Hier kan je de opbrengst van onze zonnepanelen volgen.

Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12


Jaar overzicht 2020 Sunnybeam

2020.png


MaandOpbrengst [kWh] Opbrengst [kWh/kWp]Verwacht [kWh] Verwacht [%]
Januar91,819,2110,982,8
Februar146,230,6217,267,3
Maar398,983,6301,7132,2
April633,7132,9433,6146,2
Mei741,9155,5517,5143,4
Juni602,3126,3490,8122,7
Juli596,4125,0532,3112,0
August523,6109,8514,6101,7
September412,086,4350,6117,5
Oktober210,244,1221,894,8
November136,828,7146,093,8
Som 4.493,83942,103.836,99117,1


Homepage - Zonstraal forum - Totaal overzicht - Archief - Top 12


Bewerkt door Chrismir Versie 1.5NL