Seizoen 2018 - 2019

ZVK Sjaloom A        1ste provinciale Vlaams-Brabant

ZVK Sjaloom B        reeks 3A  Liga Zemst

#   Wedstrijdnr   Datum   H   A   Uitslag   Speeldag   Sporthal afstand
1   94015   woensdag 05 sep 18 21:00   ZVCM B - ZVK Sjaloom B   1 - 12   B1   8227 St-Katelijne-Waver Sporthal Heiveld 27,5 km
2   11036   vrijdag 14 sep 18 20:30   ZVK Sjaloom A - In Team Ternat   3 - 5   A1   9083 Machelen Bosveld H
3   94032   maandag 17 sep 18 21:00   Turbo - ZVK Sjaloom B   0 - 9   B2   9086 Zemst Gemeentelijke Sportzaal 9,6 km
4   11024   vrijdag 28 sep 18 20:30   ZVK Sjaloom A - ZVC Steenberg Moorsel   2 - 5   A2   9083 Machelen Bosveld H
5   94048   vrijdag 28 sep 18 22:30   ZVK Sjaloom B - Fistik United   4 - 1   B3   9083 Machelen Bosveld H
6   11061   maandag 01 okt 18 21:00   Complex VUB Brussel - ZVK Sjaloom A   2 - 2   A3   9004 Elsene VUB Zaal 1  20,7 km
7   94052   dinsdag 02 okt 18 20:00   Trameleirs - ZVK Sjaloom B   1 - 6   B4   9086 Zemst Gemeentelijke Sportzaal 9,6 km
8   11076   vrijdag 12 okt 18 20:30   ZVK Sjaloom A - Toeternitoe Oetingen     -     A4   9083 Machelen Bosveld H
9   11084   vrijdag 19 okt 18 20:30   Groenewoud Oetingen - ZVK Sjaloom A     -     A5   9047 Gooik De Koornmolen 40,9 km
10   94077   vrijdag 19 okt 18 22:00   De Caravan - ZVK Sjaloom B     -     B5   9081 Eppegem De Waterleest 8,2 km
11   11095   vrijdag 26 okt 18 20:30   ZVK Sjaloom A - Brussels United A     -     A6   9083 Machelen Bosveld H
12   94087   vrijdag 26 okt 18 22:30   ZVK Sjaloom B - Anaconda     -     B6   9083 Machelen Bosveld H
13   11115   vrijdag 09 nov 18 20:30   ZVK Sjaloom A - Jev 2 Lennik     -     A7   9083 Machelen Bosveld H
14   94097   vrijdag 09 nov 18 22:30   ZVK Sjaloom B - Celtic     -     B7   9083 Machelen Bosveld H
15   11123   maandag 12 nov 18 21:00   Cheers Woluwe A - ZVK Sjaloom A     -     A8   9036 St.Stevens Woluwe Sporthal St.Stevens W. 6,9 km
16   94104   dinsdag 13 nov 18 22:00   Kommarop - ZVK Sjaloom B     -     B8   9072 Malderen  Zaal Verma 28,4 km
17   11134   vrijdag 23 nov 18 20:30   ZVK Sjaloom A - Philboys Vilvoorde     -     A9   9083 Machelen Bosveld H
18   94116   vrijdag 23 nov 18 21:00   Jonkies 5.2 - ZVK Sjaloom B     -     B9   9086 Zemst Gemeentelijke Sportzaal 9,6 km
19   11046   vrijdag 30 nov 18 21:00   Jos Schepdaal - ZVK Sjaloom A     -     A10   9057 Groot-Bijgaarden Sportzaal Don Bosco 20,2 km
20   94128   vrijdag 30 nov 18 22:30   ZVK Sjaloom B - Galisj     -     B10   9083 Machelen Bosveld H
21   11015   woensdag 05 dec 18 22:00   Wittekes Rode - ZVK Sjaloom A     -     A11   9051 St-Genesius-Rode Gemeentelijke Sportzaal 27,8 km
22   94068   vrijdag 07 dec 18 22:30   ZVK Sjaloom B - Douw Duvels     -     B11   9083 Machelen Bosveld H
23   11106   vrijdag 14 dec 18 21:00   ZVK Malderen - ZVK Sjaloom A     -     A12   9072 Malderen  Zaal Verma 28,4 km
24   94148   vrijdag 14 dec 18 22:30   ZVK Sjaloom B - Zuja     -     B12   9083 Machelen Bosveld H
25   94136   woensdag 19 dec 18 21:30   Bras - ZVK Sjaloom B     -     B13   8227 St-Katelijne-Waver Sporthal Heiveld 27,5 km
26   11057   vrijdag 21 dec 18 20:30   ZVK Sjaloom A - ZVK Willemskouter Beersel     -     A13   9083 Machelen Bosveld H
27   11151   maandag 14 jan 19 20:00   ZVC Steenberg Moorsel - ZVK Sjaloom A     -     A14   9176 Moorsel Sportzaal De Steenberg 15,3 km
28   94157   vrijdag 18 jan 19 21:30   The Rookies - ZVK Sjaloom B     -     B14   9083 Machelen Bosveld H
29   94183   dinsdag 22 jan 19 21:00   Fistik United - ZVK Sjaloom B     -     B15   8378 Mechelen Paardestraatje 22,5 km
30   11162   vrijdag 25 jan 19 20:00   In Team Ternat - ZVK Sjaloom A     -     A15   9061 Affligem Bellekouter 31,4 km
31   11264   woensdag 30 jan 19 22:00   Philboys Vilvoorde - ZVK Sjaloom A     -     A16   9124 Steenokkerzeel Hertblok 6,9 km
32   11144   vrijdag 01 feb 19 20:30   ZVK Sjaloom A - Wittekes Rode     -     A17   9083 Machelen Bosveld H
33   94178   vrijdag 01 feb 19 22:30   ZVK Sjaloom B - Turbo     -     B16   9083 Machelen Bosveld H
34   11184   vrijdag 08 feb 19 21:00   ZVK Willemskouter Beersel - ZVK Sjaloom A     -     A18   9031 Beersel Sportcentr.Kerkeveld 33,6 km
35   94206   vrijdag 08 feb 19 21:00   Douw Duvels - ZVK Sjaloom B     -     B17   9081 Eppegem De Waterleest 8,2 km
36   11197   vrijdag 15 feb 19 20:30   ZVK Sjaloom A - Complex VUB Brussel     -     A19   9083 Machelen Bosveld H
37   94231   maandag 18 feb 19 21:00   Celtic - ZVK Sjaloom B     -     B18   9086 Zemst Gemeentelijke Sportzaal 9,6 km
38   11207   vrijdag 22 feb 19 21:30   Toeternitoe Oetingen - ZVK Sjaloom A     -     A20   9047 Gooik De Koornmolen 40,9 km
39   94218   vrijdag 01 mrt 19 22:30   ZVK Sjaloom B - De Caravan     -     B19   9083 Machelen Bosveld H
40   94226   vrijdag 08 mrt 19 21:00   Anaconda - ZVK Sjaloom B     -     B20   9118 Hofstade Sportzaal Hofstade Heide 13,3 km
41   11224   vrijdag 08 mrt 19 21:00   Brussels United A - ZVK Sjaloom A     -     A21   9011 Koekelberg UFSAL 11,6 km
42   11235   vrijdag 15 mrt 19 20:30   ZVK Sjaloom A - ZVK Malderen     -     A22   9083 Machelen Bosveld H
43   94247   vrijdag 15 mrt 19 22:30   ZVK Sjaloom B - Kommarop     -     B21   9083 Machelen Bosveld H
44   11254   vrijdag 29 mrt 19 20:30   ZVK Sjaloom A - Cheers Woluwe A     -     A23   9083 Machelen Bosveld H
45   94198   vrijdag 29 mrt 19 22:30   ZVK Sjaloom B - Tramaleirs     -     B22   9083 Machelen Bosveld H
46   11241   maandag 01 apr 19 21:00   Jev 2 Lennik - ZVK Sjaloom A     -     A24   9049 Lennik Sporthal Jo Baetens 35,1 km
47   94258   vrijdag 05 apr 19 22:30   ZVK Sjaloom B - Jonkies 5.2     -     B23   9083 Machelen Bosveld H
48   94262   maandag 08 apr 19 21:00   Galisj - ZVK Sjaloom B     -     B24   9081 Eppegem De Waterleest 8,2 km
49   11176   vrijdag 12 apr 19 20:30   ZVK Sjaloom A - Jos Schepdaal     -     A25   9083 Machelen Bosveld H
50   11216   vrijdag 26 apr 19 20:30   ZVK Sjaloom A - Groenewoud Oetingen     -     A26   9083 Machelen Bosveld H
51   94278   vrijdag 03 mei 19 22:30   ZVK Sjaloom B - Bras     -     B25   9083 Machelen Bosveld H
52   94281   maandag 06 mei 19 20:00   Zuja - ZVK Sjaloom B     -     B26   9086 Zemst Gemeentelijke Sportzaal 9,6 km
53   94298   vrijdag 17 mei 19 22:30   ZVK Sjaloom B - The Rookies     -     B27   9083 Machelen Bosveld H
54   94307   vrijdag 24 mei 19 22:30   ZVK Sjaloom B - ZVCM B     -     B28   9083 Machelen Bosveld H

 

Seizoen 2017 - 2018

ZVK Sjaloom A        2de provinciale B Vlaams-Brabant

ZVK Sjaloom B        reeks 2 liga Zaalvoetballiga Steenokkerzeel

#   Wedstrijdnr   Datum   H   A   Uitslag   Speeldag   Sporthal
2   17412   zondag 10 sep 17 21:00   KVK Zaventem - ZVK Sjaloom B   4 - 3   B1   Steenokkerzeel Hertblok
3   22035   vrijdag 15 sep 17 21:00   Young Guns Tervuren - ZVK Sjaloom A   2 - 5   A2   Tervuren Diependal
4   17418   vrijdag 15 sep 17 22:30   ZVK Sjaloom B - Comeback   9 - 5   B2   Machelen Bosveld
5   17445   zondag 24 sep 17 20:00   ZVC United Vilvoorde B - ZVK Sjaloom B   4 - 7   B3   Steenokkerzeel Hertblok
6   22052   woensdag 27 sep 17 21:00   Novy Kortenberg - ZVK Sjaloom A   2 - 4   A3   Kortenberg Sporthal Kortenberg
7   17452   vrijdag 29 sep 17 22:30   ZVK Sjaloom B - ZVC Perk City   11 - 4   B4   Machelen Bosveld
8   17474   zaterdag 07 okt 17 21:00   La New Team - ZVK Sjaloom B   4 - 5   B5   Zemst Schoolstraat
9   22075   vrijdag 13 okt 17 20:30   ZVK Sjaloom A - Cheers Woluwe B   3 - 3   A4   Machelen Bosveld
11   22104   woensdag 18 okt 17 21:00   Kliekske Steenokkerzeel B - ZVK Sjaloom A   9 - 4   A5   Steenokkerzeel Hertblok
12   17504   zaterdag 21 okt 17 22:00   FC Boeferkes ff ZVK Sjaloom B   5 - 0   B7   Steenokkerzeel Hertblok
1   22011 *   maandag 23 okt 17 22:00   ZVC Atletico Bierbeek - ZVK Sjaloom A   4 - 2   A1   Bierbeek De Borre
13   22095   vrijdag 27 okt 17 20:30   ZVK Sjaloom A - Leuven Central B   5 - 3   A6   Machelen Bosveld
14   17518   vrijdag 27 okt 17 22:30   ZVK Sjaloom B - Zav Zav Crew   6 - 6   B8   Machelen Bosveld
15   17548   zondag 05 nov 17 18:00   ZVK Lynx - ZVK Sjaloom B   1 - 6   B9   Zemst Schoolstraat
16   22115   vrijdag 10 nov 17 20:30   ZVK Sjaloom A ff Killer Beasts Tielt Winge   5 - 0   A7   Machelen Bosveld
17   17552   vrijdag 10 nov 17 22:30   ZVK Sjaloom B - De Molekens   12 - 0   B10   Machelen Bosveld
18   22124   vrijdag 17 nov 17 20:00   Boca Juniors Tienen B - ZVK Sjaloom A   10 - 7   A8   Glabbeek Ter Linde
19   17571   zaterdag 18 nov 17 22:00   The Bro's - ZVK Sjaloom B   6 - 6   B11   Steenokkerzeel Hertblok
20   22027   vrijdag 24 nov 17 20:30   ZVK Sjaloom A - Aral Heverlee   6 - 1   A9   Machelen Bosveld
21   17586   vrijdag 24 nov 17 22:30   ZVK Sjaloom B - ZVK Robben   10 - 4   B12   Machelen Bosveld
22   22083   woensdag 29 nov 17 20:00   Bunker Glabbeek - ZVK Sjaloom A   5 - 8   A10   Glabbeek Ter Linde
23   17618   zondag 03 dec 17 19:00   Racekakkers United - ZVK Sjaloom B   4 - 13   B13   Zemst Schoolstraat
24   17622   vrijdag 08 dec 17 22:30   ZVK Sjaloom B - La New Team   5 - 5   B14   Machelen Bosveld
25   22047   vrijdag 22 dec 17 20:30   ZVK Sjaloom A - Palermie Leuven   5 - 3   A11   Machelen Bosveld
26   22067   vrijdag 05 jan 18 20:30   ZVK Sjaloom A - Wosjot Woluwe   1 - 2   A12   Machelen Bosveld
27       vrijdag 05 jan 18 22:30   ZVK Sjaloom B - KVK Zaventem   8 - 4   B15   Machelen Bosveld
28       zondag 14 jan 18 20:00   Comeback - ZVK Sjaloom B   5 - 4   B16   Boortmeerbeek Sportveldweg
29   22152   vrijdag 19 jan 18 20:00   Aral Heverlee - ZVK Sjaloom A   0 - 3   A13   Wilsele Sportschuur
30       vrijdag 19 jan 18 22:30   ZVK Sjaloom B - ZVC United Vilvoorde B   7 - 6   B17   Machelen Bosveld
31       zaterdag 27 jan 18 19:00   ZVC Perk City - ZVK Sjaloom B   5 - 8   B18   Steenokkerzeel Hertblok
32   22172   woensdag 31 jan 18 22:00   Palermie Leuven   ZVK Sjaloom A   1 - 4   A14   Leuven Redingenhof
33   22147   vrijdag 02 feb 18 20:30   ZVK Sjaloom A   ZVC Atletico Bierbeek   4 - 2   A15   Machelen Bosveld
34       vrijdag 02 feb 18 22:30   ZVK Sjaloom B - FC Boeferkes   11 - 2   B19   Machelen Bosveld
35       zondag 11 feb 18 18:00   FC De Golden Drop - ZVK Sjaloom B   0 - 5   B20   Steenokkerzeel Hertblok
36   22196   vrijdag 16 feb 18 21:00   Wosjot Woluwe - ZVK Sjaloom A   4 - 6   A16   St.Stevens Woluwe Sporthal St.Stevens W.
37       zaterdag 17 feb 18 20:00   Zav Zav Crew - ZVK Sjaloom B   7 - 8   B21   Zemst Schoolstraat
38   22167   vrijdag 02 mrt 18 20:30   ZVK Sjaloom A - Young Guns Tervuren   ng - ng   A17   Machelen Bosveld
39       vrijdag 02 mrt 18 22:30   ZVK Sjaloom B - ZVK Lynx   ng - ng   B22   Machelen Bosveld
40   22202   maandag 05 mrt 18 22:00   Cheers Woluwe B - ZVK Sjaloom A   2 - 2   A18   St.Stevens Woluwe Sporthal St.Stevens W.
41       zondag 11 mrt 18 20:00   De Molekens - ZVK Sjaloom B   1 - 5   B23   Steenokkerzeel Hertblok
42   22215   vrijdag 16 mrt 18 20:30   ZVK Sjaloom A - Bunker Glabbeek   7 - 2   A19   Machelen Bosveld
43       vrijdag 16 mrt 18 22:30   ZVK Sjaloom B - The Bro's   13 - 4   B24   Machelen Bosveld
44   22221   maandag 19 mrt 18 20:00   Leuven Central B - ZVK Sjaloom A   3 - 3   A20   Leuven Rijschool
45       zaterdag 24 mrt 18 19:00   ZVK Robben - ZVK Sjaloom B   5 - 0   B25   Steenokkerzeel Hertblok
46   22235   vrijdag 30 mrt 18 20:30   ZVK Sjaloom A - Kliekske Steenokkerzeel B   6 - 3   A21   Machelen Bosveld
47       vrijdag 30 mrt 18 22:30   ZVK Sjaloom B - Racekakkers United   9 - 2   B26   Machelen Bosveld
48   22187   vrijdag 13 apr 18 20:30   ZVK Sjaloom A - Novy Kortenberg   3 - 3   A22   Machelen Bosveld
49   22246   vrijdag 20 apr 18 20:00   Killer Beasts Tielt Winge - ZVK Sjaloom A   4 - 6   A23   Tielt-Winge t Solveld
50   22256   vrijdag 27 apr 18 20:30   ZVK Sjaloom A - Boca Juniors Tienen B   1 - 7   A24   Machelen Bosveld
10   17484 *   vrijdag 6 apr 2018 20:30   ZVK Sjaloom B - FC De Golden Drop   8 - 5   B6   Machelen Bosveld

* : uitgestelde wedstrijd

ng : niet gespeeld

 

Eindstand ZVK Sjaloom A 2017 - 2018

TERUG

Eindstand ZVK Sjaloom B 2017 - 2018

 

TERUG

Seizoen 2016 - 2017

ZVK Sjaloom A        3de provinciale B Vlaams-Brabant

ZVK Sjaloom B        reeks 2 A liga Zaalvoetballiga Steenokkerzeel

#   Wedstrijdnr   Datum   H   A   Uitslag   Speeldag   Sporthal
1   32014   vrijdag 02 sep 16 20:30   ZVK Sjaloom A - Daring Leuven A   3 - 6   A1   Machelen Bosveld
2   16003   vrijdag 02 sep 16 22:30   ZVK Sjaloom B - Black Stars   7 - 5   B1   Machelen Bosveld
3   16029   zaterdag 10 sep 16 21:00   FC Forza Familia - ZVK Sjaloom B   7 - 4   B2   Zemst Schoolstraat
4   16046   vrijdag 16 sep 16 22:30   ZVK Sjaloom B - Beni Chikar   3 - 6   B3   Machelen Bosveld
5   32026   zaterdag 17 sep 16 18:30   Vboys Veltem B - ZVK Sjaloom A   5 - 2   A2   Veltem Ivo Van Damme
6   32063   maandag 19 sep 16 22:00   OO Kessel-Lo C - ZVK Sjaloom A   2 - 9   A3   Leuven Rijschool Leuven
7   16066   vrijdag 23 sep 16 22:30   Real Texeira - ZVK Sjaloom B   8 - 6   B4   Hofstade Sport Vlaanderen
8   32054   vrijdag 30 sep 16 20:30   ZVK Sjaloom A - Toog Opvelp C   12 - 1   A4   Machelen Bosveld
9   16088   vrijdag 30 sep 16 22:30   ZVK Sjaloom B - White Stars   3 - 7   B5   Machelen Bosveld
10   16110   zaterdag 08 okt 16 18:00   ZVK United - ZVK Sjaloom B   2 - 9   B6   Steenokkerzeel Hertblock
11   32073   vrijdag 14 okt 16 20:30   ZVK Sjaloom A - Dusty Duisburg   5 - 1   A5   Machelen Bosveld
12   16144   zondag 16 okt 16 18:00   ZVK 't Bieke - ZVK Sjaloom B   ng - ng   B7   Zemst Schoolstraat
13   16178   zaterdag 29 okt 16 21:00   Zav Zav Crew - ZVK Sjaloom B   5 - 0   B8   Sint - Stevens - Woluwe Gemeentelijke sporthal
14   32087   vrijdag 04 nov 16 22:00   CSK Everberg B   ZVK Sjaloom A   5 - 6   A6   Kortenberg Sporthal Kortenberg
15   16203   zondag 06 nov 16 18:00   Gold Ramblers   ZVK Sjaloom B   2 - 6   B9   Zemst Schoolstraat
16   32041   maandag 07 nov 16 20:00   Spartak Leuven - ZVK Sjaloom A   4 - 1   A7   Holsbeek Sportschuur
17   32127   zaterdag 12 nov 16 21:00   Blauwput Kessel-Lo - ZVK Sjaloom A   3 - 0   A8   Leuven Rijschool Leuven
18   32104   woensdag 16 nov 16 20:00   Bunker Glabbeek - ZVK Sjaloom A   5 - 3   A9   Glabbeek Ter Linde
19   16243   zondag 20 nov 16 19:00   FC De Golden Drop - ZVK Sjaloom B   3 - 6   B10   Steenokkerzeel Hertblock
20   32093   vrijdag 25 nov 16 20:30   ZVK Sjaloom A - Ma