Triathlon Eupen

Zwemmen : 600 meter
Fietsen : 22 km
Lopen : 7 km

Na de vakantie in Spanje de Promo-tri in Eupen.  Ietwat afwijkende afstanden, veel lopen, yes !
Volgens sommigen een van de mooiste wedstrijden in België... en ik kan dat alleen maar bevestigen !  Het zwemmen is in een stuwmeer en fietsen en lopen in een natuurgebied, heel mooi en rustig.
Start is om 17u, de ergste warmte is dan voorbij en het water is lekker, een 25° graden.
Gezien de korte afstand en de watertemperatuur heb ik besloten om geen wetsuit aan te trekken.
Ik heb geen zwemtijd, de tijdsopneming was manueel en ik heb enkel een fiets + zwemtijd.
Toch denk ik dat het nog redelijk was.  De wissel was een complete ramp !  Ik was er echt niet met mijn gedachten bij ... zo had ik mijn helm al op voor ik m'n t-shirt aanhad, dus helm weer af, t-shirt aan, terug op ... nog erger als bij mijn eerste wedstrijd.  Misschien al maar goed dat ik daar geen tussentijd van heb :-)
In alle geval, uiteindelijk dan toch weggeraakt.  In het begin werkte mijn fietscomputer niet, wat aan geprutst in een afdaling -tegen 60 per uur - en het ging opnieuw.  Net als het lopen was het fietsen 1 grote ronde, na een korte aanloopstrook ... Een aantal klimmetjes en per ronde 1 km stevig klimwerk.  Afdalen gaat véél sneller !  Na het fietsen zit ik nog redelijk fris en ik besluit om dan maar stevig tempo te lopen en te kijken hoe lang ik het volhou.
Het loopparcours is echt de moeite : door de bossen, onverhard, boomwortels, bergaf, bergop, vals plat, kortom : allesbehalve gemakkelijk !  Vlak in het begin komt er iemand voorbij, z'n tempo ligt net iets hoger en ik probeer te volgen, wat goed gaat ... samen halen we nog zo'n 25 mensen in, afwisselend trekken we kop.  5 minuten per kilometer, op dit parcours allesbehalve slecht, zeker na de weinige training in het verlof.  Nadien nog een deugddoende massage en een lekkere douche.  Mooie wedstrijd, veel deelnemers, goeie organisatie !

Zwemmen : ?
Fietsen (+zwemmen) : 01:07:54 (191e)
Lopen : 00:35:05 (151e looptijd)

Eindtijd : 01:42:59 (176/260)