1/8e triathon Geel

Mijn eerste wedstrijd van het jaar, vlakbij huis.  1/8e in Geel.  De eerste keer dat ik hier aan de start kom.  De wisselzone is aan de Leunen, het voetbalstadion van Geel, zwemmen is in het kanaal.
Ik kom ruim op tijd aan en ga naar de inchecktafel.  Omdat er ook een SP-wedstrijd is, is het lang aanschuiven en even vrees ik om op tijd te komen.
Uiteindelijk toch nog tijd over !  Ik zet mijn loopschoenen in wisselzone 2 en fiets rustig naar de zwemstart.  Eerste test : kijken of mijn wetsuit nog past !  Het lukt nog, maar ik moet mijn adem inhouden :-)   Even voor de start moeten we allemaal achter de lijn gaan liggen in het kanaal, niemand heeft veel zin om in het koude water te springen !  16°, het minimum dat toegelaten is denk ik.
Het voelt ook superkoud aan !  Eens ik aan het zwemmen ben, gaat het nog, maar toch ... 'k zal blij zijn als ik eruit ben.
1 keerpunt en zoals vaak is de terugweg precies korter als heen.  Na 17,5 minuut kom ik uit het water.   Door mijn verkleumde handen gaat de wissel niet zo vlot.
Fietsen gaat redelijk, ik kan een constante snelheid aanhouden, ligt wel niet zo hoog als het vorig jaar was.  Er mag gestayerd worden, maar ik heb moeite om groepjes te volgen, op het rechte stuk gaat het, na een bocht moet ik telkens meters prijsgeven en dat kost krachten.  Ik ben totaal niet gewoon om in het wiel te fietsen en ik ben ook niet zo'n acrobaat.  
Na het fietsen moet er nog 7 km gelopen worden, 2x 3,5 km.

Al bij al gaat het lopen redelijk, ik had erger verwacht, ongeveer halverwege krijg ik wel een begin van kramp (door de koude ??) maar ik bijt even door en al even snel verdwijnt de kramp.
Na net geen 01:45 bereik ik de finish, geen toptijd, maar dat zal er dit jaar niet inzitten.  Ik heb me echter geamuseerd en da's het voornaamste !!!
Na de wedstrijd krijgen we nog (onverwacht) een t-shirt, vind ik altijd een toffe souvenir !

Zwemmen : 00:17:33     (90/109)
Fietsen : 00:51:32          (102/109)
Lopen : 00:34:53           (96/109)

Totaal : 01:43:58          (100/109)