Concerts in the
Tetrahedron:

 

 

1980 - 1981 - 1982 - 1983 - 1984 - 1985 - 1986 - 1987 - 1988 - 1989 - nineties >

Concerts at Logos - 1984

Collaborators in 1984: Johan Neyt, Jon Goubin, Lut Ausloos, Walter Lievens, Cathy Couck, Caroline Steel, Guy De Bievre, Samuel Desplenter, Tom Flamant, Jacob d'Hollander, Veerle Raes, Patrick Mastijn, Carine Vermeulen, Jean-Paul van Bendegem, Moniek Darge, Godfried-Willem Raes.


Receptieve concerten door ons georganiseerd in de Logos concertstudio:
Concerts organised by us at different places at the Logos concert studio:

19.01 Ensemble vocal Osiris

23.01 John Russell, gitaar

27.01 Yann Diederichs, komponist

01.02 Sakis Papadimitriou

04.02 Hugh Davies instrumentenbouwer

09.02 Jean-Paul Van Bendegem, De Stijl

10.02 Norman Mc.Laren retrospective

23.02 Jorge Peixinho, piano, komponist

24.02 Norman Mc.Laren, vervolg

01.03 Danielle Lombardi, futurisme in de muziek

03.03 Robert Nasveld, piano

15.03 Jan Krueger, piano

28.03 Marek Dyzewski, textsound

05.04 Melvin Poore, tuba

09.04 Chris Prosser & Tom Flamant

05.05 Hans Karsten Raecke, zelfbouwinstrumenten

10.05 Fanny Tran, piano

14.05 Robert Black, kontrabas & James Sellars

30 & 31.05 Douglas Quin dance project

02.06 Evan Parker, saxofoon

14.06 Darius Clynes ensemble

20.06 Ellen Zweig, performance & muziek

09.08 Douglas Carroll & Tom Flamant, cello & perc.

20.08 Lokaal En Experimenteel Festival
- S.I.P. gitaartrio
- Frederik d'Haene
- Johan Vandemaelen & Co

21.08 Lokaal en Experimenteel Festival
- Filharmonie van Gent
- Jacques Dedeken
- Jose Van den Broucke

22.08 Lokaal en Experimenteel Festival
- Guy Straele & J.M. VAn Schouburg
- Solo- geluidskollektief

23.08 Lokaal en Experimenteel Festival
- Jean-Paul van Bendegem
- Carine Vermeulen & Moniek Darge, dance
- Tom Flamant, muziekteater

16.09 Vortex duo

20.09 Jeffrey Jacob, piano

03.10 Marilyn Boyd De Reggi, vokaal recital

07.10 I.S.K.R.A.quintett, improvisatie

21.10 Godfried-Willem Raes, vervanging Barbro Dahlman recital

24.10 Dary John Mizelle, komputer & trompet

01.11 William Powell, Virko Baley, klarinetrecital

03.11 Virko Baley, russische nieuwe pianomuziek

06.11 Gerry Hemingway, percussie

19.11 Maury Coles & Logos people

20.11 Maury Coles, schoolconcert voor SSKI

29.11 Dominique Lawalree, pianoconcert

06.12 Pauline Oliveros, accordeon & electronics

07.12 Pauline Oliveros, schoolconcert KASK

09.12 Charlie Morrow, performance & textsound

15.12 Nozomi Takahaschi, japanese muziek

22.12 Moniek Darge, soloconcert met handicaps


Concerts and performances produced at other venues by the Logos Foundation

06.01 Duitse elektronische muziek PSK Brussel

14.01 Ensemble Fusion Aclan, Melle

30.01 Sakis Papadimitriou & Logos KMC Gent

03.02 Franse elektronische muziek PSK Brussel

16.02 Logos duo Spektakelbeurs Gent

22.02 Frank Coppieters, contrabas Aclan, Melle

02.03 G.-W. Raes, Kurt Schwitters KASK Antwerpen

26.03 Davide Mosconi KMC Gent

06.04 Amerikaanse elektronische muziek PSK Brussel

08.04 G.W. Raes, vokaal werk Oostmalle

04.05 Canadese elektronische muziek PSK Brussel

19.05 Ingram Marshall & Bengston MHK Gent

01.06 Nieuw Zeelandse elektronische muziek PSK Brussel

15-18.07 Filharmonie van Gent d'Haenens-Steenhuyse, Gent

18.08 Logos duo De Pinte

21.09 Logos duo Cirque Divers, Luik

30.09 Logos Pneumafoonprojekt Neerpelt

25.10 Logos duo El Paso, Gent

09.11 G.W. Raes solowerk Antwerpen

17.11 SIP & Maury Coles Travers, Brussel

20.11 Filharmonie van Gent & Maury Coles Tempelhof, Gent

07.12 Italiaanse elektronische muziek PSK Brussel


Exhibitions - Tentoonstellingen

 


Buitenlandse Concerten - International Concerts

 


Educational activities - Vormingswerk:

 

 

THIS LIST IS NOT COMPLETE - WE HAVE TO DIG FURTHER INTO OUR ARCHIVES

back to top

 

Last updated: 2001-12-29