Onze recreanten worden opgesplitst in twee groepen, nl. de minder goede zwemmers en de geoefende zwemmers.
De minder goede zwemmers, dit zijn meestal ook de jongsten, krijgen zwemtraining van Marjorie. Hier leren ze de goede zwemtechnieken en gaan ze ook al spelend het reddend zwemmen leren kennen. Het is dus een aangename afwisseling voor hun. Ze zullen zich zeker ni vervelen.
De geoefende zwemmers krijgen zwemtraining van Albert Van Espen. Albert zal deze zwemmers laten werken aan hun conditie. Niet alleen hun conditie komt aan bod, ook de bevrijdings- en vervoersgrepen komen aan bod. Deze zullen ze nodig hebben om een slachtoffer te vervoeren of zich uit een benarde situatie te redden. Alle aspecten van het redden zal aan bod komen.
Een paar keer per jaar zal Albert de twee groepen samennemen om hen iets van reanimatie bij te brengen. De meesten zullen er al wel iets over gehoord/gelezen hebben, maar hier gaan we het in de praktijk brengen.
Dus, wie dacht dat er gewoon baantjes werden getrokken is verkeerd, we zijn ingesteld op het redden van personen in water.
Webmaster: D.Meeus