MARTALIN WINT GROTE STEEPLE EDITIE 2012

 

 

Voor het tweede opeenvolgende jaar, won Ecurie Des Dunes de Grote Steeple Chase van Vlaanderen met Martalin voor de ogen van tienduizenden toeschouwers.

 

Martalin werd door de handicapper bedacht met een aantrekkelijk gewicht van 62 kilo. Klein probleem, jockey Jerome Zuliani moest de laatste dagen extra gewicht verliezen om uiteindelijk 64 kilo te halen, nog 2 kilo meer dan het gewicht dat door de handicapper werd toegekend.

 

Martalin: luxevervanger


Vorig jaar won stalgenoot Royal Fou de Grote Steeple. Maar enkele weken geleden werd Royal Fou ziek, zodat hij zijn titel dit jaar niet kon verdedigen. Trainer Quinton vond een waardige vervanger in de 6 jarige Martalin.

 

Meer klasse
.

Medefavoriet Pop Island lag lange tijd op kop, maar bij de tweede doortocht aan de Ierse berm verloor hij zijn jockey Lestrade. Zo kwam Martalin op de kop na de tweede sprong over de gaverbeek. Een beetje te vroeg volgens jockey Jerome Zuliani. In de laatste bocht werd Martalin bijgebeend door een opmerkelijke Quintos, maar in de laatste rechte lijn duurde het niet lang vooraleer Martalin de koppositie terug overnam. "Dit is een paard dat veel meer klasse heeft dan Royal Fou", verklaarde Patrice Quinton "maar Martalin zou niet naar Waregem zijn gekomen als Royal Fou geen gezondheidsprobelemen had gekregen".

REN 1: Prijs Rallye Waregem by Mapei (amateurs - autostart); 2.350 meter; DRAF; 6.000 euro prijzen - Start : 14.30 uur
NR
Paard
L
Afstand
Driver
Trainer
Eigenaar
Uitslagen
1 Inalco 8 2.350 Gerald Van Pollaert Hein Van Den Hende Stal Debussere 3 -3 -6 -1 -1 -4
2 Ordalia Op 4   Sven Hoste Jo Corbanie Ecurie Z 3-2-1-2-1-1
3 Zambrottanewport 6   Yannick Desmet   Yannick Desmet 4-6-2-4-0-5
4 Paycheck 8   R. Brinkman   Jan Veenstra 0-3-D-1-1-1
5 Victor du Calvaire 9   Chr. Lannoo   Christian Sybers 2-5-D-2-3-1-3
6 Damn Good Ceke 5   Romain Poree Vincent Martens bvba Ceke Farm 3 -D -3 -D-4 -D
7 Dominante 5   Piet Van Pollaert   Gerald Van Pollaert 0 -1 -1 -5 -3 -6
8 Alcapone Vege 8   Filip Van Haywermeiren   POHC Racing D -4 -3 -2 -5-4
9 Winnetoo 4   Marc De Soete Robert Bergh NV Etoile 6-4-1-3-6
10 Bonfire Prinseveld 7   Linda Van Bael   Gilbert Boone 5 -3 -4 -2 -D -1
11 Action Invit 8   Nico Geiregat Kristof Depuydt Rik Everaert D-5-3-7-2-5-7
12 Willem Zes HB 8   Henry Buitelaar Gerrit Buitelaar Gerrit Buitelaar 4 -5-4-2-D-4-
13 Abraham Lindeveld 8   Beatrice Demoulin Guido Laureys Matic VOF 2-1-4-0-4-4-D
14 Cocktail Canthis 6   Veronique Depuydt   Jan Verbeke 1-3-5-2-1-1-4
15 Bravo Magdalon

7

  JP Lavaert Pieter Decock Stal Noble bvba 0-7-3-2-0-D-3
16 Betty Butterfly 7   Lieven Devos   Johan Devos 1-4-1-0-0-7-D

.

 

Ren gewonnen door Cocktail Canthis (14), voor Damn Good Ceke (6) en Betty Butterfly (16)

 

UITSLAG REN 1:

1. 14. Cocktail Canthis 1.17.02
2. 6. Damn Good Ceke 1.17.06
3. 16. Betty Butterfly 1.17.11
4. 8. Alcapone Vege 1.17.15
5. 1. Inalco 1.17.45
6. 3. Zambrottanewport 1.17.91

 

opbrengsten: KLIK HIER

 

Ren 2: PRIJS JACQUES DU ROY DE BLICQUY BY AUDI (Steeple- Chase) - 4.600 meter - 20.000 - 8.000 - 5.000 - 3.000 - 2.000 - 1.000 euro - Start: 15.00 uur
NR
Paard
G-L
Kilo
Jockey
Trainer
Eigenaar
Uitslagen
1 Alanco R11 73 Schnackenberg Schnackenberg Stall Steintor 1p2p4s3s
2 All In R6 67 Pamart F. Chaille-Chaille Smadja M. 1h2h4s2sDs2h1h1s
3 Safari Rochelais R6 67 Duchene J. Quinton P. Ec Des Dunes 2s1s6s5sTs7s
4 Sucess Des Dunes M6 67 Beaunez B. Quinton P. Ec Des Dunes 1c1s(11)AcTs2s
5 Rockeur R7 66 Terrien H. Foucher S. Vanden Heede JP 2s6s3s3s3c
6 Melody du Lemo M6 65 Lotout A. Le Clerc A. Le Floch M. 5s2h1s1s2s5h
7 Prima Diva M6 65 Auge O. Lefevre Ph. Huyck-Van Mele 6s1s1s5s3h7h
8 Splendide Bontee M6 65 Jouin O. Denuault G. Denuault G. 9s4c1s(11)6s9s
9 Coyaique R6 64 Delozier R. De Vlaminck T. De Vlaminck T. 4p4sAs1sAs
10 Guantamera M7 64 Dragon M-A Fertillet Y. Huyck-Van Mele 4s3s(11)7h7s5h7h

 

 

Splendide Bontee (8) leidt bij het ingaan van de laatste bocht voor Safari Rochelais (1)

 

UITSLAG REN 2:

1. 8. Splendide Bontee 5 min 42 sec 48,41 km/u
2. 1. Alanco op 3 lengten
3. 3. Safari Rochelais halve koplengte
4. 5. Rockeur op 8 lengten
5. 2. All In op 11 lengten
6. 4. Sucess Des Dunes op 11 lengten

 

GEVALLEN: 6 EN 7 GESTOPT: 9 EN 10

 

OPBRENGSTEN: KLIK HIER

 

Ren 3: PRIJS FELIX DE RUYCK BY TEMPO TEAM (hagenkoers) - 3.950 meter - 15.000 - 6.000 - 4.000 - 2.000 - 1.000 euro - Start: 15.40 uur.
NR
Paard
G-L
Kilo
Jockey
Trainer
Eigenaar
Uitslagen
1 Sarisland R6 68 Pamart F. Chaille-Chaille Avril M. 2h(11)4s1h1s4s3h
2 Nuevo Leon R9 67 Schnackenberg Schnackenberg Adloff U. 2p3p3p(11)1s5h
3 Jakiloup R7 64.5 Carberry Ph. Billot H. Vanden Heede JP Th7hAh4h7h
4 Mistoffelees R6 64 Chan C. von der Recke Chr. Ear Racing 4p8p6p6p6p1h
5 Our First Chesnut R10 63 Flament R. Caenepeel F. Caenepeel F. 5h0p(11)7h0h1h3h
6 Approved Force R8 62 Delmares M. Caenepeel F. Caenepeel F. 5p9h3s4s(11)8s
7 China Silk M6 62 Dragon M-A Fertillet Y. Ide Désiré 4h8s7s4s8h3h3s
8 Kaline de Nuit M7 62 Thierry A. Le Clerc A. Le Clerc A. 5h4sTh3s2s2sAh5h
9 Mouftie M6 62 Bertin R. Fertillet Y. Huyck-Van Mele 1s1hAs6s1s7hTsAh
10 Poly Flight R8 62 Jouin O. Sourdeau Cotton J-D 3s2h1h2s1s5s8s
11 Roxaline M7 62 Terrien H. Sourdeau de Beauregard F. 1h2h2s1s(11)As
12 Sieglinde M6 62 Delage M. Braem H. Ec 't Heyveld 5p4h1h3h2s(11)7s
13 Tetaclak M5 62 Benhennou M. Chaille-Chaille Sarrazin H. 5p2h1s1h4h(11)8h
14 Tonic Baie R5 62 Regairaz M. Fertillet Y. Fertillet Y. 1s2s1h(11)Ah6s

 

.

 

Bij het begin van de koers was er nog geen spoor van Sarisland in de kop van de wedstrijd.

 

UITSLAG REN 3:

1. 1. Sarisland 4 min 51 sec 44,43 km/u
2. 10. Poly Flight op 1,5 lengten
3. 11. Raxaline op 3 lengten
4. 4. Mistoffelees op 0,5 lengten
5. 2. Nuevo Leon op 1,5 lengten
6. 6. Approved Force op 26 lengten
7. 13. Tetaclak op 4,5 lengten

 

GEVALLEN: 5 EN 9 GESTOPT: 3, 7, 8, 12 EN 14

 

OPBRENGSTEN: KLIK HIER

 

Ren 4: ING GROTE STEEPLE-CHASE VAN VLAANDEREN (Steeple- Chase) - 4.600 meter - 50.000 - 20.000 - 12.500 - 7.500 - 5.000 - 3.000 - 2.000 euro - Start: 16.30 uur.
NR
Paard
G-L
Kilo
Jockey
Trainer
Eigenaar
Uitslagen
1
  • Tell No One
R8 69.5 Gombeau C. Cherel G. Ec Etoile NV 8s4s0hDh(11)1h3h
2
  • Sucess River
R7 67 Thelier B. Cherel G. Ec Etoile NV 7h1h5sTs6h5h7h
3
  • Atlas du Berlais
R8 62 Philipperon L. Chotard R. Chotard R. 3s6s3s0h8h7s
4
  • Bretaye
M6 62 Carberry Ph. Billot H. Vanden Heede JP 10hAh3s5h(11)0hT
5
  • Martalin
R6 62 Zuliani J. Quinton P. Ec Des Dunes 1s(11)3h2sAh7s3h
6
  • Our Hero
R9 62 Flament R. Caenepeel F. Caenepeel F. 7s(11)As5s
7
  • Pop Island
R9 62 Pamart F. Chaille-Chaille Avril M. 1s(11)As3h2s3h3h
8
  • Puncho
R9 62 Duchene J. Quinton P. Ec Des Dunes 3c2sAc5c1s
9
  • Quintos
R8 62 Nabet K. Denuault G. Denuault G. 4s5s5s1s7s5s
10
  • Santiago de Belago
R6 62 Terrien H. Foucher S. Vanden Heede JP 5c6c3s4s5c3s
11
  • Satin Light
R6 62 Denuault W. Foucher S. Vanden Heede JP 1s2s1sDs4c1s5s

 

.

 

Martalin (5) komt afgescheiden naar de aankomst.

 

UITSLAG REN 4:

1. 5. Martalin 5 min 37 sec 49,02 km/u
2. 9. Quintos op 3 lengten
3. 10. Satiago de Belago ver
4. 4. Bretaye op 6 lengten
5. 2. Sucess River op 16 lengten
6. 1. Tell No One op 9 lengten

 

GEVALLEN: 7, 8 en 11 GESTOPT: 3 EN 6

 

OPBRENGSTEN: KLIK HIER

 

Ren 5: PRIJS BARON CASIER BY LAURENT-PERRIER (Steeple- Chase) - 3.950 meter - 15.000 - 6.000 - 4.000 - 2.000 - 1.000 - 500 euro - Start: 17.15 uur
NR
Paard
G-L
Kilo
Jockey
Trainer
Eigenaar
Uitslagen
1 Calco R5 68 Bourez B. Billot H. Vanden Heede JP 7s9h5s4h4hTs2s6h
2 Rose Deco R5 67 Pamart F. Chaille-Chaille Chaille-Chaille 1s1h1s1h
3 Tomcat de Kerser R5 67 Zuliani J. Quinton P. Ec Des Dunes 1s2s(11)Ts6h0h
4 Tonorm R5 67 Mescam M. Porzier Y.M. Lardot S. 2s7h1s8hTs9h5h4h
5 First Drop R5 66 Desiree L. Oget M.L. Pigoni M. 2c2c5s8h(11)AsTsAh
6 Tout Est La R5 66 Dragon M-A Fertillet Y. Ide Desire 6sAh7sAs(11)4h5s5s
7 Tzar Le Terrible H5 66 Auge O. Lefevre Ph. Huyck-Van Mele As2s3s3s5s4s4h
8 Valentina Girl M5 65 Morel J. Foucher S. Vanden Heede JP 4sTs(11)Ah5h6h3h
9 Cotica de Beaune M5 64 Charron J. Cottin P. Ec Domaine AsAs1s3s(11)As6s4s
10 Tedjala M5 64 Regairaz M. Fertillet Y. Huyck-Van Mele 7s1s3hAsAh
11 Tigrine M5 64 Bertin R. Fertillet Y. Ec Michel D. 3s4s4s2hAh6h4s2s
12 Buffalo Pile R4 63 Beaunez B. Quinton P. Ecurie Rib 5s8s1c4s9s2s2s
13 Pull Marine R4 63 Lecordier A. Chevigny F. Dhooge C. As6s3s1s5s2h

 

 

 

Tomcat de Kerser (3) springt van de Ierse berm

 

UITSLAG REN 5:

1. 3. Tomcat de Kerser 4 min 59 sec 47,49 km/u
2. 2. Rose Deco op 19 lengten
3. 10. Tedjala op 2,5 lengten
4. 6. Tout Est La op 1,25 lengten
5. 11. Tigrine neklengte
6. 9. Cotica de Beaune op 20 lengten
7. 1. Calco op 13 lengten

 

GEVALLEN: 8, 12 en 13 GESTOPT: 4, 5 en 7

 

OPBRENGSTEN: KLIK HIER

 

Attractie: traditionele jachtrit met 50 ruiters - 17.30 uur

 

Ren 6: Grote Prijs Stad Waregem by De Bree Solutions ; 2.350 meter; DRAF; 60.000 euro prijzen - Start : 18.25 uur
NR
Paard
L
Afstand
Jockey
Trainer
Eigenaar
Uitslagen
1 Ouch 6 2.350 Gerard Vergaerde   Yannick Desmet 4 -2 -0 -2 -1 -0
2 Klondike BB 6   Chr. Martens Vincent Martens Ec Olmenhof 1 -D-D -D -7 -3
3 Trehic 5   Franck Nivard   NV Etoile 1-D-0-2-5
4 Amigo Ten Doorn 8   Dirk Rotty Dirk Rotty Jozef Nuytten 6 -3 -0-1 -6 -0
5 Queron de Banville 8   Ronny Kuiper   Ec Escapade AB 3-0-7-0-5-6 -2
6 Gateau 9   Gert Sucaet   Marc Bruyneel 7 -2 -4 -6 -0 -D
7 Simoun 6   Robert Bergh Robert Bergh NV Etoile 3-2 -0-2-2-0-7
8 Tombre Pepe 11   Raf Depuydt   Erika Vandeweghe 3 -4 -4 -2 -3 -D
9 Teva de Morchies 5   PY Verva Guy Verva Yvette Benaim 5-1-3-6-D
10 Pitchpin Des Bois 9 2.370 Hein Van Den Hende Hein Van Den Hende Didier Sanders D -1 -1 -D-D-D
11 Silver Pierji 6   Franck Ouvrie   Christiaan Labeeuw 2-0-2-2-2-3
12 Quentin Rose 8   forfait      
13 Magnat Crown 12   Lieven De Groote   De Groote Lieven 5-6-6-6-3 -4 -D
14 Opera Blue 10   Christophe De Groote   De Groote Lieven 2-1-0-4-0-0
15 Robert Keeper 7   Dominik Locqueneux Henk AJ Grift Gerrits Recycling Group 5-6-0-5-5
16 Norginio 11   Nico Dhaenens A. Vanberghen Vanberghen bvba 4 -3 -4-2-1 -1

.

UITSLAG REN 6:

1. 1. Ouch 1.14.55
2. 11. Silver Pierji 1.14.26
3. 9. Teva de Morchies 1.14.94
4. 6. Gateau 1.15.15
5. 15. Robert Keeper 1.14.60
6. 8. Tombre Pepe 1.15.32

 

opbrengsten : KLIK HIER

 

Ren7: Prijs Jean Bouckaert by Attentia (autostart); 1.800 meter; DRAF; 18.000 euro prijzen - Start : 18.55 uur
NR
Paard
L
Afstand
Jockey
Trainer
Eigenaar
Uitslagen
1 Beaujolais 7 1.800 Dave Molin   Dave Mollin 3-D -X -X -2 -1
2 Arsenal Hall 8   Gunther Loix   Giovanni Ilaria D-D -4 -4 -0-0
3 Mach Kronos 6   Hein Van Den Hende Vincent Lacroix Nicholas Cachia 5 -2-2-0-0-2
4 Vriend Melody 9   Marc Huygens Marc Huygens Agro NV 0 -2 -1 -3 -4 -3
5 T'Is Magdalon 11   Gerald Van Pollaert   Gerald Van Pollaert 5 -D -5 -2 -1 -D
6 Litio 7   Giacommi Contri   Giovanni Ilaria D -7 -2 -0 -0-6
7 Britt Ten Doorn 7   Dirk Rotty Dirk Rotty Georges Depoorter 7 -1 -2 -2 -5 -5
8 Bewitched 4   Hugo Langeweg Jr   Stal Amsterdam 1-3-1-2-3
9 Camino EV 6   Rik Depuydt   Sebastien Mathy 2 -D -2 -2 -2 -2
10 Let The Music Play 7   Dominik Locqueneux Henk AJ Grift Active Horse Service 5-2-D-3-3-2-0
11 Umberto du Rial 4   PY Verva Celine Leclercq Ec Rose et Vert 0-0-4-3-5
12 Sultan d'Aubrac 12   Joeri De Leander   Joeri De Leander 6 -3 -5 -0 -7 -4
13 Uka Pellois 4   Nico Dhaenens   Luciaan De Clercq 3-D-7-3 -2-4-4
14 Miss Love 4   Christophe Martens Vincent Martens Jozef Vanduffel D-D-1 -D-1 -3
15 Boy du Bouffey 7   Raf Depuydt   Robrecht Van Belleghem 1 -7 -1 -3 -1 -1

 

UITSLAG REN 7:

1. 9. Camino Ev 1.14.17
2. 1. Beauolais 1.14.22
3. 2. Arsenal Hall 1.14.44
4. 15. Boy du Bouffey 1.14.61
5. 10. Lett The Music Play 1.14.67
6. 7. Britt Ten Doorn 1.14.72

 

opbrengsten: KLIK HIER

 


Ren 8: Prijs Jules STORME by Kumpen (autostart); 2.350 meter; DRAF; 15.000 euro prijzen - Start : 19.25 uur
NR
Paard
L
Afstand
Jockey
Trainer
Eigenaar
Uitslagen
1 Dancing Girl 5 2.350 Rik Depuydt   Koen De Rijker D -1 -1 -3 -3 -1
2 Candy Koetshoeve 6   Dries Devolder   Vincent Baert D -2 -D -5 -1-D
3 Cassarof 6   Gert Sucaet   Jan Verbeke 2 -1 -4 -1 -2 -1
4 Seigneur du Fosse 6   G-J Decock   Pieter Decock D -D -D -D -D
5 Dalfon 5   Johan Kindt   Johan Kindt 1 -1 -5 -1 -6 -6
6 Carribean Sapphire 6   Raf Depuydt   Wim Coysman 1 -2 -0 -5 -3 -0
7 Simb Prestige 5   Lieven Devos   Johan Devos 1 -3 -1 -D -7 -7
8 Charge Vivant 6   Elien Vervloet   Kurt Vervloet 2 -3 -2 -1 -2 -1
9 Emilie 4   Lieven Cannaert Pieter Decock Pieter Decock 1 -6 -6 -2 -6 -6
10 Barracuda 4   J.Jr. Van Den Putte Filip Ghekiere Hugo Buyl 2 -3 -5 -D -4 -D
11 Corale Koetshoeve 6   Bjorn Van Ghelewe   Michel Tamsin 4 -6 -4 -5 -5 -5
12 Cosmos Du Camarde 6   Stefaan Stevens   Alex Groeninck 1 -0 -0 -7 -7 -0
13 Crack du Lombart 6   Joeri De Leander   Debby De Leander 3 -1 -1 -1 -D -4
14 Ukki Shunshine 4   Adelin Mattheeuws Lynsey Last Adelin Mattheeuws 2 -D -D -D -D
15 Canyon 6   Geoffrey Lermusiaux   Christophe Foucart D -1 -D -1 -D

UITSLAG REN 8:

1. 3. Cassarof 1.15.11
2. 6. Caribean Sapphire 1.15.32
3. 13. Crack du Lombart 1.15.36
4. 10. Barracuda 1.15.49
5. 11. Corale Koetshoeve 1.15.53
6. 7. Simb Prestige 1.15.57

 

opbrengsten: KLIK HIER