ARNOLD VAN APEREN
burgemeester

Meerdorp 66 - 2321 Meer

Tel.(privé): 03/315 86 59
Tel. (stadhuis): 03/340 19 00
e-mail: arnold@van-aperen.be

Onze burgemeester en sympathieke “Lijsttrekker” is al jarenlang gelukkig getrouwd met Maria en ze hebben samen 3 dochters en 1 zoon. Hij is tevens de grote vriend en fiere Bompa van Ronald, Arnold, Marion, Gerlinde, Raf, Kaat, Lissa en Sara.

Hij heeft enorm véél waardering en bewondering voor zijn overleden ouders en schoonouders en is hen zeer dankbaar. Als oudste van 11 weet hij trouwens, al van kindsbeen af, wat het betekent voor anderen te zorgen en lief en leed te delen in het leven.

Ons mooi kempens stadje heeft hij al 18 jaar vakkundig geleid, als een bekwaam en vooral ook fiere “Burgervader”, door voor- en tegenstanders gewaardeerd. Bovendien maakt hij zich elke woensdagavond vrij om mensen, die op hem een beroep willen doen, bij te staan.

Arnold leeft tussen zijn mensen, gelooft erin en houdt van hen. Al 36 jaar in dienst van de streek en zijn mensen. Hij is een sportman in hart en ziel en daarnaast nog in vele verenigingen actief. Andersvaliden, bejaarden en kansarmen hebben een zeer speciaal plekje bij hem, maar … bij Arnold mag werkelijk iedereen aankloppen voor begrip, een luisterend oor en hulp bij allerhande vragen of problemen. Hij zet zich dan ook, met hart en ziel, in voor méér welzijn voor iedereen.

Ook als burgemeester, senator en volksvertegenwoordiger is Arnold zichzelf gebleven. Een man van en voor het volk, met beide voeten op de grond, sociaal, realistisch, hardwerkend en gemoedelijk. Ronduit een man van zijn woord !

Met zijn ervaring en doorzettingsvermogen wil hij zich ook de volgende jaren nog graag ten volle blijven inzetten voor Hoogstraten. Met uw steun én stem kan Arnold de burgemeester blijven van jong en oud ! Hoogstraten en allen die er wonen en werken zullen er wel bij varen !

Zijn politieke loopbaan :

01.01.1971 tot 30.06.1977 1 ste Schepen te Meer
01.09.1977 tot 31.03.1989 Lid en voorzitter O.C.M.W.
01.01.1989 tot Heden Burgemeester

17.12.1978 tot 13.12.1987 Provincieraadslid
13.12.1987 tot 01.05.2003 Senator en Volksvertegenwoordiger