Links

Sponsors
Stad Mechelen: www.mechelen.be
Arco: www.arco.be
Worldwide Project Management Services (WPMS bvba): www.wpms.be
Eglantier: www.eglantier.net
Acoustic Music Recordings: www.acoustic-music-recordings.com
Belfius : www.belfius.be
Lionsclub Mechelen: www.lions.be
Brouwerij Westmalle: www.trappistwestmalle.be/nl/page/brouwerij.aspx
Piano's van Innis: www.vaninnis.be
Muziekinstrumenten Linda: www.lindahendrickx.com
Scheppersinstituut Mechelen: www.scheppers-mechelen.be
Stedelijk Conservatorium Mechelen: www.conservatoriummechelen.be

Culturele organisaties
Cultuurcentrum Mechelen: www.cultuurcentrummechelen.be
Cultuurraad Mechelen: www.cultuurraadmechelen.be
Steunpunt muzieksector: www.muziekcentrum.be
Cultuurspreidende initiatieven: www.aanbodpodium.be
Cultuurbeleid Vlaanderen: www.vlaanderen.be/cultuur
Belgisch documentatiecentrum hedendaagse muziek: www.cebedem.be
Vlaamse amateurmuziekorganisatie: www.vlamo.be

Muziekbibliotheken
Bibliotheken Vlaamse conservatoria: www.muziekbib.be
Klassieke muziekgids: www.klassiekemuziekgids.net
Federatie voor Amateur Symfonie Orkesten: www.fasobib.nl

Orkesten
Symfonieorkest van Vlaanderen: www.symfonieorkest.be
Nationaal Orkest van België: www.nob-onb.be
Vlaams Radio Orkest: www.vro-vrk.be
Vlaams Symfonisch Orkest: www.vlaamssymfonischorkest.be
De Filharmonie: www.defilharmonie.be

Koren
Onze-Lieve-Vrouw-koor Mechelen: www.olvkoor.be
Elewijts Bachkoor: www.elewijtsbachkoor.be
Vivente Voce: www.vivente-voce.be