Open Belgisch kampioenschap marathon
              23 maart 2003
           Wijk "Vierlinden", omloop Azaleastraat te Evergem

                                                       Aanvang 13.30 uur
organisatie: NSC en Skeeler Team Evergem
--------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------

Wegbeschrijving: Wijk "Vierlinden"
                           Vanaf de sporthal: richting Evergem centrum, eerste straat rechts = Reibroekstraat
                                                       en dan de derde straat links.
Omloop van 968.50 m.
 Programma
                     13.30 uur  cadetten en scholieren jongens en meisjes: afstand 10.548 m.
                     14.15 uur  junioren, liefhebbers  en senioren dames:    afstand  21.095 m
                     15.00 uur wedstrijd voor recreanten
                     15.30 uur  Junioren, liefhebbers en senioren heren:      afstand  42.195 m. 

Resultaten - Results

PL Juniores - seniores dames Club -Land PL Juniores - seniores heren    Club-Land
1 Britta Vantournhout  ZRC 1 Sander Armée HEV
2 Tine Jonckheere  ZRC      2 Glenn Focke ZRC
3 Nele Armée HEV 3 Sven Depoorter FRA
4 Ann Thijs HEV 4 Gertjan Last NL
5 Hilde Goovaerts NL 5 Kenny Pierloot RCW
6 Vanessa Derous ZRC 6 Sven Mallezie ABC
7 Wencke Depoorter ZRC 7 Jimmy Pierloot RCW
8 Kirsten Geens HEV 8 Wouter Backers ZRC
9 Els Fierens HEV 9 Tim Van Lancker FRA
10 Keshia Van Gaeveren ZRC 10 Stijn Hebbrecht STE
11 Annelies Van Miert KRV 11 Jasper Corne RRZ
12 Wendy Vallons RST 12 Davy Willems FRA
13 Niké Dierycx STE 13 Luc Bartholomeeussen RCW
14 Katrijn  Neyt STE 14 Danny Vanwin RRZ
15 Justine Van Quathem ITB 15 Bruno Heinzel RRZ
16 Saskia Desplenter ITB 16 Frank De Groof KMW
17 Kirsten Van Lancker FRA 17 Hunfred Cogen KMW
18 Sandra Maes FRA 18 Martijn Proost RCW
19 Monique Staps RCW 19 Andy Deceuninck ZRC
20 Jelena Peeters RCW 20 Jean-Luc Ostyn ITB
21 Sonja Kolijn NL 21 Gunther Van Hoogten KRV
22 Sra Neyt STE 22 Mitch Verleene ZRC
23 Lien Ongenae ITB 23 Erik Van Tiggel FRA
24 Wendy De Kok RRZ 24 Frederik Deneire  ITB
25 Sandy De Langhe ZRC 25 Ric Peirs B
26 Lieve Lissens RST 26 Robin De Schepper STE
27 Kirsten Van Hoogten KRV 27 Mike Somers RRZ
28 Evi Coppens RCW 28 Xavier Geenens STE
29 Heidi Van De Wijngaerden RST 29 Danny Joliet STE
      30 Omar Landeta Venezuela
      31 Ard Venneman NL
      32 Dinand Ullen NL
      33 Steven Kyndt ZRC
      34 Hugo Caneele ABC
      35 Gery Boon KMW
      36 Kristof Vanroelen RST
      37 Kenneth Crombez FRA
      38 Peter Schachtschabel NL
      39 Niels Maertens FRA

                  

Pl Cadetten-  scholieren             Meisjes Club Pl Cadetten-
Scholieren                 Jongens
Club
1 Maaike Polspoel RRZ 1 Jens Maertens FRa
2 Suzanne Van Praet RRZ 2 Maarten Swings HEV
3 Jessica Gaudesaboos ITB 3 Hendrik De Brouwer FRA
4 Sabrina Gaudesaboos ITB 4 Florian Roman STE
5 Yentl Van den Berghe ITB 4 Maarten Slembrouck ITB
6 Marjolijn Slembrouck ITB 4 Mathias Deneire ITB
7 Fleur Geninazzi RRZ 4 Thomas Dumoulin STE
8 Marike Slembrouck ITB 4 Bart Swings HEV
9 Lynn Van Campenhout FRA 4 Yannick Verleene ZRC
10 Gitte Vrints FRA 4 Wannes Van Praet RRZ
11 Celine Van Quathem ITB 4 Pieter Van Den Berghe ZRC
12 Kim Van Tiggel FRA 12 Hannes Seynaeve ZRC
13 Sarah Carels HEV 13 Brecht Provoost ZRC
      14 Brecht De Smedt ZRC
      15 Robbe Van Eyck KRV
      16 Christophe De Decker STE
      17 Hans Miseur HEV
      18 Joris Lebegge RST
      19 Frederick Tuytschaever STE

Met steun van:                                   
Meer info: luc.hebbrecht@pandora.be
                    
of skeelerteamevergem@hotmail.com

                    
                                     Nedstat Basic - Free web site statistics