free counter

Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek - Foto installatie


Top 12 - Maximale Energie Maand

KalendermaandBeste Dag OpbrengstkWhspecifieke opbrengst[kWh/kWp]Verwacht [kWh]
Januar28.01.20167,891,322,94
Februar25.02.201815,132,536,59
Maar31.03.202022,893,8210,12
April27.04.201328,904,8216,53
Mei05.05.201734,655,7820,13
Juni02.06.201334,335,7320,85
Juli01.07.201433,295,5621,20
August02.08.201828,954,8318,27
September01.09.201823,913,9912,52
Oktober01.10.201516,572,777,73
November01.11.20159,731,633,95
December04.12.20166,481,082,22

Jaren

top12.png


Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek - Foto installatie


Bewerkt door Sunnybeam Versie 1.5NL