- KFMYCB -NL

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

 
 
Sportbestuur

Voorzitter:
       Trimbos Guy

    Guy.Trimbos@skynet.be
    0474 / 92.34.40

Secretaris:
       Struyf Gustaaf

    schipper1700@gmail.com
    0475 / 43.39.51

 
 
 
Commissie schaalmodellen ( NS & FDS, NSS )

Commissaris:
       Trimbos Guy

    Guy.Trimbos@skynet.be
   0474 / 92.34.40

Adjunct:
       Geeraerts Luc

    Geeraerts.luc@telenet.be
   03 / 664.86.45

Commissie C

Commissaris:
       Geeraerts Luc

    Geeraerts.luc@telenet.be
   03 / 664.86.45

Adjunct:
       Struyf Gustaaf

    schipper1700@gmail.com
   0475 / 43.39.51

 
 
 
Commissie zeilen ( F5 )

Commissaris:
       Baldoni Amedeo

    Amedeo.Baldoni@telenet.be
   089 / 41.57.35

Adjunct:
       Geeraerts Luc

    Geeraets.luc@telenet.be
   03 / 664.86.45

 
 
 
Commissie M

Commissaris:
Bart Van Geyt

 forza_italia128@hotmail.com  
   0475/28.63.48

Adjunct:
       Walter Geens

  walter.geens@telenet.be
   0473/923755

Commissie prestaties ( F1V, F3V, FSRV-O )

Commissaris:
       Drieghe Bart

   BDrieghe@skynet.be
  055 / 31.09.00

Adjunct:
       Maniornikoff Luc

    lucfsrv@hotmail.com
  0472470710

 
 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu