Deelnemers Beker van Deurne 2009


  Schrijf je tijdig in bij Rudi K.
  of zorg ervoor dat je vrijdag 24 april om 20 uur aanwezig bent in de Rix.
  Kijk ook even je gegevens na : is het telefoonnummer en emailadres juist ?

         ==> Deelnemerslijst laatst aangepast op 16-04-2009 <==

   
 
Nr Naam Elo E-mail Telefoon GSM
1 Daniël Sadkowski 2328 daniel.sadkowski@telenet.be
     03 448 26 35
 
2 Ronny Weemaes 2308 ronnyw@tele2.be

03-774-38-29

0475-55-10-26
3 Marcel Van Herck 2222 marcelvh@skynet.be

03 230 19 24

0472 971 347
4 Robert Schuermans 2150 robert.schuermans@kapellen.be

03-664-97-49

0479-78-58-46
5 Rudi Knors 2135 sk.deurne@telenet.be

0484 61 08 25
6 Stijn Vanderbeken 2046 sv124@scarlet.be

03 325 64 38

 
7  Guy Dugailliez 2003 degallier@msn.com

03-321-08-81

0498 384 737
8 Jitte Van Tilburgh 1991 j.vantilburgh@gmail.com  
9 Greta Foulon 1896 g.foulon@telenet.be

0485 365 012
10 Bardhyl Dardha 1840 arben@telenet.be  
11 Arek Dobrzynski 1717
monica.dobrzynska@telenet.be

0486 537 444
12 John Weynen 1680
fa474411@skynet.be

03 216 20 24

0476 930 129
13 Guy Colpin 1545 guy_colpin@telenet.be

03 289 02 40

0497 93 60 56
14 Nick Bes 1540  nick.bes@telenet.be

      

0476 37 09 34
15 Steven Liekens 1523  stevenliekens@yahoo.com

       03 231 60 44

0499 22 24 90
16 Guido Van der Linden 1426 guido.vanderlinden@skynet.be

       03 366 11 68

0473 43 79 29
17 François Vermeulen 1388 francois.Vermeulen2@pandora.be

      

0499 522 757
18 Tom Teysen   tom.teysen@skynet.be