Concerts in the
Tetrahedron:

 

 

1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 - 1985 - 1986 - 1987 - 1988 - 1989 - nineties >

Concerts at Logos - 1983

Logos collaborators in 1983: Johan Grimonprez, Tom Flamant, Caroline Steel, Cathy Couck, Jacob d'Hollander, Lut Ausloos, Jean-Paul van Bendegem, Walter Lievens, Jon Goubin, Moniek Darge, Godfried-Willem Raes


Receptieve concerten door ons georganiseerd in de Logos concertstudio:
Concerts organised by us at different places at the Logos concert studio:

06.01 Yvar Mikhashoff, piano

08.01 Lorenc Barber, klokken

09.01 Jackson Mac Low & Anne Tardos, stemmen

19.01 Trio Inaudible, zelfbouwinstr.

03.02 Joseph Kubera, piano

06.02 Marc Charig, Pinguin Moschner, Rolf Dressen trio

13.02 Lubomyr Melnyk, piano

22.02 Ned Rothenberg, saxofoon

25.02 Format, elektronika

01.03 Barbara Held, fluit

05.03 Gaudeamus strijkkwartet

10.03 Michel Waisvisz, elektronika

16.03 Pietro Grossi, elektronika

24.03 Robert Dick & James Emery, fluit & gitaar

28.03 Phill Niblock & Jon English, elektronika, film & trombone

31.03 Doris Hays & Moniek Darge

28.04 Logos duo: Arbeidslust
- Godfried-Willem Raes
- Moniek Darge

04.05 Anthony De Mare, piano

07.05 Peter Hannan, blokfluit

30.05 Robert Black & Peter Sellars, kontrabas

04.06 Richard Kostelanetz, voice/slides projects

05.06 Iris Brooks, Glen Velez, Peter Griggs trio

12.06 Sa Vidare Quartet

23.06 Fanny Tran, piano

30.06 Nick Didkowsky, Zorro Babel

08.07 T.E.M.V. - Music Theatre:
- Piotr Lachert
- Annette Sachs

15.07 Luk Houtkamp, saxofoon

23.07 Thom Dura, muzikale klown

13.08 Richard Lerman, elektronika

15.08 Paul Hession - Kunyoshi trio

28.08 Jeff Pressing, piano

28.09 Phillipe Jubart , electronic music concert

30.09 Jack Wright & Robin Astrum, saxophones

05.10 Gerry Hemingway, slagwerk

06.10 Andre Almuro, video, 16mm film & electronic music

12.10 Alison Knowles & Logos duo: Fluxus

19.10 Carl Stone, elektronika

06.11 Chris Mann & Leigh Hobba

07.11 Sarah Hopkins & Ross Brandt, cello & psalter

14.11 John Hudak, Tom Flamant, Johan Neijt, Moniek Darge

18.11 Barton & Priscilla Mac Lean, piano & elektronica

30.11 Arnold Deyblatt, kontrabas

04.11 Joelle Leandre, kontrabas

04.12 David Keane, elektronika

15.12 Albert Mayr, environments

17.12 Rodney Oakes, trombone & elektronika


Concerts and performances produced at other venues by the Logos Foundation

08.01.83 Brussel PVSK
- Tape music: Lelio Camilleri, Arnold Dreyblatt
- Llorenc Barber
- Yvar Mikhashoff (piano): Henry Cowell, Leonard Ornstein, George Antheil, Henry Brant, Conlon Nancarrow, Lucas Foss, Alvin Curran, Robert Moran, Phill Glass, Frederic Rzewski

09.01.83 Brussel PVSK: Jackson Mac Low

21.01 Logos duo H.V. Blankenberge

29.01 Logos duo Eeklo

04.02.83 Brussel PVSK
- Elektronische muziek gerealiseerd door schilders: Jean Debuffet, Marcel Duchamp (realisatie: Donald Knaack)
- Joseph Kubera (piano): werk van John Adams, Charles Casavant, Leigh Landy, Robert Moran, John Cage
- Evan Parker, Paul Lytton, Barry Guy & George Lewis

05.02.83 Brussel PVSK: Michael Jullich (perc)

04.03.83 Brussel PVSK
- Elektronische muziek van de "FORMAT" groep (Roberto Brabanti, Lelio Camilleri, Mechi Cena, Jorge Martinez, Francesco Michi) en Pietro Gross
- Lontano ensemble: werk van Brian Ferneygough, Jonathan Harvey, David Bedford, Sebastian Forbes, Peter Maxwell Davies
- Barbara Held (fluit): werk van Phill Niblock, Hugh Levick, Carman Moore, Charles Santos, Eugenia Balcells

05.03.83 Brussel PVSK
- Gaudeamus strijkkwartet (Paul Hendriks, Hans Neuburger, Jan Wittenberg, Max Werner): werk van Guus Janssen, Peter Schat, Ton Bruynel, Jan Van Vlijmen
- Michel Waisvicz

21.03 Logos duo SSKI - Gent

01.04.83 Brussel PVSK
- Elektronische muziek: Steve Montague, Logos, Arel Bulent, Daria Semegen
- Robert Dick & James Emery
- Phill Niblock & Jon English

02.04.83 Brussel PVSK: Doris Hays

02.04 Logos duo Aalter, kasteel

17.04 Donald Knaack, slagwerk Gent, Museum

21.04 Wolf Vostell, Jan Krueger,... Gent, Museum

24.04 Michael Juellich, slagwerk Gent, Museum

06.05.83 Brussel PVSK
- Elektronische muziek: Albert Mayr, Trevor Wishart
- Peter Hannan (blokfluit): werk van K. Serocki, L. Berio, B. Truax, P. Hannan
- Anthony De Mare (piano): werk van Chester Biscardi, Peter Gena, Yvar Mikhashoff, Meredith Monk, Andre Boucourechliev, Frederic Rzewski

07.05.83 Brussel PVSK: Walter Zimmermann und Freunde

07.05 Walter Zimmermann & Freunde Brugge, Leerhuys

03.06.83 Brussel PVSK: Peter Griggs, Iris Brooks & Glen Velez

04.06.83 Brussel PVSK: Richard Kostelanetz

15.06 Logos werkgroep Gent, Laurentinstituut

18.07 Logos animatieteam, Ohre Gent, St. Jacobs

19.07 Logos animatieteam, Ohre Gent, St. Baafsplein

20.07 Logos animatieteam, Ohre Gent, K.N.S.

21.07 Logos animatieteam, Ohre Gent, Vogelmarkt

27.07 Thom Dura, muzikale clown Brussel, Stalker

31.07 Logos duo Brussel, Stalker

03.09 Logos duo Gent, BRT2 Studio

10.09 Logos Zingende Fietsen Gent, Watersportbaan

11.10 Alison Knowles, Fluxus, Moniek Darge Gent, SSKI

14.10
- Godfried-Willem Raes, Ursonate Brugge, Leerhuys
- Arthur Lehning
- Godfried-Willem Raes
- Frans Boenders

26.11 Logos duo Roeselare, Kunstcentrum

14.12 Logos duo Gent, RUG-Pand


Exhibitions - Tentoonstellingen

januari, Logos - Gent: alternatieve instrumenten uit het Logos Atelier

februari, Logos - Gent: Jackson Mac Low poetry

12-19 februari, Madrid Universidad Complutense: alternatieve instrumenten uit het Logos Atelier april, Logos - Gent: Phill Niblock foto's

10-12 april, Boston: alternatieve instrumenten uit het Logos Atelier

12 maart - 10 april: Audio Ljudkonst Nattoevning, met o.a. Logos duo

10-21 mei, Melbourne: Logos in Belgium

4-6 juni, Logos - Gent: Richard Kostelantz: Works augustus, Logos - Gent: Richard Lerman: Sound Sculptures september, Essen: Logos Pneumafoons

oktober-november, Logos - Gent: permanente verzameling klankskulpturen


Buitenlandse Concerten - International Concerts

januari:
Journees Audio-Visuelles" Centre Pompidou, Parijs: Moniek Darge soliste in 'In Pyri' van Stefanos Vassiliades en Papaioannou

februari:
3-daagse workshop instrumentenbouw aan de "Universidad Complutense" te Madrid

april:
USA-toernee: New York, Boston, Los Angeles, Berkeley, San Francisco

mei:
Australie-toernee:
- Melbourne: La Trobe University, Dance-Works Space Armadale, Image '83 festival
- Tasmanie: ANZ-Art in Hobart festival
- Nieuw Zeeland: Auckland: Limbs-college, Teachers-college

september:
Essen: Klang- und Spielstrasse: Pneumafoon


Educational activities - Vormingswerk:

- Filharmonie van Gent (144u)
- Workshop kreatief musiceren Paleis voor schone kunsten Brussel (45u)
- Kursus Ensemble vorming en samenspel voor strijkers (96u)
- Inleiding tot het finitisme (15u)
- Kursus audiotechnologie en elektronika (12u)
- Kursus Video en soundscaping (9u)
- Kinderateliers kreatief musiceren (61u)
- Gehandikapten workshops (19u)
- Clownstage (9u)
- Workshop instrumentenbouw (10u)
- Kursus audio opname en bandmanipulatietechniek (9u)
- Samen musiceren voor strijkers (94u)
- Kreatief musiceren (48u)
- Jeugdateliers (27u)
- Synthelog workshop (15u)
- Workshop akoestische instrumentenbouw (18u)
- Zingende Fietsen workshop (9u)
- Muzikale animatie (11u)
- Avant Garde Muziek: muziek met toekomst? (7u)
- Muzikale revoluties in de 20e eeuw (3u)
- Pneumafoonprojektweek (80u)

 

THIS LIST IS NOT COMPLETE - WE HAVE TO DIG FURTHER INTO OUR ARCHIVES

back to top

 

Last updated: 2001-12-29