Uitslagen Nieuwelingen

2005 (tweedejaars)

 

datum 

gemeente

plaats

wie was eerste of 2e ?

 

22 januari
28 januari
27 februari
5 maart
13 maart
20 maart
27 maart
2 april
10 april
17 april
23 april
30 april
8 mei
15 mei
22 mei
28 mei
28 mei
28 mei
26 juni
5 juli
5 juli
10 juli
13 juli
16 juli
24 juli
31 juli
7 aug
13 aug
15-19 aug
24 aug
28 aug
3 sept
9 sept
10 sept
11 sept
24 sept
2 okt
8 okt

 

Zonnebeke (cyclocross)
Anvaing (BvB cyclocross)
Staden
St. Lodewijk - Deerlijk
Dottenijs (BvB)
Viane - Geraardsbergen (BvB)
Heestert
Werken-Kortemark
Orroir (Kluisberg)
St. Lodewijk Deerlijk
Le petit Paris-Roubaix (Dottignies)
Pk in Eernegem
Herman V Springel Diamond (BvV)
Imde - Wolvertem (BvB)
Omloop van Margraten (Ned - IC)
Vosseslag-Classic (BvV) tijdrit

Vosseslag-Classic (BvV) wegrit
Vosseslag-Classic (BvV) eindstand
Heusden - Zolder (BvB)
Herbeumont - klimtijdrit
Herbeumont - klimkoers
Kessel - lo (Flanders Classic)
Ruddervoorde (PK Tijdrijden)
St. - Katelijne Waver (BvB)
BK te Vezin
Omloop het Volk Massemen
Egem
Polleur-Stoumont-Polleur (BVB)
Jugendtour (Oostenrijk)
Lac de l'eau d'heure-tijdrit (BvB)
BK Tijdrijden te Halle 
Hulste
1e rit Luxemburg Critère Européen : Alzingen

2e rit Luxemburg : Orscholz
3e rit Luxemburg : Bourglinster
Gooik
Tielt (Keizer der Nieuwelingen)
St. Denijs

 

5
18
3
- (val)
7
1
1

5
16
17 (val)
3
10
+ strijdlust
12
2
1

10
1
22
2
10
2
4
16
32
9
4
2
63 (val)
1
2
2
2
8
24
6
18
4

 

1e : Jim Aernouts
1e : Bart Hermans
1e : Jarl Salomein
1e : Gieljan Engelrelst
1e : Gieljan Engelrelst
2e : Jarl Salomein
2e : Kevin Furniere
1e : Jens Debusschere
1e : Kenneth Bulthynck
1e : Ritchie Motke
1e : Tommy Groffen
1e : Thomas Chamon
1e : Jarl Salomein
1e : Jens Debusschere
1e : Kevin Verwaest
2e : Kevin Verwaest
1e : Ruben Engelen
2e : Kevin Verwaest
1e : Justin Vanhoecke
1e : Yannick Wellens
1e : Yannick Wellens
1e : Fréderique Robert
1e : Julien Vermote
1e : Jens Debusschere
1e : Fréderique Robert
1e : Alexander Van Den Steen
1e : Nicolas Vereecken 
1e : Laurent Vanden Bak
1e : Matthias Allegaert
2e : Pieter Cordeel
1e : Jens Debusschere
1e : Brian Ligneel
1e : Kevin Verwaest
1e : Bert Claes
1e : Yannick Eijssen
1e : Marnik Dreesen
1e : Yannick Eijssen
1e : Jens Debusschere

2004 (eerstejaars)

datum 

gemeente

plaats

wie was eerste of 2e ?

 

7 maart
14 maart
21 maart
3 april
6 april
12 april
18 april
25 april
2 mei
9 mei
16 mei
23 mei
29 mei
6 juni
27 juni
4 juli
4 juli
4 juli
11 juli
17 juli
25 juli
8 aug
14 aug
22 aug
29 aug
4 sept
11 sept
18 sept
25 sept
3 okt
9 okt

 

Ichtegem
Ieper (Katjeskoers)
Nevele (Gp Rudi Dhaenens/IClub)
Dottenijs (Le petit Paris-Roubaix)
Ruddervoorde (Pk-tijdrijden)
Ledegem
VK Peer
Zulzeke - Kluisbergen
Moerkerke (Pk weg)
Elsegem
Imde/Wolvertem (Interclub)
Oetingen
Lauwe
Koksijde (IC)
Grazen - Geetbets
Emptinne (tijdrit)
Emptinne (wegrit)
Emptinne (totaal)
Kessel-Lo (Flanders Classic)
Langemark Poelkappelle
Arendonk (BK)
Omloop het Volk (Massemen)
Polleur - Stoumont - Polleur (BvB)
Kachtem
GP Eddy Merckx (ploegentijdrit)
Hulste
Anderlecht
Dottenijs
Lichtervelde
Tielt (BvB)
St.-Denijs - Zwevegem

 

8
6
35 (val)
25 (lek)
20 (zadelpech)
2
13
gevallen
6
19
88 (lek)
15
15
20
6
4
8
3
20
16
5
lek laatste ronde
56
12
2
17
6
12 (ex-aequo)
13
47
15

 

1e : Kevin Claeys
1e : Sven Vandousselaere
1e : Kevin Claeys
1e : Sven Nooytens
1e : Jarl Salomein
1e : Klaas Lodewyck
1e : Frédérique Robert
1e : Jan Ghyselinck
1e : Kenneth Bulthynck
1e : Niek Tielemans
1e : Sven Nooytens
1e : Dieter Verbeek
1e : Thomas Chamon
1e : Grégory Joseph
1e : Arno Portugaels
1e : David Piva
1e : David Piva
1e : David Piva
1e : Niki Ostergaard
1e : Sven Jodts
1e : Julien Vermote
1e : Baptiste Planckaert
1e : Sven Nooytens
1e : Willem Dendoven
1e : DGR Cycling Team (2ejaars)
1e : Jani Desmet
1e : Bert Van Der Trappen
1e : Brian Ligneel
1e : Baptiste Planckaert
1e : Grégory Joseph
1e : Sven Nooytens

 

Free counter and web stats

 

site ploeg Aspiranten Profs Beloften Juniores Nieuwelingen