Hier kan je de opbrengst van onze zonnepanelen volgen.

Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12


Jaar overzicht 2019 Sunnybeam

2019.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar95,620,0110,986,2
Februar245,351,4209,7117,0
Maar303,163,6301,7100,5
April497,2104,2433,6114,7
Mei600,5125,9517,5116,0
Juni633,2132,7490,8129,0
Juli618,0129,6532,3116,1
August550,9115,5514,6107,1
September380,979,9350,6108,6
Oktober227,447,7221,8102,5
November78,416,4146,053,7
Som 4.230,48886,893.829,50110,5


Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12


Bewerkt door Chrismir Versie 1.5NL