (Keizer) - 2e rit Clm
Koksijde (Keizer) - 3e rit

 

41
11
11
9
10
-
19
51
83
29
13
11 lek Carrefour
109 zware val
70
96
24
30 
9
38
4
51
11
16
50
21
21
15
23
27
75
7 (val)
7
24
24
7
65
23
18 spaakbreuk
4
4

16
8
13
1
25
2
9
5
1
18
12
6
82  (ziek)
50
10

 

1e : Adam Blythe
1e : Matthias Allegaert
1e : Thomas Chamon
1e : Loïc Desriac
1e : Julien Vermote
1e : Frederique Robert
1e : Julien Vermote
1e : Ritchie Motke
1e : Matthias Allegaert
1e : Frederique Robert
1e : Matthias Allegaert
1e : Fabien Taillefer
1e : Dominic Nertz
1e : Salvatore Puccio
1e : Gianluca Dorio
1e : Davide Apollonio
1e : Dominik Nerz
1e : Pieter-Jan Polling
1e : Frederik Catrysse
1e : Kurt Janssens
1e : Jens Debusschere
1e : Eliot Lietaer
1e : Yannick Wellens
1e : Wouter Wippert
1e : Sjoerd Kouwenhoven
1e : Jetse Bol
1e : Wouter Wippert
1e : Jetse Bol
1e : Ole Haavardsholm

1e : Nationale pisteploeg
1e : Marcel Arnould
1e : Wim Denissen
1e : Julien Vermote
1e : Julien Vermote
1e : Rasmus Guldhammer
1e : Jens Debusschere
1e : Yannick Eyssen
1e : Jens Debusschere
1e : Jens Debusschere
1e : Mathias Allegaert
1e : Stijn Steels
1e : Jelle Wallaeys
2e : Rasmus Quaade
1e : Michael Humbert
1e : Thomas Op de Beeck
1e : Mathias Allegaert
1e : Mathias Allegaert
2e : Florenz Knauer
1e : Frederique Robert
1e : Thomas Op de Beeck
1e : Kirill Pozdnyakov
1e : Julien Vermote
1e : Jimmy Söresnsen
1e : Jens Debusschere

 

2006 (eerstejaars)

datum 

gemeente

plaats

wie was 1e of 2e ?

 

26 februari
5 maart
12 maart
19 maart
25 maart
2 april
2 april
2 april
9 april
15 april
15 april
16 april
17 april
17 april
22 april
28 april
29 april
29 april
30 april
1 mei
14 mei
28 mei
31 mei
3 juni
25 juni
2 juli
8 juli
9 juli

 

Brustem (Haspengouwse Dageraad)
Ichtegem (GP Depoortere)
Ieper (GP André Denoyelle) IC
Kachtem
Klerken
Souvenir Louis Caput (Fr) tijdrit
Souvenir Louis Caput : wegrit

Souvenir Louis Caput : klassement
Paris-Roubaix Juniors
Ster van Zuid-Limburg tijdrit
Ster van Zuid-Limburg 1ste rit
Ster van Zuid-Limburg 2e rit
Ster van Zuid-Limburg 3e rit
Ster van Zuid-Limburg klassement
Testtijdit Borlo
Giro Della Toscana rit 1
Giro Della Toscana rit 2
Giro Della Toscana rit 3
Giro Della Toscana rit 4
Giro Della Toscana rit 5
PK in Ichtegem
BK in Liedekerke
Testijdrit Wk Francorchamps
Classique des Alpes (FR)
Jonkershove
Sombreffe
GP Patton 1e rit (WB)
GP Patton 2e rit (WB)

 

18
9
31
7
8
6
5

2
36
5
2
27
45
18
-
39 (ziek)
35
111 (val)
95
/
44
82
8
12
8
47
76
val + klierkoorts...

 

1e : Tom Reweghs
1e : Sven Vandousselaere
1e : Fabrice Naert
1e : Laurent Vandenbak
1e : Evaldas Siskevicius (Lt)
1e : Etienne Pieret (Fr.)
1e : Willem Dendooven
1e : Etienne Pieret (Fr.)
1e : Raymond Kreder (N)
1e : Alex Dowsett (GB)
1e : Thijs Bezemer (N)
1e : Marnik Dreesen
1e : Sven Vandousselaere
1e : Jan Ghyselinck
1e : David Piva
1e : Sven Vandousselaere
1e : Sven Vandousselaere
1e : Maurice Schreurs (N)
1e : /
1e : Sven Vandousselaere
1e : Kenneth Bulthynck
1e : Ward Vandekerkhove
1e : Yannick Wellens
1e : Jan Ghyselinck
1e : Klaas Lodewijck
1e : Ward Vandekerckhove
1e : Felix Schäfermeier
1e : Gert Dockx

 

Free counter and web stats

 

site ploeg Aspiranten Profs Beloften Juniores Nieuwelingen