Hier kan je de opbrengst van onze zonnepanelen volgen.

Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Jaar overzicht 2016 sunnybeam

2016.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar111,423,4110,9100,5
Februar186,839,2217,286,0
Maar366,276,8301,7121,4
April460,296,5433,6106,1
Mei607,6127,4517,5117,4
Juni474,099,4490,896,6
Juli598,8125,5532,3112,5
August564,9118,4514,6109,8
September423,888,8350,6120,9
Oktober253,053,0221,8114,1
November120,825,3146,082,8
December98,720,785,8115,0
Som 4.266,11894,363.922,75108,8


Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12 - Dagboek


Bewerkt door Chrismir Versie 1.5NL