Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Jaar overzicht 2017 Solpower

2017.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar111,725,279,8139,9
Februar121,827,4186,565,3
Maar359,280,9355,1101,1
April480,6108,2483,599,4
Mei556,2125,3518,9107,2
Juni582,6131,2523,5111,3
Juli506,6114,1540,993,6
August464,3104,6518,989,5
September344,377,5426,280,8
Oktober215,048,4279,476,9
November102,623,1115,988,5
December56,212,788,163,8
Som 3.901,04878,614.116,7794,8


Homepage - Zonnepaneel forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Bewerkt door Chrismir Versie 1.5NL