Hoofdpagina                            

Startpagina USA 2009

 

Dag 1:  Brussel-Denver

Dag 2:  Denver-Pinedale

Dag 3:  Pinedale-Grant Village (Grand Teton NP)

Dag 4:  Grant Village-West Yellowstone (Yellowstone NP)

Dag 5:  West Yellowstone-Butte (Yellowstone NP)

Dag 6:  Butte Kalispell

Dag 7:  Kalispell-Babb (Glacier NP (USA))

Dag 8:  Babb-Canmore (Calgary (Canada))

Dag 9:  Canmore-Field (Banff NP)

Dag 10:  Field-Jasper (Jasper NP/Icefield road)

Dag 11:  Jasper-Golden (Yoho NP)

Dag 12:  Golden-Revelstoke-Radium Hotsprings (Glacier NP/Mount Revelstoke NP)

Dag 13:  Radium Hotsprings-Pincher Creek  (Kootenay NP/Fort Steel)

Dag 14:  Pincher Creek-St.Mary (Waterton Lakes NP)

Dag 15:  St.Mary-Great Falls (Glacier NP (USA))

Dag 16:  Great Falls-Cooke City (Yellowstone  NP)

Dag 17:  Cooke City-West Yellowstone (Beartooth Highway)

Dag 18:  West Yellowstone-Jackson  (Yellowstone NP)

Dag 19:  Jackson-Rawlings  (Grand Teton NP)

Dag 20:  Rawlings-Estes Park

Dag 21:  Estes Park-Estes Park (Rocky Mountain  NP)

Dag 22:  Estes Park-Denver (Peak to Peak Highway)

Dag 23:  Denver-Brussel

Estes Park - Denver (Rocky Mountain NP)

Dag 22.

Via de Peak to Peak Highway rijden we richting Denver.  We stoppen even aan Lily Lake waar je kan forelvissen.  Er zijn picknicktafels en toiletten aanwezig.  In de Wild Basin Area wandelen we naar de Copeland Falls om even onze benen te strekken op deze rijdag. Tegen de middag komen we in het stadje Nederland terecht waar we een lekkere warme panini kunnen kopen bij de Blue Moon.
De weg naar Golden is heel mooi.  Rond 15u komen we aan in ons gereserveerde Super 8 Motel in Denver ($60,-) per nacht waar we ook de eerste nacht doorbrachten.  We drinken koffie en herschikken de bagage voor de terugvlucht morgen. In de late namiddag rijden we naar Denver en wandelen langs de 16 Street Mall een autovrije straat waar enkel gratis bussen en s’avonds ook koetsen rijden.  We wandelen ook tot aan het State Capitol en als je hier op de 13de trede gaat staan sta je precies 1 mijl boven de zeespiegel zo komt het ook dat ze Denver de “1 Mile High City” noemen.  We eten in de Ierse pub van Katie Mullen.

 


(dit is een panoramafoto - naar rechts scrollen om de foto volledig te bekijken...)


(dit is een panoramafoto - naar rechts scrollen om de foto volledig te bekijken...)


(dit is een panoramafoto - naar rechts scrollen om de foto volledig te bekijken...)


(dit is een panoramafoto - naar rechts scrollen om de foto volledig te bekijken...)


(dit is een panoramafoto - naar rechts scrollen om de foto volledig te bekijken...)


(dit is een panoramafoto - naar rechts scrollen om de foto volledig te bekijken...)

 

Terug naar boven

 

The use of the pictures in this website is free to use only for educational and recreational purposes. All commercial use is not allowed without agreement. All Rights Reserved. For more information please contact me on  cldm@telenet.be.

Het gebruik van de fotos in deze website zijn enkel toegestaan voor educatieve en recreatieve doeleinden. Alle commercieel gebruik is niet toegestaan zonder overeenkomst. Alle rechten voorbehouden. Voor meer informatie kan je mij bereiken via  cldm@telenet.be.